Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-08-15, 14:42   #51 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem kötekszem, csak unalmas volt a piac:-)
Pedig pont most volt munkanélküliségi adat... Lassan visszaáll az USD long trend Talán...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 14:48   #52 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pedig pont most volt munkanélküliségi adat... Lassan visszaáll az USD long trend Talán...
Idézet:
.......

/félhármasadat.../
^^^^^^^^^^^^^
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-08-15, 15:05   #53 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyetértek.

Miért ne lenne legalább ennyire objektív az értékelés, ha egy felkészült trader nézi meg a dolgot belülről? Ha nem fizetik le, látja az anyagot, össze tudja hasonlítani az ingyenesen és/vagy olcsóbban fellelhető információval, a piaci tapasztalataival, s el tudja dönteni, megfelelő-e az ár/érték arány?

Szóval az objektivitás a kulcs. S amíg erre nincs megoldás, addig lehet a zavarosban halászni.

...

Egy felkészült trader attól felkészült hogy évek óta kereskedik a saját rendszere alapján. Ez a rendszer beépül a tudatalattijába és képes akár intuitív döntések alapján értelmesen, eredményesen kereskedni, mert be van égve az agyába az a rendszer amit ő és csakis ő tud üzemeltetni.

Egy ilyen embernek esze ágában sincs elmenni egy ilyen igenemberes sztorira!

Ha mégis elmenne, azt gyanítom hogy kjizárólag a saját szubjektivitása által képes leszűrni az ott hallot információt, legyen bármennyire is jószándékú az objektív kép, amit esetleg az itt fórumozókkal meg szeretne osztani.
Az elhangzó információk egy részével azonosulni fog, egy másik részével pedig nem. Amit itt majd elmond, az ezt a dolgot fogja tükrözni.
Ha alapvetően ellenzi a "pénzért oktatást" akkor abből a szemszögből fog mesélni. Ha nem ellenzi, hanem elfogadja hogy információt van aki elad és van aki megveszi, akkor ebből a szemszögből fog beszélni a képzésről.

Olyan hogy abszolut objektív beszámoló egyszerűen nem létezik!

El tudom képzelni (már bocsáss meg a példáért) de ha pl. te elmennél az igenemebersekhez, akinek minden 3. hozzászólásában kritika van az oktatási rendszerekről (megjegyzem nem alaptalanul) akkor te úgy ülnél ott hogy képtelen lennél pozitív képet alkotni az előadóról, a tudatalattidban meglévő eddigi meggyőződéseid alapján. Folyamatosan azt írod hogy "ellenőrző szerv, meg végzettség"...amiben teljesen igazad van, de ha kiderülne a mi igenemberünkről hogy nincs olyan végzettsége, mint amit te elvársz, akkor mondhatna bármit, nem lenne nálad hiteles, még akkor sem ha előtted utalná haza az előző havi nyereségét.
És sorolhatnám a rengeteg hasonló szempontot, mainek alapján mindenki a saját szubjektív valóságában, a saját kis világában éli az életét és figyeli a világot.
Ezért látjuk időnként shortnak a longot és fordítva.

Remélem érted amit mondani akarok és nem érzed személyeskedésnek. Mondhatnék bárki mást példaként, csak te voltál kéznél.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 15:12   #54 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 5
ufzsolo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Bármelyikőtök kipróbálhatja a képzést, akár objektív akár nem. Itt bármilyen hozzászólást megtehettek, akár pozitív akár negatív.
1-2 dologgal nem értek egyet. Miért ne lenne oktatható egy olyan tréder, akinek már van tapasztalata? Most nem a mi oktatásunkról beszélek, hanem akármelyikről. Mindig van mit tanulni, soha nem mondhatod, hogy te már mindent tudsz, bármikor jöhet egy új stratégia, ami jobb mint a tied. "Mindig van egy nagyobb hal".
A legtöbb hozzászólónak ajánlom, hogy próbálja ki az ingyenes képzést, és írja meg a személyes tapasztalatit.
A Kmisi hozzászólót nem értjük. Amit ide leír, nem fedi a valóságot, csupán nem képes bevallani, hogy ő is ember, és tévedhet.
Sándor bármelyikőtökkel szívesen lefolytatja az ingyenes képzést, akár személyesen akár online felületen (ha erre van igény).

Tomy miért mondod, hogy nem alaptalan? Miért alkottok véleményt arról, amit nem ismertek? Nem gyerekes ez?
"Kislány nem szereti a gombát. Ettél már gombát? Nem. Akkor honnan tudod, hogy nem szereted? Háááááát...."

