Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Részletes keresés

Collapse

Szavak kizárása

Mire jó: adott szavakat és kifejezéseket zárhatsz ki a keresési eredményből

Hogy kell használni: tőzsde -forex

Mi az eredmény: tőzsdével kapcsolatos találatok, melyek nem kapcsolódnak a forexhez

Több szó használata

Mire jó: Csak olyan találatokat eredményez, melyekben az össze kulcsszó szerepel

Hogy kell használni: tőzsde részvény OR deviza

Mi az eredmény: a tőzsde szó mellett szerepel a részvény vagy a deviza kifejezések is

A népszerű címkék közül is válogathatsz.

Keresés

Collapse

• Kaszis
    Válaszolt itt: ETX Capital
    Kaszis által
    Tudom, hogy "Ő" kicsoda. Több hírnév gombóca van mint neked ...
    2015-10-11, 19:23
  • Kaszis
    Kaszis által
    Sajnos csak ilyen színvonalon tudtam kérdezni. Nem érek fel a te top trader szintedhez....
    2015-10-11, 18:47
  • Kaszis
    Kaszis által
    Láttam már elég szardobálást itt a fórumokon, ezért ritkán is írok. A kereskedésre koncentrálok, részemről a téma lezárva....
    2015-10-11, 18:05
  • Kaszis
    Kaszis által
    Helló Etxchu!

