Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-08-09, 16:54   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 5
ufzsolo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás IGENEMBER képzés

Kedves fórumozók, tréderek és leendő tréderek!

Tudom, köztetek már sokan gyakorlottak, de a tanulásból sosem elég. Soha nem mondhatod, hogy te már mindent tudsz a piacról.
Jómagam néhány hónapja kezdtem a FOREX kereskedést komolyabban venni, előtte is bele-bele pislantottam a hírekbe, árfolyamokba, de nem volt számlám, amin kereskedhettem volna. Hallottam egy ajánlatról, gyorsan jelentkeztem is a képzésükre. Sokat tanultam, fejlődtem, de nem eleget. Sok kérdés megválaszolatlan maradt.
Elkezdtem böngészgetni az interneten és rátaláltam Andor Sándorra és az IGENEMBER csapatra, akik oktatásokat tartanak. Rögtön felkeltette az érdeklődésemet, nem csak a nagy szakmai tapasztalatuk, hanem a képzés minősége és a képzés utáni lehetőségek. A képzés hihetetlenül jó, hozzáértő emberektől tanulhatsz, akik segítenek, bármi gondod van. A képzés nem maradt abba az oktatás befejeztével, folyamatos kapcsolatban maradtok, ameddig csak igényled.
Néhány szó a képzésről:
- Az oktató mind időbeosztásban mind helyben alkalmazkodik a hallgató igényeihez.
- Választható online és személyes képzés is.
- Ha nem vagy biztos az oktatóban, teszteld le. Ezt megteheted egy ingyenes bemutató képzés keretében, vagy lehetőséget biztosít, hogy figyeld a valós számláját, miközben kommentálja, hogy mit miért csinál.
- Az oktató garanciát vállal a képzés sikerességére
- Az oktatás végén lehetőséged van egy vizsgát tenni, melyek feltételeit egyénileg alakítják (senkitől nem várják el, hogy azonnal profi tréder legyen)
- Az eredményes vizsgázóknak lehetőségük van visszakereskedni az oktatás árát

Röviden ennyit szeretnék átadni a képzésről.
Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet, kérlek írj a medgyaszai.zsolt@gmail.com e-mail címre, vagy látogass el Sándor weboldalára: www.igenember.hu

Kellemes napot és jó trade-et mindenkinek!
ufzsolo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-09, 17:44   #2 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
ufzsolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elkezdtem böngészgetni az interneten és rátaláltam .....
IGENEMBER .....

Önnek is van 2 keze és 2 lába? Szeretne ezzel híres, sikeres és gazdag lenni? Igen? Ember ! Jelentkezzen még ma egyetemi szintű futóakadémiánkra!

Futó prostadion: Használja saját építésű professzionális futópályánkat. Ez a világ legjobbja, mert mi is a legjobbak vagyunk. A költsége 1000 forint alatt marad alkalmanként a legzsúfoltabb időszakban is, sőt ha csak ezt használja, 100% lefutható bónuszt adunk futó bérlete mellé.
Alaptanfolyam: megtanulhatja, hogyan tegye bal lábát a jobb elé. 150 ezer forint.
Haladó tanfolyam: Megmutatjuk, milyen a jó karmunka. Megmutatjuk Önnek futóstadionunk minden titkos szegletét. Gyakoroljuk a rajtot és megismerheti a célszalag átszakításának felejthetetlen érzését. 150 ezer forint.
Személyes konzultáció szakértőnkkel (aki bár nem testnevelő-tanár, nem is edző, de látott már villamos után futó embert, sőt egyszer kipróbálta, és neki is sikerült) 20 ezer forint óránként.
Exkluzív személyes tréning szakértőnkkel: 450 ezer forint.
Futó star-day: Nézze a lelátóról, hogy futnak a mi bajnokaink a mi pályánkon 400 métert. 5 ezer forint.
Futótábor: akarja, hogy közösen ráhangolódjunk a kocogásra egy all inclusive wellness-szállodában? Részvételi díj 3 napra: 150 ezer forint.
Futó social network: kocogjon velünk minden nap. Döntsük el együtt, balra vagy jobbra induljunk el a körpályán. 15 ezer forint havonta.
Edzésterv: napi feladatok csak Önnek. 15 ezer forint.
Bérfutás : majd futunk mi Ön helyett, ha épp nem ér rá. Csak vegye meg a bérletet 1 évre előre.
Futóhírlevél: heti tippek, ötletek. 5 ezer forint havonta.
Tréning room: reggelente szakértőink tájékoztatják önt a futás világának új híreiről. 15 ezer forint havonta.
Futófórum: ossza meg másokkal is lelkesen akadémiánkon szerzett tapasztalatait. Beszéljen rólunk, hogy még többen válasszák az általunk kínált egészséges életmódot. 5 ezer forint havonta.
Otthoni futópad: hogy bármikor gyakorolhasson demóban, pálya nélkül. Beépített madárcsicsergéssel. 150 ezer forint.
Robot-tréner: beépített gps, méri a pulzust, lépésszámot és ordítva ösztönzi gyorsabb tempóra. 100 ezer forint.
Futókellék árusítás: futócipő, passzos gatyó, egyenpóló akadémiás logóval. A győztesek ilyet viselnek. 15 ezer forint darabja.
Affiliate: hozza el ismerőseit tanfolyamainkra, s mi 10% kedvezményt adunk önnek a logós futózokni árából.
Házi verseny: na, ki futja leggyorsabban a 400 métert? Nevezés: 50 ezer forint. Fődíj 100 ezer forint, ha legalább 100-an indulnak!
Pszicho tréning: speciális meditációs gyakorlat, hogy bajnok legyen a bajnokok között. 50 ezer forint.

Még most sem nyert versenyt?
Ne adja fel! Ja, hogy rövidek a lábai, túlsúlyos, nincs ideje edzeni, s különben is szívesebben úszna?
Ha ezt az elején tisztázzuk, el se jött volna a tanfolyamunkra.
Mindenesetre nekünk összegyűlt a repülőjegy ára, kiutazunk nézőként az Olimpiára. Weboldalunkon láthatja fényképes élménybeszámolónkat az ottani futóversenyekről.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-08-09, 17:57   #3 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 8
ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Önnek is van 2 keze és 2 lába? Szeretne ezzel híres, sikeres és gazdag lenni? Igen? Ember ! Jelentkezzen még ma egyetemi szintű futóakadémiánkra!

