Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-02-07, 12:50   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mivel volt szerencsém egy picit myfxbookozni mostanában, így azt gondolom, ez lebegő DD.
Vagyis hatalmas tőkeáttéttel, pozíciómérettel és stop nélkül dolgoznak.
Vagyis rossz az RR-rel.
Vagyis teljesen mást mondanak, mint eddig.
Vagyis amit eddig mondtak, az szerintük is „átgondolásra szorul”.
Vagyis eddig olyasmiét kértek pénzt, amit maguk se használnak szívesen.

Most viszont megvilágosodtak. Valahonnan, valahogyan. S ennek a titkait csak 200 ezerért mondják el.
Kóklerek.
De ha ilyesmire elmegy 150 ember, s még fizet is, akkor soha sem fog megtisztulni a piac a kóklerektől.
Nekem is bazi nagy lebegő vesztőm van mindíg, de a lebegővel korrigált eredményt tartom magamra nézve fontosnak, az meg rendben van, tehát azt a pénzt amit mindent lezárva ki tudok venni.
A nagy lebegő mellet nincs több 1:4-nél a tőkeáttétem, szóval a második vagyod sem stimmel álltalánosségban nézve.

"Vagy rossz az RR-rel" ez így nem érthető nekem
Azóta is működik használják a hagyományos P szignálos stratit, spyke-kal nem tudom mi van.
Nem 200 mint írtam, de úgy látszik ezt sem szeretted volna tudomásul venni.

Nincs gond ha valakinek valami nem szimpi, vagy akármi, de maradjunk a tényeknél.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-07, 12:51   #52 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Hírnév szint: 4
Gferi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Csigod!
Nagyon szórakoztató a leveled, pisisre röhögtem magam rajta...sajnos van benne igazság, ezek után kíváncsi vagyok mit adnak el, és hogy magyarázzák ki....gondolom erre is van "visszafizetési garancia"... )
Ajánlanám neked még Horváth András robotos oktatásait...csak szúró-vágó ezközt ne vigyél magaddal...tuti börtön!
Gferi nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-02-07, 13:13   #53 (permalink)
Új tag

Hírnév szint: 7
csigod a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Fxflo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyébként ha jól emlékszem myfxbook-al 99000 szóval az 200000 mindjárt csak 100. Másfelöl csigod ha 6 éves forex tapasztalattal még mindig előadásokra járkálsz, mert nyílván nem mentél volna ha lenne egy biztos stratégiád, elgondolkoznék hogy való ezaz egész neked.
Szia Fxflo! Lehet, elnézést, ezekre a bónusz akció részekre már nem figyeltem, elképzelhető, hogy csak 100k-ért ist meg lehet ezt szerezni.

Másfelől gondoltam elmegyek egy ilyenre, mivel automatizált rendszereket fejelsztünk 6 éve, érdekel a téma, örömmel meghallgatunk másokat is. Egyáltalán nem vártam, hogy az előadásuk során elmondják konkrétan, hogy hogyan kereskednek. De egy rendszerről, típúsáról, működési elvéről általánosságban, kockázatkezeléséről lehet beszélni minden olyan aggodalom nélkül, hogy félteni kéne, hogy bárki is olyan infohoz jut, amit nem szeretnének. Meggyőződésünk, hogy a tőzsdén mindig van mit tanulni, érdemes meghallgatni mindenki szemléletét, gondolkodásmódját. Ez volt az összes indok amiért elmentünk egy ilyet előadásra és ne haragudj nem értelek, ebből miért adódik az, hogy nekünk biztosan ne lenne sikeresen működő rendszerünk. Van. Köszönöm, hogy aggódsz értem, hogy nekem való-e ez az egész. Az éles számláim szerencsére eddig azt igazolják, hogy futtassam tovább a programjainkat, egy kis értelme csak-csak akad ezzel foglalkoznom.