Kellemes napot és jó trade-et.

Üdvözlettel:
ufzsolo és az IGENEMBER csapat
ufzsolo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 15:41   #55 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Tomy: Nem éreztem személyeskedésnek a példádat. Van benne igazság, de nem teljesen érték egyet, mert ezen az alapon egyetlen szakmában, egyetlen cégnél sem lehetne kontrolling rendszereket működtetni.

ufzsolo: Ne húzz már fel. Mi az, ami nem fedi a valóságot?

Tisztázzuk a fogalmakat: ingyenes oktatás, bemutató, vagy próbaóra?

Ha ingyenes oktatás, megígértem, hogy elmegyek és igyekszem elfogulatlanul értékelni. Hol, mikor?

Termékbemutató (a tanfolyam promóciója) nem érdekel.

Próbaóra (egy kiragadott résztémában) értékelhetetlen, még kevésbé érdekel.

Szóval ingyenes az oktatás mindenkinek? Mehet aki akar?
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 15:58   #56 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 591
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Hallottam már olyanról is, aki ehetőnek nézte a gyilkos galócát.
Ha nem értesz a gombákhoz, akkor csak megkóstolni tudod, aztán bízni a jószerencsében.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 16:01   #57 (permalink)
Szenior tag

Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ufzsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért ne lenne oktatható egy olyan tréder, akinek már van tapasztalata?
Mert egy tapasztalt tréder olyan rendszert használ, ami egyrészt illik a személyiségéhez, másrészt bízik benne. Ebben az esetben a történet nem arról szól, hogy működik-e az, amit tanítanátok.
Régi 2013-08-15, 16:29   #58 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 8
ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hallottam már olyanról is, aki ehetőnek nézte a gyilkos galócát.
Ha nem értesz a gombákhoz, akkor csak megkóstolni tudod, aztán bízni a jószerencsében.
Vagy eladni másnak a gyilkos galócát!
Régi 2013-08-15, 16:44   #59 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Mert egy tapasztalt tréder olyan rendszert használ, ami egyrészt illik a személyiségéhez, másrészt bízik benne. Ebben az esetben a történet nem arról szól, hogy működik-e az, amit tanítanátok.

Öröm olvasni a sorokat (vagy inkább a sorok között)!
A kérdésekből nagyon könnyen meg lehet itt állapítani hogy ki kereskedő, ki nem...meg hogy van e saját rendszere, vagy nincs...
Sőt a válaszokból méginkább!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 16:56   #60 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

"hogy van olyan is, aki a veszélyekre is pont ugyanannyira felhívja a figyelmet."

persze hogy van olyan oktató aki ezt megteszi De az nem fér bele a képbe, ami az oktatóktól kialakult.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 17:03   #61 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

"Aki évek óta próbálkozik, és még nincs meg a saját rendszere, annak természetesen hogy bosszantó az, ha valaki leírja hogy márpedig ő sikeres, tud kereskedni (amit kérdéses hogy hogyan bizonyít) és pénzért elmondja (vagy akár ingyen, ami persze nem igaz). Ez a kategória érdeklődik minden újdonsült információ után. Nem hisz senkinek, még önmagában sem biztos. Bár önmagának nem ismeri el a sikertelenségét, vagy akár részleges sikerességét, amivel elégedetlen. Az ő reakciója természetes, mondhatni ösztönös. Felháborodását gyakran kifejezi és szereti ha egyetértenek vele. Talán a leginkább ők tartják életben a hasonló fórumokat a sűrű hozzászólásaikkal. "

Idézhetlek? nagyon alátámasztod azt, amit párszor szoktam oktatni: nem fórumozunk, nem mutatjuk meg másnak az eredményünket, mert sok a fenti kategóriába tartozó ember van és ezek az energia vámpírok ítélkezése miatt torzulhat a magunkról és a kereskedésünkről alkotott vélemény. Párszor, párhelyen megtapasztaltam, így csak ritkán fórumozok.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 17:15   #62 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Idézhetlek? nagyon alátámasztod azt, amit párszor szoktam oktatni: nem fórumozunk, nem mutatjuk meg másnak az eredményünket, mert sok a fenti kategóriába tartozó ember van és ezek az energia vámpírok ítélkezése miatt torzulhat a magunkról és a kereskedésünkről alkotott vélemény. Párszor, párhelyen megtapasztaltam, így csak ritkán fórumozok.

Te oktatsz, nálad más a helyzet. Neked "megmutatni hogy mit csiálsz", az csupán egy marketing eszköz. Te döntöd el hogy megteszed, vagy sem.
Nekem teljesen mindegy.