Nos én a szardobálás helyett inkább konkrét dolgokat kérdeznék:
    1. Euró vagy dollár alapú számla van nálatok?...
    2015-10-11, 17:12
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Fxcm
    Kaszis által
    Minden ügyfél megkapta ezt a levelet. A leírtak szerint jelszót változtattam és ismét be tudtam lépni. A pénzem is megmaradt, nem loptak el semmit....
    2015-10-04, 10:07
  • Kaszis
    Kaszis által
    Köszönöm a válaszokat. Ezek alapján felejtősnek tűnik. Nem szoktam privát üzeneteket küldeni, mert ez egy nyilvános fórum. Privátban a különböző...
    2015-09-27, 16:22
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Intertrader
    Kaszis által
    Akinek van náluk több éve éles aktív számlája, az kérem írja le itt a fórumon a véleményét pár sorban. Index és nyersanyag kereskedésre...
    2015-09-26, 11:55
  • Kaszis
    Kaszis által
    Elolvastam az angol nyelvű fórumokat a cégről. A platformjukat nagyon dicsérik, de amúgy elképesztő negatív történeket is írnak róluk (lásd itt: http...
    2015-09-26, 11:49
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Melyik brókercéget érdemes választani?
    Kaszis által
    Van valakinek az Intertradernél számlája? Érdekelne pár sorban a véleménye (befizetés, kifizetés, trading plarform, ügyfélszolgálat stb.)
    2015-09-10, 18:32
  • Kaszis
    Kaszis által
    DAX 1 pip: FXCM, Admiral Markets, City Index, GFTUK (ők aug végén átkerülnek a City Indexhez)
    Ezeknél a cégeknél 2012 óta van számlám,...
    2015-08-22, 18:01
  • Kaszis
    Kaszis által
    Alfa Trader = FXCM
    A Portfolionál van magyar ügyfélszolgálatuk. 2012 óta van náluk számlám. A Trading Station felületüket nagyon szeretem....
    2015-08-22, 17:52
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Negatív számlaegyenleg - Equilor
    Kaszis által
    Tudom, benne voltam. A stopom aktiválódott a beadott szinten és megúsztam pár száz mínusszal. Egy kontim volt nyitva, ami max. -1100$ lehetett...
    2015-01-18, 18:23
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Admiral Market As. Bróker cég
    Kaszis által
    Az Admiral Markets is csak egy magáncég. Bármikor megtagadhatják a kifizetést mindenféle apróbetűs szerződésszövegre hivatkozva vagy csak úgy...
    2015-01-18, 18:13
  • Kaszis
    Kaszis által
    Ok, igazad van, kivédhetetlen volt. Ez az eset viszont példa értékű, mivel nem túl gyakori fő devizapárok esetében a 20%-os esés órán belül....
    2015-01-18, 17:57
  • Kaszis
    Kaszis által
    5 különböző brókernél van számlám, a pénz kb. egyenlően elosztva köztük. Kereskedem részvényekkel, indexekkel, nyersanyagokkal és forexezem...
    2015-01-18, 07:57
  • Kaszis
    Kaszis által
    Szerintem ez egy nagyon jó és értelmes hozzászólás. Aki több 100-szoros tőkeáttétellel forexezik, annak benne van ez az extra kockázat. 1 milliós...
    2015-01-18, 07:46
  • Kaszis
    Kaszis által
    Fogalmuk sincs miről van szó....
    2015-01-17, 17:16
  • Kaszis
    Kaszis által
    Mi lett volna az az összeghatár amit még kifizetsz nekik? Gondolom 20 milliót már nem. Itt az elv az érdekes, mert mehettél volna 20 millió mínuszba...
    2015-01-17, 15:11
  • Kaszis
    Kaszis által
    Szerintem le voltak védve, csak nem mindegy, hogy 10 ezer dollárt vagy 10 millió dollárt próbálsz meg az ügyfeleken behajtani.
    2015-01-17, 14:09
  • Kaszis
    Kaszis által
    Miért is maradnék csendben? Mert te azt mondod? Többet kereskedtem a tőzsdén, mint amennyit te valaha is fogsz. Azt te is tudod, hogy a forex nem...
    2015-01-17, 14:06
  • Kaszis
    Kaszis által
    Sajnos a tőzsdén ilyen előfordulhat. Lehet, hogy csak 5-10-20 évenként, de mindig van példa az ilyen extra árfolyammozgásokra. A beállított...
    2015-01-17, 13:59
  • Kaszis
    Kaszis által
    Ezek szerint a stopodat átugrotta az árfolyam záráskor, ezért lett a számlaegyenleged -2 millió. Akkor ez azt jelenti, hogy te alapból rossz pénzmanagmenttel...
    2015-01-17, 13:27
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Magyar brókercégek
    Kaszis által
    Nekem az ERSTE-nél van befektetési számlám, tavaly nyitottam 500000 forinttal. A minimumot illetően készséggel adnak felvilágosítást bármelyik...
    2013-06-15, 11:41
  • Kaszis
    Kaszis által
    Január első hetében nyitottam náluk számlát 1000 dollár kezdőtőkével. A dollár alapú számlát külön kellett kérni és a Portfolion keresztül...
    2013-05-05, 07:41
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Kereskedés minimális összeggel
    Kaszis által
    Ha a demóban minden hónapod negatív (már pedig ezt írtad), akkor az alkalmazott szisztéma veszteséges és élesben még inkább az lesz. Nézd...
    2013-04-28, 06:57
  • Kaszis
    Kaszis által
    Egyébként Hook mester szintén az Lmax topicban leírta, hogy mi a különbség a demo és live számla között. Demóban a robotja iszonyatos hasznot...
    2013-04-27, 19:51
  • Kaszis
    Kaszis által
    Az aranynál természetesen 5 dolláros stopátugrásra gondoltam és 50 kontraktus volt nyitva. Mindez az FXCM-nél történt ECN számlánál, Trading...
    2013-04-27, 19:26
  • Kaszis
    Kaszis által
    Nem akarok konkrét brókereket megnevezni, de más hozzászólásaimban megtalálod, melyik 5 cégnél van most számlám. Általában 6-12 hónap nyereséges...
    2013-04-27, 11:48
  • Kaszis
    Kaszis által