Jano, igazad van, baromira zavaro hogy a nyomorult entert nem bírtam párszor megnyomni, már mindegy.
csigod nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-07, 13:34   #54 (permalink)
Új tag

csigod a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Gferi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Csigod!
Nagyon szórakoztató a leveled, pisisre röhögtem magam rajta...sajnos van benne igazság, ezek után kíváncsi vagyok mit adnak el, és hogy magyarázzák ki....gondolom erre is van "visszafizetési garancia"... )
Ajánlanám neked még Horváth András robotos oktatásait...csak szúró-vágó ezközt ne vigyél magaddal...tuti börtön!
Kedves Gferi!
Igazán örülök, valójában én is jót szórakoztam miközben bepötyögtem a történteket. )
Én egyáltalán nem kívánok nekik rosszat, hogy az én szemszögemből leírt hozzászólás után bárki is elmeneküljön tőlük. Hallottam róluk jókat, biztos értenek a dolgokhoz, ezért is vettem rá magam, hogy meghallgatom őket. Hát egy picikét csalódtam. Elékpzelhető, hogy lehet a rendszerükkel valahogy keresni. Csak ha ezt korrekten őszintén megmondanák a helyett hogy kis kockázatúnak nevezik, hogy ez a stratégiánk egy nagy kockázatú viszont cserébe magas profitot hozó dolog, akkor semmi problémám nem lenne az egésszel. Aki sokat akar vállalja a nagy rizikót.

Ne akarj megölni, ne adj ilyen tippeket, most egy jó darabig elég volt nekem az ilyen előadásokból! ) Ismerem H.Andrást, egyszer beültem egy ilyen tőzsdeklubjára. Szerencsére szuper kedvemben voltam és mosolyogva végighallgattam minden tuti tippet. Ezeket inkább nem részletezném, mostanában pont kellő méretű rajongói klubja alakult egyes ügyvédeknél úgy hallottam.
csigod nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-07, 15:25   #55 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Thomas74 a hírnévhez vezető út elején jár.
Wink

Idézet:
Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De hát azt sem tudjuk hogy miről van szó!?
Most sem tudod, hogy mit is "röhögsz körbe" valójában!
Neked sincs fogalmad semmiről, épp úgy mint ahogy nekem sem.
Csak találgatás megy, és semmi más.
Ezért írtam hogy legalább StLui van olyan tökös gyerek és elmegy....
Végre egy nem torz tükör!
Thomas74 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-09, 08:04   #56 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nincs gond ha valakinek valami nem szimpi, vagy akármi, de maradjunk a tényeknél.
Ez érdekes téma. Indítok neki egy külön topicot.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-11, 12:18   #57 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Sokan nehezményezik, hogy az oktatóknak miért nincs visszaigazolható track recordjük. (Kérdés egyáltalán mi számítana valóban visszaigazolhatónak...)
Igazából számít ez?
Ok, persze vannak rossz oktatók, akik nagyképűek, nem foglalkoznak a diákokkal és nem is céljuk használható tudás átadása. De amikor valakikkel sokan elégedettek, akkor annak azért általában oka van. Azt jelenti h valamit kaptak!... Elvárható az h valaki egy tanfolyamról kijőve ontsa a nyerő tradeket saját számláján? Nem! Állítja ezt valaki? (Ha igen, akkor gond van...)

Azt kéne észrevenni, hogy egy ilyen tanfolyam legnagyobb előnye az h LÁTJA és HALLJA az ember élőben h egy sikeres kereskedő kb milyen mentalitással bír. A tőzsde egy pszichológiai játék, hogy ne lenne ez fontos?! Főleg ha valaki a megszokott mókuskerék életvitelt folytatja....

Sokaknak a mentalitást is tanulni kell és ebben változnak a legnehezebben. Nem csoda, hogy annyian elbuknak. De nem hiszem h ez az oktatóknak ne fájna valamennyire.... a bukott diákok sem az ő hírnevüket fogják öregbíteni.... viszont van az pár ember aki sikerre viszi. Lehet nem pont úgy, ahogy neki tanították, de ha megfogad 1-2 jótanácsot, akkor könnyebb (de nem könnyű!) lesz neki.

