Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-01-04, 11:13   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
Hírnév szint: 5
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Birger Schäfermeier jan.10 szeminárium

Üdv,

Lehet beírhattam volna az Ironfx-es fórumba, de ez most konkrétan a szemináriumról szólna, és nem a brókercégről.

Szóval jan.10 Budapest, szeminárium és élő kereskedés, ráadásul az NFP napján. Szóval még akár Birger nélkül is érdekes lenne. Hát még vele.

Amit mondtak az Ironfx-nél, hogy lesz wifi és hosszabbítók, tahát érdemes laptopot vinni.

Tud valaki többet esetleg a programról?
Vagy volt már valaki Birger előző előadásain?

Előre is köszönöm az infó / tapasztalat megosztását.
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-04, 11:58   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

voltam a tanfolyamain. de ezek több naposak voltak.
a momentum,range,open stratégiákat mutatja be ninjatraderen,esignallal megfűszerezve. a lényeget már leírta:

https://www.google.hu/search?q=siker...sm=93&ie=UTF-8

sok újat nem mond. de mondhat olyan infókat, amiért érdemes lehet elmenni.
elég egy mondat vagy egy gondolat, ami sok pénzt jelenthet.
500 dolláros számlát kell nyitni IronFx-nél. aztán az előadás után vagy kiveszed a pénzt vagy elkezdesz vele gyakorolni microlotokkal.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-01-04, 12:05   #3 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A Portfolios Birger szemináriumról van egy 8 részes kézi kamerás felvételem, de őszintén szólva még sose néztem végig.
2 vászonra vetítették a chartokat, és a prezentációt.
Régi 2014-01-04, 19:46   #4 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Összes hozzászólás: 344
Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A Portfolios Birger szemináriumról van egy 8 részes kézi kamerás felvételem, de őszintén szólva még sose néztem végig.
2 vászonra vetítették a chartokat, és a prezentációt.
És mit kérsz érte?
Pilotfish nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-05, 05:35   #5 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Remélem nem lesz gond ha én is írok.

3 stratégiát fog bemutatni, lesz szó a pszichológiárol, money managemntről és trade managementről.

A Pénteki előadáson nem lehet felvételt késziteni, erre majd külön security srácok fognak vigyázni, de mi fogunk HD felvétel készíteni Birgernek. Ha ő is úgy akarja és bele egyezik, akkor ezt majd mi is elérhetővé tesszük valamilyen formában.

Amennyiben sikeres lesz a rendezvény, akkor ebben az évben nem fogunk hiányt szenvedni az ilyen rendezvényekben...

Direkt nem tettünk be semmilyen szabályt az 500 dolláral kapcsolatban. Bízom benne, hogy nem lesznek sokan akik csak kiakarják játszani a jóindulatunkat
Régi 2014-01-05, 09:39   #6 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Pilotfish már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Remélem nem lesz gond ha én is írok.

3 stratégiát fog bemutatni, lesz szó a pszichológiárol, money managemntről és trade managementről.

A Pénteki előadáson nem lehet felvételt késziteni, erre majd külön security srácok fognak vigyázni, de mi fogunk HD felvétel készíteni Birgernek. Ha ő is úgy akarja és bele egyezik, akkor ezt majd mi is elérhetővé tesszük valamilyen formában.

Amennyiben sikeres lesz a rendezvény, akkor ebben az évben nem fogunk hiányt szenvedni az ilyen rendezvényekben...

Direkt nem tettünk be semmilyen szabályt az 500 dolláral kapcsolatban. Bízom benne, hogy nem lesznek sokan akik csak kiakarják játszani a jóindulatunkat
Én már írtam a Portfolionak is, hogy megoszthatnák ezeket a felvételeket, meg a konferenciákat is, amiket szoktak tartani, de nem sok foganatja volt.