Futó prostadion: Használja saját építésű professzionális futópályánkat. Ez a világ legjobbja, mert mi is a legjobbak vagyunk. A költsége 1000 forint alatt marad alkalmanként a legzsúfoltabb időszakban is, sőt ha csak ezt használja, 100% lefutható bónuszt adunk futó bérlete mellé.
Alaptanfolyam: megtanulhatja, hogyan tegye bal lábát a jobb elé. 150 ezer forint.
Haladó tanfolyam: Megmutatjuk, milyen a jó karmunka. Megmutatjuk Önnek futóstadionunk minden titkos szegletét. Gyakoroljuk a rajtot és megismerheti a célszalag átszakításának felejthetetlen érzését. 150 ezer forint.
Személyes konzultáció szakértőnkkel (aki bár nem testnevelő-tanár, nem is edző, de látott már villamos után futó embert, sőt egyszer kipróbálta, és neki is sikerült) 20 ezer forint óránként.
Exkluzív személyes tréning szakértőnkkel: 450 ezer forint.
Futó star-day: Nézze a lelátóról, hogy futnak a mi bajnokaink a mi pályánkon 400 métert. 5 ezer forint.
Futótábor: akarja, hogy közösen ráhangolódjunk a kocogásra egy all inclusive wellness-szállodában? Részvételi díj 3 napra: 150 ezer forint.
Futó social network: kocogjon velünk minden nap. Döntsük el együtt, balra vagy jobbra induljunk el a körpályán. 15 ezer forint havonta.
Edzésterv: napi feladatok csak Önnek. 15 ezer forint.
Bérfutás : majd futunk mi Ön helyett, ha épp nem ér rá. Csak vegye meg a bérletet 1 évre előre.
Futóhírlevél: heti tippek, ötletek. 5 ezer forint havonta.
Tréning room: reggelente szakértőink tájékoztatják önt a futás világának új híreiről. 15 ezer forint havonta.
Futófórum: ossza meg másokkal is lelkesen akadémiánkon szerzett tapasztalatait. Beszéljen rólunk, hogy még többen válasszák az általunk kínált egészséges életmódot. 5 ezer forint havonta.
Otthoni futópad: hogy bármikor gyakorolhasson demóban, pálya nélkül. Beépített madárcsicsergéssel. 150 ezer forint.
Robot-tréner: beépített gps, méri a pulzust, lépésszámot és ordítva ösztönzi gyorsabb tempóra. 100 ezer forint.
Futókellék árusítás: futócipő, passzos gatyó, egyenpóló akadémiás logóval. A győztesek ilyet viselnek. 15 ezer forint darabja.
Affiliate: hozza el ismerőseit tanfolyamainkra, s mi 10% kedvezményt adunk önnek a logós futózokni árából.
Házi verseny: na, ki futja leggyorsabban a 400 métert? Nevezés: 50 ezer forint. Fődíj 100 ezer forint, ha legalább 100-an indulnak!
Pszicho tréning: speciális meditációs gyakorlat, hogy bajnok legyen a bajnokok között. 50 ezer forint.

Még most sem nyert versenyt?
Ne adja fel! Ja, hogy rövidek a lábai, túlsúlyos, nincs ideje edzeni, s különben is szívesebben úszna?
Ha ezt az elején tisztázzuk, el se jött volna a tanfolyamunkra.
Mindenesetre nekünk összegyűlt a repülőjegy ára, kiutazunk nézőként az Olimpiára. Weboldalunkon láthatja fényképes élménybeszámolónkat az ottani futóversenyekről.
Ez gyönyörű!
Régi 2013-08-09, 18:25   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 591
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Óriási!
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-09, 22:35   #5 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves fórumozók, tréderek és leendő tréderek!

Tudom, köztetek már sokan gyakorlottak, de a tanulásból sosem elég. Soha nem mondhatod, hogy te már mindent tudsz a piacról.
Jómagam néhány hónapja kezdtem a FOREX kereskedést komolyabban venni, előtte is bele-bele pislantottam a hírekbe, árfolyamokba, de nem volt számlám, amin kereskedhettem volna. Hallottam egy ajánlatról, gyorsan jelentkeztem is a képzésükre. Sokat tanultam, fejlődtem, de nem eleget. Sok kérdés megválaszolatlan maradt.
Elkezdtem böngészgetni az interneten és rátaláltam Andor Sándorra és az IGENEMBER csapatra, akik oktatásokat tartanak. Rögtön felkeltette az érdeklődésemet, nem csak a nagy szakmai tapasztalatuk, hanem a képzés minősége és a képzés utáni lehetőségek. A képzés hihetetlenül jó, hozzáértő emberektől tanulhatsz, akik segítenek, bármi gondod van. A képzés nem maradt abba az oktatás befejeztével, folyamatos kapcsolatban maradtok, ameddig csak igényled.
Néhány szó a képzésről:
- Az oktató mind időbeosztásban mind helyben alkalmazkodik a hallgató igényeihez.
- Választható online és személyes képzés is.
- Ha nem vagy biztos az oktatóban, teszteld le. Ezt megteheted egy ingyenes bemutató képzés keretében, vagy lehetőséget biztosít, hogy figyeld a valós számláját, miközben kommentálja, hogy mit miért csinál.
- Az oktató garanciát vállal a képzés sikerességére
- Az oktatás végén lehetőséged van egy vizsgát tenni, melyek feltételeit egyénileg alakítják (senkitől nem várják el, hogy azonnal profi tréder legyen)
- Az eredményes vizsgázóknak lehetőségük van visszakereskedni az oktatás árát

Röviden ennyit szeretnék átadni a képzésről.
Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet, kérlek írj a medgyaszai.zsolt@gmail.com e-mail címre, vagy látogass el Sándor weboldalára: www.igenember.hu

Kellemes napot és jó trade-et mindenkinek!

http://www.youtube.com/watch?v=8-gDRMIj0eE

"...hulla vagy Karl! " ha nem mondasz igent egy ilyen képzésre...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-09, 23:43   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

kmisi, egy költő veszett el benned!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-10, 23:39   #7 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm az OFFTOPIC hozzászólásokat. Kérnélek benneteket, hogyha csak viccelődni akartok, próbálkozzatok egy másik weboldalon. Én oktatásokat szervezek, a fórumozás az egyik jelentős lehetőség erre a célra, de nem úgy, ha szándékosan rontjátok a fórum színvonalát. Ide komoly, és a témához illő hozzászólásokat és érdeklődőket várok.

