Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei könyvek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-06-20, 14:37   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
KKKK a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Horváth András tőzsdeszakértő: Mennyi pénzt lehet keresni a világ tőzsdéin (ekönyv)

Töltsd le ingyen Horváth András tőzsdeszakértő e-könyvét a Tőzsdeiskola oldaláról!
http://www.tozsdeiskola.hu
KKKK nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-20, 15:00   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
KKKK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Töltsd le ingyen Horváth András tőzsdeszakértő e-könyvét a Tőzsdeiskola oldaláról!
Miért?
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-06-20, 15:39   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért?
Hát hogy okosabb légy!

Válaszol idézettel
Régi 2014-06-20, 15:41   #4 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát hogy okosabb légy!

Arra itt vagy te, nem?...
Régi 2014-06-20, 16:44   #5 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
KKKK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem kaptam megerősítő e-mailt, így sajnos nem tudtam letölteni, elolvasni az e-bookot.

Pedig tényleg érdekelne, mitől lesz valaki tőzsdeszakértő. És miből tudja kiszámolni, hogy mennyit lehet keresni a világ tőzsdéin.

Na, várok, hátha csak túlterhelt a rendszer a sok regisztrációtól. Addig is csinálhatnánk egy „Horváth András tőzsdeszakértő Fan Club”-ot.
Csatolt képek

moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-21, 12:31   #6 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Oké, megkaptam. Elolvastam. Különösen ez ragadt meg bennem:

„A tőzsdézés egyszerű folyamat. Akkor érdemes részvényt venni, amikor vételi jel van, és akkor javasolt eladni a részvényt, mikor eladási jelet látunk a grafikonon. A tőzsdézőnek nincs más feladata, minthogy ezeket felismerje, és ha talált egyet, akkor megvegye az adott részvényt.”

Szenzációs. Tőzsdeszakértő.

(Bár lehet, hogy tényleg ez a siker titka. Egyszerű üzenetek. Keep it simple stupid.)
Régi 2014-06-21, 20:55   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 242
Hírnév szint: 4
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása
Oké, megkaptam.
Az előadását is láttad a youtube-n?
Ha már láttad, akkor most úgy, hogy nem gyűlölsz, és nem szeretsz. Sírni szabad, gyűlölni tilos.
Azután gyere vissza, és írd meg, mit láttál.
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 04:45   #8 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az előadását is láttad a youtube-n?
Ha már láttad, akkor most úgy, hogy nem gyűlölsz, és nem szeretsz. Sírni szabad, gyűlölni tilos.
Azután gyere vissza, és írd meg, mit láttál.
Nem, köszönöm. Láttam már vele videót is, most nem pazarolnék rá több időt.

Ez nem szeretet, gyűlölet kérdése. Ha valaki ismeri pl. Graham, Fisher, Buffett, vagy Lynch gondolkodásmódját, akkor erős hiányérzete van ilyen tőzsdeszakértők ilyen kijelentései láttán.

Tudod mit? Olvasd el Graham, Fisher, Buffett, Lynch könyveit a részvénykereskedésről, aztán gyere vissza és írd meg, hogy mitől szakértő a szakértő.
Régi 2014-06-22, 08:02   #9 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 242
Hírnév szint: 4
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Igaz az, hogy szinte minden embernek saját világa van, és mindenki a saját világában él?

Igaz az, hogy objektív valóság, tényleges realitás csak egy van?

Ha ezek igazak, akkor ki él a valóságban?

nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 09:57   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Igaz az, hogy szinte minden embernek saját világa van, és mindenki a saját világában él?
- Igaz

Idézet:
- Nem, nem létezik "objektív".

Idézet:
- Mindenki a "valóságban" él, csak azt máshogy látja.

Érdekes kérdések, csak nem feltétlenül tartoznak a tárgyhoz. De el lehet menni ilyen irányba is, kétségtelen.
Régi 2014-06-22, 11:17   #11 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Előbb definiáljuk mi az a "saját világ". Ha a "saját nézőpont" szinonímáját értjük alatta, akkor természetes, hogy minden embernek saját nézpontja lehet, ami megegyezhet más emberekével, tehát mégsem csak a sajátja

Idézet:
Igen, ez így igaz. Ne keverjük össze a "tényeket" a "nézőponttal".

