Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-08-29, 08:26   #101 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

hmmm...

elolvastam alaposabban a honlapjukon a Rólunk című rizsát
csak azt nem értem, h ki írta
mert a Sándorról szól, valaki bemutatja és felkérte erre a "küldetésre"
de ki?
nem ő gründolta ezt az egészet, akkor ki?

furcsa ez az egész, meg ez az imázs váltás az apródos hírdetéshez képest
ott egy bakter öltönyös szegedi arc, itt meg egy hosszú cigi-színes ital sunnyboy

_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 08:32   #102 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 94
Hírnév szint: 5
MegaMIND a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
ufzsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Fórumozók!

Ideje lépnem egy kicsit.

Igen, a fórumozóknak küldtünk e-mailt, aki nem adta meg üzenetet. Mégis honnan kéne címlistát szerezzek? Kezdjek el a@gmail.com b@gmail.com ab@gmail.com-ra üzenetet küldeni? A hírleveleket nem mindig kérjük. Hanem kapjuk, majd ha nem kell, jelezzük, hogy ne küldjenek. Negatív hozzáállásotok lassan mindenre kiterjed, bár a képzésről továbbra sem tudtok semmit.

Igen, hirdetünk az apródon, kiváló weboldal, keresett, és ingyenes.

A figyelmetekbe ajánlanék egy lehetőséget:

Beszéltünk Sándorral, és úgy döntöttünk kaphattok egy garanciát. Aki úgy érzi, hogy van benne annyi, hogy ne csak beszéljen, hanem cselekedjen is, és hajlandó időt szakítani valami újra, jöjjön el a képzésre. Amennyiben a hallgató úgy látja, hogy nem azt kapta amit várt, a képzés árát 100%-ban visszatérítjük.

Innen már veszteni valótok nincsen, maximum 30 óra időkiesés.

Amennyiben úgy döntötök, hogy ennek ellenére sem vagytok hajlandóak kipróbálni a képzést, (hiszen már veszteni valótok nincs) úgy törlöm a topicot.

Üdvözlettel
ufzsolo és az Igenember csapat

Akkor szerintem töröld a topicot. Bár ez csak az én véleményem. Megjegyzem a hírlevelet pont hogy először kérni szokták és nem kapni. Először feliratkozik az ember, majd kapja. Ha meg nem kell leiratkozik. Nálad kicsit felcserélődött a sorrend.

Amúgy ez a "beszéltünk Sándorral és úgy döntöttünk" baromi gáz, mert lassan úgy fest, hogy kegyet gyakoroltok azzal, hogy szóba álltok velünk. Szerintem te fordítva ülsz a lovon. Nagyon gáz ez a marketing koncepció. Lehet bírálni mondjuk a profit.hu-t, de szerintem az belátható, hogy marketingbe nagyon jók. Inkább valami olyan irányt kellett volna erőltetni és nem ezt a gerillamarketinget.

APRÓD : igen is gáz az "apród". Legalábbis ebben a témában, mert ugye nem tv-t akarsz eladni. Valamint az, hogy ingyenes az ebben az üzletben - pláne, hogy csilliárdosok vagytok - nem lehet szempont. Ehhez a dologhoz minőségi emberek kellenek, azok meg nem biztos, hogy az apródon keresnek munkát. Persze vak tyúk.....
Régi 2013-08-29, 08:40   #103 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Ideje lépnem egy kicsit.

Igen, a fórumozóknak küldtünk e-mailt, aki nem adta meg üzenetet. Mégis honnan kéne címlistát szerezzek? Kezdjek el a@gmail.com b@gmail.com ab@gmail.com-ra üzenetet küldeni? A hírleveleket nem mindig kérjük. Hanem kapjuk, majd ha nem kell, jelezzük, hogy ne küldjenek. Negatív hozzáállásotok lassan mindenre kiterjed, bár a képzésről továbbra sem tudtok semmit.

Üdvözlettel

Főként legális forrásból kellene címlistát szereznetek!
Tőlünk kérdezed meg hogy "honnan kellene címlistát szereznetek"??? Ez most komoly???
A leveletek azzal kezdődik hogy "elnézést kérek a kéretlen levélért".
A spam törvényt érdemes lenne átfutnotok, mielőtt spam-et küldötök ki, ráadásul úgy hogy beleírjátok hogy ez "egy kéretlen levél!"
A nemzeti média és hírközlési hatóság bukik az ilyen cégekre mint a tiétek.
Ráadásul leíratkozó link sincs a leveletekben, ami törvényi kötelezettségetek lenne. De te azt írod hogy "jelezzük hogy ne küldjetek"...
Nekünk, címzetteknek AZT KELL JELEZNÜNK HA KÉRJÜK!!!!!!
Azt javaslom hogy marketingben kicsit képezzétek magatokat, hogy mi jogszerű és mi nem, mielőtt hülyeségekkel bombázzátok az embereket.
Ha a kereskedéshez, mint szakmához is ilyen szinten értetek, hát, akkor érdemes elgondolkodni azon hogy az embernek van-e fölösleges ideje nálatok eltölteni?