Köszönöm
Régi 2013-08-11, 07:04   #8 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Köszönöm az OFFTOPIC hozzászólásokat. Kérnélek benneteket, hogyha csak viccelődni akartok, próbálkozzatok egy másik weboldalon. Én oktatásokat szervezek, a fórumozás az egyik jelentős lehetőség erre a célra, de nem úgy, ha szándékosan rontjátok a fórum színvonalát. Ide komoly, és a témához illő hozzászólásokat és érdeklődőket várok.

Köszönöm
Kedves ufzsolo!

Attól nem lesz jobb a fórum, hogy profi képzés ígéretével próbálod hülyíteni 180-240 ezerért a jónépet.

Örülj, hogy miután minden lehetséges topicot telenyomtál utólag törölt hirdetéseiddel, csak egy viccesnek szánt, de komoly mondanivalójú kommentel igyekeztem tágítani kissé szűkös, de gátlásoktól mentes látóköröd.

Szívesen máskor is.
Régi 2013-08-11, 08:45   #9 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Köszönöm
Ha nem tetszik a fórum színvonala, keress te egy másikat.
Értelmes szakmai témákra szoktak értelmes szakmai válaszok is érkezni.
Az viszont a legrosszabb belépő, ha minden topikot teleszemetelsz ugyanazzal a hozzászólással.
Régi 2013-08-11, 09:31   #10 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Köszönöm
csak nem kellett volna 50 topicba beírni ugyanazt. ezzel az agresszív viselkedéssel csak nevetségesé teszed magad. nem fognak komolyan venni. örülök, hogy oktatsz és az sem zavar, ha pénzért.
sok oktató van, de a jobbak nem folytatnak ilyen agresszív marketinget és ha megakarod növelni a jelentkezők számát, akkor tegyél ki egy két kereskedési videót,számlakivonatot.. ez a legjobb marketing eszköz.
van olyan aki megteszi és neki nagyon jól megy az oktatás és a trédelés is.

Válaszol idézettel
Régi 2013-08-11, 12:19   #11 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Valóban hiba volt 3 topicba is betenni a hirdetést (nem mindegyikbe, nem 50-be, nem szeméttel, és nem hülyítek senkit.) Aki nevetségesnek tart, ne írjon ide. Ez egy komoly munka, kiváló oktatási háttérrel és nagyszerű pénzkeresési lehetőséggel. A napokban fel fognak kerülni a számlatörténetek is.

Vélhetően az ég világon semmit nem tudtok a marketingről, ha agresszívnak tartod, ne jelentkezz. Nem kötelező! Az árak nem magasak, középkategóriás árakat választottunk az oktatásnak. Nem véletlenül vannak akciók (ingyenes próba oktatás, 100%-os garancia, oktatás utáni vizsga, melyből a legjobbaknak INGYEN számlát nyitunk, vagy az oktató számláján visszakeresheted az oktatás árát). Ha kicsit körbenézel, láthatod, hogy nem nagyon vannak ilyen lehetőségek más oktatóknál.

Kellemes napot és jó trade-et!
Régi 2013-08-11, 12:39   #12 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Vélhetően az ég világon semmit nem tudtok a marketingről
Ilyen mondat után mit vársz? Megtapsolunk, hogy Te értesz hozzá? Nem úgy tűnik...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-11, 12:58   #13 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Thomas74 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ilyen mondat után mit vársz? Megtapsolunk, hogy Te értesz hozzá? Nem úgy tűnik...
Erről egy idézet jut eszembe.

„Aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud, az ostoba. Vesd meg őt.
Aki nem tud, és tudja, hogy nem tud, az egyszerű lélek. Tanítsd őt.
Aki tud, de nem tudja, hogy tud, az alszik. Ébreszd fel őt.
Aki tud, és tudja, hogy tud, az bölcs. Kövesd őt.”
– Bruce Lee
Thomas74 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-11, 13:45   #14 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem bírom megállni, hogy ne szóljak én is bele
Megnéztem a honlapot, mit mondjak, elég sovány. Nem győzött meg a közhelyek puffogtatása arról, hogy itt érdemes volna tanulnom. Semmit sem tett le nekem az asztalra, amitől jobbnak gondolnám, mint a többi tucatszor tucatnyi tucat-oktatót.
Akik adnak ingyen is valami értékeset, és folyamatosan képesek magas színvonalat nyújtani, amiből meggyőződhetek róla, hogy értenek a kereskedéshez (nekem nem számlakivonat kell), na azoknál már el lehet gondolkozni, hogy befizessek-e.
Két nagyon hasonló, PA-t oktató profi honlap:
Nial Fuller oldala
és
Johnathon Fox oldala
Így kellene kinéznie egy magát eladni kívánó oktató honlapjának. Ingyenes, színvonalas és gyakran hasznos, néha csak érdekes cikkek, setup-ok, videók, amikből sokat lehet tanulni, stb. És nem utolsó sorban ők kb. 60%-kal olcsóbban tartják az online oktatás... Amiért az összes további kurzusra, megbeszélésre, csak tagoknak elérhető dologra megvetted a jogot. Igaz, megvan az a hátránya, hogy csak angolul tudnak.
Szóval van még hová fejlődni mr. igenember, de én szurkolok Neked is
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-11, 14:27   #15 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Valóban hiba volt 3 topicba is betenni a hirdetést (nem mindegyikbe, nem 50-be, nem szeméttel, és nem hülyítek senkit.) Aki nevetségesnek tart, ne írjon ide. Ez egy komoly munka, kiváló oktatási háttérrel és nagyszerű pénzkeresési lehetőséggel. A napokban fel fognak kerülni a számlatörténetek is.

Vélhetően az ég világon semmit nem tudtok a marketingről, ha agresszívnak tartod, ne jelentkezz. Nem kötelező! Az árak nem magasak, középkategóriás árakat választottunk az oktatásnak. Nem véletlenül vannak akciók (ingyenes próba oktatás, 100%-os garancia, oktatás utáni vizsga, melyből a legjobbaknak INGYEN számlát nyitunk, vagy az oktató számláján visszakeresheted az oktatás árát). Ha kicsit körbenézel, láthatod, hogy nem nagyon vannak ilyen lehetőségek más oktatóknál.

Kellemes napot és jó trade-et!
Ne tévedjünk, ufzsolo és csapata sokat tud a marketingről. Túl sokat.

