Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-11-22, 18:03   #801 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 94
Hírnév szint: 7
AngyalBandi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AngyalBandi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Smile

Idézet:
Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Most hét csütörtökén, 24-én, este hattól beszélgetős, vacsorázós beteázós klubest lesz a Kahwa El Salam kávézóban. Galérián. Belgrád rakpart 19. a cím.

Most visszaolvastam ezt a topicot.

Hát mit ne mondjak, túl vagyunk a zeniten erősen. Lassanként elfogyunk 5 év után (mint a fórum is sajnos), de a kemény mag kitart (kb. én egyedül). Kár, hogy ekkora a fluktuáció ebben a szakmában.

Akinek van kedve egy jó beszélgetéshez, az jöjjön, amíg van klub.

Sok nyerő trade-t addig is!

Dávid

Ha egy kicsivel közelebb lenne...
AngyalBandi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-22, 20:03   #802 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 33
Hírnév szint: 4
holmes a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Az a baj, hogy hozzánk is sokan azért jönnek/jöttek/fognak jönni még, mert hátha megtanulnak kereskedni. Ami abban a kontextusban igaz is, hogy érdemes az öreg rókákra, tapasztaltabb kollégákra hallgatni pár dologban. Csak az emberek fókusza a kereskedéstechnikai részen van, és nem azon, amik mögött komoly tapasztalás van. Így persze a mi klubunk is már lerágott csont. Pedig nem kellene, hogy az legyen. Vagy talán jobb is, lekopnak a kezdők/hosszútávon sikertelenek, és maradunk páran?
Azt azért ne felejtsd el Dávid, hogy a viruló TradersNight-ot te ültetted le szinte nullára. Előző években, ha havonta volt jó előadó, azokon voltunk jó páran, érdemes volt vidékről is felmenni. Most félévente szervezel egy érdemlegeset, majd panaszkodsz, hogy kiürül a klub.
Nyilván, ingyen csinálod, sok más dolgod van, persze, de azért mégis csak te vagy a gazdája, aki felel érte...
Volna még ebben a klubban lehetőség, ha a "pszichódat" arra állítanád.
holmes nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-11-22, 20:27   #803 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Hírnév szint: 5
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
holmes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt azért ne felejtsd el Dávid, hogy a viruló TradersNight-ot te ültetted le szinte nullára. Előző években, ha havonta volt jó előadó, azokon voltunk jó páran, érdemes volt vidékről is felmenni. Most félévente szervezel egy érdemlegeset, majd panaszkodsz, hogy kiürül a klub.
Nyilván, ingyen csinálod, sok más dolgod van, persze, de azért mégis csak te vagy a gazdája, aki felel érte...
Volna még ebben a klubban lehetőség, ha a "pszichódat" arra állítanád.
Igen, ezzel nincs gond, de mire lenne igény? Vagy mit kellene szervezni?

Igazából rosszul fogalmaztam, bocsánat! Az előadós estekre tényleg szoktatok jönni nem kevesen, bár ez nyilván előadója válogatja.

Legutóbb júniusban is elég sokan voltunk (kb. 65-en). Ha lesz előadós klubest, arra megint leszünk szép számmal minden bizonnyal. Jövőre is lesz még egy-két klub, amíg nem vonulok visszább, vagy valakinek nem tudom átadni.

De a beszélgetős klubestekre egyre kevesebben, és a kemény mag jön csak. Pont ide várnék érdeklődő tagokat (mondjuk ezért, ha valaki nem jön fel vidékről, megértem).

Lehet, mategnap fáradtabb vagyok, nem akartam nagyon negatív lenni, de annak tényleg nem örülök, hogy egynéhány főt leszámítva, már szinte senki sincs a 5-6 évvel ezelőtti csoportosulásból a szakmában. Tudom, ez a természetes, csak akkor sem örülök neki. Ahogy itt a fórumon se aktívak már a régiek, ez se szívderítő. El kell fogadni, ez van.
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-24, 12:23   #804 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Van valakinek mű-, vagy gumipulykája?

Szeretném kitenni a mai klubest asztaláraXD
Régi 2016-11-24, 13:49   #805 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
Hírnév szint: 8
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem kell ezt túlbonyolítani.
Szerintem Aspergeres itt mindenki
Ez telitalálat
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-25, 04:50   #806 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

No, én most kerültem ágyba.