A negatív visszhangot itt egyébként egyetlen dologgal váltottad ki ebben a közösségben. Szakmai tartalomtól mentes, kizárólag marketing célt szolgáló bejegyzéseiddel!!!
Ezekre itt nem fogsz pozitív válaszokat kapni, a jövőben sem.
Ha majd felnősz egy trader szintjére, és megosztasz szakmai dolgokat, akkor tudunk miről beszélgetni.
Addig nem vagytok többek mint egy szórólapopzó cég, aki bedobja a fénymásolt reklámanyagát a postaládámba....
Elhiheted hogy mennyire szeretem és mások is az ilyeneket!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 08:53   #104 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
ufzsolo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Apródról: az OTP, CIB Bank, Generali Biztosító, Brókernet, Teletrade, DunaHouse........ hirdet. Talán ők is gázak volnának? Szerinted azért mert valakinek van pénze, szórnia kell, és figyelmen kívül kell hagynia az ingyenes lehetőségeket?

A hírlevél gondolatoddal nem értek egyet. Naponta egy rakat kéretlen hírlevelet kapok. Mikor kérten én pl. az ExtremeSilvert, a Vaterát, az EcoSim-et, a Profession.hu-t... hogy kapjak hírlevelet? SOHA. De jönnek.

Megértettem gondolataitokat, nem láttok itt szívesen. Ma estig várok még, hátha valakit érdekel a honlapon a topic.

Üdvözlettel:
ufzsolo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 08:55   #105 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A negatív visszhangot itt egyébként egyetlen dologgal váltottad ki ebben a közösségben. Szakmai tartalomtól mentes, kizárólag marketing célt szolgáló bejegyzéseiddel!!!
bezony

de még a honlapon sincs semmilyen anyag, h a múltban mi történt már
csak egy "árlista", toll jobb kézből-bal kézbe 3000Ft kategóriában

szakmai múltból ennyit találtam
elég komoly
Régi 2013-08-29, 08:57   #106 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Apródról: az OTP, CIB Bank, Generali Biztosító, Brókernet, Teletrade, DunaHouse........ hirdet. Talán ők is gázak volnának? Szerinted azért mert valakinek van pénze, szórnia kell, és figyelmen kívül kell hagynia az ingyenes lehetőségeket?

A hírlevél gondolatoddal nem értek egyet. Naponta egy rakat kéretlen hírlevelet kapok. Mikor kérten én pl. az ExtremeSilvert, a Vaterát, az EcoSim-et, a Profession.hu-t... hogy kapjak hírlevelet? SOHA. De jönnek.

Megértettem gondolataitokat, nem láttok itt szívesen. Ma estig várok még, hátha valakit érdekel a honlapon a topic.

Üdvözlettel:
tedd már meg estig, h a képzésetekről bármilyen anyagot elérhetővé teszel itt a folyamatos mosakodás helyett

mondom, bármit

egy rövid videot egy eseményről, akármit
Régi 2013-08-29, 08:57   #107 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
A figyelmetekbe ajánlanék egy lehetőséget:

Beszéltünk Sándorral, és úgy döntöttünk kaphattok egy garanciát. Aki úgy érzi, hogy van benne annyi, hogy ne csak beszéljen, hanem cselekedjen is, és hajlandó időt szakítani valami újra, jöjjön el a képzésre. Amennyiben a hallgató úgy látja, hogy nem azt kapta amit várt, a képzés árát 100%-ban visszatérítjük.

Innen már veszteni valótok nincsen, maximum 30 óra időkiesés.

Amennyiben úgy döntötök, hogy ennek ellenére sem vagytok hajlandóak kipróbálni a képzést, (hiszen már veszteni valótok nincs) úgy törlöm a topicot.
Szóval a mostani állapot szerint már csak le kell tenni az asztalra 240 ezret, s kipróbálhatjuk a korábban ingyenesnek is mondott oktatást? Aztán vissza lehet kérni (s ha nem adják valami miatt, akkor esetleg hosszú évek alatt visszaperelhető, mert egy nickname a fórumon azt ígérte)?

Beszélhetnénk esetleg mi is A Sándorral (mármint a híres nemzetközi tőzsdeoktatóval)? Javaslom, regisztráljon a fórumra, s álljon maga a kérdések sortüze elé a saját topicjában.
Mert ufzsoló fiatalos, naív, gátlásoktól mentes lendülete már egyre kevesebb embernek hiteles.

Amúgy engem továbbra is érdekelne a teljes képzés, amire anno ingyenesen meghívást kaptam. Az év legnagyobb durranásának tűnik.
Megyek, ha szóltok, mikor és hol lesz.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 09:02   #108 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Üdvözlettel:
Teljesen mindegy milyen cég hirdet az apródon, sok sikert hozzá.