(A sztároktatóhoz hasonlóan én is szereztem az Euromenedzsernél 97-ben egy posztgraduális diplomát, engem is oktatott Szügyi György marketingre, Sípos István maratoni futó pozitív gondolkodásra, láttam belülről mlm céget, tudom ki Nógrádi Bence, stb.)

De ennek semmi köze a tőzsdéhez, forexhez, tradeléshez. Ez csak egy agresszív marketing. Olyan mintha szart csomagolnának jó drágán aranyszínű celofánba.

Az ilyen nyomulós, gátlástalan sales miatt van bajban annyi devizahiteles, ezért buktak sokan a unit-linkeddel, s ezért lesz sok befektetési arany-, vagy épp forex károsult.
Régi 2013-08-11, 20:25   #16 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem bírom megállni, hogy ne szóljak én is bele
Megnéztem a honlapot, mit mondjak, elég sovány. Nem győzött meg a közhelyek puffogtatása arról, hogy itt érdemes volna tanulnom. Semmit sem tett le nekem az asztalra, amitől jobbnak gondolnám, mint a többi tucatszor tucatnyi tucat-oktatót.
Akik adnak ingyen is valami értékeset, és folyamatosan képesek magas színvonalat nyújtani, amiből meggyőződhetek róla, hogy értenek a kereskedéshez (nekem nem számlakivonat kell), na azoknál már el lehet gondolkozni, hogy befizessek-e.
Két nagyon hasonló, PA-t oktató profi honlap:
Nial Fuller oldala
és
Johnathon Fox oldala
Így kellene kinéznie egy magát eladni kívánó oktató honlapjának. Ingyenes, színvonalas és gyakran hasznos, néha csak érdekes cikkek, setup-ok, videók, amikből sokat lehet tanulni, stb. És nem utolsó sorban ők kb. 60%-kal olcsóbban tartják az online oktatás... Amiért az összes további kurzusra, megbeszélésre, csak tagoknak elérhető dologra megvetted a jogot. Igaz, megvan az a hátránya, hogy csak angolul tudnak.
Szóval van még hová fejlődni mr. igenember, de én szurkolok Neked is
Köszönöm a hozzászólásodat!

Ez az a hozzászólás, amit szívesen látok. Ezzel lehet mit kezdeni, építő jellegű kritika. A weboldal valóban gyenge még, folyamatos fejlesztés alatt áll, hogy megüsse a szintet. Az ötlet nagyon jó, elindítunk egy hírportál fület és fel fogunk tenni néhány ingyenes oktatóvideót is. Esetleg van más ötleted, hogyan lehetne színvonalasabbá tenni a honlapot?

Válaszodat előre is köszönöm.

Kellemes napot és jó trade-et.
Régi 2013-08-12, 09:19   #17 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Esetleg van más ötleted, hogyan lehetne színvonalasabbá tenni a honlapot?
Az oktató hiteles, több éves számlakimutatásával.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-12, 17:01   #18 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 187
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ne tévedjünk, ufzsolo és csapata sokat tud a marketingről. Túl sokat.

(A sztároktatóhoz hasonlóan én is szereztem az Euromenedzsernél 97-ben egy posztgraduális diplomát, engem is oktatott Szügyi György marketingre, Sípos István maratoni futó pozitív gondolkodásra, láttam belülről mlm céget, tudom ki Nógrádi Bence, stb.)

De ennek semmi köze a tőzsdéhez, forexhez, tradeléshez. Ez csak egy agresszív marketing. Olyan mintha szart csomagolnának jó drágán aranyszínű celofánba.

Az ilyen nyomulós, gátlástalan sales miatt van bajban annyi devizahiteles, ezért buktak sokan a unit-linkeddel, s ezért lesz sok befektetési arany-, vagy épp forex károsult.
Sajnos ezek a mondatok nagyon helytállóak
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-12, 17:42   #19 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Továbbra is fenntartom, hogy 3 topicba kitenni ugyanazt a hirdetést hiba volt. Orvosoltuk a problémát. Nincs szó, sem sztároktatóról, sem szarról, sem pedig gátlástalanságról.
Csupán egy képzést árulunk, amivel segítünk kitörni a nemkívánatos helyzetből. Örülök, hogy titeket is ilyen neves oktatók készítettek fel a tőzsdére, bizonyára nektek nincs mit tanulnotok az oktatóinktól. Ettől függetlenül másnak van, és igenis meg kell adni a lehetőséget mindenkinek.
A hozzászólásaitok ezektől az emberektől veszik el a lehetőséget, őket riasztjátok el.

Régi 2013-08-12, 19:10   #20 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves fórumozók!

Köszönöm a hozzászólásokat. Továbbra is fenntartom, hogy 3 topicba kitenni ugyanazt a hirdetést hiba volt. Orvosoltuk a problémát. Nincs szó, sem sztároktatóról, sem szarról, sem pedig gátlástalanságról.
Csupán egy képzést árulunk, amivel segítünk kitörni a nemkívánatos helyzetből. Örülök, hogy titeket is ilyen neves oktatók készítettek fel a tőzsdére, bizonyára nektek nincs mit tanulnotok az oktatóinktól. Ettől függetlenül másnak van, és igenis meg kell adni a lehetőséget mindenkinek.
A hozzászólásaitok ezektől az emberektől veszik el a lehetőséget, őket riasztjátok el.

Tényleg nem akarom többet helyreigazítani ufzsolo minden csúsztatását, mert már így is 600+ olvasót generáltunk érdemtelenül a témának.

Köszönjük az önzetlen segítséget, mely 30! órás tanfolyamon dolgoz fel 35+! témakört,180-240! ezerért. Így 1-1 témakörre 0,5-1,5 óra jut (a 3-19 ezres modulokból következően). Ez olyan mélység a „felkérésre készült” „több, mint 10 év alatt” kifejlesztett „hatékony felnőttképzési programban”, ami szinte biztosan „segít kitörni a nemkívánatos helyzetből”, s amivel olyan „elit klubb” (2 b-vel) tagjaként „ragadhatja meg bárki az élet lehetőségeit”, ahol „mindenki sikeres”, „unicum termékekkel” kereskedhet. „Ez kézzelfogható tudás, amellyel nap, mint nap pénzt lehet kivenni a tőzsdéből. Nincsenek korlátok. A kereskedés kockázata minimális….” És mindezt csak „miattunk”.

Minden mondat a kezdőket megtévesztő, mézesmázas manipulatív csöpögés.

S mégegyszer: a felsorolt oktatóknak nem sok köze van a tőzsdéhez, forexhez.