Attól hogy te akár jó, akár rossz kereskedő vagy a szememben, ez a te kereskedési meggyőződéseden vajmi keveset kellene hogy változtasson.
Én nem tudom te hogyan kereskedsz, nem is érdekel, mert valószínűleg nem tudnám azt csinálni, amit és ahogyan te csinálod.
Ha megélsz belőle, akkor ügyes vagy, ha meg nem, az is a te problémád.

A magunkról alkotott vélemény egy idő után nem fog torzulni, mert nem nézünk olyan tükörbe, ami torzítaná azt!
A magabiztos jellemet az idő érleli meg. A tükör az a számlád, a céljaid megtalálása és az életminőséged.
Ha rossz úton vagy, akkor az megérzed és tiltakozol ellene, számtalan módon.

Ebben az energiavámpíros dologban van némi igazság.
De itt nincsennek ilyen vámpírok!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 17:29   #63 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vagy eladni másnak a gyilkos galócát!
Nem tudom, hogy mi a rosszabb, ha tudta az eladó, hogy mérgező, vagy csak meg volt róla győződve, hogy az ehető és finom.
Régi 2013-08-15, 17:42   #64 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Összes hozzászólás: 471
ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem tudom, hogy mi a rosszabb, ha tudta az eladó, hogy mérgező, vagy csak meg volt róla győződve, hogy az ehető és finom.
A legtöbbször nem tudják csak azt hogy az egy gomba!Megenni nem merik,mert már párszor mérgezést kaptak.Inkább eladják másnak!Az a biztos pénz! (-ha érted mire gondolok.. )
Régi 2013-08-15, 17:46   #65 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

"Neked "megmutatni hogy mit csiálsz", az csupán egy marketing eszköz."

Én soha nem mutogatok eredményt, mert tudom, hogy az semmit nem jelent Eddig nem is jelentett ez gondot és ezután sem fog. Akiket én oktatok azok már az első pár alkalom után ráébrednek, hogy miért is ez az elvem.
Ahogy Te is írtad: "mert valószínűleg nem tudnám azt csinálni, amit és ahogyan te csinálod."

Annyi elágazás van a döntésben, ami mindegyik szabályos, hogy nehéz azt megmondani, hogy mennyit lehet egy egy stratégiával elérni.

"A magunkról alkotott vélemény egy idő után nem fog torzulni, mert nem nézünk olyan tükörbe, ami torzítaná azt! "

Az "egy idő után-"nal van a gond. Az elején, amikor már ráérez az ember, hogy ezzel lehet is keresni, akkor szereti az elért eredményét közzétenni. Ekkor két végletet kap: "hazudsz, villancsá má egy kivonatot... " vagy "csak ennyi? nem is trader az aki ma nem csinyált X százalékot" Kedves ismerős, tanítvány futott ebbe bele, és nagyon lelombozva írt, hogy azaz érték, amit ő elért az ilyen véleménnyel van. Nem volt rossz kezdetnek, pár fórumhuszár nagyon örülne ha a felét hozná a

Aki meg kiforrott trader, azt nem nagyon érdekli a görbe tükür, mert hamar átlátja a fórum erővonalait

"De itt nincsennek ilyen vámpírok!"

természetesen, a jelenlévők mindig kivételek
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 17:47   #66 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tomy: Nem éreztem személyeskedésnek a példádat. Van benne igazság, de nem teljesen érték egyet, mert ezen az alapon egyetlen szakmában, egyetlen cégnél sem lehetne kontrolling rendszereket működtetni.

ufzsolo: Ne húzz már fel. Mi az, ami nem fedi a valóságot?

Tisztázzuk a fogalmakat: ingyenes oktatás, bemutató, vagy próbaóra?

Ha ingyenes oktatás, megígértem, hogy elmegyek és igyekszem elfogulatlanul értékelni. Hol, mikor?

Termékbemutató (a tanfolyam promóciója) nem érdekel.

Próbaóra (egy kiragadott résztémában) értékelhetetlen, még kevésbé érdekel.

Szóval ingyenes az oktatás mindenkinek? Mehet aki akar?
Kedves Kmisi!

Az oktatás ingyenes. Bárki, bármikor jelentkezhet, mindenféle kötelezettség nélkül. Mikor és hol? Beszéld meg Sándorral, ebben nem én vagyok a kompetens. Ha jól tudom, még nem válaszoltál Sándor e-mail-jére, így a válasz rajtad múlik. Tájékoztatom Sándort az aggályaidról, kérni fogom, hogy egy általad választott témáról beszélgethessetek. Valószínűleg beleegyezik majd, hiszen számára is fontos a pozitív visszajelzésed.