Pedig biztos vagyok benne, hogy még vásárolni is hajlandó kereslet lenne ezek iránt a videók iránt.
Régi 2014-01-05, 09:59   #7 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Azért mielőtt mindenki magához nyúl a Birger név hallatán:

http://www.tradac-livetradingroom.de/hu/

Igazi legenda Ő ez nem kétséges, sőt világhírű de úgy tudom főleg Magyarországon

Ettől függetlenül mi is megyünk páran a rendezvényre, ha már az Iron van ilyen kedves és ingyen idehozza nekünk
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-05, 10:58   #8 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

itt a következő tanfolyam:

http://professionaltrader.hu/?page_id=629
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-05, 11:05   #9 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
Hírnév szint: 6
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igazi legenda Ő ez nem kétséges, sőt világhírű de úgy tudom főleg Magyarországon
Legyünk objektívek:
1. Az "eredménygörbe" felirata és címe összevetése alapján 2.5 év alatt 3.3% eredményt ért el.
2. Az első, rövid időszakot kivéve, bárki, bármikor elkezdte volna követni, bukóban lenne, ki kisebben, ki nagyobban.
3. Az értékek lemaradtak a képről, de ha egy osztást 10-nek veszünk, akkor kb. 145%-on volt a csúcs, ahhoz képest sikerült visszaesni 103.3%-ra. Tehát elég erős a maxDD.elég rövid idő alatt.
4. Természetesen lehet, hogy hamis a kép a honlapján, vagy akár csak a felirata is és akkor nem igaz amit írtam.

5. Ezzel együtt RESPECT a mesternek. :-)
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-05, 11:13   #10 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Mi a logikai kapcsolat az 5. és az előtte lévő 4 pont között?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-05, 11:43   #11 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Legyünk objektívek:
1. Az "eredménygörbe" felirata és címe összevetése alapján 2.5 év alatt 3.3% eredményt ért el.
2. Az első, rövid időszakot kivéve, bárki, bármikor elkezdte volna követni, bukóban lenne, ki kisebben, ki nagyobban.
3. Az értékek lemaradtak a képről, de ha egy osztást 10-nek veszünk, akkor kb. 145%-on volt a csúcs, ahhoz képest sikerült visszaesni 103.3%-ra. Tehát elég erős a maxDD.elég rövid idő alatt.
4. Természetesen lehet, hogy hamis a kép a honlapján, vagy akár csak a felirata is és akkor nem igaz amit írtam.

5. Ezzel együtt RESPECT a mesternek. :-)

Hát 3 év alatt 3% azért nem lenne túl nagy eredmény. Ennek megpróbálok utánanézni, bár nem lenne logikus, hogy a saját honlapjára, a regisztráció fülhöz, direkt egy előfizető-elriasztó hamisított adatot rakjon ki.
Régi 2014-01-05, 12:40   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
tényleg, földi halandóknak lesz Birger nélküli svédasztal délben vagy bármi?

képes lesz leállni ez a jóember 30 percre ebédszünetet tartani?

Kedves Zalán:

Ez egy jó kérdés volt "attiati"-tól.
Esetleg felraktok valahova egy programot?
Fix, hogy lesznek hosszabbítók, elosztók, és lehet élőben is kereskedni?
Csak kíváncsiság kedvéért, nektek van valami plusz infótok az egyik előző hozzászólással kapcsolatban, miszerint Birger saját live tradingroom-jának 3 éves eredménye 3,3%?
Régi 2014-01-05, 12:45   #13 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Zalán:

Ez egy jó kérdés volt "attiati"-tól.
Esetleg felraktok valahova egy programot?
Fix, hogy lesznek hosszabbítók, elosztók, és lehet élőben is kereskedni?
Csak kíváncsiság kedvéért, nektek van valami plusz infótok az egyik előző hozzászólással kapcsolatban, miszerint Birger saját live tradingroom-jának 3 éves eredménye 3,3%?
Tényleg nfp alatt akartok trédelni?
Biztos jó ötlet?
Az is érdekes, hogy pont akkorra rendezték...
Tudnék idézni a mester könyvéből, hogy ez nem jó ötlet...
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-05, 13:29   #14 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Lehet nem is lesz semmi... szerdán már kijön az ADP NFP.

Amúgy meg dollár long van

Amúgy nem egyértelmű hogy fog a piac reagálni... jó adatok --- > tapering = esés? Rossz adatok = emelkedés?

