Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Részletes keresés

Collapse

Szavak kizárása

Mire jó: adott szavakat és kifejezéseket zárhatsz ki a keresési eredményből

Hogy kell használni: tőzsde -forex

Mi az eredmény: tőzsdével kapcsolatos találatok, melyek nem kapcsolódnak a forexhez

Több szó használata

Mire jó: Csak olyan találatokat eredményez, melyekben az össze kulcsszó szerepel

Hogy kell használni: tőzsde részvény OR deviza

Mi az eredmény: a tőzsde szó mellett szerepel a részvény vagy a deviza kifejezések is

A népszerű címkék közül is válogathatsz.

Keresés

Collapse

• calen
    Válaszolt itt: OANDA - fxTrade
    calen által
    Ma már rendben működik, nem tudom, mi nem tetszett neki.
    2019-07-07, 07:39
  • calen
    calen által
    Letöltöttem az Oanda mobil appját és először sikerült is belépni, a jelszót is elmentettem. Újra belépni viszont nem tudok. A beléptető procedúra...
    2019-07-06, 10:56
  • calen
    calen által
    Sajnos nincs annyi pénzem. Úgy tűnik, ki kell várnom, míg megjönnek a síelésből/Bora-Boráról a pénzeszsákok....
    2017-01-26, 07:48
  • calen
    calen által
    Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy kb. mikor fog újra 0.8 pipre esni a Germany 30 spread-je? Még december elején elment a forgalom...
    2017-01-26, 07:19
  • calen
    Válaszolt itt: Napi Signal
    calen által
    Az AUD és JPY párok többsége túlment a korábbi csúcsokon, ezért le kell venni a megbízásokat. A magasabb alj, magasabb csúcs lehetősége továbbra...
    2016-03-04, 15:36
  • calen
    calen által
    Közben fut egy trédem, amit kifelejtettem tegnap. Túlzárt a féltávon, tehát a stopot BE-be húztam. Hadd mozogjon, ha akar. A belépés helye nyilván...
    2016-03-04, 02:02
  • calen
    calen által
    Csak most néztem, hogy azzal kezdted a topicot, hogy másoktól is vársz tippeket. Nos, itt vannak az enyéim:

A fibonaccit elsősorban...
    2016-03-03, 17:35
  • calen
    Válaszolt itt: Kereskedési hibák
    calen által
    Az EURAUD kivette a célárat az 1,5%-os pozival. Ez 4,5% profit, mínusz az elbukott 1%-os pozi. Így utólag nézve ez már nem ide a "Kereskedési...
    2016-02-10, 16:15
  • calen
    calen által
    Így néz ki most az EURAUD és az EURGBP. A grafikonon a kis négyzetek az előre beadott megbízásokat jelölik, a nyíl a teljesülés helyét és...
    2016-02-10, 15:22
  • calen
    calen által
    Ezt kissé elsiettem. Lehet, hogy az alsó megbízásokig is leesnek.
    2016-02-10, 14:24
  • calen
    calen által
    Ma ezeket sikerült alkotni.
    Na nem baj, a GBPUSD tegnap lábujjheggyel lenyúlt a megbízásomért és ma elérte a célárat (február 7-i...
    2016-02-10, 13:58
  • calen
    pic
    calen által
    2016-02-10, 13:48
  • calen
    Válaszolt itt: Van egy kérdésem...!!
    calen által
    Köszönöm a választ, de sajnos nem jött be. Hozzáírtam egy nullát (aztán kettőt), de így se fogadta el. ...
    2015-08-11, 19:50
  • calen
    Válaszolt itt: Van egy kérdésem...!!
    calen által
    Életemben először kipróbálnám a csúszóstopot. GBP/USD-n be akartam adni egy vételi megbízást fibo 61,8%-ra 20 pipes csúszóstoppal. Az Oanda...
    2015-08-11, 16:14
  • calen
    Válaszolt itt: Sidius deviza (és egyéb) jelzései.
    calen által
    Na most megleptél! Én három éve kizárólag mobilon gyakorlok (Trade Interceptor és Oanda app). Szerintem manapság már egy daytradernek se...
    2015-08-07, 17:46
  • calen
    Válaszolt itt: Forex vs. Poker
    calen által
    Szerintem nagyon is lehet itt hasznosítani a pókeres tapasztalatokat. Pl. ha valaki hajlamos túltradelni magát, az pókerben - fullringen - rájöhet,...
    2015-07-11, 12:53
  • calen
    calen által
    Sziasztok!
    Megjelentek már a cfd-k a java-s platformon? Én csak telefonon tudok kereskedni és az app-ban még mincsenek.
    2012-04-06, 16:19
  • calen
    Válaszolt itt: Skalpolásról Minden!
    calen által
    Jelentem ma is alkottam.
    Az AUD/USD-t le kellett cserélnem, mert túlzottan együtt mozgott az EUR/USD-vel és ez kavarásokhoz vezetett. Az...
    2011-08-12, 10:36
  • calen
    calen által
    Hu basszus meg hogy szabalyok szerint... A szintrol fordulasra eszembe se jutott figyelni. Aaaa... Ezert volt annyi (es annyit is ero) tredem.
    2011-08-11, 16:28
  • calen
    calen által
    A mai nap nem volt túl fényes, annak ellenére, hogy szabályok szerint jártam el. Elsősorban lelki okokra vezetem vissza, hogy feleslegesen darálom...
    2011-08-11, 15:06
  • calen
    calen által
    Arra bizony! látom még tovább is szakadt egy szép counter trend után, amíg a strandon merengtem az elmeműködésemen....
    2011-08-11, 12:20
  • calen
    calen által
    Közben meg nézem a szépséges szakadást M1-en. Háromszor rá tudtam volna építeni, de már elfogyott az adrenalinom. Jó annak, aki benne van.
    2011-08-11, 09:57
  • calen
    calen által
    A délelőttöm bukta lett, de most nincs okom haragudni magamra. Pontosan követtem a szabályaimat.
    https://picasaweb.google.com/calentrader/2011...
    2011-08-11, 09:50
  • calen
    calen által
    Hopp, most nézem, moszad hétfő délutáni chartja meg elsikkadt. Ha jól látom, spike/teknőc belépőre kötött. Ezért szeretem a teknőcöt, nagyon...
    2011-08-10, 14:56
  • calen
    calen által
    Demón azt csinálsz, amit akarsz. Szerintem élesben se szórakoznának veled. Heves mozgásoknál egy kis csúszás a teljesülésben még belefér....
    2011-08-10, 14:53
  • calen
    calen által
    Látom, te nyertél ott, ahol én a piacba szórtam a pénzem. Gratulálok!
    Asszem sikerült fognom a belépés, pozimenedzsment és zárás szabályát....
    2011-08-10, 14:49
  • calen
    Válaszolt itt: Hogyan kezdjem?
    calen által
    Az alapkutatáson ezek szerint már túl vagy és nem felejtettél ki semmit. Most jön néhány hónap demózás. Hogy melyik brókercégnél és milyen...
    2011-08-10, 14:33
  • calen
    calen által
    Ma igen nagy kanyart tett az egyenlegem lefelé, de a szép EUR/USD és AUD/USD esés visszahozott pluszba.

A délelőtti kataszrófa:...
    2011-08-10, 14:00
  • calen
    calen által
    Gratulálok! Nézegetem az ilyen lehetőségeket EUR/USD, meg AUD/USD-n, de egyelőre maradok a trendkereskedésnél....
    2011-08-09, 15:29
  • calen
    calen által
    Ez az eredménye, ha fáradtan, nyomott kedélyállapotban skalpolgatunk:
    Délelőtt:
    https://picasaweb.google.com/calentrader/2011Augusztus#...
    2011-08-09, 15:26
  • calen
    calen által
    Mennyire látszik, hogy ezt a melót csak világos elmével lehet csinálni. Most nagyon összeszedtem magam és másfél óra alatt, hét tréddel +30...
    2011-08-08, 13:39
  • calen
    calen által
    Könnyű ezt mondani!
    Eléggé frontérzékeny vagyok. Ma reggel is ébredés után csak úgy átültem a gép elé és eszembe se jutott ellenőrizni...
    2011-08-08, 12:10
  • calen
    calen által
    Ugyan kit érdekel ez? Ha van kidolgozott stratégiád, az poziba fog rakni téged, végigvezet a tréden és zár ahol kell.
    Persze ha rossz...
    2011-08-08, 11:50
  • calen
    calen által
    Szvsz az SMA(20) a leghasználhatóbb. Ha két egymás alatti felbontáson is maga mögé gyűjti valamely irányba, akkor az alacsonyabbikon lehet keresni...
    2011-08-08, 07:09
  • calen
    calen által
    Az ilyen-olyan crossok rengeteget késnek és a skalpban pont ez nem megengedhető....
    2011-08-08, 06:53
  • calen
    calen által
    Nem létezik! Ha rossz az irány, zárni kell!