Üdvözlettel:
Régi 2013-08-15, 17:49   #67 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ALTERMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A legtöbbször nem tudják csak azt hogy az egy gomba!Megenni nem merik,mert már párszor mérgezést kaptak.Inkább eladják másnak!Az a biztos pénz! (-ha érted mire gondolok.. )
Szerintem értjük egymást
Régi 2013-08-15, 18:02   #68 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Erről eszembe jut egy vicc

Bolond megy az erdőben. Goommbba. Goommbbaa. Talál egy aranyhalat, aki felajánlja, hogy teljesíti 3 kívánságát, ha elengedi.
-Ookkkos aakarook lenni! (megtörténik)
-Azta de okos lettem, mindjárt bexarok (megtörténik)
-Hú de hülye vagyok...Gooombba. Gooommbba.
Régi 2013-08-15, 18:07   #69 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Erről eszembe jut egy vicc

Bolond megy az erdőben. Goommbba. Goommbbaa. Talál egy aranyhalat, aki felajánlja, hogy teljesíti 3 kívánságát, ha elengedi.
-Ookkkos aakarook lenni! (megtörténik)
-Azta de okos lettem, mindjárt bexarok (megtörténik)
-Hú de hülye vagyok...Gooombba. Gooommbba.
ááá ....
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-16, 00:33   #70 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
"Neked "megmutatni hogy mit csiálsz", az csupán egy marketing eszköz."

Én soha nem mutogatok eredményt, mert tudom, hogy az semmit nem jelent Eddig nem is jelentett ez gondot és ezután sem fog. Akiket én oktatok azok már az első pár alkalom után ráébrednek, hogy miért is ez az elvem.
Ahogy Te is írtad: "mert valószínűleg nem tudnám azt csinálni, amit és ahogyan te csinálod."
"Ahogy Te is írtad: "mert valószínűleg nem tudnám azt csinálni, amit és ahogyan te csinálod." "

nem ez a lényeg. ez igaz, de a tanulók nagyon nagy hitet kapnak azáltal, hogy látják az oktató eredményeit. PP és más oktatók is szoktak néha mutatni eredményeket zárt körben és akkor van döbbenet. ez hatalmas hitet ad a tradereknek. a kereskedés nem a pénzről szól, hanem a tőzsdepszichológiáról.
és ezt tudja segíteni az oktató, ha mutat valami eredményt. nem értem, hogy az oktatók miért így látják. a hit a legfontosabb. anélkül semmi nincs.
elhiszik, hogy igen a tőzsdén lehet pénzt keresni.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-16, 07:40   #71 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Én soha nem mutogatok eredményt, mert tudom, hogy az semmit nem jelent
Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
szoktak néha mutatni eredményeket zárt körben és akkor van döbbenet..... a kereskedés nem a pénzről szól, hanem a tőzsdepszichológiáról.

Erre a fórumra más bolygóról is lehet írni?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-16, 08:25   #72 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

Erre a fórumra más bolygóról is lehet írni?

Könyörgöm valamelyik oktató, aki itt jelen van, tegyen már ki egy statementet N3D-nek, mert soha az életbe nem fog megnyugodni különben...
(jó az is ha nem a föld bolygóról van.)
Nem hiszem el hogy senkinek nincs egy ilyen annak aki kereskedik és oktat is.
Én a magam részéről megígérem hogy egy szavan sem lesz hozzá, nem fogom kommentálni, sem jót, sem rosszat nem fogok írni róla. És szerintem ezt más is meg tudja ígérni!
Elég akár párszáz kötés is, csak tegyétek ki, hátha megszűnik ez a hozamgörbe éhség.

Csak egy kivonatot kérünk...elég egy hozamgörbe is, vagy bármi...nem fogunk kötekedni...

u.i. ha lehet még ma, hogy jó legyen a hétvégéje egyeseknek.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-16, 08:28   #73 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Könyörgöm valamelyik oktató, aki itt jelen van, tegyen már ki egy statementet N3D-nek, mert soha az életbe nem fog megnyugodni különben...
(jó az is ha nem a föld bolygóról van.)
Nem hiszem el hogy senkinek nincs egy ilyen annak aki kereskedik és oktat is.
Én a magam részéről megígérem hogy egy szavan sem lesz hozzá, nem fogom kommentálni, sem jót, sem rosszat nem fogok írni róla. És szerintem ezt más is meg tudja ígérni!
Elég akár párszáz kötés is, csak tegyétek ki, hátha megszűnik ez a hozamgörbe éhség.