A hírlevelet meg azért kapod, mert valahol bejelöltél egy négyzetet, hogy hozzájárulsz ahhoz, hogy bekerülj egy adatbázisba. Legalább az apróbetűs dolgokat olvasd el néha.
Régi 2013-08-29, 09:15   #109 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
MegaMIND eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A hírlevelet meg azért kapod, mert valahol bejelöltél egy négyzetet, hogy hozzájárulsz ahhoz, hogy bekerülj egy adatbázisba. Legalább az apróbetűs dolgokat olvasd el néha.
részben

az adat halászás a másik forrás, pl fórumokról, illetve hsz-be beirt email címekből is szedik a robotok
pont ezért hsz-ben csak xy kukac akármi.hu formában adunk meg elérhetőséget
Régi 2013-08-29, 09:16   #110 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
traderke123 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon (éppen most regisztráltam), de már rá is találtam az igenemberre.
Látom sokan negatív véleménnyel illetitek Sándort. Miért?

Jómagam másfél éve tőzsdézem. Az első évben veszteségek veszteségeket követett. A számlám majdnem lenullázódott. Próbáltam több ingyenes képzést, oktatóvideókat... Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy csak alapokat adnak, szemléletmódot nem tanítanak.

Ekkor találtam rá az igenember klubra. Magam is szkeptikus voltam, de az első nap eltűnt minden rossz érzésem. Az oktatás hihetetlenül jó. Nincs benne fölösleges tartalom, csak a lényeg. Ami kell. Az ott tanult stratégiával azóta számlám szárnyal.

Nevetségesnek találom a hozzászólásaitokat, különös tekintettel arra, hogy (ahogy látom a topic létrehozójától írt hozzászólásokból) egyikőtök sem volt még. (bár fogalmam sincs ki ufzsolo...)

Remélem a topic nem szűnik meg, és ostobaságotok nem riaszt el olyanokat mint a magamfajták.
traderke123 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 09:24   #111 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

@traderke123, alias ufozsolo:
Abbahagyhatnád a hazudozást, sok ember irritál, ha hülyének nézik.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 09:25   #112 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Összes hozzászólás: 471
ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
traderke123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon (éppen most regisztráltam), de már rá is találtam az igenemberre.

Jómagam másfél éve tőzsdézem. Az első évben veszteségek veszteségeket követett. A számlám majdnem lenullázódott. Próbáltam több ingyenes képzést, oktatóvideókat... Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy csak alapokat adnak, szemléletmódot nem tanítanak.

Ekkor találtam rá az igenember klubra. Magam is szkeptikus voltam, de az első nap eltűnt minden rossz érzésem. Az oktatás hihetetlenül jó. Nincs benne fölösleges tartalom, csak a lényeg. Ami kell. Az ott tanult stratégiával azóta számlám szárnyal.

Nevetségesnek találom a hozzászólásaitokat, különös tekintettel arra, hogy (ahogy látom a topic létrehozójától írt hozzászólásokból) egyikőtök sem volt még. (bár fogalmam sincs ki ufzsolo...)

Remélem a topic nem szűnik meg, és ostobaságotok nem riaszt el olyanokat mint a magamfajták.
Gratulálok a "szárnyaló"számládhoz!
Lassan vége a nyári szabadságomnak,de igazán jót szórakozom itt,kár hogy már minden borom elfogyott.Felejthetetlen élmény volt ez a nyár is!!
Régi 2013-08-29, 09:27   #113 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Az ott tanult stratégiával azóta számlám szárnyal
ird már le pár mondatban ezt a stratégiát és csatolj hozzá egy képet

csak úgy nagyvonalakban
Régi 2013-08-29, 09:27   #114 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
????????
Régi 2013-08-29, 09:28   #115 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ne savazd már rögtön, legalább egy képet hagy tegyen fel
Régi 2013-08-29, 09:29   #116 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
????????
várom az anyagot a hitelesség bizonyítására, h valamit már elkövettetek idáig az életben
Régi 2013-08-29, 09:38   #117 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Ez most valami vicc?

Ezek nélkül nem tudtál élni és ez kellett a szárnyaló számlához ?

- hogyan leszek egy élő pénz mágnes_9000 Ft
- alapfogalmak, szakkifejezések magyar és angol nyelven_3000 Ft
- bevezetés a szakirodalomba_3000 Ft

És a többi. Nem vitatom, hogy adhat érdemi tudást, de azért ez elég komolytalan lássuk be.
Régi 2013-08-29, 09:52   #118 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Bárcsak a politikusok üvegzsebe is annyira átlátszó lenne, mint traderke123 hozzászólása
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 10:00   #119 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bárcsak a politikusok üvegzsebe is annyira átlátszó lenne, mint traderke123 hozzászólása
Ha rajtam múlna, az összes politikust és marketingest a bányába küldeném. Helyükre szakembereket ültetnék, akiket kommunikáció helyett igazmondásra ösztönöznék.

Egyébként épp az előbb javasoltam, hogy regisztráljon A Sándor is. Lehet, hogy csak ennyi történt?
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 10:02   #120 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ne savazd már rögtön, legalább egy képet hagy tegyen fel
Igazad van.