Idézet:
Hát kinek van a "valósághoz" legközelebb eső "nézőpontja"? A "realistáknak"

Így lehet egyszerű fogalmak összekavarásával filozófiai kérdést gyártani
Azért élveztem a megválaszolásukat
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 11:25   #12 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Nem, nem létezik "objektív".
Ez egy érdekes felvetés attól függ hogyan definiáljuk a "létezést". Ha a "létezést" "megtapasztalásként" értjük, akkor a tökéletes tudás hiányában ez nem lehetséges. Viszont ha egyszerű létigeként értjük (és nem értelmezzük újra az alapfogalmakat ), akkor létezik, hiszen egy csomó dolog van, amit nem tudunk megtapasztalni mégis léteznek külső szemlélő hiányában is.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 11:50   #13 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ez egy érdekes felvetés attól függ hogyan definiáljuk a "létezést". Ha a "létezést" "megtapasztalásként" értjük, akkor a tökéletes tudás hiányában ez nem lehetséges. Viszont ha egyszerű létigeként értjük (és nem értelmezzük újra az alapfogalmakat ), akkor létezik, hiszen egy csomó dolog van, amit nem tudunk megtapasztalni mégis léteznek külső szemlélő hiányában is.
Hogy léteznek dolgok külső szemlélő hiányában is, az igaz, de kinek a szempontjból és hogyan?
Ugyanis kétféle értelemben írtam, hogy nem létezik objektív valóság:
1.) Minden "külső" dolgoról szerzett tapasztalás szükségszerűen belső, egyéni tapasztalás, reprezentáció.
2.) Amint valaki egy "külső valóságot" megfigyel, az befolyásolja a megfigyelés tárgyát -ez a kvantumfizikával igazolható egzakt módon is. Vagy közismertebben: a "mérés befolyásolja a mérés tárgyát".
Addig, amíg az érvelés leghangsúlyosabb pontja a " hiszen egy csomó dolog van, amit nem tudunk megtapasztalni mégis léteznek külső szemlélő hiányában is", vagyis ameddig csak beszélünk bizonyos "csomó dologról", addig nem is figyeljük meg azt a külső dolgot. Létezik, de mi is?
Régi 2014-06-22, 11:55   #14 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

vannak megcáfolhatatlan tények:
Horváth Andris létezik. Én láttam élőben. (sajnos)
Régi 2014-06-22, 12:01   #15 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Hogy léteznek dolgok külső szemlélő hiányában is, az igaz, de kinek a szempontjból és hogyan?
Önmaguk szempontjából, amennyiben feltétlen nézőpontot akarunk társítani hozzá, bár ez egy élettelen résztvevő esetén a fogalom megerőszakolása
Létezik és kész, nem kell semmilyen nézőpont.

Idézet:
Ugyanis kétféle értelemben írtam, hogy nem létezik objektív valóság:
1.) Minden "külső" dolgoról szerzett tapasztalás szükségszerűen belső, egyéni tapasztalás, reprezentáció.
2.) Amint valaki egy "külső valóságot" megfigyel, az befolyásolja a megfigyelés tárgyát -ez a kvantumfizikával igazolható egzakt módon is. Vagy közismertebben: a "mérés befolyásolja a mérés tárgyát".
Addig, amíg az érvelés leghangsúlyosabb pontja a " hiszen egy csomó dolog van, amit nem tudunk megtapasztalni mégis léteznek külső szemlélő hiányában is", vagyis ameddig csak beszélünk bizonyos "csomó dologról", addig nem is figyeljük meg azt a külső dolgot. Létezik, de mi is?
1) Igen, de ahogy írtam a "tapasztalás" és a "létezés" két külön fogalom
2) Azért ez sem igaz mindenre (vagy inkább többnyire nem igaz?!): pl távcsővel megvizsgálsz egy távoli csillagot. Mi változik meg a csillagban?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 12:08   #16 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Moncsics, segítst inkább nekem palacsintát sütni, miért nem akar olyan lenni mint a nagyanyámé?

Lehet azért, mert megfigyelem?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 12:20   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Önmaguk szempontjából, amennyiben feltétlen nézőpontot akarunk társítani hozzá, bár ez egy élettelen résztvevő esetén a fogalom megerőszakolása
Létezik és kész, nem kell semmilyen nézőpont.
Csak pont az a lényeg, hogy "feltétlen nézőpont" nem létezik, nem társítható hozzá.
Idézet:
1) Igen, de ahogy írtam a "tapasztalás" és a "létezés" két külön fogalom
Valóban, de amint egy létező tapasztalás tárgyává válik, már nem pontosan ugyanaz a létező marad, szubjektíve és "objketíve" sem, mint ami tapasztalás előtt volt. Vagy tapasztalás nélkül. Mert a "mérés befolyásolja a mérés tárgyát." (Tapaszatalás alatt "megfigyelést" értek. Abba meg már ne is menjünk most és itt bele, hogy tényleg van olyan "külső létező", ami valamiképpen nincs az ember tudatában? Legalább valakiében, nem mindenkiében. Ha másként nem, hát hipotézisként! )
Idézet:
2) Azért ez sem igaz mindenre (vagy inkább többnyire nem igaz?!): pl távcsővel megvizsgálsz egy távoli csillagot. Mi változik meg a csillagban?
Óóóóó, értem már! Nos, kérdezd meg a fizika, kvantumfizika jelentősebb képviselőit! Már neten is könnyen utána lehet olvasni, nagy hirtelenjében...