Menj már. Kereskedj inkább.
Régi 2013-08-12, 19:38   #21 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólást.
Ajánlom számodra az ingyenes oktatást lehetőségét. Kipróbálhatod az oktatás minőségét, és próbára teheted az oktatót. Ez semmidbe nem kerül, legalább megtapasztalod a saját bőrödön, milyen is egy IGAZI tréder szavait hallani.

U.i: kereskedem ne aggódj miattam.

Régi 2013-08-12, 20:13   #22 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólást.
Ajánlom számodra az ingyenes oktatást lehetőségét. Kipróbálhatod az oktatás minőségét, és próbára teheted az oktatót. Ez semmidbe nem kerül, legalább megtapasztalod a saját bőrödön, milyen is egy IGAZI tréder szavait hallani.

U.i: kereskedem ne aggódj miattam.

Kedves ufzsolo(k)!

Alig várom, hogy IGAZI trader szavait halljam. Pláne, ha még ingyenesen tesztelhetem is.

Online helyett valószínűleg személyesen szeretném „érezni, ahogy magával ragad az energia.”

A részleteket várom privátban.

S ígérem, tapasztalataimat sem rejtem véka alá.
Régi 2013-08-13, 21:40   #23 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
csak nem kellett volna 50 topicba beírni ugyanazt. ezzel az agresszív viselkedéssel csak nevetségesé teszed magad. nem fognak komolyan venni. örülök, hogy oktatsz és az sem zavar, ha pénzért.
sok oktató van, de a jobbak nem folytatnak ilyen agresszív marketinget és ha megakarod növelni a jelentkezők számát, akkor tegyél ki egy két kereskedési videót,számlakivonatot.. ez a legjobb marketing eszköz.
van olyan aki megteszi és neki nagyon jól megy az oktatás és a trédelés is.

Kedves Sindler,

Szabad tudni esetleg hogy kié ez a felfelé ívelő számlakivonat, ha nem titok?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-14, 19:12   #24 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Én nem látom értelmét tovább egyeztetni az Igenember csapattal.

ufzsolo ingyenes oktatást kínált fel, majd következő levelében már csak bemutató képzésről beszélt. Ez a végén az oktató visszajelzésében skype-os próbaórára szelídült.

Kecskemét-Szeged nem leküzdhetetlen távolság számomra, s belefért volna, hogy leutazom, megtapasztalom azt, amiről szuperlatívuszokban olvastam. Ha van benne értékes, azt is megírtam volna ugyanúgy, mint a kritikát.

De ezek után nem tudom komolyan venni a legjobb szándék mellett sem. Még akkor sem, ha a visszajelzéseken elgondolkodva állítólag hamarosan továbbfejlesztik a weboldalukat…
Régi 2013-08-14, 22:17   #25 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Ha megengeditek, hozzátennék néhány valós információt a Kmisi fórumozó által tett hozzászóláshoz:

Bemásolnám a Sándor által írt válaszlevelet:

"Tisztelt Kriminál Mihály!

Próba órára 08.16 péntek, 11.30 órakor vagy 16.30 órakor van lehetőségem ezen a héten.
Kérem jelezze, hogy melyik időpont megfelelő az ön számára.
Amennyiben egyik időpont sem alkalmas, kérem jelezze, illetve ez esetben küldjön időpont alternatívákat és mi igyekszünk az egyiknek eleget tenni.

Javasoljuk, addig is vegyen fel bennünket Skype-on."

Volna néhány hozzáfűznivalóm a hozzászóláshoz:

Mint láthatjátok, nem volt szó sem bemutató képzésről, sem pedig arról, hogy a képzés skype-on lesz lebonyolítva.

Ennél fogva annyit tudok hozzáfűzni az Úr hozzászólásához, hogy nyugodtan folytassa a beszélgetést Sándorral, és egyeztessék a SZEMÉLYES képzés menetét.

Üdvözlettel:
ufzsolo és az IGENEMBER csapata.
Régi 2013-08-14, 22:37   #26 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 187
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kissé nagy az arcotok b+ miért nem inkább a saját pénzetekkel kereskedtek
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 07:31   #27 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Ha megengeditek, hozzátennék néhány valós információt a Kmisi fórumozó által tett hozzászóláshoz:
Hozzájárultam volna, hogy a regisztrált személyes adataimat (pl. név, levelezés) felrakjátok nyilvános fórumra? Bár engem nem zavar, de mások már esetleg perelnének ilyen miatt.

Cserébe viszont én is idézek korábbi leveleidből, ami az általad leírtak ellenkezőjét bizonyítja:

„A jelentkezés menete a következő:
www.igenember.hu weboldalon tudsz jelentkezni az ingyenes bemutatóképzésre.”

„Köszönöm, hogy kipróbálod, várom a tapasztalataidat. Nem számít, hogy negatív vagy pozitív, kérlek mindenképpen a nyilvános felületen tedd meg.”

„Valóban igaza van, egyenlőre még mi sem tudjuk, hogy ez bemutató oktatásnak nevezhető-e, vagy sem. Mivel Ön nem kezdő tréder, nyilván Sándor olyan témákat próbál majd választani, amivel újat mondhat, és felkeltheti az Ön érdeklődését.

A fórumon kapott ötleteket, megvitattuk, és arra a következtetésre jutottunk, hogy sok igazság van benne. Természetesen itt nem a "szarról" vagy a "szemétről" és nem is a "gátlástalanságról" beszélek, hanem a weboldal minőségéről.

A héten megkezdődtek a fórumról kapott visszajelzések alapján a fejlesztések. El fog indulni egy hírportál, valamint ingyenes oktató videók is fel fognak kerülni a honlapra, hogy ne csupán a reklám legyen a célja.
Folyamatos fejlődés alatt vagyunk, bízom benne, hogy a visszajelzésekből továbbra is sokat tanulhatunk Önöktől.”

Köszönöm, ez így tovább nem érdekel.
Régi 2013-08-15, 09:08   #28 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Köszönöm a hozzászólást. Elnézését kérem emiatt, nem gondoltam, hogy az Ön nevének közzététele probléma lehet. Amennyiben igényli, kérem jelezze, és törlöm a hozzászólásból a nevet.

Hozzászólásával csak az én állításomat támasztja alá, "egyenlőre még mi sem tudjuk, hogy ez bemutató oktatásnak nevezhető-e, vagy sem".