Idézet:
Az ott tanult stratégiával azóta számlám szárnyal.
Elnézést kérek kedves traderke123! Tévesen azt feltételeztem, hogy te ufozsolo vagy, aki új néven regisztrált, hogy egy elégedett ügyfél bőrébe bújva dícsérje a tanfolyamukat, ahogy azt az első hozzászólásában is tette. De mivel te tényleg egy elégedett ügyfél vagy, aki a tanult stratégia használatával jelentős sikereket értél el, kérlek oszd meg velünk a kötéslistádat!
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 10:06   #121 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Egyébként Sándor közvetlenül nem is lett cinkelve ha jól emlékszem. Itt a gond ufzsolo-val és a marketing módszereivel volt. Ja meg a kommunikációval.
Régi 2013-08-29, 10:50   #122 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nekem nem célom és nem is akarok belefolyni ebbe ami itt folyik. Csupán megosztottam a véleményemet veletek és az oktatással kapcsolatban.

Nem célom, hogy meggyőzzelek benneteket, nem kell bizonyítanom semmit. Főleg nektek, akik mindenben csak a rosszat keresitek. Megértem, hogy Sándor miért nem tesz fel ide hozamgörbét. Én sem fogok...

ufzsolo marketingstratégiájával vannak apró gondok valóban. Ámbár hozzátenném, hogy engem is beszervezett, így annyira "szarnak" nem mondanám, ahogyan azt ti állítjátok.
Bár, jobban belegondolva nem az én dolgom. Nekem mindegy ki és hogyan reklámoz.

A fórum ötlet alapvetően tetszik, igaz, hogy csak a reklámra van kitalálva. Elnézve a hozzászólásokat, komoly munkára nem is igazán lehet használni.
Régi 2013-08-29, 10:55   #123 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem nem célom és nem is akarok belefolyni ebbe ami itt folyik. Csupán megosztottam a véleményemet veletek és az oktatással kapcsolatban.
sírva könyörgök, mondj valami részletet róla

hol tartották, mi volt a tematika, mennyien voltatok, stb.....
Régi 2013-08-29, 11:39   #124 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ez kész....
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 11:59   #125 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

"Nevetségesnek találom a hozzászólásaitokat, különös tekintettel arra, hogy (ahogy látom a topic létrehozójától írt hozzászólásokból) egyikőtök sem volt még. (bár fogalmam sincs ki ufzsolo...)"

"ufzsolo marketingstratégiájával vannak apró gondok valóban. Ámbár hozzátenném, hogy engem is beszervezett"
Dvit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 12:00   #126 (permalink)
Szenior tag

Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kérlek ne küldjetek több levelet, egy árva garast sem vagyok hajlandó kiadni semmiféle képzésre, hogy engulfing megjelenik stop alatta, és nyitás... és hasonló parasztvakítások! KÍMÉLJETEK!
Régi 2013-08-29, 12:06   #127 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Találtam nektek egy csoportot, akik szívesen mennének a kurzusra. Jutalék fejében leszervezem nektek!

http://static.168ora.hu/db/0D/B9/bir...1b007d7158.jpg

u.i.: nagyon lelkesnek tűnnek..
Régi 2013-08-29, 12:12   #128 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sírva könyörgök, mondj valami részletet róla

hol tartották, mi volt a tematika, mennyien voltatok, stb.....
Ne sírj

Az online webináriumra jelentkeztem, így egyedül voltam, és otthon.

A tematikáról:
Első körben Sándor felmérte, hogy hol tartok. Beszélgettünk, mindezt időn kívül. Megpróbáltam átadni a jelenlegi tudásomat, az eddig kialakított stratégiámat és szemléletemet. Mindenképpen előnyös volt ez a kezdő beszélgetés, hiszen ezzel nem kellett az időt tölteni.
Átléptünk néhány pontot, amit már magam is tudtam (alapismeretek, szakkifejezések, néhány cég, ahol számlát nyithatok [az IronFX-et ajánlotta leginkább], programkezelés, indikátorok...)
Ezeket néhány szóban megemlítette, majd jeleztem, hogy ezeket már tudom, át is ugrottunk rajtuk.
Ez után belecsaptunk a lecsóba. Elmagyarázta a technikai elemzés lényegét, és hogy hogyan használhatom a nyereség eléréséhez.
Ezt követően beszéltünk a trendekről és a szintkereskedésről. Ez volt számomra az egyik legfontosabb (trendeket nehezen ismerek fel, nem ismertem a jellegzetes trendeket)
Következőkben a pozíció menedzseléséről volt szó. Mikor lépjek be, meddig engedjem nyerni vagy veszteni. Milyen arányban állítsak TP SL szintet. Milyen kockázatot vállaljak és mikor.
Ezt követően megismertetett a skalp, swing, daytrade, hedge és gap kereskedési technikákkal. Mik az előnyeik, hátrányaik, milyen idősíkon, mekkora összeggel érdemes belépni.
Mint kiderült az indikátorokról mégsem tudtam annyit mint kellett volna, így bemutatta az Ő szerint legfontosabb indikátorokat (MACD, Bollinger, Bulls & Bear power...) és hogy mit és hogyan jelezhetnek előre.
Beszéltünk a forex, opciós és részvénypaci kereskedésről. Melyik miért jó, milyen stílusú trédernek ajánlja és miért.

