Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Részletes keresés

Collapse

Szavak kizárása

Mire jó: adott szavakat és kifejezéseket zárhatsz ki a keresési eredményből

Hogy kell használni: tőzsde -forex

Mi az eredmény: tőzsdével kapcsolatos találatok, melyek nem kapcsolódnak a forexhez

Több szó használata

Mire jó: Csak olyan találatokat eredményez, melyekben az össze kulcsszó szerepel

Hogy kell használni: tőzsde részvény OR deviza

Mi az eredmény: a tőzsde szó mellett szerepel a részvény vagy a deviza kifejezések is

A népszerű címkék közül is válogathatsz.

Keresés

Collapse

• Csuti Ákos
    Válaszolt itt: Dukascopy
    Csuti Ákos által
    Mivel Svájc ugyan nem EU tag, de a magyar adótörvények szerint EGT tagállamnak minősül, így úgy kell tekinteni adózási szempontból, vagyis...
    2018-06-18, 11:34
  • Csuti Ákos
    Válaszolt itt: IronFX
    Csuti Ákos által
    Zsolt az UK Ironnál kereskedik, kb. egy hónapja írta facebookon, hogy onnan működik még az utalás, és jönnek vissza pénzek....
    2017-05-18, 17:46
  • Csuti Ákos
    Válaszolt itt: Strategon Zrt.
    Csuti Ákos által
    Tisztelt Uram!

A honlapjukon 2-szer is igényeltem MT4 demo-t az elmúlt két napban. Semmiféle visszajelzés nem érkezett. Meg tudhatom...
    2016-10-25, 19:34
  • Csuti Ákos
    Csuti Ákos által
    Én is megkaptam a levelet. Vádolnak úgy, hogy 1, azaz egy db kereskedésem volt náluk. Bizonyíték persze semmi. Egyszer én még nagyon megverem...
    2016-01-19, 19:36
  • Csuti Ákos
    Csuti Ákos által
    Tudnak vádolni. Azt mondják, hogy nem szegtek meg a szerződést, mert kivizsgáltak, és abuser vagyok, és ebben az esetben ez van, meg az van. Pl....
    2015-12-14, 20:28
  • Csuti Ákos
    Csuti Ákos által
    Szia!

Október óta chargeback-elünk ironékkal. Előzetesen valóban visszakaptam a lóvét, de aztán visszaterhelték. Megkaptam a...
    2015-12-14, 14:08
  • Csuti Ákos
    Csuti Ákos által
    Szia Norbi!

Kitakarásokkal simán idetehetnéd a bizonyító dokumentumokat, hogy lássuk tényleg ment utalás. Nem értem minek kell...
    2015-12-09, 21:57
  • Csuti Ákos
    Csuti Ákos által
    De az lesz majd a legdurvább, hogy ha nem sikerül a chargeback (nem adtam fel, bizonyítékaim vannak), akkor ők írták le, hogy kivizsgálták az...
    2015-12-09, 18:52
  • Csuti Ákos
    Csuti Ákos által
    Sziasztok! Kedves Németh úr!

Kis összegű bónuszos számlát nyitottam Önöknél. 2015 június 18-án igényeltem kifizetést. A mai...
    2015-12-09, 17:40
Working...
X