x év távlatából visszanézve megérte-e elmennem 1 ilyen tanfolyamra. Persze! De nem azért, mert a kezembe adták a szent grált, mert ilyen nincs. Adtak egy lendületet és alapgondolatokat a további tanuláshoz, ami nélkül lehet még többet botorkáltam volna tévúton vagy kifogytam volna a lelkesedésből. Mert itt elég vas kitartás kell h valaki tartósan plusszba forduljon.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-11, 13:15   #58 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Adtak egy lendületet és alapgondolatokat a további tanuláshoz, ami nélkül lehet még többet botorkáltam volna tévúton vagy kifogytam volna a lelkesedésből. Mert itt elég vas kitartás kell h valaki tartósan plusszba forduljon.
Egyébként nálad konkrétan mennyi idő után jött el az az állapot amikor havi szinten plusszos lettél?
Régi 2014-02-11, 13:34   #59 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Azt kéne észrevenni, hogy egy ilyen tanfolyam legnagyobb előnye az h LÁTJA és HALLJA az ember élőben h egy sikeres kereskedő kb milyen mentalitással bír. A tőzsde egy pszichológiai játék, hogy ne lenne ez fontos?! Főleg ha valaki a megszokott mókuskerék életvitelt folytatja....

Sokaknak a mentalitást is tanulni kell és ebben változnak a legnehezebben. Nem csoda, hogy annyian elbuknak. De nem hiszem h ez az oktatóknak ne fájna valamennyire.... a bukott diákok sem az ő hírnevüket fogják öregbíteni.... viszont van az pár ember aki sikerre viszi. Lehet nem pont úgy, ahogy neki tanították, de ha megfogad 1-2 jótanácsot, akkor könnyebb (de nem könnyű!) lesz neki.

x év távlatából visszanézve megérte-e elmennem 1 ilyen tanfolyamra. Persze! De nem azért, mert a kezembe adták a szent grált, mert ilyen nincs. Adtak egy lendületet és alapgondolatokat a további tanuláshoz, ami nélkül lehet még többet botorkáltam volna tévúton vagy kifogytam volna a lelkesedésből. Mert itt elég vas kitartás kell h valaki tartósan plusszba forduljon.
Vagyis azt mondod hogy már önmagában a mentalitásból is le lehet szűrni valaki sikerességét?

Én így gondolom.
Olvass csak akár itt néhány kereskedőnek a hozzászólásaiban.
Számla nélkül is lesír róla hogy tudja mit beszél.
Azt is pontosan lehet tudni hogy ki az akinek csak a szája nagy és nincs mögötte semmi valós érték.
Véleményem szerint egy tartalmasabb szakmai beszélgetés alapján pontosan lehet tudni valakiről hogy van-e tudás a szavak mögött, vagy csak szavakkal van rejtve a tudás hiánya!

A másik dolog pedig az alázat ebben a szakmában.
Itt aki okoskodik, aki büszke és aki meg akarja mutatni hogy Ő valaki, azt rommá alázza a piac. Kínkeserves élete lesz és idő kérdése hogy feladja a kereskedést, hacsak nem képes a személyiségében megváltozni.
Csak idő kérdése. Az ideg rendszere nem fogja bírni.
Nem is tudja hogy mi a baj, csak érzi hogy nem mennek a dolgok.
Az okot a piacban, stratégiában, másban keresi, mert nem tudja hogy mi az igazi OK.
Lehet okos, lehetsz szép, lehetsz nagyon tanult.
Ha nincs benned alázat a piac irányában, akkor véged. Ledarál, mint kukáskocsi a petpalackot!

Ha valaki tanulni akar bármilyen módon, legyez az net, fórum, oktatás, könyv, tehát bármi, amit olyan valaki mond aki egy másik személyiség, egy másik ember, egy másik gondolatvilág, akkor ahhoz megint csak alázat kell hogy valaki befogadja a tudást, amivel ő maga nem rendelkezik.