Továbbra sem volt szó skype-os oktatásról, tegnap felhívtam Sándort, aki ragaszkodott a személyes oktatáshoz, amennyiben ez Önnek megfelel.

Kedves Tapci hozzászóló:
Megkérdezhetem, hogy a hozzászólása mire irányul? Olvasott Ön itt olyat, hogy mi bárki pénzével szeretnénk kereskedni? Oktatást kínálunk, nem kereskedést.

Üdvözlettel:
ufzsolo és az IGENEMBER csapat
Régi 2013-08-15, 09:59   #29 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 591
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem akartam ehhez a parttalan vitához hozzászólni, de szerintem sok értelme nem lenne Kmisi próbaoktatásának. Kialakult elképzelése van a kereskedésről, ezért nem mérhető objektíven, hogy az oktatás milyen fejlődést okozna egy igazi kezdőnek.

Szerintem egyszerűen válasszatok (vagy még jobb, ha a fórumtagok szavazhatnának, hogy kit küldenének) innen a fórumról egy lelkes kezdőt, akit már ismerünk, de még az út elején jár és tanítsátok meg kereskedni, ha tudjátok. Aztán első körben írja le a tapasztalatait itt a fórumon a tanfolyamról. Utána jön a neheze. Éles számlán (amit akár Ti is rendelkezésre bocsájtotok, ahogy olvastam) kezdje kamatoztatni a tanultakat és arról is folyamatos beszámolót írjon és az eredményeit is tegye publikussá.
Egy élő, hiteles, folyamatos beszámoló a tanulás folyamatáról a legjobb a reklám.
Sok embert meggyőzne szerintem.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 10:19   #30 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 814
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem akartam ehhez a parttalan vitához hozzászólni, de szerintem sok értelme nem lenne Kmisi próbaoktatásának. Kialakult elképzelése van a kereskedésről, ezért nem mérhető objektíven, hogy az oktatás milyen fejlődést okozna egy igazi kezdőnek.

Szerintem egyszerűen válasszatok (vagy még jobb, ha a fórumtagok szavazhatnának, hogy kit küldenének) innen a fórumról egy lelkes kezdőt, akit már ismerünk, de még az út elején jár és tanítsátok meg kereskedni, ha tudjátok. Aztán első körben írja le a tapasztalatait itt a fórumon a tanfolyamról. Utána jön a neheze. Éles számlán (amit akár Ti is rendelkezésre bocsájtotok, ahogy olvastam) kezdje kamatoztatni a tanultakat és arról is folyamatos beszámolót írjon és az eredményeit is tegye publikussá.
Egy élő, hiteles, folyamatos beszámoló a tanulás folyamatáról a legjobb a reklám.
Sok embert meggyőzne szerintem.
Na, itt a pont!
Végre egy értelmes, konstruktív javaslattal előálló, nem rosszindulattól vagy megtévesztéstől fröcsögő hozzászólás.
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 10:46   #31 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem egyszerűen válasszatok (vagy még jobb, ha a fórumtagok szavazhatnának, hogy kit küldenének) innen a fórumról egy lelkes kezdőt, akit már ismerünk, de még az út elején jár és tanítsátok meg kereskedni, ha tudjátok.
Menjen GP57, úgyis szeret írni.
Régi 2013-08-15, 11:30   #32 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És mennyit fizettek nekem?
Az utazással nem lenne gond, mert helyben vagyok

Amúgy lehet nem én lennék a legjobb tesztalany, mert már nem a "lelkes kezdők" közé sorolnám magam Amúgy szerintem lesz majd aki ír az oktatásról, semmi szükség nekünk embert küldeni.

(zárójelben jegyzem meg: akit eleve nem érdekel a képzés, annak minek ajálgatni? [kmisi vs ufzsolo])
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 12:30   #33 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
GP túlképzett ehhez!
Régi 2013-08-15, 12:55   #34 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Abszolút kezdőknek tanácsolom, hogy az oktató bizonyított teljesítménye nélkül (ami nem bemondás alapján, meg X+100 éve kereskedik és y+1000 tranzakciót hajtott végre) egy fityinget se adjanak ki semmilyen NÉMBERnek.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 13:01   #35 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Számomra az sem érthető, hogy mi az oka annak, hogy egyáltalán ilyen "teszt részvétel" szóba jön valakinél, aki kereskedik?

Aki itt magának kereskedik, ebből él, annak teljesen irreveláns hogy egy másik ember aki állítólag szintén ebből él, az hogyan csinálja, mit oktat. Ez a kategória biztos hogy nem fog elmenni egy ilyen oktatásra, ha ingyenes, ha nem, mert nincs rá szüksége. Az hogy ingyenes vagy sem, az pedig pláne mindegy egy kereskedőnek, mert gyaníthatóan van pénze arra, amire költeni akar.

Aki évek óta próbálkozik, és még nincs meg a saját rendszere, annak természetesen hogy bosszantó az, ha valaki leírja hogy márpedig ő sikeres, tud kereskedni (amit kérdéses hogy hogyan bizonyít) és pénzért elmondja (vagy akár ingyen, ami persze nem igaz). Ez a kategória érdeklődik minden újdonsült információ után. Nem hisz senkinek, még önmagában sem biztos. Bár önmagának nem ismeri el a sikertelenségét, vagy akár részleges sikerességét, amivel elégedetlen. Az ő reakciója természetes, mondhatni ösztönös. Felháborodását gyakran kifejezi és szereti ha egyetértenek vele. Talán a leginkább ők tartják életben a hasonló fórumokat a sűrű hozzászólásaikkal.

A következő kategória a teljesen újak. Számukra egy ilyen oktatás lehet a következő reménysugár, ahol megtalálhatják álmai rendszerét. Ők, szavaitokkal élve „benyalják a mézesmadzagot” és jó eséllyel elmennek ide (is). Náluk talán indokolt a részvétel, mert még nagyon az út elején vannak és keresik a megoldást az információ hiányukra.

A véleményem az, hogy olyan ember nem tud elmenni egy ilyenre, aki objektív tudna lenni mások számára, a fenti okok miatt. Az már csak hab a tortán hogy a résztvevőnek az oktató személye színpatikus lesz-e vagy sem, aztán az itt már leírt információk, előítéletek mennyire befolyásolják a független gondolkodásmódját…stb…

Tegye fel mindenki magának a kérdést, hogy milyen előnye származik abból, a saját kereskedési rendszerében (ha az kész van és működőképes), hogy tudja-e, vagy sem, hogy mit ad el az „igenember” iskola?

