Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Részletes keresés

Collapse

Szavak kizárása

Mire jó: adott szavakat és kifejezéseket zárhatsz ki a keresési eredményből

Hogy kell használni: tőzsde -forex

Mi az eredmény: tőzsdével kapcsolatos találatok, melyek nem kapcsolódnak a forexhez

Több szó használata

Mire jó: Csak olyan találatokat eredményez, melyekben az össze kulcsszó szerepel

Hogy kell használni: tőzsde részvény OR deviza

Mi az eredmény: a tőzsde szó mellett szerepel a részvény vagy a deviza kifejezések is

A népszerű címkék közül is válogathatsz.

Keresés

Collapse

• cortez
    Válaszolt itt: Kereskedes de hogyan
    cortez által
    Akkor inkább úgy kérdem h mostani hirtelen bika, ami egy óra alatt több mint 100pipet nőt, hol fog vajon fordulni és esni?!
    2011-08-26, 19:32
  • cortez
    Válaszolt itt: Kereskedes de hogyan
    cortez által
    Mi lett most ez EUR-USD vel????? :O:O Meddig fog ez még emelkedni?
    2011-08-26, 19:12
  • cortez
    Válaszolt itt: Xtb
    cortez által
    Továbbra is keresek olyan személyt, akinek az XTB-nél valós számlája van! Tudom Mo.-n még nagyon új, alig 600 ügyféllel, de hátha társamra...
    2011-08-05, 20:12
  • cortez
    cortez által
    Ami a weboldalukon is fel vannak tüntetve. De más, külföldi fórumon is olvasni róluk hideget,meleget, de tényleg ,csak azt nem értem, hogy KONKRÉTAN...
    2011-08-05, 11:47
  • cortez
    cortez által
    Tudom mindeki kissé elfogult a saját bróker cégével szemben -én pl az xtb-nek köszönhetem h most egyáltalán ide irok- de mi az konkrétan ami...
    2011-08-04, 18:55
  • cortez
    Válaszolt itt: Tőkeáttét számítása, nyereség/veszteség mi a pip és egyéb nyalánkságok!
    cortez által
    Újabb kérdésem volna a kedves fórumozókhoz:

Tőkeáttétel használatáért kérnek pénzt? - vagy nekik miért éri meg behitelezni bárkinek is?
    2011-08-04, 18:10
  • cortez
    cortez által
    Azt hozzá kell tenni, csak az már nem fért bele a printscreenbe, h az 1mill kezdőtőkénél 0,10 lot , majd minnél magasabbra jutottam 1 ill 2 esetleg...
    2011-08-04, 16:54
  • cortez
    cortez által
    Ilyet hogy a fenébe tudok csinálni 2 hónap után?!?!?! Ha ennyi pénzt keresnék ennyi idő alatt éles számlán soha semmire nem lenne godnom! De...
    2011-08-03, 20:16
  • cortez
    cortez által
    Sziasztok!

Van valaki fórum olvasói közt aki xtb-nél demózik / demózott, és most náluk éles számlával játszik?! Megoszthatná...
    2011-08-03, 18:41
  • cortez
    Válaszolt itt: Tőkeáttét számítása, nyereség/veszteség mi a pip és egyéb nyalánkságok!
    cortez által
    Pont ezaz h még ez számomra nem érthető, egy számot szerettem volna hallani, de nekiesek és átrágom magam rajta és megpróbálom kiszámolni!...
    2011-08-03, 18:21
  • cortez
    cortez által
    Sziasztok!

Teljesen új tag vagyok még. kb 2 hónapja vetettem bele magam a demózásba, és egyre jobban tetszik az egész forex.
    ...
    2011-08-03, 15:52
Working...
X