Minden idők egyik legjobb beszélgetős klubestje volt, úgyhogy minden korábbit visszaszívok 30-an voltunk

Külön örömömre szolgált, hogy shortosgyula, fxtrader55, ééés kockasseggu is eljött

Valamint a búcsúzó Árpi, centes Zsolti, 4 év után hazaugró Csongor, a szülinapos Chucky, codesidetradingosok, A kockásfülű nyúl, és persze spekuék opciós csapata is feljött vidékről

Még T.Ervin is itt volt, akivel utoljára 6 éve találkoztam.

Köszi mindenkinek még egyszer

(Jano, hiányoztál...)
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-25, 17:36   #807 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Hírnév szint: 6
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

<3

sajna erről lemaradtam. majd legközelebb.. addig is küldök a csapatnak egy betöltött gapot.

peace!

Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-26, 17:56   #808 (permalink)
Szenior tag

Hely: Kenderes
Összes hozzászólás: 265
simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül simifx részére
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
No, én most kerültem ágyba.

Minden idők egyik legjobb beszélgetős klubestje volt, úgyhogy minden korábbit visszaszívok 30-an voltunk

Külön örömömre szolgált, hogy shortosgyula, fxtrader55, ééés kockasseggu is eljött

Valamint a búcsúzó Árpi, centes Zsolti, 4 év után hazaugró Csongor, a szülinapos Chucky, codesidetradingosok, A kockásfülű nyúl, és persze spekuék opciós csapata is feljött vidékről

Még T.Ervin is itt volt, akivel utoljára 6 éve találkoztam.

Köszi mindenkinek még egyszer

(Jano, hiányoztál...)
Ilyenkor meg sajnálom, hogy miért is nem szakítottam időt......a fene egye meg......
"Kereskedési hibáid kilencvenöt százaléka hitedből ered, abból hogy mit jelent számodra hibázni, pénzt veszíteni, kihagyni egy kereskedési lehetőséget és a pénzt benne hagyni egy lehetőségben. Ezt hívom a négy fő kereskedési félelemnek."

Mark Dougles, Trading in The Zone

Na most aztán jól nézünk ki......
Régi 2017-06-01, 19:51   #809 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Sziasztok!

Kicsit rég volt klub. Hamarosan folytatjuk!

Nyáron egy régi tervemet váltom valóra, előadást tartok a legsikeresebb magyar traderekről!

-Birinyi László
-Darvas Miklós
-Kosztolányi Endre
-Péterffy Tamás
-Soros György

Ha valakinek van még javaslata, vagy érdemes lenne bemutatni, írjátok meg itt!

Minden jót addig is!

Üdv!

Dávid
Régi 2017-06-01, 20:21   #810 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 347
Hírnév szint: 2
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Kicsit rég volt klub. Hamarosan folytatjuk!

Nyáron egy régi tervemet váltom valóra, előadást tartok a legsikeresebb magyar traderekről!

-Birinyi László
-Darvas Miklós
-Kosztolányi Endre
-Péterffy Tamás
-Soros György

Ha valakinek van még javaslata, vagy érdemes lenne bemutatni, írjátok meg itt!

Szia!

Esetleg: Szombatfalvi László. 45 év átlagában szerény évi harminc százalékos profitot hoztak befektetései

https://en.wikipedia.org/wiki/L%C3%A...3_Szombatfalvy
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-01, 20:48   #811 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Esetleg: Szombatfalvi László. 45 év átlagában szerény évi harminc százalékos profitot hoztak befektetései

https://en.wikipedia.org/wiki/L%C3%A...3_Szombatfalvy
Köszönöm szépen! Berakom az előadásba
Régi 2017-06-02, 16:32   #812 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Mivel érdekel a közgazdaságtan, és a neoliberális tanok már mennek ki a divatból (valójában tiszta neoliberális közgazdaságtan gyakorlati megvalósulása sosem létezett), érdemesnek tartanám, ha a többféle irányzat prominens szereplőit, és tanaikat be lehetne mutatni a klubban. Tudom, ez nem annyira kereskedés, de érdekes téma lenne. Hacsak nem lenne az a fránya politika, ezen még filózom. Sajnos nagyon összefonódik a kettő.
Régi 2017-06-02, 16:39   #813 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 32
Hírnév szint: 1
trollkiraly a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Mivel érdekel a közgazdaságtan, és a neoliberális tanok már mennek ki a divatból (valójában tiszta neoliberális közgazdaságtan gyakorlati megvalósulása sosem létezett), érdemesnek tartanám, ha a többféle irányzat prominens szereplőit, és tanaikat be lehetne mutatni a klubban. Tudom, ez nem annyira kereskedés, de érdekes téma lenne. Hacsak nem lenne az a fránya politika, ezen még filózom. Sajnos nagyon összefonódik a kettő.
Nem nájt megy a főműsor hanem nappal!
Régi 2017-06-02, 19:15   #814 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Éjjel-nappal.