Alapvetően egyet értek veled ebben a témában.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-11, 13:51   #60 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyébként nálad konkrétan mennyi idő után jött el az az állapot amikor havi szinten plusszos lettél?
Bár nem nekem címezted a kérdést, de ez is egy nagyon jó téma, amiről lehetne itt beszélgetni.
Sokkal előrébb vinni a fórum célját.
Szerintem mindenki tanulna valamit abból, ha néhányan elmondanánk hogy hány év volt amire tudtuk, hogy egyáltalán mit nem tudunk?
Leírhatnánk hogy mi segített átlendülni a veszteséges korszakon, vagy mi volt az ami hatására össze állt a fejünkben az információ, amikortól változott a hozam görbénk iránya és nem a gravitáció húzta lefelé.
Tudom hogy ezekhez a dolgokhoz őszinteség kell, de azért megpróbálhatnánk...
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-11, 14:20   #61 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem mindenki tanulna valamit abból, ha néhányan elmondanánk hogy hány év volt amire tudtuk, hogy egyáltalán mit nem tudunk?
Leírhatnánk hogy mi segített átlendülni a veszteséges korszakon, vagy mi volt az ami hatására össze állt a fejünkben az információ...
Bár lehet, hogy Tomy-t éppen ez nem érdekli, de már írtam erről:
http://tomegtozsde.blog.hu/2013/05/1...undamentalista

Nem mostanában volt, de minden szava vállalható. Egyedül a fórumos vitákat nem sikerült elkerülnöm…
Régi 2014-02-14, 15:43   #62 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Am ha még mindig megvan az az akció, hogy a végén visszakérheted az árát, akkor ingyen megtudhatjuk miről van szó..

Küldve az én iPad-ről Tapatalk használatával
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-17, 15:07   #63 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 48
Fxflo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

az mi hogy a profitos "ügyvezető igazgató" akin pl csigod úgy kiakadt az most a Tv2-n menő béna műsorban van, amibe ilyen amatőr szinészek bohóckodnak?
Fxflo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-17, 19:34   #64 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
Hírnév szint: 8
szisa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Fxflo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az mi hogy a profitos "ügyvezető igazgató" akin pl csigod úgy kiakadt az most a Tv2-n menő béna műsorban van, amibe ilyen amatőr szinészek bohóckodnak?
Nem akartam elhinni, de valóban ...
szisa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-17, 19:53   #65 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 94
Hírnév szint: 5
MegaMIND a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

És tényleg. Szegény Zsolti, biztos nem fizet jól az ügyvezetői szék.
Régi 2014-02-17, 19:54   #66 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Alapbeállítás

Vagy lehet más van a háttérbe
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-17, 21:01   #67 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MegaMIND eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És tényleg. Szegény Zsolti, biztos nem fizet jól az ügyvezetői szék.
Ki mit szeret a szabadidejében csinálni. Van aki filmezik és van aki a kecskéit feji reggel, este. Mindezt jól fizető cégvezetői munka mellett kizárólag saját örömére.
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-17, 21:15   #68 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ki mit szeret a szabadidejében csinálni. Van aki filmezik és van aki a kecskéit feji reggel, este. Mindezt jól fizető cégvezetői munka mellett kizárólag saját örömére.

Most nézem, hogy ez a jó ember is mást csinál a szabad idejében:

http://www.nemzetisport.hu/f1/formul...vedett-2304193

Azért nem csak az autóversenyzés veszélyes...
Kecske fejés közben ilyen nem történt volna!
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-18, 05:40   #69 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Mivel volt szerencsém egy picit myfxbookozni mostanában, így azt gondolom, ez lebegő DD.
Vagyis hatalmas tőkeáttéttel, pozíciómérettel és stop nélkül dolgoznak.
Vagyis rossz az RR-rel.
Vagyis teljesen mást mondanak, mint eddig.
Vagyis amit eddig mondtak, az szerintük is „átgondolásra szorul”.
Vagyis eddig olyasmiét kértek pénzt, amit maguk se használnak szívesen.