Másfelől a pszichológia sem maradhat ki, hiszen a csillag és te, mint megfigyelő, valamint a megfigyelés tevékenysége együtt alkotjátok a rendszert. Nem lehet csak a "mi változik a csillagban" kérdést vizsgálni.
Úgyhogy a fizikai változások mellett a pszichikai is változik, ha te nézed a csillagot, benned leképeződik egy mentális reprezentancia, ami más lesz, mint amikor én vagy mondjuk, Galieli nézi.. Vagyis más "valóságok" születnek.

Javaslom a téma további megvitatását más fórumon, mert ez már így is sokkal több ebbe a topikba, mint amennyi kellene, és egyébként se szemeteljünk!

Elnézést a sok OFF-ért!
Régi 2014-06-22, 12:24   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Moncsics, segítst inkább nekem palacsintát sütni, miért nem akar olyan lenni mint a nagyanyámé?

Lehet azért, mert megfigyelem?
Tanulj egy kis kvantumfizikát, filozófiát, logikát és pszichológiát, az fog segíteni! Legalább alap szinten, már az is elég.
És nagyanyádat kérdezd a palacsintádról! Az enyém sose lesz olyan, mint az övé!
Régi 2014-06-22, 12:35   #19 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Óóóóó, értem már! Nos, kérdezd meg a fizika, kvantumfizika jelentősebb képviselőit! Már neten is könnyen utána lehet olvasni, nagy hirtelenjében...
Ha értenéd, akkor nem mondanád, hogy kérdezzem meg mástól. De ha nem érted, akkor minek érvelsz vele?

Idézet:
Másfelől a pszichológia sem maradhat ki, hiszen a csillag és te, mint megfigyelő, valamint a megfigyelés tevékenysége együtt alkotjátok a rendszert. Nem lehet csak a "mi változik a csillagban" kérdést vizsgálni.
Úgyhogy a fizikai változások mellett a pszichikai is változik, ha te nézed a csillagot, benned leképeződik egy mentális reprezentancia, ami más lesz, mint amikor én vagy mondjuk, Galieli nézi.. Vagyis más "valóságok" születnek.
Már megint kevered a "valóság" és a "nézőpont" fogalmát. Pedig elég banális mindkettő

Idézet:
Tanulj egy kis kvantumfizikát, filozófiát, logikát és pszichológiát, az fog segíteni!
Nem gondoltam, hogy Te ilyen tanult vagy. Hol szerezted ezt a rengeteg tudást?

Illetve elmondanád, hogy a "logikát" hogyan lehet "megtanulni"?

A palacsintám most egész jó lett
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 12:42   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha értenéd, akkor nem mondanád, hogy kérdezzem meg mástól. De ha nem érted, akkor minek érvelsz vele?

Már megint kevered a "valóság" és a "nézőpont" fogalmát. Pedig elég banális mindkettő

Nem gondoltam, hogy Te ilyen tanult vagy. Hol szerezted ezt a rengeteg tudást?

Illetve elmondanád, hogy a "logikát" hogyan lehet "megtanulni"?
Áááááááá, storno minden!
Nem érthetlek én téged!
Az is alatörvény ugyanis, hogy az eltérő fejlettségű értelmek között csak fentről lefelé van átjárás, áthallás. Alulról fölfelé nincs.
Neked elhiszem, hogy "fura" lehet, ha egy nő is "tanult". Sajnálom, ez van!
Régi 2014-06-22, 12:45   #21 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nekem az a fura h nem tudsz palacsintát sütni
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 12:48   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem az a fura h nem tudsz palacsintát sütni
Már előbb is írtam, hogy milyen akadálya van annak, hogy egymást megértsük, de akkor a palacsintára: nem azt írtam, hogy nem tudok sütni.
Az a te valóságod.
Hogy miből származik ez a kép, ez a szubjektív valóság számodra, nem tudom, de neked ez igaz.
Nekem nem, és tény, hogy nem is ezt írtam.
Régi 2014-06-22, 12:53   #23 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Már előbb is írtam, hogy milyen akadálya van annak, hogy egymást megértsük, de akkor a palacsintára: nem azt írtam, hogy nem tudok sütni.
Az a te valóságod.
Hogy miből származik ez a kép, ez a szubjektív valóság számodra, nem tudom, de neked ez igaz.
Nekem nem, és tény, hogy nem is ezt írtam.
Kezdünk átmenni pszichológia szakkörbe

Hogy is várhatnám el h segítesz palacsintát sütni, azok után h nem érzed magad velem egy szellemi szinten?
Ez nem egy kellemes "valóság", akarom mondani "nézőpont"
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-22, 13:18   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kezdünk átmenni pszichológia szakkörbe

Hogy is várhatnám el h segítesz palacsintát sütni, azok után h nem érzed magad velem egy szellemi szinten?
Ez nem egy kellemes "valóság", akarom mondani "nézőpont"
Elöször torzítod (és ez nem értékítélet, félreértés ne essék!), amit leírtam, palacsinta-ügyben, most pedig szintén magad kombinálta oksági magyarázatot adsz hozzá.
Egyik sem az enyém, legalábbis biztosan nem írtam.