Kieg.:
    Ja, asszem értem. Hogy felhasználható-e pozíciónövelésre egy visszahúzás....
    2011-08-06, 17:33
  • calen
    calen által
    Mert csak. Univerzális párnak tartom. Szvsz jó lehet tető/alj elcsapkodós trendkövetésre M30-M5-ig. Ezen kívül amikor az EUR/USD az EUR mozgása...
    2011-08-06, 16:46
  • calen
    calen által
    Kinek hogy. Nekem folyamatosan le kell kötnöm magam, hogy ne kezdjek céltalan webezésbe. De amit a hét második felében csináltam, az már erős...
    2011-08-06, 16:41
  • calen
    calen által
    Én meg rájöttem, hogy nem okos dolog egyszerre 6-7 párral szimultánozni M5-ön, mert lemaradok az EUR/USD M1 belépőkről, aztán ez negatív hatással...
    2011-08-05, 13:42
  • calen
    calen által
    Végülis +8%-on fejeztem be. Ilyen, vagy jobb nyerő napokat kívánok mindenkinek!
    2011-08-04, 14:58
  • calen
    calen által
    Az EUR/AUD meg elvitte, amit nyertem. Belépés után már tudtam, hogy nem lesz jó.
    2011-08-04, 12:29
  • calen
    calen által
    Az AUD/JPY ennyi volt. Tovább nem mertem vinni, mert nagyon erős emelkedésen van túl. Leszakadt az alja, TP1 teljesült, gyanús gyertya támaszon...
    2011-08-04, 12:24
  • calen
    calen által
    Amúgy máris benne vagyok M5-ön AUD/JPY shortban és EUR/AUD longban 1-1%-kal. Az AUD/JPY már szép nyerőben stoppolva, az EUR/AUD meg lehet, hogy...
    2011-08-04, 12:20
  • calen
    calen által
    Köszi!
    A képeket a felső menüsorban található nagyító jellel lehat kinagyítani, aztán a jobb felső sarokban az X-szel visszacsukni....
    2011-08-04, 12:18
  • calen
    calen által
    Egyetértek. Egy háromórás etap alatt 1-2% kockázat mellett szvsz 1-3% reális. Ennek ellenére össze lehet hozni ilyen napokat is. Ma pl. 7% jött...
    2011-08-04, 10:20
  • calen
    calen által
    Ilyet nem írt sehol. Ez a saját skalp értelmezésem. Elvégre a skalpnak (szvsz) az a lényege, hogy néhány gyertyából vegyük ki a profitot, aztán...
    2011-08-04, 08:35
  • calen
    calen által
    Ja, a szabadságom alatt 2x3 órás elég sűrű etapokat tolok, így nincs időm swingelni.
    2011-08-04, 07:37
  • calen
    calen által
    Az Oanda böngészős-javás platformjáról beszélek. Egyszerű és jó kis cucc. És ami nekem a lényeg: unitonként lehet skálázni a poziméretet,...
    2011-08-04, 07:36
  • calen
    calen által
    Folytatom a napi képernyőmentéses jegyzeteimet. Itt az augusztusi mappám linkje.
    https://picasaweb.google.com/calentrader/2011Augusztus#
    2011-08-01, 14:50
  • calen
    Válaszolt itt: Kereskedes de hogyan
    calen által
    http://www.forexfactory.com/calendar.php?...
    2011-07-13, 16:36
  • calen
    calen által
    A myfxbookon csak MT4 platformmal lehet regisztrálni, én meg normált használok. Az szvsz jobb a skalphoz. Meg néha tolok majd swingeket is és D1/H4/H1-en...
    2011-07-12, 18:19
  • calen
    calen által
    Akit érdekel, az nyomon követheti az oandás scalper próbálkozásaimat. Lesz közte órás tréd is de a fő vonal az EUR/USD M5-M1 skalp.