Abban egyetértek hogy lassan ott tartunk, hogy ma többen akarnak oktatásból pénzt csinálni, mint amennyien kereskednek…
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 13:03   #36 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Alapbeállítás

Idézet:
n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Abszolút kezdőknek tanácsolom, hogy az oktató bizonyított teljesítménye nélkül (ami nem bemondás alapján, meg X+100 éve kereskedik és y+1000 tranzakciót hajtott végre) egy fityinget se adjanak ki semmilyen NÉMBERnek.
Én is!!..
Régi 2013-08-15, 13:19   #37 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Szerintem nem biztos, hogy aki jól kereskedik abból jó oktató lesz vagy aki rosszul abból rossz. Hitelességet és a kérdésre a választ, hogy megéri-e elmenni egy ilyen oktatásra csak azoktól kaphatnánk, akik már voltak és pár év távlatában nyilatkoznak.

Véleményem szerint egy kezdőnek minden oktatás hasznos, amiben kevés a káros információ (Még mindig jobb mint a teljes sötétség ). $5000-$10.000 amúgy sincs sok értelme kereskedni, ehhéz képest egy tanfolyam ára 10% ? Ha ennyi bukótól megment, akkor anyagilag már megérte.
Aki meg a rags-to-riches forumált akarja használni, annak meg 10 tanfolyam is kevés lesz, mert a tőzsdén a legnagyobb fegyvertény maga a tapasztalat.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 13:38   #38 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Amúgy én a profitosoknál voltam pár éve, nagy lelkesedéssel, de ugyanannyi szkepticizmussal fogadtam az ott tanultakat. Kb. semmit nem tartottam be, amit mondtak, de legalább volt kiindulási alapom és megkaptam a kellő motivációt ( ) Később rájöttem, hogy egyes szabályokat miért súlykoltak annyira és miért maradnak azok igazak szinte bármelyik kereskedési rendszert nézve Most sem az ő szignáljaik alapján kötök és még egy jópár dologgal kiegészítettem, amit ott tanultam; mindenesetre nem bántam meg h elmentem

+ abba még gondoljunk bele, hogy ha valaki egy területtel 10 évet foglalkozott, akkor nem mondható már "síkhülyének" benne Ennyi erővel az összes egyetemi professort is ide sorolhatnánk, mert sosem praktizáltak (páran lehet mégis megérdemelnék ).

A hibát szerintem ott követheti el egy oktató, hogy azt mondja csak az ő személete a helyes, csak az ő módszere, csak így jó csinálni vagy elültet egy-két téves elképzelést, amit pusztán a saját szubjektív véleményéből fakad. Egy oktatás meg úgy ér egyáltalán valamit, ha van utánkövetés és a felmerülő új kérdésekre válasz születik Rohadt sok meló
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 13:53   #39 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Úgy érzem ennek sosem lesz vége, de legalább kicsit elbillent az arány sok emberben a józan ész irányába. Előző életemben a hozzászólásaim többsége mind, a tanfolyamok és oktatóik hitelességét és szükségességét kérdőjelezte meg.

Idézet:
Szerintem nem biztos, hogy aki jól kereskedik abból jó oktató lesz vagy aki rosszul abból rossz. Hitelességet és a kérdésre a választ, hogy megéri-e elmenni egy ilyen oktatásra csak azoktól kaphatnánk, akik már voltak és pár év távlatában nyilatkoznak.
Talán mégis csak ott kezdődik, hogy amit oktatok azt SAJÁT kereskedelmi tapasztalataimból szűrtem le. A megfigyeléseim, teszteléseim, számlám (ilyen sorrenben) bizonyítják, hogy eredményes az, amit tanítok. Oktatáshoz sok tehetség nem kell... amennyiben aki tanulni szeretne, az nem azt nézi, hogy az oktató mennyire bőbeszédű, nagydumájú, jópofi (vagy nagyarc:-)) és színes PP képekkel és marketinggel rendelkezik, hanem csak a száraz tények érdeklik.

Idézet:
Hitelességet és a kérdésre a választ, hogy megéri-e elmenni egy ilyen oktatásra csak azoktól kaphatnánk, akik már voltak és pár év távlatában nyilatkoznak.
99%-ukkal az életben nem találkozol többet és kevesen vállalják, hogy valami szarra fizettek ki annyi pénzt. (ezért működik a pénzvisszafizetési garancia)

Idézet:
$5000-$10.000 amúgy sincs sok értelme kereskedni, ehhéz képest egy tanfolyam ára 10% ? Ha ennyi bukótól megment, akkor anyagilag már megérte.
Ez a tanfolyamszervezők legbénább érvelése. Nem fog megmenteni. A bukóhoz hozzá lehet írni a tanfolyam árát:-)

Idézet:
... mert a tőzsdén a legnagyobb fegyvertény maga a tapasztalat.
Tehát a tanfolyamok hasznossága nulla.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 13:56   #40 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Nem fog megmenteni. A bukóhoz hozzá lehet írni a tanfolyam árát:-)

Tehát a tanfolyamok hasznossága nulla.
Természetesen nem, de ezt nem is állítja senki.

Csak annak, aki semmit nem tanul belőle
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 14:00   #41 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Számomra az sem érthető, hogy mi az oka annak, hogy egyáltalán ilyen "teszt részvétel" szóba jön valakinél, aki kereskedik?

A véleményem az, hogy olyan ember nem tud elmenni egy ilyenre, aki objektív tudna lenni mások számára...

Abban egyetértek hogy lassan ott tartunk, hogy ma többen akarnak oktatásból pénzt csinálni, mint amennyien kereskednek…
Egyetértek.

Ha kronológiailag nézzük, kaptam egy provokatív (na jó, kicsit kiprovokált ) felajánlást, amit elfogadtam volna, de az hirtelen értékelhetetlenre redukálódott.

Olyasmi ez, mint amikor valaki bedobja a horgot, megszórja a vizet csalival, aztán meglepődik, hogy nem ebihalak ugranak rá, hanem egy majdnem cápa kezdi rángatni a madzagot.

Egyébként érdekes felvetés, hogy egy kezdőt delegáljatok ilyen tanfolyami tesztre, majd adjanak neki egy éles számlát, s lássuk, sikeres lesz-e. Vajon hiteles tud-e lenni egy ilyen alany a tanfolyam idején (újszülöttnek minden vicc új)? Ráadásul nem sok oktató vállalná be az ilyesmit (gondolj bele, itt 240 ezres tanfolyam, 1000 usd számla = félmilla kockázat szubjektív elemekkel, bizonytalan sikerért.)