Majd látszik h hír előtt hova állnak be az árak. Ha kitörésre, akkor be lehet tenni buy stopokat, ha esésre, akkor sell.... ha pedig középen van, akkor pedig fadelni, new high/lowról....
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-05, 17:53   #15 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha kitörésre, akkor be lehet tenni buy stopokat, ha esésre, akkor sell.... ha pedig középen van, akkor pedig fadelni, new high/lowról....
Nincs szebb amikor egy kitörésnél 30pont slippage után nyílik meg egy buy pozi aztán bezuhan...
Régi 2014-01-05, 17:55   #16 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Feltételezem, hogy azért írod ezt, mert többször jártál pórul, mint sem. Hát ez van
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-05, 18:13   #17 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Feltételezem, hogy azért írod ezt, mert többször jártál pórul, mint sem. Hát ez van
Nem jártam így, ennél több eszem van.
De csak hajrá, hátha bejön.
(nekem demón se sikerült)
Régi 2014-01-06, 08:30   #18 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
Hírnév szint: 7
Tomaso a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

"Nem jártam így, ennél több eszem van.
De csak hajrá, hátha bejön.
(nekem demón se sikerült) "

Nem csodálom.
Néhány éve még én is próbálkoztam ilyesmivel,de rájöttem,hogy ilyen előre elhelyezett függő megbízásim sokkal többet vittek,mint hoztak.Ekkor tanultam meg,hogy mi is az a whipsaw,az árfolyam néhány tized másodperc alatt is képes óriásit oda-vissza mozdulni.
Híreknél, 1-2 perccel utána érdemes belépni,ha már van valami irány.A leghatékonyabb szerintem a "hisztéria" visszatesztelését lekereskedni, legalábbis nekem ez jön be.

Egyébként Birger 3 százaléka nem meglepő,tudok olyan évéről(!),ami veszteséges volt.Számomra az egyenleggörbe meredek zuhanó szakaszai a meglepőek.Ezt hogy bírta összehozni 1 % alatti kockázatkezeléssel?
Tomaso nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-06, 11:49   #19 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Félévenként kivonják a nyereséget a számláról, valószínűleg azért vannak a nagy visszaesések
Régi 2014-01-06, 12:19   #20 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ha valaki tudna nekem szerezni egy ironos vagy egy birgeres tollat azt biztosan megköszönném...
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-06, 12:23   #21 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha valaki tudna nekem szerezni egy ironos vagy egy birgeres tollat azt biztosan megköszönném...
uh
de jó, hogy szólsz.
azt elfelejtettem rendelni
Régi 2014-01-06, 15:08   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Félévenként kivonják a nyereséget a számláról, valószínűleg azért vannak a nagy visszaesések
Igen erről írnak is a honlapjukon, hogy az előfizetők között visszaosztják a nyereség felét.

De:

Ezen a képen úgy látszik, hogy több részletben van a veszteség, nem egyben, amikoris kivonják a nyeresléget.

Utoljára módosítva: safe által : 2014-01-06 15:09 Oka: a kép nem jelent meg
Régi 2014-01-06, 16:02   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen erről írnak is a honlapjukon, hogy az előfizetők között visszaosztják a nyereség felét.

De:

Ezen a képen úgy látszik, hogy több részletben van a veszteség, nem egyben, amikoris kivonják a nyeresléget.
Szerintem gyertek el és kérdezzétek meg Birgertől. Lesz kérdések és válaszok rész, plusz 3 szünet.

És akkor itt megragadom az alkalmat, hogy válaszoljak a kérdésre, hogy lesz-e étel/ital.

Úgy döntöttünk, hogy Kempinski Hotelben a TELJES előadás alatt, EGÉSZ nap folyamatosan lesz kávé/tea és aprósüti a résztvevőknek.
Régi 2014-01-09, 14:23   #24 (permalink)
Új tag

Mackópajtás logója

Hely: Magyarország
Összes hozzászólás: 28
Mackópajtás a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Milyen adatok szükségesek a belépésre?
Gondolom a számlaszám és a személy név...

Azok számára akik kocsival érkeznek, valamilyen módon meg lesz oldva az ingyenes parkolás, vagy mindenki egynénileg oldja meg?
Úgy értem, hogy a Kempinsky biztosít számunkra parkolást?