ht...
    2011-07-12, 17:48
  • calen
    calen által
    Most nézem, a GBP/CAD milyen szép napos BUOB-ot csinált pénteken. Van eső trend+PPZ is. Még nem késő fölé tenni a megbízást.
    2011-07-11, 12:54
  • calen
    calen által
    Élesben csak az Oanda normál platformját használom (egyelőre), de demóban jól vizsgázott az androidos felület. Elemezni nem lehet rajta, de a...
    2011-07-10, 18:19
  • calen
    Válaszolt itt: Egy kezdő forexes viszontagságai
    calen által
    Oké, de mutattak már nekem olyan képernyőmentéseket, amelyeken stoppokat kiszedő, aztán csodálatos módon eltűnő pár másodperces fel és leszúrások...
    2011-07-10, 18:13
  • calen
    Válaszolt itt: Egy kezdő forexes viszontagságai
    calen által
    Ez jó kérdés. Egyrészt nem a te filléres megbízásod kell a market makernek. Egy jó nagy pozíció viszont már talán csábító lehet és vele...
    2011-07-09, 13:40
  • calen
    Válaszolt itt: Melyik brókercéget érdemes választani?
    calen által
    Mi az az 5 digit?
    2011-07-04, 09:22
  • calen
    Válaszolt itt: Melyik brókercéget érdemes választani?
    calen által
    Miért olyan fontos az MT4? Az Oanda normál platformján tökéletesen lehet kereskedni. Nincs hedgig, a legkisebb kötési egység 1 unit....
    2011-07-04, 09:20
  • calen
    Válaszolt itt: Ahogy én látom....
    calen által
    Most panaszkodsz, vagy dicsekszel?
    (blablabla ... rosszul számoltam és nincs kedvem javítani )Persze az se mindegy, hogy a stopmérethez...
    2011-07-01, 16:44
  • calen
    calen által
    Úgy emlékszem, régebben lehetett regisztrálni sima oandás számlát a Myfxbook-on. Ez mostanra teljesen megszűnt? Mert most már csak MT4-es számlát...
    2011-07-01, 12:33
  • calen
    Válaszolt itt: Fxcm
    calen által
    Ilyesmiben nincs tapasztalatom....
    2011-05-26, 08:27
  • calen
    calen által
    Szerintem ez nem tekinthető teknőcnek. Én csak két szorosan egymás melletti csúcsot vennék figyelembe, itt meg bezavar még több hullám is. Igaz,...
    2011-05-13, 09:54
  • calen
    calen által
    Ja meg szar a mobilos kereskedői felületük. Nálam még ez is egy fontos szempont.
    2011-05-10, 08:46
  • calen
    calen által
    Szia!

Voltam náluk és csak jót tudok mondani róluk. A Trading Station 2 kiválóan használható, a megbízások teljesülése csúszásmentes....
    2011-05-10, 08:42
  • calen
    Válaszolt itt: Daytrader tapasztalatok
    calen által
    Én is csupasz grafikont használok, csak akkor éppen kedvem támadt nosztalgiázni. Két műszakban dolgozom, így délelőtt fél kilenctől fél tizenkettőig,...
    2011-04-18, 13:41
  • calen
    Válaszolt itt: Kereskedjünk mobilon.
    calen által
    Ok, köszönöm a tippet. Amint megéri (elérek egy bizonyos tőkenagyságot), bérelek egy ilyet....
    2011-03-22, 17:27
  • calen
    calen által
    Az nem jó, mert nem megy egész nap a gép....
    2011-03-19, 13:14
  • calen
    calen által
    Én csak most kezdek ismerkedni vele főleg M5-ön.
    - A pivot szintek és félszintek jónak tűnnek.
    - Az SMA(15) negyedóráson -...
    2011-03-17, 09:51
  • calen
    calen által
    Kipróbáltam az Oanda és a FXCM androidos platformját. Az orderek kezelése és a futó trédek figyelése szerintem mindkettőnél jól lett megoldva,...
    2011-03-15, 14:41
  • calen
    calen által
    Szerintem a skalpolás a "biztonság" növeléséről szól. Valahogy úgy, mint ahogy a trendkövető pozícióépítés a profit maximalizálásáról....
    2011-03-07, 13:03
  • calen
    calen által
    Silverspeed: köszi!
    2011-03-04, 06:38
  • calen
    calen által
    Sziasztok!