Csak egy kivonatot kérünk...elég egy hozamgörbe is, vagy bármi...nem fogunk kötekedni...

u.i. ha lehet még ma, hogy jó legyen a hétvégéje egyeseknek.

Elég, ha csinál egy ilyet:-)

https://www.youtube.com/watch?v=VzohVvAm6pM
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-16, 09:03   #74 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

Nekem aztán tényleg mindegy...
De nem mindenki használ szerintem forextesztert.
Arról nem is beszélve hogy utána egyből az lenne hogy "de ez nem is éles számla".
Szóval szerintem ne bonyolítsd a kérésedet.
Legyen tradícionális mt4 alapú bármi, amivel boldog leszel.

Remélem hogy oktatók is olvassák ilyenkor e sorokat.

(mondjuk lehet hogy nem épp ez az alkalmas topic erre).
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-16, 09:17   #75 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

Csináltam neked egy új topikot.
Remélem örülsz!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-16, 09:17   #76 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Beszéltem Sándorral, hogy küldjön egy hozamgörbét. Egyenlőre még nem biztos, hogy belemegy, hiszen sokan kényelmesen mondhatják, hogy peeeersze, photoshop, kamu, demó számla....
Próbálom intézni, hogy mindenki nyugodt hétvégét tudhasson maga előtt.

Üdvözlettel:
Régi 2013-08-16, 09:23   #77 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Beszéltem Sándorral, hogy küldjön egy hozamgörbét. Egyenlőre még nem biztos, hogy belemegy, hiszen sokan kényelmesen mondhatják, hogy peeeersze, photoshop, kamu, demó számla....
Próbálom intézni, hogy mindenki nyugodt hétvégét tudhasson maga előtt.

Üdvözlettel:

Bitztos bele fog menni...miért ne tenné?
Megfelel minden követelménynek.
Ide várjuk, most lehet Ő az első! Ki kell használni a lehetőséget!

Oktatócégek éles hozamgörbéi a myfxbook-on! -oktatoszamlakHU

x
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-16, 10:59   #78 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csináltam neked egy új topikot.
Remélem örülsz!
http://www.youtube.com/watch?v=5MRQTS8Wsrs
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-28, 19:48   #79 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Thumbs down Gerilla marketing, privát üzenetben

Nagyszerű ajánlat

--------------------------------------------------------------------------------

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Előre is elnézését kérem a kéretlen levélért. Szeretnék Önnek egy nagyszerű lehetőséget ajánlani.

Engedje meg, hogy bemutatkozzam. Medgyaszai Zsolt vagyok az Igenember tőzsde képzés marketing menedzsere. Ha nincs ellenére, néhány szóban bemutatnám Önnek tevékenységünket:

Az Igenember klubot Andor Sándor tőzsdeoktató és Bíró Edina tőzsdei kereskedő hozta létre azzal a Céllal, hogy megismertessék a célközönséget egy olyan pénzkeresési lehetőséggel, mellyel kijuthatnak nehézkessé vált anyagi helyzetükből, megtanulják, hogyan vehetnek ki pénzt a tőzsdéből, a lehető legkisebb kockázattal.

Képzésünk mentes a mindenhol megkapható alapvető információktól és tudnivalóktól. Az oktatás alatt olyan stratégiát tanítunk, mellyel bátran elkezdheti a tőzsdei kereskedést. Képzésünk 30 órából áll, melyet a hallgató egyéni igényeihez alakítunk. Az oktatás részletes tematikáját megtalálhatja folyamatosan fejlődő honlapunkon.
Ahogy ígértem, a reklám mellett szeretnék egy nagyszerű lehetőséget ajánlani Önnek.
Szeretnénk minél több hallgatót megismertetni az általunk kínált lehetőséggel, ennek érdekében pedig akciókkal, kedvezményekkel kedveskedünk.

Ezúttal ajánlatunk a következő:
Amennyiben Ön továbbküldi levelemet 5 ismerősének, kap tőlünk ajándékba egy 9000 Ft értékű intelligenciafejlesztő e-book-ot. (feltétel: az ismerősének megküldött e-mail-t titkos másolatban nekem is megküldi)

Várjon!

Az ajánlatunk nem ért véget.

