Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-04-25, 13:46   #101 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 44
Hírnév szint: 4
Balogh László már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Balogh László már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

"Azt látom hogy van oktató aki ki is regisztrált innen,aminek nem tudom az okát.Tehát valószinüleg csak én nem találom,és ilyen nem fordult elő...
Biztos bennem van a hiba,vagy valamit elütöttem,tehát hol találom a hiányzó dolgokat? "

Mert dadogósnak, csalónak, beteg videókat gyártónak, szar életűnek titulált egy két beírásos nick. Hm.. ezt azt gondolom nem vagyok köteles tűrni. Mivel a fórumgazda nem vette le a sértő hozzászólást, bár a minimális illembe is beleütközött, így inkább én mentem el.

+ belejátszott, hogy olyant (Lui-t) is kikezdte, akit én tisztelek...

Nincs ebben semmi rejtély, semmi olyan amire célozgattál, csak egy kis undor. Itt igyekeztem soha senkit nem bántani, és ezek után (és most is) azt gondolom, hogy ez a közeg nem az én közegem...

Jogos kérdés, hogy akkor miért is írok most. Mert akkor elhatároztam, hogy az egyik oktatási számlámat, ha lezárom és visszahívom a pénzt, akkor beteszem a végét.

1,3 misivel indult (2013,09hóban) és a visszahívás +1,9 millát mutat.

Az ironos oldalt is betettem, mert esetleg felmerülnek az itt szokásos verziók is.... (a középső szám egy elírás miatti törölt visszavonás volt lemaradt az utolsó számjegy)

Nem reklám, nem agitáció, hogy tőlem tanuljon valaki, csak egy szomorú dolog lezárása.

Ennyi voltam.
Csatolt kicsinyítések
oktatocegek-eles-hozamgoerbei-myfxbook-oktatoszamlakhu-szamla6.png   oktatocegek-eles-hozamgoerbei-myfxbook-oktatoszamlakhu-szamla4.png  
Balogh László nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-25, 15:24   #102 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 185
Hírnév szint: 8
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ez szép volt balacy és gratulálok.Egy még Valaki?
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-04-25, 15:47   #103 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Balogh László eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...

Jogos kérdés, hogy akkor miért is írok most. Mert akkor elhatároztam, hogy az egyik oktatási számlámat, ha lezárom és visszahívom a pénzt, akkor beteszem a végét.

1,3 misivel indult (2013,09hóban) és a visszahívás +1,9 millát mutat.

...

Nem reklám, nem agitáció, hogy tőlem tanuljon valaki, csak egy szomorú dolog lezárása.

Ennyi voltam.
Mindig örülök mások sikereinek (eggyel kevesebb elégedetlen ember:-)) valamint, hogy pénzt kerestél.

De nem lett volna egyszerűbb sértődés és törlés helyett csípőből kivágni egy ilyet?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-26, 06:19   #104 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

http://www.myfxbook.com/members/PeterPinter

Kár, hogy nincs a "Trading experience: 12 years"-nek megfelelő, a "P" szignálok teljesítményét bemutató számla.

A 2013-14-es summery-k erősen egy dologra koncentrálódnak, de van benne gain:-)
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-26, 08:01   #105 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Balogh László eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"...akkor elhatároztam, hogy az egyik oktatási számlámat, ha lezárom és visszahívom a pénzt, akkor beteszem a végét.

1,3 misivel indult (2013,09hóban) és a visszahívás +1,9 millát mutat..
Gratulálok. Valóban komoly teljesítmény 1,3 millióból 3,2-t csinálni 2013. szeptember óta.

De 2 beírásos nickként számomra nem világos, hogy ez milyen kereskedéssel, milyen kockázatvállalással történt, s mekkora részt jelent egyéb pénzmozgás (pl. affiliate jutalék, más befizetés, átcsoportosítás) ezen az oktatószámlán.