Az utolsó előtti alkalommal pedig az eddigi ismereteimre és a rólam felállított profil alapján kidolgoztunk egy stratégiát. A mai napig ezt követem, és szépen működik.

Utolsó nap pedig kipróbáltuk a gyakorlatban is a stratégiát. Figyeltem, ahogy Sándor valós számlán a stratégia alkalmazásával kötéseket tesz, magyarázta mit miért csinál.

Hazamentem, gondoltam ma még nem kezdek neki az új stratégia használatának, had ülepedjen, formálódjon bennem. Másnap reggel azonnal nekiültem, és 0,8% profittal zártam a napot (tudom, nem sok, de az előző hónapok után jól esett egy profitos nap).

A képzés végén jelentkeztem a vizsgára is. Kaptam egy 10.000 USD-os demó számlát, ahol 20 kötést kellett megtennem, a tanult stratégiát alkalmazva. A vizsga 2 hét alatt lezajlott, mivel nem szabta meg a kitettséget, így a 2 hét alatt sikerült 64,3%-os profittal zárjak. (na jó, sokat kockáztattam, dehát demó ) Így jogosult lettem 3 kötést tenni Sándor számláján. Ebből 1-et elbuktam (SL szintet Sándor 10pip-re állítja TP nincs) a másik kettőn pedig 114USD-t kerestem, amit pár nap múlva meg is kaptam. A képzés így gyakorlatilag 180.000 Ft- kb 25.000 Ft-ba került.

Azóta is kapcsolatban vagyok Sándorral, ha bármilyen kérdésem, problémám van, azonnal segít, természetesen ingyen.

Remélem ezzel kielégítettem kíváncsiságotokat. Többet nem akarok írni, kezdem magam úgy érezni, mintha reklámoznék, holott nem érdekel a marketing...

CSAK AJÁNLANI TUDOM!!!!!
Régi 2013-08-29, 12:13   #129 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudom, hogy melyik marketinges ő, vagy hogy Ő Sándor-e vagy sem. Úgy értettem, hogy valaki engem is beszervezett.
Régi 2013-08-29, 12:49   #130 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Ne sírj

Az online webináriumra jelentkeztem, így egyedül voltam, és otthon.

A tematikáról:
Első körben Sándor felmérte, hogy hol tartok. Beszélgettünk, mindezt időn kívül. Megpróbáltam átadni a jelenlegi tudásomat, az eddig kialakított stratégiámat és szemléletemet. Mindenképpen előnyös volt ez a kezdő beszélgetés, hiszen ezzel nem kellett az időt tölteni.
Átléptünk néhány pontot, amit már magam is tudtam (alapismeretek, szakkifejezések, néhány cég, ahol számlát nyithatok [az IronFX-et ajánlotta leginkább], programkezelés, indikátorok...)
Ezeket néhány szóban megemlítette, majd jeleztem, hogy ezeket már tudom, át is ugrottunk rajtuk.
Ez után belecsaptunk a lecsóba. Elmagyarázta a technikai elemzés lényegét, és hogy hogyan használhatom a nyereség eléréséhez.
Ezt követően beszéltünk a trendekről és a szintkereskedésről. Ez volt számomra az egyik legfontosabb (trendeket nehezen ismerek fel, nem ismertem a jellegzetes trendeket)
Következőkben a pozíció menedzseléséről volt szó. Mikor lépjek be, meddig engedjem nyerni vagy veszteni. Milyen arányban állítsak TP SL szintet. Milyen kockázatot vállaljak és mikor.
Ezt követően megismertetett a skalp, swing, daytrade, hedge és gap kereskedési technikákkal. Mik az előnyeik, hátrányaik, milyen idősíkon, mekkora összeggel érdemes belépni.
Mint kiderült az indikátorokról mégsem tudtam annyit mint kellett volna, így bemutatta az Ő szerint legfontosabb indikátorokat (MACD, Bollinger, Bulls & Bear power...) és hogy mit és hogyan jelezhetnek előre.
Beszéltünk a forex, opciós és részvénypaci kereskedésről. Melyik miért jó, milyen stílusú trédernek ajánlja és miért.

Az utolsó előtti alkalommal pedig az eddigi ismereteimre és a rólam felállított profil alapján kidolgoztunk egy stratégiát. A mai napig ezt követem, és szépen működik.

Utolsó nap pedig kipróbáltuk a gyakorlatban is a stratégiát. Figyeltem, ahogy Sándor valós számlán a stratégia alkalmazásával kötéseket tesz, magyarázta mit miért csinál.

Hazamentem, gondoltam ma még nem kezdek neki az új stratégia használatának, had ülepedjen, formálódjon bennem. Másnap reggel azonnal nekiültem, és 0,8% profittal zártam a napot (tudom, nem sok, de az előző hónapok után jól esett egy profitos nap).