Amúgy hatalmas EPIC a politika, Péterffyt kitüntetik, Sorost lejáratják, miközben lényegében ugyanúgy szerezték dollármilliárdjaikatXD

Na, ezért hányok a politikától. Meghívnék jópár elismert szakembert, de egyik jónak, másik rossznak van jelenleg aposztrofálva, én meg nem akarok belefolyni.
Régi 2017-06-02, 19:28   #815 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

No, akkor eddig:

Birinyi László
Darvas Miklós
Kosztolányi Endre
Péterffy Tamás
Soros György
Szombatfalvy László

Többiek?

Az előadás teljesen politikamentes lesz, csak a mi szemszögünkből érdekes tranzakciók, felismerések, kereskedési döntések kerülnek bemutatásra, kihegyezve a hozzáállásra, ami egy jó trader előnye, mivel a forexezés tanulható
Régi 2017-06-20, 10:28   #816 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 33
Hírnév szint: 4
holmes a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nos, mikorra várható az előadás?
Vagy Várkuti visszafoglalta a Vendelt? )
holmes nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-20, 15:19   #817 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Idézet:
holmes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nos, mikorra várható az előadás?
Vagy Várkuti visszafoglalta a Vendelt? )
Szia holmes!

Lehet, hogy visszafoglalta, nem tudom, mennyire aktív mostanság, bár biztosan jobban, mint mi Meg is keresett reklámozással, de persze nem vállaltam

Államvizsgák lemennek és aktívabb leszek. Szerintem júliusban megejtjük a klubozást Esélyes, Kahwa-ban, és a Vendelben majd csak később leszünk.

De persze nem bírok magammal, és már készül az előadás

Jöhetnek további nevek

Üdvözöllek!

Dávid
Csatolt kicsinyítések
traders-night-kepkivagas.png  
Régi 2017-06-22, 18:32   #818 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Júli 20. körvonalazódik TN-re
Régi 2017-06-23, 08:26   #819 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A tradersnight.hu oldal megszűnt, mert nem érhető el?
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-23, 10:59   #820 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A tradersnight.hu oldal megszűnt, mert nem érhető el?
Néha elmegy, a tárhelyszolgáltató egy foshalmaz sajnos...
Régi 2017-07-08, 00:38   #821 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kicsit bővül a lista Richard L. Sándorral, és Lámfalussy Sándorral

Az időpont még kérdéses, nyár közepe nem szerencsés túlzottan. Balcsi átúszás közben eldöntöm
Régi 2017-07-27, 17:43   #822 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
Hírnév szint: 3
efeksz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi történt a klubbal az elmúlt egy évben? Lemaradtam valamiről, vagy valóban inaktív volt?

Dávid, Te hogy látod, hogy az a kevés sikeres tréder akiket ismersz, nekik miben rejlik az előnyük?

1. milyen idősíkú charton tradelnek?
2. statisztikai megfigyelésekre alapoznak? (mint Birger, hogy például a rést az esetek x %-ában betölti és hosszútávon túléli a számlája az 51%-os találati arányt megfelelő pozíció és kockázatmenedzseléssel)
3. foglalkoznak fundamentumokkal?
4. kerülik vagy szeretik a hírkereskedést?
5. egyáltalán hány befolyásoló tényezőt figyelnek, mielőtt döntést hoznak? (végtelenül egyszerűsítenek, vagy minél többet?).

6. Van annyira egyszerű a statégiájuk, hogy pár óra alatt átadná valaki másnak? És inkább a pszichés tényező és a tapasztalat a lényeg?