Nem kötekedni akartam, de megköszönném, ha egy kötéslistával pontosítanád, ha már úgy döntöttél, hogy megmutatod.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-26, 11:31   #106 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 141
szeki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.szeki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
http://www.myfxbook.com/members/PeterPinter

Kár, hogy nincs a "Trading experience: 12 years"-nek megfelelő, a "P" szignálok teljesítményét bemutató számla.

A 2013-14-es summery-k erősen egy dologra koncentrálódnak, de van benne gain:-)
Kár volt ezt ide betenni.

Ez ugye az a stratégia, amit itt sokan kritizáltak vagy próbáltak nevetségessé tenni.

Csak azonak mond valamit, akik elmentek a tanfolyamra és megértették a rendszer lényegét. A fórumozók közül én, Stlui, meg 1-2 ember volt, ha jól tudom, a többiek csak találgatnak.
szeki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-26, 11:41   #107 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Hírnév szint: 6
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szeki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ez ugye az a stratégia, amit itt sokan kritizáltak vagy próbáltak nevetségessé tenni.

Csak azonak mond valamit, akik elmentek a tanfolyamra és megértették a rendszer lényegét. A fórumozók közül én, Stlui, meg 1-2 ember volt, ha jól tudom, a többiek csak találgatnak.
minden stratégia jó, ha profitot hoz.
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-26, 13:12   #108 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
szeki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem egy malomban őrlünk és én nem találgatok. A link tökéletesen ebbe a topicba illik.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-26, 13:58   #109 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 99
neural a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Érdekes hogy azok kritizálnak a legjobban akik nem voltak a tanfolyamon..
Egyébként ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, amikor ilyen "vakon kritizálom a másik stratégiáját mert én vagyok non plus ultra" stílusú hozzászólásokat olvasok, hogy miért szól hozzá valaki olyan dologhoz amiről nem tud semmit, vagy csak fél információi vannak? Nyilván az emberi irigység, nagyképűség erősebb, mint átgondolni, hogy lehet, hogy azért állok így a dolgokhoz mert előítéleteim vannak a tőzsdei oktatók/oktatással szemben, és lépten nyomon igazolni akarom a saját igazamat, ergó az egóm erősebb, mint saját magam.
Én voltam a tanfolyamon, és kezdőként azt mondhatom, hogy egy számomra elfogadható kockázat/nyereséggel rendelkező stratégiáról van szó, még ha itt a fórumon nem is szokás lelkesedni egy olyan dologért, amit egy magyar oktató oszt meg a tanfolyamot elvégzőkkel, és az még pénzt is hoz a kezdőknek is.
neural nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-26, 14:22   #110 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
minden stratégia jó, ha profitot hoz.
Engem pl. kifejezetten érdekel a stratégiájuk, a stílus eleve fekszik, már csak a részletek érdekelnének. Szóval örülök, hogy látok myfxbook kimutatást is, még ha nem is részletes.
moncsicsi78 elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-26, 14:33   #111 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

" és az még pénzt is hoz a kezdőknek is."

Elárulod mennyi pénzt hozott neked,és miota hozza?
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-26, 16:34   #112 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekes hogy azok kritizálnak a legjobban akik nem voltak a tanfolyamon..
Egyébként ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, amikor ilyen "vakon kritizálom a másik stratégiáját mert én vagyok non plus ultra" stílusú hozzászólásokat olvasok, hogy miért szól hozzá valaki olyan dologhoz amiről nem tud semmit, vagy csak fél információi vannak? Nyilván az emberi irigység, nagyképűség erősebb, mint átgondolni, hogy lehet, hogy azért állok így a dolgokhoz mert előítéleteim vannak a tőzsdei oktatók/oktatással szemben, és lépten nyomon igazolni akarom a saját igazamat, ergó az egóm erősebb, mint saját magam.
Én voltam a tanfolyamon, és kezdőként azt mondhatom, hogy egy számomra elfogadható kockázat/nyereséggel rendelkező stratégiáról van szó, még ha itt a fórumon nem is szokás lelkesedni egy olyan dologért, amit egy magyar oktató oszt meg a tanfolyamot elvégzőkkel, és az még pénzt is hoz a kezdőknek is.
A paradoxon állítások egy olyan halmaza, amelyek ellentmondásra vezetnek, vagy a józan észnek ellentmondó következtetés vonható le belőlük.
Nem tudunk semmit vagy fél információval rendelkezünk azokról, akik részt vettek vagy nem és ezért nem tudnak semmit vagy fél információval rendelkeznek arról, amit bizonyosan nem ismernek vagy csak fél információval rendelkeznek róla, de bizonyosan állíthatjuk ők kritizálnak a legjobban vagy nem. De ki azok, akik kritizálnak?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-04-26, 16:41   #113 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás

Dehogynem mond ez valamit :-) pár kötés nagy hozam sőt exponenciálisan nő a hozam görbe, nem is kell látni a stratégiát, hogy tudjam, mindent vagy semmit stratégia.

Én is vettem egy nem túl régi két hónapos számlát, amin 750 kötés van és ötvenhárom százalék hozam, 0,01 től 0,1 lot nagyságú kötésekkel alacsony kockázattal, kis margin kihasználtság mellett. Csak az összehasonlítás kedvéért.
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-27, 16:21   #114 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
" és az még pénzt is hoz a kezdőknek is."

Elárulod mennyi pénzt hozott neked,és miota hozza?

Nem régen végeztem a stratégia tesztelésével, és kb. 1 hete kezdtem el élesben. A teszt eredmények bizakodásra adnak okot, és élesben is van már 3% profit. Tisztában vagyok vele, hogy ez még igen rövid idő, és ennek fényében a profit is csekély (mármint ami az éles szlát illeti), de szívesen megosztom az eredményeket hónapok után is.
Régi 2014-04-27, 16:46   #115 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A paradoxon állítások egy olyan halmaza, amelyek ellentmondásra vezetnek, vagy a józan észnek ellentmondó következtetés vonható le belőlük.
Nem tudunk semmit vagy fél információval rendelkezünk azokról, akik részt vettek vagy nem és ezért nem tudnak semmit vagy fél információval rendelkeznek arról, amit bizonyosan nem ismernek vagy csak fél információval rendelkeznek róla, de bizonyosan állíthatjuk ők kritizálnak a legjobban vagy nem. De ki azok, akik kritizálnak?

Nem rád gondoltam. Lehet, hogy nem a megfelelő helyre írtam ezt a bejegyzésem, de itt a fórumon belefutottam jó néhány olyan megjegyzésbe amik azt erősítették, hogy fél infókból ítéltek egyesek. Nem támadásként írtam inkább csak egy véleménynek szántam.
Régi 2014-04-28, 07:40   #116 (permalink)
Szenior tag

kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem régen végeztem a stratégia tesztelésével, és kb. 1 hete kezdtem el élesben. A teszt eredmények bizakodásra adnak okot, és élesben is van már 3% profit. Tisztában vagyok vele, hogy ez még igen rövid idő, és ennek fényében a profit is csekély (mármint ami az éles szlát illeti), de szívesen megosztom az eredményeket hónapok után is.
Ok,kíváncsian várjuk!Én is elmennék megnézni hogy mi ez,de sajnos nem kaptam még világos választ,hogy ez egy tényleg egyedi stratégia,vagy csak egy sima eurchf longra épített ötlet,mert olyanom nekem is van több is,és annak megvannak az egyéb kockázatai.
De ha valaki hajlandó elárulni akár privátban is,akkor azt megköszönném.(nem a stratégia,csak hogy egyáltalán mi ez.)
Régi 2014-04-28, 09:22   #117 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 141
szeki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.szeki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ok,kíváncsian várjuk!Én is elmennék megnézni hogy mi ez,de sajnos nem kaptam még világos választ,hogy ez egy tényleg egyedi stratégia,vagy csak egy sima eurchf longra épített ötlet,mert olyanom nekem is van több is,és annak megvannak az egyéb kockázatai.
De ha valaki hajlandó elárulni akár privátban is,akkor azt megköszönném.(nem a stratégia,csak hogy egyáltalán mi ez.)
Nézd, ezen a fórumon pletykákat kezelnek tényként emberek.