A képzés végén jelentkeztem a vizsgára is. Kaptam egy 10.000 USD-os demó számlát, ahol 20 kötést kellett megtennem, a tanult stratégiát alkalmazva. A vizsga 2 hét alatt lezajlott, mivel nem szabta meg a kitettséget, így a 2 hét alatt sikerült 64,3%-os profittal zárjak. (na jó, sokat kockáztattam, dehát demó ) Így jogosult lettem 3 kötést tenni Sándor számláján. Ebből 1-et elbuktam (SL szintet Sándor 10pip-re állítja TP nincs) a másik kettőn pedig 114USD-t kerestem, amit pár nap múlva meg is kaptam. A képzés így gyakorlatilag 180.000 Ft- kb 25.000 Ft-ba került.

Azóta is kapcsolatban vagyok Sándorral, ha bármilyen kérdésem, problémám van, azonnal segít, természetesen ingyen.

Remélem ezzel kielégítettem kíváncsiságotokat. Többet nem akarok írni, kezdem magam úgy érezni, mintha reklámoznék, holott nem érdekel a marketing...

CSAK AJÁNLANI TUDOM!!!!!

Ne haragudj traderke123, de te ennyira új vagy még ebben a szakmában, hogy nem vagyok benne biztos hogy te magad fel tudod mérni Sándor szakmai felkészültségét.
Az utolsó két mondatodat a tartalmi érthetetlenség miatt értelmezni sem tudom:

"Remélem ezzel kielégítettem kíváncsiságotokat. Többet nem akarok írni, kezdem magam úgy érezni, mintha reklámoznék, holott nem érdekel a marketing...
CSAK AJÁNLANI TUDOM!"

Tehát akit nem érdekel a marketing, az nem írja le NAGYBETŰVEL hogy csak ajánlani tudom!

Olyan dolgokat írsz, amit ma már ingyen adnak mindehol és egy kereskedő az első fél évében ezekkel a dolgokkal kezdi, mint kb az általános iskola 1 osztálya.
Nem akarom a mondataidat idézni, de az hogy valaki elmondja hogy megmutatták hogy az "indikátorok hogyan jeleznek előre", meg hogy "kaptam egy 10,000.- es demó számlát" és hogy "64% volt 2 hét alatt" na jó "de sokat kockáztattam, mert ez csak demó"...tehát ezekből a lelkes, rószaszín ködben úszó, oktatóját istenként tisztelő kezdő képénél több nem jön le nekem. (remélem a demó számla nyitásért nem fizettél! )
Szívesen belekérdeznék a 2 hetes demószámlád kockázati és egyéb adataiba, de inkább nem teszem, mert a válaszokat sejtem előre. A vége az lenne hogy én vagyok a paraszt...

Amúgy belegondoltam ebbe a beszélgetésbe, amit írtál.
Gondolom lehengerlő volt amint az opcióktól a forex világán keresztül a derivatívákon át egy igazi időutazásban vettél részt!
Valószínűleg elkápráztatott a hihetetlen és átfogó tudás, amivel szembesültél.
És gondolom hogy rövi idő alatt meg is értetted a kereskedés lényegét és minden olyan dolgot, amit mi, egyszerű földi halandók éveken át alig vagyunk képesek megérteni és alkalmazni.

Őszintén javaslom hogy teljesen fölöseges, elfogult véleményekkel ne álj be ufzsola mögé egy következő, ingyen dolgozó reklámügynöknek, mert hidd el, ez a sok bunkó ember, mi magunk, akik itt olvasgatunk, nem leszünk az igenemberek célközönsége.

Olyan helyen halásszatok, ahol még náladnál is képzetlenebb kezdők vannak, mert ott sokkal nagyobb lesz a siker.
Itt ha szakmai dolgot tesztek ki (persze erre nem került sor mind a mai napig, egy árva mondatban sem) akkor azt jó eséllyel meg tudjuk beszélni.
De ha nincs ilyen megosztandó infó, akkor az időpocsékolásnak semmi értelme.

A számláról egy aktív hozamgörbe pedig nem a büntetés kategóriába tartozik, nem is a takargatni való dolgok közé, hanem a valóság megismertetésére a nagyközönség számára.
Tudom, ettől az oktatók annyira rettegnek, hogy legféltettebb kincsük között van, a páncélozott széfben, így soha nem szándékoznak senkivel megosztani a valós teljesítményüket!