Most viszont megvilágosodtak. Valahonnan, valahogyan. S ennek a titkait csak 200 ezerért mondják el.
Kóklerek.
De ha ilyesmire elmegy 150 ember, s még fizet is, akkor soha sem fog megtisztulni a piac a kóklerektől.
Megadnátok a myfxbook-os nevét, vagy linket hozzá?
Köszönöm.
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-18, 09:54   #70 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm.
Nem gondolom, hogy nyilvános adatok lennének ezek.
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-18, 10:10   #71 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Köszönöm.
Szerencsére még nem töröltem, de nem titok, fenn van a weboldalon is:
http://www.myfxbook.com/members/mone...mm-test/825606
Régi 2014-02-18, 10:20   #72 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Szerencsére még nem töröltem, de nem titok, fenn van a weboldalon is:
http://www.myfxbook.com/members/mone...mm-test/825606
Köszönöm. Ha ez az oldaluk, akkor elértek hozzájuk a visszajelzések, mert praktikusan üres.
moneymentor-nak egy demo számla van feltéve, az is 3 kereskedési napról, és még azon is minden titkosítva.
Régi 2014-02-18, 11:17   #73 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor-nak egy demo számla van feltéve, az is 3 kereskedési napról, és még azon is minden titkosítva.
Lehet, hogy jól elbeszéltünk egymás mellett, s nem is erre voltál kíváncsi?

Egyébként ez egy hirtelen felindulásból elkövetett teszt volt. A sokak által kedvelt Trading in the zone-ban egy 20 tradeből álló tesztet javasolnak. Én csináltam 34-t, olyan számlamérettel, ahogy más reklámozza magát, olyan pozícióméretezéssel, ahogy élesben is szoktam.
Az eredmény meg magáért beszél így is (85% találati arány, 1062 pip nyereség, 6.84% nyereség 2 nap alatt, -2,08% lebegő DD).

Szégyellni csak nem fogom.
Régi 2014-02-18, 14:32   #74 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lehet, hogy jól elbeszéltünk egymás mellett, s nem is erre voltál kíváncsi?

Egyébként ez egy hirtelen felindulásból elkövetett teszt volt. A sokak által kedvelt Trading in the zone-ban egy 20 tradeből álló tesztet javasolnak. Én csináltam 34-t, olyan számlamérettel, ahogy más reklámozza magát, olyan pozícióméretezéssel, ahogy élesben is szoktam.
Az eredmény meg magáért beszél így is (85% találati arány, 1062 pip nyereség, 6.84% nyereség 2 nap alatt, -2,08% lebegő DD).

Szégyellni csak nem fogom.
Bocs. Valószínű én néztem el valamit.
Én a Profit.hu - Extrém stratégia myfxbook eredményére gondoltam, hogy azt milyen néven vagy linken lehet megnézni.
Régi 2014-02-18, 17:00   #75 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

ahhoz túl titkos ez a stratégia.
ja és a legtöbben nem is hinnék el az eredményeket. ezért teljesen felesleges mutatni bármit is.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-18, 18:33   #76 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 196
Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ahhoz túl titkos ez a stratégia.
ja és a legtöbben nem is hinnék el az eredményeket. ezért teljesen felesleges mutatni bármit is.
Azt gondolom,hogy ha valaki oktat egy stratégiát/módszert/akármit az már nem titkos. A titok az, amit csak 1 ember tud...
Berci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-18, 20:10   #77 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...ja és a legtöbben nem is hinnék el az eredményeket. ezért teljesen felesleges mutatni bármit is.
Naaaa! Te tudsz valamit? Ne is titkold
Milyen eredményeket?
Ne viccelj már, ha lennének, akkor azokat csak megmutatnák valahogyan.

Szerintem azért gondoljuk itt ezt titkosnak, mert tartanak valamiféle bemutatót, ahol nyilván nem mondják el amit nem akarnak, ahogy ezt már többen is felháborodva leírták.
Ettől még nem értem, hogy hol a titok?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-19, 07:56   #78 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Naaaa! Te tudsz valamit? Ne is titkold
Milyen eredményeket?
Ne viccelj már, ha lennének, akkor azokat csak megmutatnák valahogyan.