Úgy érzem, hogy egy sikeres tréderrel ha beszélheténk pár órát, az többet érne bárminél.
Csak nem tudom, hogy hol és milyen formában lehet ezekkel az emberekkel találkozni, eszmét cserélni?

egy újrakezdő

+1 kérdés: itt a fórumon kinek a szavára érdemes adni, aki valóban sikeres stabilan?
efeksz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-10, 18:44   #823 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
Hírnév szint: 3
efeksz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

*Dávid = David
efeksz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-10, 20:00   #824 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 392
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
efeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
2. statisztikai megfigyelésekre alapoznak? (mint Birger, hogy például a rést az esetek x %-ában betölti és hosszútávon túléli a számlája az 51%-os találati arányt megfelelő pozíció és kockázatmenedzseléssel)
5. egyáltalán hány befolyásoló tényezőt figyelnek, mielőtt döntést hoznak? (végtelenül egyszerűsítenek, vagy minél többet?).
6. Van annyira egyszerű a statégiájuk, hogy pár óra alatt átadná valaki másnak? És inkább a pszichés tényező és a tapasztalat a lényeg?

+1 kérdés: itt a fórumon kinek a szavára érdemes adni, aki valóban sikeres stabilan?
1. Valaki 1 percesen, valaki naposon.
2. Valaki igen, valaki nem.
3. Valaki igen, valaki nem.
4. Valaki igen, valaki nem.
5. Valaki 1-et, valaki 10-et.
6. Az elméletet igen. A gyakorlatot nem.

Nem ezeken fog múlni. Mindenki másképp csinálja. Neked kell tudni, hogy akarod csinálni.

"+1 kérdés: itt a fórumon kinek a szavára érdemes adni, aki valóban sikeres stabilan?"

Senkiére. Magadra hallgass és a tapasztalataidra. Az elméletet megtudod tanulni könyvekből, ahhoz nem kell fórumokon keresgetned senkit.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-11, 06:19   #825 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.248
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"Wall Street az egyetlen olyan hely, ahova Rolls Royce-on érkezik az a személy, aki tanácsot jött kérni egy olyan személytől, aki metróval közlekedik." - Warren Buffet

Határtalan ostobaság, szűklátókörűség azt gondolni, hogy senkitől nem lehet tanulni semmit.
(Persze van, aki képes feszegetni a határokat….)
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-25, 08:57   #826 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Sziasztok!

Ősszel folytatódnak a klubestek! Próbálok naprakész témákat hozni a hagyományos lehetőségek mellé

Üdv!

Dávid (vagy David, tökmindegy)
Régi 2017-08-25, 09:07   #827 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
efeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi történt a klubbal az elmúlt egy évben? Lemaradtam valamiről, vagy valóban inaktív volt?

Dávid, Te hogy látod, hogy az a kevés sikeres tréder akiket ismersz, nekik miben rejlik az előnyük?

Úgy érzem, hogy egy sikeres tréderrel ha beszélheténk pár órát, az többet érne bárminél.
Csak nem tudom, hogy hol és milyen formában lehet ezekkel az emberekkel találkozni, eszmét cserélni?

egy újrakezdő

Inaktív voltam, de most ősszel lesz egy-két alkalom biztosan. Gyere közénk, várunk

A többi kérdésedre pedig a válaszom: nagyon másképpen kereskedik mindenki, egzakt válasz nincs a kérdéseidre. Van, aki 1-2 dolgot figyel, van aki több eszközzel dolgozik De, ha eljössz a klubba, ott tudsz beszélni néhány sikeres kereskedővel személyesen is

Gyors tanulási módszerben én nem hiszek. Tőzsdepszicho és a money management megértése a leglényegesebb szerintem a kereskedés során.
Régi 2017-08-25, 09:26   #828 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Ősszel folytatódnak a klubestek! Próbálok naprakész témákat hozni a hagyományos lehetőségek mellé

Üdv!

Nekem lenne javaslatom, bár gondolom, abból kapsz eleget.

1. Lehetnének a témák között a brókercégek, abból a megközelítésből, hogy kinek milyen tapasztalata van (főként az is mert brókerek) és nem feltétlenül ajánlás szempontjából, mert ahogy elnézem azt senki sem vállalja. A legkisebb fx cégektől a nagy határidős brókerekig terjedő tapasztalat megosztásra gondolok és nem egy bróker képviselője/ott kereskedő általi cégbemutatóra.