Ne halgass senkire. Ez a legjobb tanács amit adhatok.
szeki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-05, 13:41   #118 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 30
FreeLadyBug a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gratulálok. Valóban komoly teljesítmény 1,3 millióból 3,2-t csinálni 2013. szeptember óta.

De 2 beírásos nickként számomra nem világos, hogy ez milyen kereskedéssel, milyen kockázatvállalással történt, s mekkora részt jelent egyéb pénzmozgás (pl. affiliate jutalék, más befizetés, átcsoportosítás) ezen az oktatószámlán.

Nem kötekedni akartam, de megköszönném, ha egy kötéslistával pontosítanád, ha már úgy döntöttél, hogy megmutatod.

Mint oktatással és Franchise szervezéssel foglalkozó ne mástól (esetlegesen a konkurenciától) kérd a kimutatások bővítését hanem villantsál Te is valamit. Mondjuk egy visszahívásról a kimutatást.

De ezt nyugodtan magára veheti bármelyik sokat írogató véleményvezér, mert úgy hitelesebb lenne a véleménye.
FreeLadyBug nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-05, 14:05   #119 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
FreeLadyBug eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mint oktatással és Franchise szervezéssel foglalkozó ne mástól (esetlegesen a konkurenciától) kérd a kimutatások bővítését hanem villantsál Te is valamit. Mondjuk egy visszahívásról a kimutatást.

De ezt nyugodtan magára veheti bármelyik sokat írogató véleményvezér, mert úgy hitelesebb lenne a véleménye.
Hálásan köszönöm, hogy véleményvezérnek tetszett titulálni. Könnyeimet morzsolom a meghatottságtól. Már megérte...

Amúgy szerény gyerek vagyok, szemérmességből annak villantok, aki már-már erőszakkal, lebeszélésem ellenére, minden áron részt akar venni forex-oktatáson, franchise programban… Addig semmi. Hazugság, fotóshop, átverős marketing se…

No de egy Fornetti franchise pékség se úgy indul, hogy a partner diktál, hanem előbb teljesíti a feltételeket, kiköhögi a know-how árát, onnan rendeli a fagyasztott süteményt, fizet a forgalom után…. Aztán van joga követelni.
Még akár azt is megszabhatja, mikor, mit írogathatok.

Ebben a konkrét esetben feldobtak egy számot, dicsekedtek egy profittal, mire tiszteletteljesen feltettem egy kérdést. Választ nem kaptam. No comment.

Téma lezárva.
Régi 2014-05-05, 14:14   #120 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Aha, a téma miért is van lezárva?

Érdekes mód, eddig nem került elő nálad a "nem a partner diktál", csak amikor konkrétan villantani kellene.

Ahogy látom magyarázgatás van, eredményt meg nem tudsz mutatni.
Régi 2014-05-05, 15:17   #121 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Hálásan köszönöm, hogy véleményvezérnek tetszett titulálni. Könnyeimet morzsolom a meghatottságtól. Már megérte...

Amúgy szerény gyerek vagyok, szemérmességből annak villantok, aki már-már erőszakkal, lebeszélésem ellenére, minden áron részt akar venni forex-oktatáson, franchise programban… Addig semmi. Hazugság, fotóshop, átverős marketing se…

No de egy Fornetti franchise pékség se úgy indul, hogy a partner diktál, hanem előbb teljesíti a feltételeket, kiköhögi a know-how árát, onnan rendeli a fagyasztott süteményt, fizet a forgalom után…. Aztán van joga követelni.
Még akár azt is megszabhatja, mikor, mit írogathatok.

Ebben a konkrét esetben feldobtak egy számot, dicsekedtek egy profittal, mire tiszteletteljesen feltettem egy kérdést. Választ nem kaptam. No comment.