Nekem ez olyan, mintha valakiről elmondható hogy a világ egyik legjobb kosárlabdása!
Minden nap rendszeresen edz, nagyon érti a dolgt, egy született őstehetség.
DE!
Soha egy meccsen még nem játszott!
Bár olimpiára méltó képességekkel rendelkezik, de tudását soha, még egy helyi kis mérkőzésen sem mutatta meg!
Cserébe azt vállaja, hogy pénzért megtanít bármilyen kezdőt kosárra dobni.
Elmagyarázza hogy mi a labda, hol van a kosár, hogyan kell futni úgy hogy ne ess el....
Kb ilyenektől lehet ma magyarországon "kereskedést" tanulni!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 12:58   #131 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

1. Egyetlen fórumozó e-mail címét sem adjuk ki, sem ufzsolo-nak, sem másnak. Azt nem tudja "kiszedni" a fórumból.

2. Ami miatt sokan e-mailben megkapták a "levelét", az a fórumon belüli privát üzenet e-mail értesítője miatt van. Ezt egyrészt ki lehet kapcsolni, másrészt én magam tiltom ki ufzsolo-t, ha még egy spam-et küld privát üzenetben. Ez vonatkozik mindenkire, aki spamelni kezd, de elsőre csak figyelmeztetés van.

3. Témát nem törlünk a fórumról, kivéve ha törvényi oka van. Ez ebben az esetben nem áll fenn. Sok fórumozó szólt már hozzá itt, velük szemben nem lenne fair, ha az ő hozzászólásaikat is törölném. Ennek megfelelően ez nem fog megtörténni, még ha a téma indítója kéri is.

4. Ez egy fórum. Meghatározott formában szabályos rajta hirdetni egy szolgáltatást, vagy terméket. (pl. ennek a témának a keretei közt az Igenember képzést) Cserébe viszont fórumról lévén szó tűrni is kell. Többek közt a kritikát is. Ez egy kétirányú csatorna, így a hirdetésre is reagálhat minden fórumozó. Ha ez összességében negatívan sül el valaki szempontjából az a fórum sajátja. Mondhatjuk, hogy a téma azért lett nyitva, hogy az adott termékről/szolgáltatásról véleményalkotásra szolgáló helyet biztosítson. A véleménybe pedig minden belefér (hideg és meleg is), míg a szabályzatnak megfelel.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 14:08   #132 (permalink)
Új tag

Exclamation

tényleg eszméletlenek vagytok. Kéritek, hogy írjam meg, mi és hogyan zajlott, én a kedvetekért összeszedem az információkat, gondolatokat, erre engem is támadtok

Röhögni tudok ostobaságotokon és gyermeteg hozzáállásotokon is egyaránt.
Gondolom trédelni egyikőtök sem trédel, annyi időtok van ide írkálni.

Mindenbe beleköttök, amit csak láttok, kíváncsi lennék Ti magatok milyen maradandót fogtok alkotni.

Igen, kezdő vagyok. Van olyan köztetek aki profiként kezdte? Olyat kaptam, amit bárhol ingyen megkaphattam volna? háháháhááhháá
Gondolod, hogy ha megkaphattam volna ingyen, nem teszek meg mindent, hogy megkapjam?
Sok helyen megfordultam, ahol ingyenes képzést hirdetnek. Jók, tényleg jók. A legjobb az elemzésközpont által feltett videók voltak, de csak alapokat oktatnak. Mint leírtam, ezeket az alapokat átugrottuk, hogy ne teljen vele az idő.

Még mindig tudatlanok vagytok, és amíg nem lesz pontos információtok a képzésről azok is maradtok (életetek végéig, hiszen egyiktők sem olyan tökös, hogy kipróbálja)

Nem állok össze senkivel, nekem nem érdekem, hogy az oktatásuk jól menjen. Én megkaptam, amiért fizettem.

ufzsolo: együtt érzek veled! MAX respect, hogy nem kezdtél még el anyázni.
Régi 2013-08-29, 14:20   #133 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Még mindig tudatlanok vagytok, és amíg nem lesz pontos információtok a képzésről azok is maradtok (életetek végéig, hiszen egyiktők sem olyan tökös, hogy kipróbálja)
Ez egy aranyos mondat volt, éppen egy hölgytől!

Tényleg drukkolunk neked hogy sikeres légy ebben a szakmában.

üdv: a "tudatlanok" és "nemtradelők" egyike.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-29, 16:59   #134 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Csak ennyit fűznék hozzá:
Csatolt kicsinyítések
igenember-kepzes-jesus_facepalm.jpg  
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-30, 08:03   #135 (permalink)
Adminisztrátor

harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Apró információmorzsaként szeretném megjegyezni, hogy a következő 2 user ugyanazon IP címről látogatja a fórumot:

ufzsolo
traderke123

Mindenkinek a saját belátására bízom, hogy miként értékeli az esetet.
Puszta véletlenről van szó, vagy esetleg ugyanazon személy ír egyszerre két néven a fórumra.
Régi 2013-08-30, 08:10   #136 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Lehet csak egy lakásban laknak, vagy bentlakásos a képzés és még tart.

Innentől értem még jobban Tomy "hozamgörbe igény " törekvését.
Régi 2013-08-30, 08:14   #137 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MegaMIND eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lehet csak egy lakásban laknak, vagy bentlakásos a képzés és még tart.