Bár attól tartok, ez meleg téma, mert itt a fórumon sem osztanak meg konkrét tapasztalatokat azok, akiknek megy a kereskedés, és az évek alatt több brókernél is volt számlájuk.
Régi 2017-08-25, 10:40   #829 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Üdv!

Na végre. Ez jó hír.
Régi 2017-08-25, 11:31   #830 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem lenne javaslatom, bár gondolom, abból kapsz eleget.

1. Lehetnének a témák között a brókercégek, abból a megközelítésből, hogy kinek milyen tapasztalata van (főként az is mert brókerek) és nem feltétlenül ajánlás szempontjából, mert ahogy elnézem azt senki sem vállalja. A legkisebb fx cégektől a nagy határidős brókerekig terjedő tapasztalat megosztásra gondolok és nem egy bróker képviselője/ott kereskedő általi cégbemutatóra.

Bár attól tartok, ez meleg téma, mert itt a fórumon sem osztanak meg konkrét tapasztalatokat azok, akiknek megy a kereskedés, és az évek alatt több brókernél is volt számlájuk.
Igazából ez nagy meló. És a fő baj, erről is nehéz érzelmek nélkül nyilatkozni. Szerintem az a természetes, hogy a jól kitalált diverzifikáció mellett is érdemes kockázatként kezelni egy brókercéghez kiutalt összeget, mindegy, hova van bejegyezve, vagy milyen alapok védik. Az a pénz, ami nem a saját kezünkben van, annak megvan az esélye, sohasem látjuk vissza. Ezért érdemes szerintem többféle piacon, többféle brókernél kereskedni
A brókerkeresés eleve hozzátartozik a szakmához, tanulópénz meg bármikor lehet. Nekem is megvannak a most éppen "kedvenc" brókereim, aztán lehet, holnaptól kuka.

De, a beszélgetős klubesteken szoktunk kötetlenül beszélni brókerekről is, ott a helyed ez esetben
Régi 2017-08-25, 14:08   #831 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igazából ez nagy meló. És a fő baj, erről is nehéz érzelmek nélkül nyilatkozni. Szerintem az a természetes, hogy a jól kitalált diverzifikáció mellett is érdemes kockázatként kezelni egy brókercéghez kiutalt összeget, mindegy, hova van bejegyezve, vagy milyen alapok védik. Az a pénz, ami nem a saját kezünkben van, annak megvan az esélye, sohasem látjuk vissza. Ezért érdemes szerintem többféle piacon, többféle brókernél kereskedni
A brókerkeresés eleve hozzátartozik a szakmához, tanulópénz meg bármikor lehet. Nekem is megvannak a most éppen "kedvenc" brókereim, aztán lehet, holnaptól kuka.

De, a beszélgetős klubesteken szoktunk kötetlenül beszélni brókerekről is, ott a helyed ez esetben

Ami a brókerkockázatot, kiutalást, diverzifikációt stb. illeti, szerintem teljesen egyetértünk.

A tapasztalat megosztása szerintem nem kerül semmibe, annak viszont segít, aki épp az adott brókernél akar számlát nyitni. Bár nekem nincs nagy tapasztalatom, de ami van, mindig szívesen osztottam meg. Az pedig, hogy ki , hol nyit számlát, a saját felelőssége, nem pedig azé, aki megosztotta tapasztalatát. Bár ismerve az emberek önkritikáját, lehet, hogy ezt én látom rosszul.

Traders Night rendezvényeken voltam már párszor, ismerem, tőzsdekocsmán is. Egész jó bulik és hasznosak.
Régi 2017-08-31, 07:32   #832 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Traders Night rendezvényeken voltam már párszor, ismerem, tőzsdekocsmán is. Egész jó bulik és hasznosak.
Köszi! Ezt én is így gondolom
Régi 2017-09-04, 15:47   #833 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Még az is lehet, egyszer részt veszünk valamiben

http://www.kormany.hu/download/5/39/...DocumentBrowse

Mindenesetre a szándék örvendetes. Tőzsdés témákban lehetne mit kezdeni.
Régi 2017-09-18, 17:04   #834 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás Újra Klubestek!

Sziasztok!

2017.09.28-án, azaz 10 nap múlva csütörtökön újra találkozunk a Kahwa El Salam kávézóban!

http://tradersnight.hu/event/traders...nstance_id=252
Régi 2017-09-26, 18:00   #835 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás 2017-2018

Úgy néz ki, 3 előadónk már van, azaz 4, mert én is benne leszek a TV-ben egy kissé rendhagyó előadással.