1.) Az volt, hogy nem tudok palacsintát sütni. - Bizonyítékod?
2.) Nem várhatod el, hogy segítek palacsintát sütni. - Ez így igaz, de ennek az okát már akkor megírtam, amikor először felmerült.
Régi 2014-06-22, 15:13   #25 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

GP! 1 kis zavart érzek az idősíkokban.
Sindler is játszik vele, csak Ő fordítva csinálja.
Fokozatosan kell leváltani.

Vérbeli daytraderként pár hete még a 20-25ös bikinis csintalan picsák tömött sorai volt a target
most az érett, zamatos M30-nál tartunk, de vigyázz,
mert ha ez a trend folytatódik, itt lesz a csúcspont:

https://www.facebook.com/valbednarik/about

Régi 2014-06-22, 15:30   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
GP! 1 kis zavart érzek az idősíkokban.
Sindler is játszik vele, csak Ő fordítva csinálja.
Fokozatosan kell leváltani.

Vérbeli daytraderként pár hete még a 20-25ös bikinis csintalan picsák tömött sorai volt a target
most az érett, zamatos M30-nál tartunk, de vigyázz,
mert ha ez a trend folytatódik, itt lesz a csúcspont:

https://www.facebook.com/valbednarik/about

Kockásseggű, te is akarsz palacsintát?! Most sütöttem, még forró...
Régi 2014-06-22, 16:08   #27 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kockásseggű, te is akarsz palacsintát?! Most sütöttem, még forró...
Egyem a pitéd!
Köszi, hoz6od. Itt ülök a homokóra környékén egy idióta rendezvényen. Különösen éhes is vagyok, mert 800-ért nyomják a sajtos lángost.
Ez az a hely egyébként ahol teljesen felborult a kereslet-kínálat.
Emberek jöttek azért hogy fussanak.
Ez még ok.
Fizetnek érte 6000-et.
Ez már fura.
A közönség megdobálhatja őket a szervezők által helyszinen osztogatott festékporral.
Ez már egy kicsit perverz.
De hogy kihagyták azt a ziccert, hogy pénzt szedjenek a dobálóktól, arra nem tudok mit mondani. (azért esetleg fizetnék)
Ha maradt ki tojásod, hozzál abból is légyszi, bevetném

http://thecolorrun.hu/
Régi 2014-06-22, 16:25   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha maradt ki tojásod, hozzál abból is légyszi, bevetném

http://thecolorrun.hu/
...miért, a tiédet már bevetetted? ...
Régi 2014-06-22, 16:42   #29 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
...miért, a tiédet már bevetetted? ...
jahh, rendben. Éreztem hogy ebbe fogsz belekapaszkodni.
Ebből se lesz ma már palacsinta....
Jövőre majd Boratos szerkóban jövök és bevetem/lóbálom.
Addig tedd félre a te tojásaidat is.
Régi 2014-06-24, 17:05   #30 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Éreztem hogy ebbe fogsz belekapaszkodni.
Ő már csak ilyen
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-24, 17:33   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ő már csak ilyen
Te aztán csak ismersz...

Veled még ott tartottunk, hogy tudok-e palacsintát sütni, és hogy hogyan kell a fejben levő előítéletek/hiedelemk mögül azt meglátni, ami VAN.
Na, amíg ez nem megy, addig hagyjuk a tojásaitokat, fiúk, mert ebből nem én fogok kijönni rosszul!

Ha erre jársz, majd meghívlak egy adag palcsira, esküszöm!
Régi 2014-06-24, 17:38   #32 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Ha erre jársz, majd meghívlak egy adag palcsira, esküszöm!
Lehet még a szavadon foglak
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-24, 18:31   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lehet még a szavadon foglak
... ...
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Melyik részvényben lehet nagy potenciál? Kisbefektető B kategóriás részvények 9 2013-10-28 16:25
TakeProfit! De melyik lehet eredményesebb? Batka85 Kezdőknek 19 2013-07-15 19:48
Keressünk sok pénzt együtt könnyen Anyesz További befektetési formák 2 2013-02-27 20:46
Kire bíznál sok pénzt?/Kitűzött célod van-e? tozsi234 Brókercégek 3 2011-09-11 12:23
korompai.andras korompai.andras Bemutatkozás 3 2009-02-05 10:26

A pontos idő 01:55 , a GMT +1 időzóna szerint.