Téma lezárva.
Azért félreértés ne essék, egy Fornetti, Mc Donalds, stb jogok tulajdonosai kérhetnek pénzt mivel ismert márkanevek, és lehet kalkulálni ez milyen extra forgalmat, profitot termel. Kukutyim pékség hiába kérné a díjakat, és próbálná eladni a fagyasztott péskütiket. Sőt Mc Donalds ott tart bármilyen feltételt szabhat, addig Fornetti még ingyen sütőt is ad, (mert még most sem olyan nagy név), igaz egyre komolyabb feltételek mellet
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-05, 15:28   #122 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Természetesen Kriminál Mihály olyan nagy oktató, hogy ő a McDonalds és nem a Fornetti! Neki csak kérdezni szabad, de őt kérdezni nem.

5mp.eu domén alatti honlap is ezt mutatja
Régi 2014-05-05, 15:31   #123 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

De nyugodtan szóljatok, ha ő valami kiemelten védett személy itt, akitől nem szabad kérdezni.

Ahogy az eddigi termést olvastam, egy ilyen arrogáns és lekezelő beírásra oktatótól már legalább hárman ugrottak volna helyretenni.
Régi 2014-05-05, 15:40   #124 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Tisztázzunk akkor valamit.

Büszke vagyok arra, hogy én vagyok az első, akit anno kitiltottak erről a remek szakmai fórumról.

Azért próbáltam intelligensen válaszolni most a provokációra, mert ha elküldeném a névtelen *** (HANGSÚLYOZOM, NEM TETTEM MEG, EZ CSAK EGY FELTÉTELEZÉS), akkor ismét kitiltatnának mindazok, akiket zavarba hozok esetleges kérdéseimmel.

Akit viszont komolyan érdekel, amit kínálni tudok, keressen meg névvel, címmel, elérhetőséggel, no meg annyi kápéval, amit a profitosoknak, vagy az elemzésközpontnak fizetne, s tudunk miről beszélni.

Ezért van a téma ezen a fórumon lezárva.
Régi 2014-05-05, 16:04   #125 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Kíváncsi vagyok rá, hogy mi lehet a valódi oka, hogy MÁSTÓL elvárod azt, hogy adjon ilyen, olyan egyéb kimutatást a te beírásodra és Te ezt nem teszed meg máséra.

*** nevezni valakit, még így előre kidumálva magad, az nagyon alacsony érvelési eszköz.

Persze lehetne arra is gondolni (de természetesen nem fog ilyent senki gondolni, remélem!) , hogy kicsit hosszabb idő elkészíteni a kimutatásszerűséget...

Amúgy nem volt provokáció, mert

- ez a topik erről szól, hogy az itteni oktatók be tudják mutatni az eredményüket (oktatsz: igen, bemutattál valamit: nem)
- ha mástól elvárod az adott dolgot, akkor járj elől és mutasd meg, hogy mid van.

"Ezért van a téma ezen a fórumon lezárva." ezt nem értem. Te vagy a fórum tulaja, vagy a topik indítója, hogy ezt eldöntsd?

"Azért próbáltam intelligensen " - Ha az neked intelligens, amit írtál, akkor googlizni kellene a szóra, hogy intelligens...
Régi 2014-05-05, 18:33   #126 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

No akkor most mindenki vegyen vissza. A szabályok határait feszegetitek.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-05, 18:43   #127 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Akkor úgy látom nem kapunk Tőled kimutatást
Régi 2014-05-05, 19:11   #128 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Múltkor is így kezdődött. Jött egy néhány kommentes marketinges-provokátor, addig feszítette a húrt, míg ENGEM kitiltották, Ő meg fröcsöghetett tovább.

Most én írtam harzolnak, hogy már csak hagyományőrzés céljából is tiltsa ki provokatív magatartásáért kis Bogarunkat, de helyette kicsillagozott, a koma meg nyomja tovább, mint süket a csengőt.