Amennyiben Ön úgy látja, hogy ismeretségi körében lenne olyan, aki szívesen megtanulná az általunk kínált stratégiát, Ön további kedvezményben részesül:
1 Ön által ajánlott hallgató után Ön 10% kedvezményt kap képzésünk árából
2 Ön által ajánlott hallgató után Ön 20 % kedvezményt kap képzésünk árából

10 Ön által ajánlott hallgató után Ön a teljes képzésünket díjmentesen megkapja
(feltétel: Az Ön által ajánlott hallgatónak közvetlenül Önre kell hivatkoznia)
Amennyiben Ön úgy dönt, hogy érdeklődik képzésünk iránt, de szeretné, ha kedvezményekre jogosult lenne, ne habozzon. A képzés után is reklámozhatja tevékenységünket, a 10. hallgatóig Ön megkapja a kedvezményt.

Köszönöm Önnek, hogy időt szakított levelemre.

Elérhetőség:
e-mail: medgyaszai.zsolt@gmail.com
telefon: 0630xxxxxxxxxxx
web: http://www.igenember.hu/

ez jött priviben ufzsolo-tól, persze ára nincs ennek a rendkívüli lehetőségnek
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-28, 19:59   #80 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nagyszerű ajánlat

--------------------------------------------------------------------------------

Tisztelt Hölgyem/Uram!

...

Ugye elmész...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-28, 20:01   #81 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

ott van minden, tételesen...
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-28, 20:06   #82 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

"bevezetés a szakirodalomba_3000 Ft"
behalok
Régi 2013-08-28, 20:07   #83 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ott van minden, tételesen...
khmmm.....

az üzenetben
mert ha ajánlok valamit, akkor leírom az árát is
feltéve, hogy elég vastag a bőr a pofámon

szvsz
Régi 2013-08-28, 20:10   #84 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ugye elmész...
aha, pont most utalok
utánna küldök neked beszervező mélt a 10% -ért
Régi 2013-08-28, 20:19   #85 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
szvsz
nem neked szántam a pontozást
ez a tételes levezetés még engem is meglepett
Régi 2013-08-28, 20:43   #86 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Remélem a spamelés ezennel befejeződött ufzsolo részéről. Ha nem, akkor kénytelenek leszünk könnyes búcsút venni tőle.

Egy dolgot biztos mindenkinél jobban csinál emberünk. Saját maga lejáratását!
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-28, 20:46   #87 (permalink)
Szenior tag

Microtrader logója

Összes hozzászólás: 352
Microtrader már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Microtrader már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás "Nagyszerű ajánlat" :D

Kedves kollegák!

Ma kaptam egy privit egy "soha vissza nem térő lehetőséggel"

Gondoltam megkönnyítem a marketinges kollega dolgát és név nélkül kiírom ide a lehetőséget, segítve ezzel is az úriember munkáját, és informálva egyben a fórum tagjait is erről az "óriási lehetőségről"

Akinek van kedve ide írhatja a véleményét erről a felejthetetlen üzleti ajámlatról

Íme:

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Előre is elnézését kérem a kéretlen levélért. Szeretnék Önnek egy nagyszerű lehetőséget ajánlani.

Engedje meg, hogy bemutatkozzam. X. Y. vagyok az Igenember tőzsde képzés marketing menedzsere. Ha nincs ellenére, néhány szóban bemutatnám Önnek tevékenységünket:

Az Igenember klubot Andor Sándor tőzsdeoktató és Bíró Edina tőzsdei kereskedő hozta létre azzal a Céllal, hogy megismertessék a célközönséget egy olyan pénzkeresési lehetőséggel, mellyel kijuthatnak nehézkessé vált anyagi helyzetükből, megtanulják, hogyan vehetnek ki pénzt a tőzsdéből, a lehető legkisebb kockázattal.

Képzésünk mentes a mindenhol megkapható alapvető információktól és tudnivalóktól. Az oktatás alatt olyan stratégiát tanítunk, mellyel bátran elkezdheti a tőzsdei kereskedést. Képzésünk 30 órából áll, melyet a hallgató egyéni igényeihez alakítunk. Az oktatás részletes tematikáját megtalálhatja folyamatosan fejlődő honlapunkon.
Ahogy ígértem, a reklám mellett szeretnék egy nagyszerű lehetőséget ajánlani Önnek.
Szeretnénk minél több hallgatót megismertetni az általunk kínált lehetőséggel, ennek érdekében pedig akciókkal, kedvezményekkel kedveskedünk.

Ezúttal ajánlatunk a következő:
Amennyiben Ön továbbküldi levelemet 5 ismerősének, kap tőlünk ajándékba egy 9000 Ft értékű intelligenciafejlesztő e-book-ot. (feltétel: az ismerősének megküldött e-mail-t titkos másolatban nekem is megküldi)

Várjon!