Szerintem azért gondoljuk itt ezt titkosnak, mert tartanak valamiféle bemutatót, ahol nyilván nem mondják el amit nem akarnak, ahogy ezt már többen is felháborodva leírták.
Ettől még nem értem, hogy hol a titok?
Ott, hogy ha elmész a tanfolyamra titoktartási szerződést íratnak veled alá, amit pl én meg is kaptam már, és vinnem kell aláírva magammal a tanfolyamra. Kártérítési kötelezettséget is vállalni kell.
Régi 2014-02-19, 08:45   #79 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 196
Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Ott, hogy ha elmész a tanfolyamra titoktartási szerződést íratnak veled alá, amit pl én meg is kaptam már, és vinnem kell aláírva magammal a tanfolyamra. Kártérítési kötelezettséget is vállalni kell.

Ez most komoly?!
1. Ha pénzért kapod meg a tudást,akkor utána azt csinálsz vele amit akarsz! A tanfolyam díja az az összeg amennyire az oktatók értékelik ezt az anyagot. Ha kifizetted,akkor Ők megkapták azt amit gondoltak érte és utána, ahhoz hogy Te mit csinálsz a megszerzett tudással semmi közük!
2. Honnan fogják bizonyítani,hogy az információ kitől szivárgott ki?!
3. Könyörgöm...ha meg van a Szent Gráljuk,akkor keressék magukat szépen csendben csilliárdossá, az nem zavar, de ne farizeuskodjanak!
Berci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-19, 09:08   #80 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez most komoly?!
1. Ha pénzért kapod meg a tudást,akkor utána azt csinálsz vele amit akarsz! A tanfolyam díja az az összeg amennyire az oktatók értékelik ezt az anyagot. Ha kifizetted,akkor Ők megkapták azt amit gondoltak érte és utána, ahhoz hogy Te mit csinálsz a megszerzett tudással semmi közük!
2. Honnan fogják bizonyítani,hogy az információ kitől szivárgott ki?!
3. Könyörgöm...ha meg van a Szent Gráljuk,akkor keressék magukat szépen csendben csilliárdossá, az nem zavar, de ne farizeuskodjanak!
kb, amit meg 2 ember tud, az már nem titok

majd az idő megoldja, ennél komolyabb dolgok is kerültek már nyilvánosságra
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-25, 07:37   #81 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na voltam tegnap a tanfolyamon, nem csalás, nem ámítás és kockázatkezelt a dolog. Kb ennyit el lehet mondani szerintem. Magyarázatot tényleg nem lehet adni anélkül, hogy komolyabb részleteket elmondana az ember, azt meg ugye nem lehet. Demó számlát tegnap megnyitottam, kötelező, de szerintem közben élesben is tolni fogom, mert engem meggyőzött, értem is, akkor meg minek húzni az időt, sosem szerettem demózgatni. Találkoztam másik, fórumot csal olvasó kollégával is.
Régi 2014-02-25, 07:40   #82 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Láttam tegnap a Tesconál egy padon a Profit.hu reklámját. Lehet elmegyek a tanfolyamra!!!!!!!! Márcsak azért is, mert a legkisebb is számít TESCO!
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-25, 07:52   #83 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Kicsit vicces ez a "titoktartás"dolog.Milyen titok az,amit fűnek fának árulnak?
Valaki be regisztrál ide egy másik névvel,és máris azt mond amit akar.
De lehet hogy megvilágosodtak mondjuk Lucam medve-bika belépőitől,és azt árulják 200 ezerért immár stoppokkal.
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-25, 08:03   #84 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kicsit vicces ez a "titoktartás"dolog.Milyen titok az,amit fűnek fának árulnak?
Valaki be regisztrál ide egy másik névvel,és máris azt mond amit akar.
De lehet hogy megvilágosodtak mondjuk Lucam medve-bika belépőitől,és azt árulják 200 ezerért immár stoppokkal.
Mindenki fennakad ezen a "hogy lehet ez titok" témán... Nincs benne semmi érthetetlen: őket nem az érdekli, hogy kevés ember tudjon róla, - ellenkezőleg. DE ők fizessenek érte - minél többen tudják, annál jobb!
moncsicsi78 elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-25, 08:11   #85 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Na voltam tegnap a tanfolyamon, nem csalás, nem ámítás és kockázatkezelt a dolog.
Annyit azért meg lehet kérdezni, hogy mennyire épül fundamentumokra? Vagy maradt a technikai vonal?
Régi 2014-02-25, 08:14   #86 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Annyit azért meg lehet kérdezni, hogy mennyire épül fundamentumokra? Vagy maradt a technikai vonal?
semennyire, mivel ez elhangzik a promo előadáson is így elmondható, egy 9 éves gyerek is tudja üzemeltetni, és ebbe nem fér bele a funda
Régi 2014-02-25, 08:27   #87 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
semennyire, mivel ez elhangzik a promo előadáson is így elmondható, egy 9 éves gyerek is tudja üzemeltetni, és ebbe nem fér bele a funda
Na, most kezd érdekelni. Főleg ha neked is tetszik a stílusa.
moncsicsi78 elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-25, 08:28   #88 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindenki fennakad ezen a "hogy lehet ez titok" témán... Nincs benne semmi érthetetlen: őket nem az érdekli, hogy kevés ember tudjon róla, - ellenkezőleg. DE ők fizessenek érte - minél többen tudják, annál jobb!
Nem "akadok"én fenn,minden érthető!Csak mindig csodálkozom mennyi naív ember van ebben az országban..
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-25, 09:25   #89 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Azt még elfogadnám, hogy egy saját szellemi termék lehet üzleti titok.