Máris rohanok, hogy feltöltsek mindent, mindenkinek, mindenhova…
Régi 2014-05-06, 05:48   #129 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Azért írtál az adminnak, mert az kértem tőled, hogy tegyél be egy akármilyen kimutatást? Amit itt kb. mindenki kért az oktatóktól? Amit Te is kértél?

Hát...
Régi 2014-05-06, 06:47   #130 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Azért írtál az adminnak, mert az kértem tőled, hogy tegyél be egy akármilyen kimutatást? Amit itt kb. mindenki kért az oktatóktól? Amit Te is kértél?

Hát...
Oké, b+, …… villantok …… egy kimutatást…

Egyébként üdvözlöm a megbízóidat, akiknek zavarhatom a köreit. Egyetem? Központ? Bróker?
De legközelebb ne egy dyslexiás, net-ninját küldjenek.
Csatolt kicsinyítések
oktatocegek-eles-hozamgoerbei-myfxbook-oktatoszamlakhu-kimutat.gif  
Régi 2014-05-06, 07:09   #131 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Na ezért kéregetnek "kimutatásokat", mert a legtöbben ilyen robotos-demó görbéket mutogatnak....
De viccnek jó, ahogy gondolom te is annak szántad.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-05-06, 07:33   #132 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

moneymentor! Vegyél vissza, mert ez az utolsó figyelmeztetés! Legközelebb repülsz!

Vedd már észre, hogy nem mindenki más megy szemben veled az autópályán, hanem egyedül te!
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-05-06, 07:45   #133 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
moneymentor! Vegyél vissza, mert ez az utolsó figyelmeztetés! Legközelebb repülsz!

Vedd már észre, hogy nem mindenki más megy szemben veled az autópályán, hanem egyedül te!
Szerintem meg most kifejezetten provokálták. És egyszer elszakadt a cérna.

Miért nem elég az, hogy kérnek kimutatást valakitől, mert jogos, mert kell, - és ha az illető nem ad, akkor levonni a konzekvenciát, és kész! Egy nyilvános megjegyzés is belefér, de ami most ment, az már csak provokáció.

Bocs, fiúk, hogy beleszóltam, de ami sok, az sok(k).
Régi 2014-05-06, 07:51   #134 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Harzol miért a csajos képet törölted?

Az volt a jobb a kettő közül

Egyébként a tiltásos figyelmeztetés most tényleg felesleges, ki lehetne innen szórni a fele brigádot hazudozásért: pl, élesként beadott demo kimutatások ,kötések. Nagyobb szemétség mint egy szimpla anyázás. A kezdőket totál megtéveszti.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-05-06, 07:52   #135 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Kösz, Moncsi.
Régi 2014-05-06, 08:08   #136 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:

Egyébként üdvözlöm a megbízóidat, akiknek zavarhatom a köreit. Egyetem? Központ? Bróker?
De legközelebb ne egy dyslexiás, net-ninját küldjenek.
No comment.

Összeesküvés elmélet gyártás helyett érdemes lenne tisztelni az ittenieket, mert ezzel azt üzened nekik, hogy "ennyire hülyék vagytok, hogy ezt elfogadjátok".
Régi 2014-05-06, 08:10   #137 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem meg most kifejezetten provokálták. És egyszer elszakadt a cérna.

Miért nem elég az, hogy kérnek kimutatást valakitől, mert jogos, mert kell, - és ha az illető nem ad, akkor levonni a konzekvenciát, és kész! Egy nyilvános megjegyzés is belefér, de ami most ment, az már csak provokáció.

Bocs, fiúk, hogy beleszóltam, de ami sok, az sok(k).
Amíg nem az adott oktatót kérdezem, volt közel 120 beírás. Abban sem az volt a stylus, hogy ha ad ad, ha nem akkor megértjük, hogy nem ad...
Régi 2014-05-06, 08:13   #138 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Amíg nem az adott oktatót kérdezem, volt közel 120 beírás. Abban sem az volt a stylus, hogy ha ad ad, ha nem akkor megértjük, hogy nem ad...
Őszintén,mit akarsz csinálni ha nem ad?Beírod ide minden nap hogy nem ad?
Régi 2014-05-06, 08:16   #139 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha eddig is "ilyen volt a stílus" (ami nem mellesleg elég szégyen), akkor ez érv arra, hogy ugyanúgy folytassuk?