Az ajánlatunk nem ért véget.

Amennyiben Ön úgy látja, hogy ismeretségi körében lenne olyan, aki szívesen megtanulná az általunk kínált stratégiát, Ön további kedvezményben részesül:
1 Ön által ajánlott hallgató után Ön 10% kedvezményt kap képzésünk árából
2 Ön által ajánlott hallgató után Ön 20 % kedvezményt kap képzésünk árából

10 Ön által ajánlott hallgató után Ön a teljes képzésünket díjmentesen megkapja
(feltétel: Az Ön által ajánlott hallgatónak közvetlenül Önre kell hivatkoznia)
Amennyiben Ön úgy dönt, hogy érdeklődik képzésünk iránt, de szeretné, ha kedvezményekre jogosult lenne, ne habozzon. A képzés után is reklámozhatja tevékenységünket, a 10. hallgatóig Ön megkapja a kedvezményt.

Köszönöm Önnek, hogy időt szakított levelemre.
Microtrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-28, 20:50   #88 (permalink)
Szenior tag

Microtrader logója

Összes hozzászólás: 352
Microtrader már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Microtrader már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én ezt a választ írtam neki:

(remélem senki nem sértődik meg amiért nemcsak a magam nevében beszéltem, ha pedig mégis akkor szidjatok nyugodtan, elvégre szólásszabadság van )

Kedves X. Y.!

Ezen a fórumon akik napi szinten aktívak, azok tudják miről van szó ebben a szakmában, és nem hiszem hogy fog köztük olyan marhát találni aki ezt a rengeteg hazugságot még elhiszi.

Ha kezdő, gagyi ügyfeleket akar találni az üzletéhez, akiket még hülyének lehet nézni, akiket meg lehet téveszteni, és örömmel ugranak a tőzsde géppuska tüze elé, mondván most majd könynen meggazdagodok akkor nem jár a megfelelő helyen.
Tudom hogy ez óriási üzlet még mindig, de balekok itt szerintem nem teremnek.
Microtrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-28, 21:44   #89 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Remélem a spamelés ezennel befejeződött ufzsolo részéről. Ha nem, akkor kénytelenek leszünk könnyes búcsút venni tőle.

Egy dolgot biztos mindenkinél jobban csinál emberünk. Saját maga lejáratását!

Harzol, nehogy búcsút vegyünk tőle, amíg egy nyamvadt hozamgörbét nem tetetünk ki a mi Sándorunkkal, vagy az Edinával a myfxbook-ra!
Legalább ezt az esélyt adjuk meg nekik, ha már embertömeget nem engedünk innen összeszedni.
Ezek profik, hivatásos kereskedők, ahogy a levelekből meg a honlapukról is látható!
Kell ennél több bizonyíték? IGEN, mondaná egy IGENember!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-28, 21:50   #90 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat.

Néhányhoz magam is hozzászólnék ha nem bánjátok.

1, A reklám célja ezúttal nem az oktatás reklámozása, hanem a reklám reklámozása, így nincs ár amit ne kaptatok volna meg. (a honlapon megtalálod)
2, Nem hazudunk, ne, hülyítünk senkit (nem értem minek ismételgetem, úgyis maradtok a saját berögzült véleményeteknél)
3, Sándorral leültünk beszélgetni, és úgy döntöttünk nem vagyunk hajlandóak hozamgörbét mutatni nektek. Úgyis csak követnétek az eddigi statisztikát és fikáznátok mindent agyatlanul. Pár nap múlva jönne a PS lehetősége .....
4, Harzol: Amennyiben úgy érzed, hogy lejáratom magam, rendben. Lett egy jó estéd amin röhöghetsz, én meg addig maradok a munkánál.

Üdvözlettel:
ufzsolo és az Igenember csapat

Utoljára módosítva: ufzsolo által : 2013-08-28 21:53 Oka: elírtam
Régi 2013-08-28, 22:08   #91 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

van itt minden, mint a vidéki búcsuban
labda, bicska, gyerekeknek kis talicska
Régi 2013-08-28, 22:14   #92 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

ufzsolo meg innen lett beszerezve
de lehet, h még agresszív terjeszkedés folyik
Régi 2013-08-28, 22:19   #93 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozó!

Köszönöm a hozzászólást. Ez a régi weboldal, nem tudom miért aktív még. Gondoskodni fogok róla, hogy mihamarabb megszűnjön.