De hát ennyire egyszerű szakma lenne ez?
7-10 évvel a forex magyarországi megjelenése után sem fér bele az egyetemi képzésbe egy kis funda?
Fizess 1-2 százezret, és még a 9 éves gyereked is milliomos lehet, ha kimarad az alsótagozatból?

Háááát… Én máshogy gondolom. De ha ezt mondják a promo előadáson, akkor biztos igaz.
Régi 2014-02-25, 10:42   #90 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
egy 9 éves gyerek is tudja üzemeltetni,
Lelki szemeim előtt kamaszok tömkelegét látom, amint koktélt szürcsölnek majd a Bahamákon a többéves profitjukból.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-25, 11:03   #91 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lelki szemeim előtt kamaszok tömkelegét látom, amint koktélt szürcsölnek majd a Bahamákon a többéves profitjukból.
Szerintem el fogunk még jutni ide!
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-25, 13:34   #92 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

A titoktartás azért kell, hogy rekordévet zárjanak...oktatásból.
Elismerésem. Profi.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-26, 13:52   #93 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
dellavege a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Csak kíváncsiságból.. kinek hány stopnyi a tanfolyam ára?
dellavege nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-28, 16:35   #94 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 47
m1972 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én arra lennék kíváncsi,h milyen idősíkon kell használni,mert ha mondjuk m5,akkor nekem felesleges lenne elmenni a tanfolyamra .
m1972 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-28, 17:06   #95 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 87
AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
m1972 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én arra lennék kíváncsi,h milyen idősíkon kell használni,mert ha mondjuk m5,akkor nekem felesleges lenne elmenni a tanfolyamra .
Na, ez engem is érdekelne hasonló okokból.
AnTi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-28, 17:10   #96 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Elmondják a bemutató előadáson, napi egyszer, kétszer 5 percet igényel
Régi 2014-02-28, 19:29   #97 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Idézet:
Lenyúlták Lucem hedge módszerét?
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-28, 19:30   #98 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lenyúlták Lucem hedge módszerét?
Nem az övét azóta sem értem
Régi 2014-02-28, 20:42   #99 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 87
AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszi, így már kezd érdekelni!

Annyit kérdeznék még, hogy "közvetlenül" nem lehet elmenni a tanfolyamra, csak a bemutató előadáson keresztül?
AnTi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-28, 20:49   #100 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

http://www.youtube.com/watch?v=90R7wrpId5Y
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Order Flow Trading for Fun and Profit tozsi234 Tőzsdei könyvek 6 2015-06-24 08:04
nincs trend ' csak PROFIT alleexander Csevegés 125 2011-06-21 12:53

A pontos idő 11:01 , a GMT +1 időzóna szerint.