Semmit nem tudok a PDA telefonokról, ezért lenne néhány nagyon kezdő kérdésem:

PDA telefonba lehet-e rakni...
    2011-03-03, 07:04
  • calen
    calen által
    Így van. Gondoljunk csak arra, hogy bármely pillanatban elmehet a net, vagy az áram......
    2011-03-02, 09:17
  • calen
    calen által
    A skalpolás a vesszőparipám!
    Ilyen alacsony felbontáson - M5, M1 -szerintem már csak az erős trendekbe érdemes belenyúlni. Kicsit tovább...
    2011-02-01, 09:23
  • calen
    Válaszolt itt: ForexEgyetem
    calen által
    Szia!

250$-nál is lehet megfelelő stopot használni. Próbálj az Oandán számlát nyitni. Ott nincs alsó korlátja a pozíció méretezésnek....
    2011-01-06, 07:55
  • calen
    calen által
    Szerintem állíts össze egy néhány darabból álló "szerszámkészletet". Legyen benne trendkövető, meg pullback. aztán gyakorold is...
    2010-12-11, 18:58
  • calen
    Válaszolt itt: Célkeresztben +
    calen által
    Negyedóráson EUR/JPY-n szép gyertya pullback lehetőség. Ugyanez várható az AUD/USD, EUR/USD párokon. Ezeknél több megerősített fibo szint...
    2010-12-09, 09:18
  • calen
    calen által
    Az EUR/CHF most törött óráson és háromóráson. Megy a short, célár a november 1. és november 12. közötti esés 161,8%-a. Mondjuk az 1,2900...
    2010-12-09, 09:05
  • calen
    calen által
    Úgy látom, az EUR/CHF naposon árbocszalagot rajzolt ki. A célárat elég közel, 1,2900-ra teszem. Szvsz így nem éri meg, de H1-en, M15-ön trendkövetéssel...
    2010-12-08, 07:55
  • calen
    calen által
    Ez semmiképpen nem értelmezhető fordulós gyertyaformációként. A követelmények világosan le vannak írva.
    Nem jó dolog ott is belépőt...
    2010-12-01, 14:45
  • calen
    calen által
    Sidius írta régebben (évekkel ezelőtt), hogy ő 2/3-ot zár egy közeli céláron, a maradékot meg futtatja amíg lehet. Szvsz érdeklődj nála....
    2010-10-20, 10:10
  • calen
    Válaszolt itt: Tőzsdepszichológia befektetőknek.
    calen által
    A számlám lepusztítása inkább hülyeségre vall. Kitartás van, az önfegyelem még kissé kérdéses.
    Amíg nem duplázod meg a pénzed,...
    2010-10-10, 17:01
  • calen
    calen által
    Most már látszik, hogy a legjobb helyen stoppolódtam, de akkor is a stressz vitt ki a poziból. De ettől függetlenül bosszantóan jól megy demóban....
    2010-10-08, 10:34
  • calen
    calen által
    Sajnos pont az a másfél évnyi "tőzsdéből élés" verte bele az orromat a hibás elmeműködésembe. Értsd: buktam és buktam. De a tőkémhez...
    2010-10-08, 10:30
  • calen
    calen által
    Te vagy az aki M2 bontásban tolta? Akkor kb. hasonlóan állunk. Apádat meg tedd helyre, ne hagyd, hogy belekontárkodjon! Még akkor is, ha a megfogalmazásodból...
    2010-10-07, 07:46
  • calen
    calen által
    Pekka:
    Néhány éve olvastam ezzel kapcsolatban egy érdekes elméletet. Arról van szó benne, hogy te és az elméd két különböző dolog....
    2010-10-06, 08:37
  • calen
    Válaszolt itt: BUX határidő
    calen által
    Jut eszembe, előfizetés nélkül csak negyedórás késleltetésű adatokat kapsz. Így a félórás, meg perces felbontás értelmetlen. Órás alá szvsz ne menj.
    2010-09-23, 08:04
  • calen
    Válaszolt itt: BUX határidő
    calen által
    Szia!