Köszönöm a figyelmeztetést, és hogy segíti munkánkat.

Üdvözlettel:
Régi 2013-08-28, 22:28   #94 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Direkt megnéztem, de én nem kaptam ilyen levelet.

Most úgy érzem magam, mint Bástya elvtárs, akit már senki sem akar megmerényelni…

De attól az apródos hírdetéstől magamtól is beledőlök a kardomba…
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-28, 22:51   #95 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Nem, én egy kicsit régebb óta vagyok Sándorral. Keressük az új munkatársakat a hatékonyabb hirdetések elérése érdekében.

Üdvözlettel:
Régi 2013-08-28, 23:24   #96 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

hát én is megkaptam a privát levelet. igazából ez a zavaró, amikor egy oktató a kérésem nélkül küldi a leveleit. nem szeretem az ilyen az agresszív reklámozást.
szerencse, hogy én nem vagyok itt a moderátor.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 06:56   #97 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 94
MegaMIND a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
ufzsolo meg innen lett beszerezve
de lehet, h még agresszív terjeszkedés folyik
APRÓÓÓD???? Ez mekkora gáz már. A komoly, tőkeerős, nívós, stb. IGENEMBER lenullázza magát anélkül, hogy bármit kéne tennünk. Übergagyi. Javasolnám a profession.hu-t vagy vmi hasonló oldalt. "Nem gondoltam, hogy ma még feldob valami, de ez a szuper produkció....."
Régi 2013-08-29, 06:57   #98 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Én is kaptam levelet. Most komolyan, idejönnek, az összes fórumtag email címét kiszedik és mindenkinek levelet küldenek? Ez azért elég gáz, kapott is egy spam jelzőt tőlem.
Mondjuk itt nem sok babér terem nekik, belőlünk biztos nem futja majd sportkocsira, de talán még rollerre sem
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 08:53   #99 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves fórumozók!

3, Sándorral leültünk beszélgetni, és úgy döntöttünk nem vagyunk hajlandóak hozamgörbét mutatni nektek. Úgyis csak követnétek az eddigi statisztikát és fikáznátok mindent agyatlanul. Pár nap múlva jönne a PS lehetősége .....

Üdvözlettel:

Köszönöm a választ.
Kicsit rosszul esik az előítéleted, meg valótlan is, mert a magam nevében beszélve nem szoktam hozamgörbéket "agyatlanul fikázni", maximum kiértékelem azokat, objektíven.
Na, mindegy, elfogadjuk a döntéseteket.
Ezt is felírom a jegyzetembe, a többi hasonló mellé.
Majd közzéteszem egyszer egyben, a legjobb kifogásokat.
Lesz min röhögni....
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 09:01   #100 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Ideje lépnem egy kicsit.

Igen, a fórumozóknak küldtünk e-mailt, aki nem adta meg üzenetet. Mégis honnan kéne címlistát szerezzek? Kezdjek el a@gmail.com b@gmail.com ab@gmail.com-ra üzenetet küldeni? A hírleveleket nem mindig kérjük. Hanem kapjuk, majd ha nem kell, jelezzük, hogy ne küldjenek. Negatív hozzáállásotok lassan mindenre kiterjed, bár a képzésről továbbra sem tudtok semmit.

Igen, hirdetünk az apródon, kiváló weboldal, keresett, és ingyenes.

A figyelmetekbe ajánlanék egy lehetőséget:

Beszéltünk Sándorral, és úgy döntöttünk kaphattok egy garanciát. Aki úgy érzi, hogy van benne annyi, hogy ne csak beszéljen, hanem cselekedjen is, és hajlandó időt szakítani valami újra, jöjjön el a képzésre. Amennyiben a hallgató úgy látja, hogy nem azt kapta amit várt, a képzés árát 100%-ban visszatérítjük.

Innen már veszteni valótok nincsen, maximum 30 óra időkiesés.

Amennyiben úgy döntötök, hogy ennek ellenére sem vagytok hajlandóak kipróbálni a képzést, (hiszen már veszteni valótok nincs) úgy törlöm a topicot.

Üdvözlettel
Válaszol

Címkék
megbízható, oktatás, trade

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Legjobb ingyenes tőzsde képzés Apca Tőzsdei képzések 102 2015-06-25 17:34
Magán képzés/oktatás Cyrus Tőzsdei képzések 1 2013-06-07 15:33
Tőzsdei képzés kezdőknek! Becoka` Tőzsdei képzések 24 2012-01-15 18:26

A pontos idő 18:02 , a GMT +1 időzóna szerint.