Közlemény

Collapse
No announcement yet.

KEG Nyrt.

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• KEG Nyrt.

Gondoltam ha már új részvény került bevezetésre a BÉT-en, akkor illik itt neki témát indítani.

KEG Közép-európai Gázterminál Nyrt., mint nevéből is kiderül gázkereskedelemmel foglalkozik.

Most május 22-én vezették be a BÉT-re és rögtön viszonylag komoly érdeklődés fogadta, pedig állítólag a papír már most túlértékelt.

Erről mi a véleményetek?

Ja és azt se felejtsük el, hogy a Phylaxia a fő tulajdonosa a maga közel 82%-os részesedésével.

Kisbefektető eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja és azt se felejtsük el, hogy a Phylaxia a fő tulajdonosa a maga közel 82%-os részesedésével.
    szerintem ez mindent el is árul a KEG-ről, és arról hogy mi várható tőle.
    mutyizni jó lehet, normálisan kereskedni felejtős.

Hozzászólás

Pedig tegnap óta már 3%-al kedvezőbb a helyzet!
      http://gazdasagiradio.hu/cikk/22075/
      Már csak 78,6% a Phylaxia tulajdoni hányada.

Engem meggyőztél, de akkor mi a fenéért fogadta ilyen kedvezően a piac az induláskor? Vagy a mutyizás alatt azt érted, hogy az egész csak színjáték?

Hozzászólás

Inkább itt beszélgessünk róla!

zanr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok! Mit tennétek a helyembe? 2 hete vettem KEG részvényt,kaszáltam rajta 10%-ot.Aztán megint vettem reménykedve hátha feljebb megy.Stop losst nem állítottam be sajnos,úgyhogy jól ráb*sztam. 1798-on vettem(31 darabot),most meg kb. olyan 1230-on van.31%-os bukóban vagyok.Mit kéne csinálnom?Van mellette pénzem amivel tudok kereskedni,arra is gondoltam hogy kivárom amíg visszamegy,de nemtudom hogy egyáltalán lesz-e ilyen.. köszi előre is sziasztok.
        zanr! KEG-ről semmit nem tudunk, ezért nem vesszük és tanácsot adni se sokan fognak tudni neked. Most 1400, szóval egy fokkal jobb a helyzet. Azt, hogy te mit csinálj senki nem fogja megmondani.
        Én talán betennék egy 1350 körülre egy stop-ot és igyekeznék elfelejteni a történetet. Ha kiüti, hát kiüti. Ha szerencséd van nem fogja és lehet majd kicsit feljebb tologatni a stop-ot.

Hozzászólás

Mit müvelnek a KEG-el nem semmi. Mindenki kerülje el nagy ivben. Ma és tegnap fel lehetett volna nyomni az árat erre a sok bolond egymás alá licitál. Néz rá érdemes .

Hozzászólás

Ma már talán sikerülni fog a nagy áttörés irány a hatszáz. Ha valaki odafigyel még erre a részvényre láthatja, micsoda komoly munkába került a az árfolyamot letörni az uj részvény kibocsájtási ára alá. O elnézést ,ja hogy meg nem sikerült majd most már hamarosan fog .Egy másik fórumon olvastam ,hogy a papirt spekik rángatják és a kisbüfiket véreztetik. Szerintem a papirt maga a kibocsájtó KEG enyerté és a társtulajdonosa mozgatja lefelé. Most már a bentragadt Keg részvényesek csak abban reménykedhetnek hogy az uj részvény kibocsájtása kudarc lesz, és a tisztelt kibocsálytoknak ujra érdekükben fog álni az árfolyam emelkedése. De sajnos ugy látom ez a meccs már le van játszva és egyenlöre az elöre megirt forgatoköny szerint alakul. További szép napot mindenkinek.

Hozzászólás

Írhatnál egy kicsit több konkrétumot. Olyan összeesküvéselmélet sintű a történet számomra, igaz nem vagyok tájékozott az ügyben.

Hozzászólás

http://forum.portfolio.hu/topic.php?...er=1&from=8420

Hozzászólás

nyilasi_tozsdeforum_hu - Nyilasi Attila tözsde blog.mh

Hozzászólás

Ma egész megemberelte magát elérte a 740et is.No majd holnap meglátjuk én továbra is a 600 felé várom.

Hozzászólás

ma már 690 is volt ,mivel az uj részvény kib. ára 600 hamarossan oda kerülhet. előszőr 700rol volt szó ugy látszik féltek hogy anyiért senkinek sem kell. Persze a multkor kihangsulyozták hogy a részvényesek érdekeit szemelött tartva hozák forgalomba.

Hozzászólás

fújfúj KEG.
                        rohadék egy papír

Hozzászólás

Egyszer az ilyen cégek a saját sza....... fúladnának bele. Majd ha 600ért sem sikerül kiöntenek 500ért, és pofátlanul hozzáteszik mindezt a kisbefektetök érdekében.

Hozzászólás

Szerintetek mi lesz a KEG-gel mostanság? 648-on zárt ma, én 2 hete vettem kicsit magasabb áron Eladjam vagy várjak ki?
                            Puli

Hozzászólás

Szerintem érdemes várnod mivel a fütési szezon alatt egy orosz ukrán gázvita egekbe is emelheti.
                              http://forum.portfolio.hu/topic.php?t=10550
                              http://www.stocklandyard.hu/forum/topic/267
                              itt olvashatsz rolla. Én eladtam de fél szemmel figyelem.

Hozzászólás

Working...
                              X