http://stooq.com/q/a/?s=fbux.f

A lenyíló menükben indikátorokat is rakhatsz a grafkon alá. A pararamétereiket...
    2010-09-23, 07:59
  • calen
    Válaszolt itt: Ismerkedés a határidős kereskedéssel
    calen által
    Ja értem, egyéb nincs. Sok sikert!...
    2010-08-11, 18:29
  • calen
    calen által
    Ja és vannak Ultra ETF-ek is, amiken kétszeres tőkeáttételt érhetsz el, így kevesebbet foglal a tőkédből. pl.: ProShares Ultra S&P500, ill....
    2010-08-11, 18:28
  • calen
    calen által
    Szia!
    Ha jó a jutalék, akkor az amerikai ebédidőtől tőzsdezárásig megpróbálkozhatsz az M1-el. Figyeld, hogy ebéd után mikor jön vissza...
    2010-08-11, 18:19
  • calen
    calen által
    Most munkát keresek. A tőzsdével kapcsolatban pedig ráültem a kezemre. Csak az Oandán demózom. Most éppen AUD/JPY és NZD/JPY shortokban ülök...
    2010-08-11, 18:01
  • calen
    calen által
    Szia! Ugyan nem Terenchill vagyok, de tavaly nagyrészt az e-mini SnP-vel kereskedtem M5 felbontásban a GLOBEX-en. Sikertelenül.
    Egy dolgot...
    2010-08-11, 09:24
  • calen
    calen által
    Valamelyik topicban leírták a kezdőknek szóló alapvető tanácsokat. Azzal kezdődik, hogy tippekkel ne foglalkozz. Szerintem is inkább bankbetét,...
    2010-07-16, 17:36
  • calen
    calen által
    Hű ez mekkora igazság! Azt vettem észre, hogy hiába foglalkozom napon belüli kereskedéssel, maradtam az az igavonó barom, aminek neveltek. Éppen...
    2010-07-16, 12:39
  • calen
    calen által
    Vagytok ti úgy, hogy néhány napig csak nyerni tudtok, minden összejön, aztán meg kizárólag a bukóba nyúltok bele, a nyerőt meg ha észre is...
    2010-07-02, 14:44
  • calen
    calen által
    A pókerben az all-in csupán egy buy-in, vagyis a bankroll 1/50-ed része. Ez pedig nem más, mint az a bizonyos 2%. Tehát mi a forexen folyamatosan...
    2010-06-28, 11:52
  • calen
    calen által
    szövegelek itt gyertyákról és csak most látom az elnyelőt M5-ön...
    2010-06-25, 09:50
  • calen
    calen által
    Devizára nem is kell az indikátor. Stochastic ugyan nálam is van egy külön fülön (divik miatt), de igyekszem minél ritkábban ránézni, mert...
    2010-06-25, 09:41
  • calen
    calen által
    Szia Ricsi, rég nem "beszéltünk"!
    Amit írsz, az szvsz duplaalj lehet. Bizonyára valamilyen fontos szinthez kapcsolódik, ezért...
    2010-06-24, 07:50
  • calen
    calen által
    Szerintem pl. a forex és a részvényindexek majdnem ugyanúgy kereskedhetőek. Az árupiac viszont másnak tűnik (olaj, gabona, stb.).
    Azt...
    2010-06-14, 10:23
  • calen
    calen által
    Akkor egy jó kis demó lehetőség: http://www.oanda.com/
    Itt korlátlanul gyakorolhatsz, nem kell folyton megújítani, mint máshol. A demóra a...
    2010-06-14, 09:44
  • calen
    calen által
    Csak nem a BÉT-en akarsz daytradelni? Na mondjuk a BUX határidő még jó lehet erre 200 Ft jutalék alatt. De az is inkább swing tradereknek való...
    2010-06-14, 09:20
  • calen
    calen által
    Splendidart:
    Szerintem itt inkább arról van szó, hogy a már kitalált sok kereskedési stílusból kiválasztod azt amit magadhoz illőnek...
    2010-06-13, 17:22
  • calen
    Válaszolt itt: Az indikátorok
    calen által
    Lizardman:
    Szerintem érdemes lehet a "túlhúzásokat" figyelni rajta. Amikor az RSI 40-60 között mozog, de a stochastic kitér extrémbe,...
    2010-06-12, 08:56
  • calen
    Válaszolt itt: Legjobb ingyenes tőzsdei anyagok
    calen által
    Hűha, most majdnem azt írtam, hogy inkább inkább vegyél lottót!
    Na majd mások kommentálnak azt hiszem....
    2010-06-11, 07:27
  • calen
    calen által
    Át kellett gondolnom ezt a dolgot, mert belefutottam csúnya dolgokba. Végül arra jutottam, hogy csak akkor szabad belenyúlni, ha tizenöt, öt és...
    2010-06-05, 14:30
  • calen
    calen által
    Oké. Akkor egy javítás és egy kiegészítés:
    A célár a teljes toptávolságnak kevesebb, mint kétharmada.
    És az EUR/USD-ről van szó.
    2010-06-05, 08:42
  • calen
    calen által
    STLui felpiszkált az egypercezéssel és nem bírok nyugodni.
    Este és ma hajnalban a következő stratot teszteltem:

Indikátor:...
    2010-06-05, 08:31
  • calen
    calen által
    Mi az a P1,2,3,4?
    A tegnapi napomra én se vagyok büszke. AUD/USD-n volt egy reggeli shortom M5-ön és az első szembeforduló gyertyára zártam,...
    2010-06-02, 07:08
  • calen
    calen által
    Nahát Lui nem hittem volna, hogy ilyesmire vetemedsz! Te és az egypercezés...
    Ki tudja, még az is kiderülhet, hogy Bollingertől SAR-en...
    2010-06-01, 14:10
  • calen
    calen által
    Már két-három fizetésnyi összeggel nekiállhatsz, ha túl vagy az "alapkutatáson" és pár hónap demózáson. Azért nem írtam fix összeget,...
    2010-06-01, 10:42
  • calen
    Válaszolt itt: Ahogy én látom....
    calen által
    Szia Sidius!
    Az világosan látható, hogy mire nyitottál. De milyen jelre zárod a pozícióidat? Jól sejtem, hogy a stophoz képest egészen...
    2010-05-29, 20:15
  • calen
    calen által
    HWTrader, Sidius:
    Szerintetek az EURUSD naposon kialakult harami csak a múlt heti esés swing low-ja, vagy a december óta tartó bear trendet...
    2010-05-10, 06:29
  • calen
    calen által
    Az alábbi linken vannak érdekes fordítások. Szvsz először a Joe Ross féle könyvvel kezdd.
    http://tozsde.hu.tl/blog/

Valahonnan letöltöttem...
    2010-05-06, 06:54
  • calen
    calen által
    Ugyan nem Sidius vagyok, de van ott számlám.
    Ötpercesen skalpolgatok, így igencsak rosszul érintene a késedelmes teljesülés. A három hónap...
    2010-05-04, 20:38
  • calen
    calen által
    A scalpereket úgy tűnik sehol se szeretik. A legtöbb helyről hasonló sunyiságokkal üldözik el őket. Én végülis a FXCM-nél kötöttem ki....
    2010-03-05, 06:05
  • calen
    calen által
    Szerintem nézz körül jobban. Pl. nézegettem a FXCM mikroszámláját. Itt 0,01-0,1 lot között lehet konfigurálni a pozíció méretét, többet...
    2010-02-21, 17:09
  • calen
    calen által
    Szia!

Én is ugyanígy jártam. Talán itt a megoldás: "at this time". Majd kiderül, hátha csak technikai probléma....
    2010-02-15, 16:30
  • calen
    Válaszolt itt: Spekuláció legtöbbször veszteségbe torkollik
    calen által
    Szia!

Önkényesen fogok kiragadni olyan megjegyzéseket, amelyekre úgy érzem, érdemben tudok válaszolni.

...
    2010-02-10, 14:26
  • calen
    Válaszolt itt: Befektetési arany
    calen által
    Szerintem nézz utána az egyre terjedő tungstenes hamisítással kapcsolatos pletykáknak. Könnyen meglehet, hogy most balekvadászat folyik a botrány...
    2010-01-12, 08:41
  • calen
    calen által
    Szia!

A Harami (terhes) egy trendfordító gyertyaformáció. Két gyertyából áll: egy nagyból és egy utána következő kicsiből,...
    2010-01-11, 19:55
  • calen
    calen által
    Sidius, köszi!
    Bár a napos, hetes pivotok így is kőfalnak fognak tűnni.
    2010-01-11, 16:43
  • calen
    calen által
    Köszi! Természetesen támasz/ellenállással gondoltam együtt használni....
    2010-01-11, 16:32
  • calen
    calen által
    Egy kérdés: haraminál a nagyobb gyertya alá/fölé rakjam a nyitó megbízást és a (egyelőre elméleti) stopot, vagy az "embriót" lőjem körbe?
    2010-01-10, 21:04
  • calen
    calen által
    Szia Sidius!
    EUR/USD ötpercesen az elsődleges céláradnak milyen a célár/stoptáv aránya? Mert én mindig találok valami zavaró dolgot...
    2010-01-10, 13:32
Working...
X