Innentől értem még jobban Tomy "hozamgörbe igény " törekvését.
Akkor valami kastélyban lakhatnak, ha még sosem találkoztak

Lehet, hogy mégis van ott zsé....
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-30, 09:13   #138 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Puszta véletlenről van szó, vagy esetleg ugyanazon személy ír egyszerre két néven a fórumra.
nem kell hozzá orvosi diploma. egyértelmű, hogy ugyanaz a személy.
a megtévesztés megér egy bant.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-30, 09:24   #139 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Én szabad kezet adnék neki abban, hogy szeretné-e még tovább égetni magát.

Persze csak addig, míg ennek a témának a keretei közt marad.
Régi 2013-08-30, 10:39   #140 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Egy igazi marketingest sohasem győzhetnek le bizonyítékok, vagy a józan ész! :-)

Köszönöm a topicot, nagyon jól szórakoztatott eddig, remélem nem ér véget ilyen hirtelen!
Rengeteg bármikor jókedvre hangoló idézet, és apró momentum maradt az emberben.
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-30, 11:21   #141 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Meglepődnék, ha ez igaz volna. Természetesen továbbra is lehetőségetek van azt gondolni, amit akartok. Jómagam többnyire munkahelyemről és netkávézóból írok ide...

erről ennyit.
Régi 2013-08-30, 11:37   #142 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Csak nehogy bekerüljön ide egy screenshot vagy vmi, hogy mégis igaz, mert akkor nem csak te égtél le, hanem Sanyát is kivégezted.
Régi 2013-08-30, 11:47   #143 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Én azért ezen nem nevetnék. Ennyire nem vicces, pláne úgy, hogy alapból a társaság nem azért kampányol, hogy minden új próbálkozást kifilézzen.
Régi 2013-08-30, 11:51   #144 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Nem adok ki IP címeket, legfeljebb az érintetteknek, vagy a hatóságnak.

A globonet.hu-s szolgáltató viszont nem netkávézóra utal.

Részemről a témát lezártam. Ha moderálni kell, vagy spam miatt intézkedni természetesen elértek.
Régi 2013-08-31, 07:31   #145 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
x5z4 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mindenképp érdemes egy brókercéghez menni előadásra, ahol számlát nyit az ember, nekik érdekük h sikeres légy és hosszú távú legyen az ügyfélkapcsolat.
Jómagam a Random Capital Brokerhez fordulok, segítőkészek, adnak tippeket, ügyfélközpontú a hozzáállásuk.
www.randomcapital.hu
x5z4 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-31, 09:29   #146 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindenképp érdemes egy brókercéghez menni előadásra, ahol számlát nyit az ember, nekik érdekük h sikeres légy és hosszú távú legyen az ügyfélkapcsolat.
Jómagam a Random Capital Brokerhez fordulok, segítőkészek, adnak tippeket, ügyfélközpontú a hozzáállásuk.
www.randomcapital.hu
Ne haragudj, de elég nagy tévedésben élsz. A hülye ügyfélnél nincsen jobb, mert kis sem kell közvetíteni, így nem az a pár $ lesz az ő jutalékuk, hanem az egész számlád! Ezzel azért jobb tisztában lenni

Persze az a legjobb, ha az ügyfelek okosnak hiszik magukat, de amúgy síkhülyék. Kiszámoltad már hány kötés kell ahhoz h az jutalékban megegyezzen a számláddal? Legtöbben ennél sokkal hamarabb elvéreznek.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-31, 10:52   #147 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...Ne haragudj, de elég nagy tévedésben élsz....

Gondolom tisztában vagy vele hogy egy "gerillamarketingest" oktatsz ki?

1. hozzászólás: érdeklődés, cég szóba hozása, link
2. hozzászólás: cég ajánlása bármely indokkal

Mondom, hogy jó ez a topic!
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-31, 12:23   #148 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Én kérek elnézést
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-31, 18:12   #149 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
www.randomcapital.hu

...Hát te meg honnan a fenéből estél be ide?

Itt tényleg mindenki matt hülyének nézi e fórum olvasóit???

Legalább annyit tegyél meg hogy a saját topikotokba írod be a reklámszövegedet, ha már nem bírod magadban tartani.
Ott már közel két éve senki nem írt be egy betűt se, úgyhogy ott a helye a hozzászólásodnak!

Segítek: az "R" betűnél fogod megtalálni a nagy halom brókercég lista vége felé.
Egész pontosan itt:

Random Capital

Látom itt páran csak azért böfögnek be néha egy-egy mondatot, hogy Harzolnak legyen munkája a moderálással.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-31, 19:25   #150 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Ez most már így marad. Egyrészt ezen a témán nagyon nincs mit szétoffolni, másrészt mit csinálnék a válaszaitokkal?
Válaszol

Címkék
megbízható, oktatás, trade

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Legjobb ingyenes tőzsde képzés Apca Tőzsdei képzések 102 2015-06-25 16:34
Magán képzés/oktatás Cyrus Tőzsdei képzések 1 2013-06-07 14:33
Tőzsdei képzés kezdőknek! Becoka` Tőzsdei képzések 24 2012-01-15 17:26

A pontos idő 12:21 , a GMT +1 időzóna szerint.