Közlemény

Collapse
No announcement yet.

CIG Pannónia Életbiztosító részvény

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Nem feltétlenül adjál el. Nekem van egy Brókernetes ismerősöm, aki még boldog is, hogy csökkent az árfolyam, mert most 530-ért tud CIG részvényt venni. Korábban még a kedvezményével is drágább volt. Abban biztos, hogy hosszabb távon rengeteget fog nyerni vele. Ki tudja!?

Hozzászólás

Attis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Pusztán a számokat és a mögöttes tartalmat nézve viszont én nemhogy 938-ért, vagy 750-ért, de még 300-ért sem vennék CIG részvényeket.
      Elnézve a mostani 224 Ft-os árfolyamot eszembe jutott ez a téma. Ejj, de beletaláltam anno.
      Attis - A fundamentális

Hozzászólás

Piperin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Illetve Brókernetes ismerősöm szerint ez most nagy durranás. 5-8 szoros áremelkedés esélyes - akár 1 év alatt, és akkora az érdeklődés hogy lehet, hogy a 3. napon lezárják a jegyzést (mert lejegyzik az összeset - vagy elegendőt), az intézményi befektetőkhöz már nem is jut el....
        Brókernetes ismerősöd és az összes brókernetes ügynök szegénységi bizonyítványa lett kiállítva sokadszorra.
        Azt mondják, ami az értékesítéshez kell. Eladnak pocsék termékeket, sokszoros áron.

Sokuk biztos elhitte, hogy mostanra 5-8000 Ft lesz egy részvény. Mennyit is tévedtek?

Kb. ennyivel rosszabb a Brókernet és a CIG Pannónia annál, mint amit magukról el akarnak hitetni.
        Attis - A fundamentális

Hozzászólás

Moki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem feltétlenül adjál el. Nekem van egy Brókernetes ismerősöm, aki még boldog is, hogy csökkent az árfolyam, mert most 530-ért tud CIG részvényt venni. Korábban még a kedvezményével is drágább volt. Abban biztos, hogy hosszabb távon rengeteget fog nyerni vele. Ki tudja!?
          Kérlek kérdezd meg most a brókernetes ismerősödet, hogy mit gondol a dologról!
          Attis - A fundamentális

Hozzászólás

CIG Pannónia

Szép napost!

Van valakinek információja, elképzelése, hogy mi történik a CIG részvényekkel?
            198-ról pár hónap alatt felmászott 245-re. Valahol azt olvastam, hallottam, hogy tulajdonosok kezdtek bevásárolni az ár felverése érdekében? Igaz lehet ez?

Hozzászólás

Ha vettél, akkor tegyél be egy SL-t és no problem. Ha nem, akkor pedig inkább találj valami jobb részvényt

Hozzászólás

Az egész egy vicc. A Brókernetre épült piramis.

Előbb az ügynökökkel próbáltak eladni minél több pocsék terméket (UL biztosítást), aztán amikor elfogyni látszott a sok balek, akkor rásózták az ügynökökre a semmit nem érő részvényeket.

Ennyire kicsi cég, ilyen piacon, ilyen tulajdonosi szerkezettel bármit összehoz. Pár vezető, aki tulaj is ki akart szálni. Megpendített pár hírt, minimálisan felverte az árat, aztán mindent eladott, bedöntve a CIG piacát.

Lesz még ilyen.
                Attis - A fundamentális

Hozzászólás

Én is ismerek olyan ügynököt, aki vette a CIG-et mint a cukrot, még a nagyi pénzét is feltette rá, mert olyan biztos tippje volt

Kemény világ ez (vol.2)

Hozzászólás

Working...
                  X