Különben nem azt írtam, hogy meg kell érteni. Hanem le kell vonni a konzekvenciát, és ki is lehet nyilvánítani, de ami most megy, az jóval több ennél.
Régi 2014-05-06, 08:32   #140 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Őszintén,mit akarsz csinálni ha nem ad?Beírod ide minden nap hogy nem ad?
Nem, mert nem érdemes.

Érdekelt volna a kimutatás, amit mástól elvárt.

De a reakciók is érdekesek és a csoportdinamikát jól mutatják.
Régi 2014-07-17, 12:57   #141 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Hát eddig vártam valami érdemlegesre, de a kérdezett nem sokat mutatott
Régi 2014-11-26, 06:17   #142 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Emberek, egy kis segítséget szeretnék kérni, jöttem ide, hogy elolvassam, és megnézzem a sok görbét, amit ide kiraktak a fórumra írogató emberek, de sehol nem találom... Pedig kértem, hogy már mutassanak valamit…
Azt látom, hogy van olyan, a fórumra sokat írogató* és mástól hozamgörbét kérő, aki ki is regisztrált innen, aminek nem tudom az okát. Tehát valószínűleg csak én nem találom, és ilyen nem fordult elő...
Biztos bennem van a hiba, vagy valamit elütöttem, tehát hol találom a hiányzó dolgokat?
Help Me please!

Miért is kell a fórumra sokat írogató véleményvezéreknek is valamit mutatni? Mert a fórumokról is sok ember akar tanulni és nem mindegy, hogy mit fog tanulni. Sokkal olvasottabb lenne az az ember, aki éppen alá is támasztja a beírásait egy hozamgörbével. Az pedig, hogy ő itt ingyen segít, az sem lehet kibúvó hiszen az ingyen osztogatott mérges gomba sem túl nagy segítség, pedig ingyen van!
Régi 2015-01-15, 14:27   #143 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Volna pár kérdés ehhez....

Az eredmény összege ami kb havi bontásban 1,000dollár nyereség, nem rossz.
Gratulálok hozzá.

-Lehetne látni a számlát az indulásától?
-A tradek 25%-ában nincs stop. Tudható hogy mekkora a legnagyobb vállalt kockázat?
-A kivonat közel 8 hónapot fed le. Hazautalás nem történt. Mi biztosítja a megélhetésedet?
-22 db kereskedést látunk. Ebből nem mondható el egy stratégiáról hogy az "stratégia". Kaphatunk egy legalább néhány száz kötést tartalmazó kivonatot is?
-Short oldalad 100%-ban nyereséges, a long 40%-ban. Miért játszod mindkét irányt?
-Mi a célja ennek a bejegyzésnek?
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-15, 18:29   #144 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Laci a Ft szamlajarol utal biztosan
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-15, 18:48   #145 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Végre itt egy számla, amit ugyanúgy nem hisznek el.

Erről egy vicc jut eszembe:
Család hazatér az állatkertből, és az öreg nagyapának mesélik milyen állat a zsiráf. Az öreg hümmög, és a fejét csóválva hitetlenkedik.
Legközelebbi alkalommal magukkal viszik, hogy ő is megnézhesse a zsiráfot.
Ott áll a kifutó előtt, nézi a zsiráfot, ismét csóválja a fejét, és azt mondja:
- Én ezt akkor sem hiszem el!
Régi 2015-01-15, 18:56   #146 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

miert irsz többesszamban ? en ismerem Laci kereskedeset söt ...
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-15, 19:14   #147 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Végre itt egy számla, amit ugyanúgy nem hisznek el.
Te, elmondanád hogy miért gyanúsítasz ilyen hülyeségekkel?
Mit nem hiszek el? Szerintem ne használj olyan szavakat, aminek nem ismered a jelentés tartalmát... 2 db fotón nincs mit nem elhinni! Ne magadból indulj ki.