Jövőre megcsinálom a két előadást is: 1: tőkefinanszírozott rendszerek, 2: money management, de ezekre fel kell nekem is készülnöm szépen.

Addig is 2017.09.28.-án, csütörtökön, este hattól Tőzsdekocsma!

Elég illusztris társaság jön össze

Szép estét mindenkinek!

Dávid
Régi 2017-09-28, 14:39   #836 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Ma nem lesz kint a tábla, de gyertek bátran fel az emeletre! (meg kell forrasztani)
Csatolt kicsinyítések
traders-night-10704185_984322844928220_3535292118078250324_n.jpg  
Régi 2017-09-28, 16:39   #837 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ma nem lesz kint a tábla, de gyertek bátran fel az emeletre! (meg kell forrasztani)
Jó lenne, ha erről a rendezvényről is készülnének videók.
Régi 2017-09-28, 23:21   #838 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Ismét egy zseniális este, köszönet a résztvevőknek!

Elég sok fórumtag is eljött szerencsére

Mindenki mesélt magáról 2-3 percben, nagyon tanulságos és vicces volt, ahogy D.Zoli mondta: "kis magyar valóság"

Következő hónapokban folytatjuk

Megalith: Ezekről felvétel? Inkább gyere, felvétel nem ad semmit vissza ebből.
Régi 2017-09-29, 16:48   #839 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az utolsó pillanatig úgy nézett ki, hogy el tudok menni. Azonban az ugyan alacsony valószínűségű, de az élet minden területén jelen lévő legrosszabb lapot kaptam arra a napra, így az keresztülhúzta a számításaimat. Örülök, hogy idén lesz még Tőzsdekocsma. Kicsi ugyanis a valószínűsége, hogy egymást követően behúzzam a „Fekete Pétert”.
Régi 2017-10-09, 17:03   #840 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás Alkalmak!

Sziasztok!

Ahogy ígértem, beindítjuk a klubot. A következő három klubestre már meg is vannak a meghívott előadóink. Igyekeztem naprakész témákkal jönni. Már alakul a következő kettő klubest tematikája is.

Ahogy ígértem, fogok előadásokat tartani a "kis" pénz eshetőségre is, valamint szeretném a kiváló ismert trader honfitársainkat is bemutatni egy előadás keretében.

Az első három vendégünk Szabó Dávid, Sólyomi Dávid, Horváth Attila lesz.

Az esték részletes programjait az alábbi linken éritek el (plusz jelre kattintva minden részlet láthatóvá válik): http://tradersnight.hu/esemenynaptar/

Várlak Titeket, addig is jó kereskedést kívánok!

Dávid
Régi 2017-10-10, 09:26   #841 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ebben az évben lesz még tőzsdekocsma?
Régi 2017-10-10, 09:34   #842 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ebben az évben lesz még tőzsdekocsma?
Februárban lesz a következő előreláthatóan. De az előadós klubesteken is jut idő a dumcsira
Régi 2017-10-15, 08:45   #843 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Amikor már a Várkuti is a Trader's Night-al reklámozza magát.

Régi 2017-10-15, 08:52   #844 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Amikor már a Várkuti is a Trader's Night-al reklámozza magát.

Lehet valahol shortolni ezt a vállakozást??
//tennék rá egy angol bukinál, hogy 2 éven belül roló
Régi 2017-10-15, 12:07   #845 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Szeretném tudatosítani, ahogy már ezerszer a klubban is megtettem, hogy a Traders' Night-hoz 2012 tavasza óta semmi köze Várkuti Úrnak, se senki másnak! Nálunk promóció csak annyi lehet, amennyit az előadóinknak biztosítunk az előadásaik keretében, mivel ők tesznek nekünk szívességet, hogy elfogadják felkérésünket ingyen. Ez adja jelenleg hitelességünket, másrészt nem akarok ebből bizniszt csinálni.
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 3 (0 tag és 3 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Ninja Trader spekulans Tőzsdei elemző programok 34 2017-06-07 22:19
Hungária Trader MA3MA50 Brókercégek 10 2013-05-10 11:16
Forex web trader Sityu Brókercégek 0 2011-01-15 21:55

A pontos idő 05:44 , a GMT +1 időzóna szerint.