Miért ne lenne legalább ennyire objektív az értékelés, ha egy felkészült trader nézi meg a dolgot belülről? Ha nem fizetik le, látja az anyagot, össze tudja hasonlítani az ingyenesen és/vagy olcsóbban fellelhető információval, a piaci tapasztalataival, s el tudja dönteni, megfelelő-e az ár/érték arány?

Szóval az objektivitás a kulcs. S amíg erre nincs megoldás, addig lehet a zavarosban halászni.

S ez irritálhatja azt, aki tényleg kereskedik, naponta kockáztat, és ezzel esetleg a töredékét keresi, mint egy jól marketingelt sztároktató egy tanfolyam alatt.

De legalább pörög a topic...
Régi 2013-08-15, 14:03   #42 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Azért van ennyi problémázó ember, mert (elnézést) a sok csóró azt hiszi, hogy ha befizet 100-200.000 forintot, akkor a másik 100.000 forintjával ő pár hónapon belül millimos lesz. Ez nyílvánvaló képtelenség Sokan nem veszik a kereskedést elég komolyan. Nem úgy gondolnak rá, mintha indítanának egy építkezési vállalkozást. Vagy mintha megtanulnának egy új nyelvet. Családos, alkalmazotti fizetésből élő embereknek eleve nem is ajánlanám, hogy foglalkozzanak vele, persze mindenki döntse el maga mit visz a vásárra
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 14:09   #43 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Egyébként érdekes felvetés, hogy egy kezdőt delegáljatok ilyen tanfolyami tesztre, majd adjanak neki egy éles számlát, s lássuk, sikeres lesz-e. Vajon hiteles tud-e lenni egy ilyen alany a tanfolyam idején (újszülöttnek minden vicc új)? Ráadásul nem sok oktató vállalná be az ilyesmit (gondolj bele, itt 240 ezres tanfolyam, 1000 usd számla = félmilla kockázat szubjektív elemekkel, bizonytalan sikerért.)
Magad írod, hogy ez képtelenség, akkor miért várod el?

Idézet:
Miért ne lenne legalább ennyire objektív az értékelés, ha egy felkészült trader nézi meg a dolgot belülről? Ha nem fizetik le, látja az anyagot, össze tudja hasonlítani az ingyenesen és/vagy olcsóbban fellelhető információval, a piaci tapasztalataival, s el tudja dönteni, megfelelő-e az ár/érték arány?
És a "felkészült" tradert ki ellenőrzi le? Meg neki érdeke egyáltalán foglalkozni a dologgal? Ha meg nincs, akkor miért menne el?

Idézet:
De legalább pörög a topic...
Ja, kezd unalmas lenni Kb kezd olyan lenni ez a beszélgetés, mint amikor a nők arról vitatkoznak, hogy elolvassanak-e egy divatmagazint az új cípőjük vásárlásához

Szerintem némi utánajárással mindenki el tudja dönteni, hogy kitől kér segítséget vagy hogy kér-e egyáltalán Aki meg hagyja magát rábeszélni az agresszív marketinget alkalmazók által, az magára vessen
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 14:13   #44 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem némi utánajárással mindenki el tudja dönteni, hogy kitől kér segítséget vagy hogy kér-e egyáltalán Aki meg hagyja magát rábeszélni az agresszív marketinget alkalmazók által, az magára vessen
- "A feleségem egy házisárkány, alig lehet kibírni."
- "Dehát akkor miért vetted el??"
- "Hiszen már az első randinkon is köldökig kivágott dekoltázsa volt "

Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 14:15   #45 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Természetesen nem, de ezt nem is állítja senki.

Csak annak, aki semmit nem tanul belőle
Igen, a negatívumokat semelyik oktató sem említi, csak a meggazdagodás vízióját éneklik meg. Általában nem igérnek semmit, de azt nagyon.

Sajnos a tanfolyamok idejének nagy része szócséplés és interneten fellelhető anyagok bemutatása. Gyakorló kereskedőktől -akár itt a fórumon is- több újdonság (hasznos vagy haszontalan) vehető át.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 14:19   #46 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Igen, a negatívumokat semelyik oktató sem említi, csak a meggazdagodás vízióját éneklik meg. Általában nem igérnek semmit, de azt nagyon.

Sajnos a tanfolyamok idejének nagy része szócséplés és interneten fellelhető anyagok bemutatása. Gyakorló kereskedőktől -akár itt a fórumon is- több újdonság (hasznos vagy haszontalan) vehető át.
Az ilyen oktatót kerülni kell, de biztos, hogy van olyan is, aki a veszélyekre is pont ugyanannyira felhívja a figyelmet. Szócsépélés vagy sem, ez megint a konkrét esettől függ
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 14:31   #47 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Az ilyen oktatót kerülni kell, de biztos, hogy van olyan is, aki a veszélyekre is pont ugyanannyira felhívja a figyelmet. Szócsépélés vagy sem, ez megint a konkrét esettől függ
Amin résztvettél az is csak szócséplés.

Az meg nonszensz, hogy "semmit nem tartottam be, amit mondtak", "Most sem az ő szignáljaik alapján kötök" "mindenesetre nem bántam meg h elmentem".

100.000-ért én is mondok neked ilyeneket:-)

/félhármasadat.../
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 14:35   #48 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ok, nekem 8 ki hogyan gondolja. Nem leszek céltábla a további kötekedésnek
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-15, 14:38   #49 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
1. Nem várom el. Nem az én felvetésem volt.
2. Minden szakmához van előírható végzettség, tapasztalat, van felügyelete, stb. Itt sem lesz túl bonyolult szabályozni majd egyszer (legalább annál, aki oktatni akar).
3. Ja.
Régi 2013-08-15, 14:38   #50 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Ok, nekem 8 ki hogyan gondolja. Nem leszek céltábla a további kötekedésnek
Nem kötekszem, csak unalmas volt a piac:-)
  Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
megbízható, oktatás, trade

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Legjobb ingyenes tőzsde képzés Apca Tőzsdei képzések 102 2015-06-25 17:34
Magán képzés/oktatás Cyrus Tőzsdei képzések 1 2013-06-07 15:33
Tőzsdei képzés kezdőknek! Becoka` Tőzsdei képzések 24 2012-01-15 18:26

A pontos idő 23:41 , a GMT +1 időzóna szerint.