Kérdeztem 6 dolgot ami engem (és talán másokat is) érdekel. Lehet hogy Téged nem. Akkor ugye nem is kell véleményezni...másrészt nem is téged kérdeztek.
Szerintem egy jól képzett tőzsdés, oktató, stb, leereszkedhet arra a szintre hogy válaszol nekünk, kisembereknek.
Vagy tévedek?
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-15, 20:39   #148 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te, elmondanád hogy miért gyanúsítasz ilyen hülyeségekkel?
Mit nem hiszek el? Szerintem ne használj olyan szavakat, aminek nem ismered a jelentés tartalmát... 2 db fotón nincs mit nem elhinni! Ne magadból indulj ki.

Kérdeztem 6 dolgot ami engem (és talán másokat is) érdekel. Lehet hogy Téged nem. Akkor ugye nem is kell véleményezni...másrészt nem is téged kérdeztek.
Szerintem egy jól képzett tőzsdés, oktató, stb, leereszkedhet arra a szintre hogy válaszol nekünk, kisembereknek.
Vagy tévedek?
Első hozzászólásodként mindjárt belekötöttél pont abba aki elsőként talán eleget tett az itt megfogalmazott kérésnek, mit vagy meglepődve?

szerk: ja és második hozzászólásként is nekiugrottál valakinek, és gondolom majd most is ezt teszed

szerk 2. : olvasd végig a fórumot, tudd meg kinek címezted az első hozzászólásodat és talán rájössz dolgokra.

Nem is kérdéseiddel van talán a gond hanem vallatásos stílussal, amiből szinte sütni tűnik követelődzés
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-16, 06:28   #149 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Első hozzászólásodként mindjárt belekötöttél pont abba aki elsőként talán eleget tett az itt megfogalmazott kérésnek, mit vagy meglepődve?

szerk: ja és második hozzászólásként is nekiugrottál valakinek, és gondolom majd most is ezt teszed

szerk 2. : olvasd végig a fórumot, tudd meg kinek címezted az első hozzászólásodat és talán rájössz dolgokra.

Nem is kérdéseiddel van talán a gond hanem vallatásos stílussal, amiből szinte sütni tűnik követelődzés
Egyetértek a stílussal kapcsolatban, kicsit irritáló.
Azt szerintem kérni egy új regisztrált embertől, hogy olvassa végig ezt a fórumot az enyhén szólva is lehetetlen. Ha több új ember fog ide feljönni akkor egyre többször fogtok találkozni ilyen emberekkel. Ez a normális, hogy nem csak türelmes, jól nevelt emberek fórumoznak

De ha gondoljátok kérjétek meg admint, hogy tegyen be egy tesztet amit ki kell tölteni mielőtt valaki beírhat...
Régi 2015-01-16, 06:34   #150 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Ezt fél perc alatt csináltam, hogy bebizonyítsam, bármilyen képnek bármilyen részét lehet manipulálni, így semmi értelme ilyesmit megosztani. (Laci bá meg ugye fényképész eredetileg, ezt nagyon jól tudja.)

Akkor meg minek kitacepaózni esetleg sok vesztes közül egy-egy jól kiválasztott 22 kötéses számlát, vagy egy-egy jól sikerült kereskedést?

Magamutogatás, farokméregetés. Kampányindító. Ekkora halat fogtam- szindróma.

Ha meg még direktben ellenvéleményt követelünk, akkor meg szimpla provokáció. Majd mindjárt jön Freeladybug jól megvédeni, mások meg hitetlenkedni, aztán jól elszórakozunk.

Áááá….
Csatolt kicsinyítések
oktatocegek-eles-hozamgoerbei-myfxbook-oktatoszamlakhu-kepmanipulacio.jpg  
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
IronFX Éles kereskedési verseny IronFX NZ Tőzsdejátékok 20 2012-09-17 12:52

A pontos idő 08:05 , a GMT +1 időzóna szerint.