    Nem 10 pipes stopot használok és nem zugbrókereknél van a pénzem. De mindegy mit írok, mert tőled amúgy is megkapom, hogy szar minden amit csinálok.
    2013-04-26, 22:22
  • Kaszis
    Kaszis által
    Élesben sajnos a bróker minden mocskos eszközt felhasznál, hogy elszedje a pénzed. Ezekről az itteni fórumokon többször is olvashatsz. Ha demóban...
    2013-04-26, 21:34
  • Kaszis
    Kaszis által
    A demo csak a program megismerésére való. Élesben olyan dolgok is előkerülnek, amikkel demoban nem találkozol. Gondolok itt pl. a stop átugrásra....
    2013-04-26, 21:20
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Mayzus - United World Capital (UWC)
    Kaszis által
    Nos ők a BMFN itthoni utódai. Kaptam tőlük tájékoztatást meg hívtak is telefonon.
    2013-04-10, 19:21
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Exness
    Kaszis által
    Szépek ezek a nagy színes képek. Mint egy nyugdíjasoknak tartott termékbemutatón. Az apósomat egy napig fárasztották ott, aztán vett egy csodamasszázsszéket...
    2013-04-10, 19:18
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Hogyan kezdjem?
    Kaszis által
    Nem azt írtam, hogy a 13-ból csak az utóbbi évek nyereségesek. A magyar tőzsdéből akkor szálltam ki 6 év után, amikor év közben a 0%-os nyereségadót...
    2013-04-08, 17:44
  • Kaszis
    Kaszis által
    Nem lettem milliomos a tőzsdéből és a német mérnöki állásomat sem adtam fel miatta. Munka mellett csinálom, ezért nincs annyi időm foglalkozni...
    2013-04-07, 17:37
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Egy működő devizatőzsdei stratégia.
    Kaszis által
    Működő devizatőzsdei stratégia? Nem játszottam pénzben, csak figyeltem? Ha létezne ilyen, te akármilyen hitelből is a világ leggazdagabb embere...
    2013-04-07, 15:25
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Kereskedjünk mobilon.
    Kaszis által
    Nekem 7 collos tableten megy MT4, GFTUK és Cityindex androidos programja. A munkahelyen ezt szoktam használni, mivel ott a net korlátozva van. Meg...
    2013-04-06, 15:51
  • Kaszis
    Kaszis által
    Nos én benne voltam a 2008-as év végi őrületben és tisztán emlékszem mindenre. Igazi történelmi pillanatok voltak. A Dow Jones percenként mozdult...
    2013-04-06, 10:47
  • Kaszis
    Kaszis által
    Olyan megbízható brókercéget keresek, ahol alacsonyak a spreadek az indexekre (pl. DAX, FTSE, S&P500, US30) és nyersanyagokra (pl. Brent, WTI,...
    2013-04-06, 10:11
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Bmfn
    Kaszis által
    Nagy lett a csend itt a topicban. Ígértétek a magyar nyelvű honlapot még januárban, de nem lett belőle semmi. Ezen kívül kerestem a magyar bankszámlaszámot...
    2013-04-05, 20:17
  • Kaszis
    Válaszolt itt: IronFX
    Kaszis által
    Gondolom páran emlékeznek még itt a Worldspreadsre. Anno a Portfolio támogatásával jöttek be Mo-ra mindenféle csinnadrattával. Ott voltam az...
    2013-03-01, 17:34
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Lmax
    Kaszis által
    Nekem ugyanezen időpontban 1600-on volt a stopom és 1597,5-en zárták le. Az FXCM-nél történt ez....
    2013-03-01, 17:16
  • Kaszis
    Válaszolt itt: IronFX
    Kaszis által
    Ritkán írok a fórumba, de a topikot örömmel olvasom, mert szórakoztat. Több mint 12 éve tőzsdézem, ebből 7 éve online. Csak 2 éve jutottam...
    2013-01-11, 19:20
  • Kaszis
    Kaszis által
    Nos íme a novemberi kötéseim. Az aranynál 1,71$ volt a napi rollover, az S&P500-nál pedig 1$. Ez nem kevés....
    2012-12-27, 12:13
  • Kaszis
    Kaszis által
    Még egy kérdés:
    6.Van még valami egyéb költség a spreaden és swapon kívűl?
    2012-12-27, 11:52
  • Kaszis
    Kaszis által
    Megnéztem a BMFN honlapját és letöltöttem a demót is. Éles számlanyitás előtt lenne pár kérdésem:
    1.A számla neme mindig USD vagy...
    2012-12-27, 11:42
  • Kaszis
    Kaszis által
    Szeptember óta kereskedem az Admiralnál, most leírom a tapasztalataimat:
    1.A napon túli rollover díjakat az indexeknél és nyersanyagoknál...
    2012-12-25, 15:05
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Fxcm
    Kaszis által
    Nekem augusztus óta van náluk számlám, most leírom a tapasztalataimat.
    1.A Trading Station 2 nekem nagyon bejön, sokkal jobban szeretem mint...
    2012-12-25, 14:50
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Exness
    Kaszis által
    Ok, hogy angolul van de ez mégiscsak egy magyar fórum. Esetleg lehetne a magyar ügyfeleknek valamit magyarul is írni. Enélkül ezek a beírások...
    2012-12-25, 14:22
  • Kaszis
    Válaszolt itt: Worldspreads
    Kaszis által
    Agyondicsértem korábban a Worldspreadset, de aztán ezek is becsődöltek. Nekem csak pár euróm maradt benne, de a kérdésem az lenne, hogy visszakapta-e...
    2012-07-29, 06:57
  • Kaszis
    Kaszis által
    Indexek: CAC, DAX, S&P500, Wall Street (Dow Jones), Nasdaq 100, UK 100
    Nyersanyagok: Brent Crude, Gold, Silver
    Ezekkel szoktam kereskedni,...
    2011-11-07, 18:20
  • Kaszis
    Kaszis által
    Ha ilyen egyszerű lenne a pénzcsinálás a tőzsdén ahogy leírtad, akkor mindenki ezt csinálná. Négy éven keresztül naponta átlag 10 kötést...
    2011-11-07, 12:15
  • Kaszis
    Kaszis által
    Egyetértek Zsolttal abban, hogy lezárnak pozicíókat, amikor a grafikon még el sem érte a stopot. Viszont ez csak max. 1 pont eltérés szokott lenni,...
    2011-11-06, 07:48
Working...
X