Valamilyen egyéb tudnivaló az esményről?
Hánykor érkezzünk stb...
Mackópajtás nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-09, 14:50   #25 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Név és login jó lesz.
Parkolást mindenki saját maga tudja megoldani, ingyenes parkolót nem tudtam szerezni, mert rengetegen jönnek kocsival.

Kempinksiben limitált a parkoló helyek száma.

9-kor kezdődik, f9-től megnyitjuk a kapukat, de lehet már kicsivel előtte is.
Régi 2015-07-30, 19:02   #26 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Csak szólok: tradAc Non Stop Live Tradingroom - ingyenes, élő kereskedési nap 2015.07.31.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-20, 12:02   #27 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 99
neural a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Erre megy vki?

http://maganpenzugyiakademia.hu/tozsde-comfort/
neural nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-20, 13:02   #28 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Aki járt korábban az ingyenes IronFX előadásain, az sok újat nem fog hallani, potom fél millióért.
Régi 2015-12-20, 13:18   #29 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Aki járt korábban az ingyenes IronFX előadásain, az sok újat nem fog hallani, potom fél millióért.
Hát igen kicsit drágának tűnik...

Egyébként Birger stratégiáiról/módszereiről hol lehet bővebben tájékozódni olcsóbb formában? (a könyvét olvastam)
Régi 2015-12-20, 13:24   #30 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

Egyébként Birger stratégiáiról/módszereiről hol lehet bővebben tájékozódni olcsóbb formában? (a könyvét olvastam)
szerintem ez jobb: http://bstrader.com/bst/online-course/

itt van lehetőség elérni a tőkefinanszírozás magas szintjeit.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-12-20, 13:30   #31 (permalink)
XXX
Szenior tag

Összes hozzászólás: 269
XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nincs olyan ember akiért kifizetnék fél milliót, hogy meghallgassam - bad trade with poor risk-reward. Azt is különösnek itélem, hogy kis keresgélés után se tudtam publikus információt találni az eredményeiről. Kicsit feljebb ebben a threadben találtam számokat - ha igazak akkor elég szegényes. Plusz, nekem mindig is fura érzésem volt az olyan guruk felé akik tanítanak. Vagy csak én nem értem a motivációjukat, vagy ezek a guruk csak átlagos kereskedők jó marketinggel. De a második felé hajlok, mert a Teréza anya típusok általában nem daytradéléssel foglalkoznak.
XXX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-20, 13:36   #32 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
szerintem ez jobb: http://bstrader.com/bst/online-course/

itt van lehetőség elérni a tőkefinanszírozás magas szintjeit.

Köszi, ránézek!
Régi 2015-12-20, 14:41   #33 (permalink)
Szenior tag

Pilotfish logója

Alapbeállítás

Idézet:

Birger jelenléte nagyon inspiráló.
A Portfolio szokott rendezni kétnapos eladásokat, volt, hogy az IronFx is szervezett vele. Ezekre érdemes elmenni, aki még nem látta élőben.
Ezen kívül van még neki webináriuma, régebben volt magyarul kommentárral is, az is érdekes. Heteken át figyelni a trade-jeit.

De mindenképpen csak gondolatébresztőnek és motivációnak jó, mert tökéletesen másolni nem lehet, ahogyan egyik rendszert sem.

A YouTube csatornáján sok rövid trade videója fönt van. Van köztük jó pár bukó is.

Az eredményeire én is kíváncsi lennék. De igazából nem számít...
Régi 2015-12-20, 15:41   #34 (permalink)
XXX
Szenior tag

Összes hozzászólás: 269
XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XXX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ha csak inspiráció kell azt a youtube-n ingyen megtalálod. Hogy lehet egy olyan tanártól elvárni hogy átadja sikerét amikor legtöbb sikere a tanításban vannak (feltételezve hogy fenti adatok pontosak)? Szerintem ha MLM -ben gondolkodsz több értelme van megnézni Birgert, profi marketinges.
XXX nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Birger Schäfermeier határidős DT stratégiái spekulans Határidős kereskedés 92 2017-08-21 13:48
Forex szeminárium budapesten habibabu Tőzsdei képzések 2 2013-09-21 11:22
Tőzsde Szeminárium.hu Shumacher26 Tőzsdei képzések 13 2011-11-24 19:14

A pontos idő 23:43 , a GMT +1 időzóna szerint.