Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hazai részvények

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Bennem is felmerült, hogy erről lemaradtam, de mint tudjuk a tőzsdén nincs ilyen.

Reggel mondtam, hogy az én általam jósolt mélypontot elérte a papír, de a tőzsde nem jóslásról szól.

A befektetők bizalma meg tuti nem tért vissza. Inkább pár short-os szállt ki, amitől most short oldalon tört ki a pánik.

Hozzászólás

• Egy kicsit visszaerősödött a forint, lehet ez miatt van, bár én 1200-1100 Ftos árfolymra gondoltam, hogy az az alja. De úgy látszik ezt jól besz**tam.

Hozzászólás

• Jah és fura, hogy a reggeli -10%ról jött fel +11%ra.

Hozzászólás

• Namsokára megjönnek majd a nálam sokkal tapasztaltabbak és nagy-nagy óvatosságra intenek téged.
          Mond meg az elmúlt fél év árfolyamait nézve mi a fenét számít, hogy 1250 vagy 1450 Ft az OTP?

Olyan őrült időszak van, hogy mind long, mind short oldalon vagyonokat kaszálhatsz még. Vagy éppenséggel bukhatsz, mert nekünk kezdőknek ez a valószínűbb forgatókönyv ha ilyen hirtelen és kapkodó döntéseket hozunk.

Fogd fel úgy, hogy nem történt semmi.
          Lehet jövő héten már 800 Ft-os árfolyam mellett örülsz, hogy lemaradtál.

Hozzászólás

• Hát lehet, de én nem látom valószínűnek. Szerintetek az Otp csődbe mehet? Mivel én eléggé kezdő vok én 200-300.000 tennék be otp részvényekbe 1-2 évre, reméljük még alább megy majd az árfolyam jóval... de majd meglátjuk

Hozzászólás

• Én nem voltam elég kitartó és eladtam buktában!
              Sajnos
              Én azt mondom, hogy 03.15-e után leszek nagyon kíváncsi, mert ismerjük a magyar megemlékezések hatásait...

Hozzászólás

• A tőzsde legnagyobb nyertese hosszú távon az OTP lesz, a drága részvényeit fillérekért megkaparintja, s miután lecseng 2-3 év múlva a válság, akkor aztán túlad rajtuk 4-szeres haszonnal...,ha nem többel!!

Hozzászólás

• Mikor kell veni?

Nem tudom ti mit gondoltok, de a fejeseknek ez a véleménye:

http://index.hu/gazdasag/magyar/2009...szvenyt_venni/

A március 15-höz csak annyit, hogy szerintem nem lesz nagy balhé....

Hozzászólás

• valaki nem tudja, hogy valós idejű adatokat hol lehet nézni, persze ingyen. Mivel csak az otp érdekel a többi részvény nem ezért nem fizetnék 10ezret.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok, szeretnék OTP részvényt venni, kb 100 darabot, ami most kb 150.000 huf környékén mozog. Teljesen ismeretlen számomra ez.

1. Hol lehet? OTP -ben?
                      2. Hogyan lehet?
                      3. Kell adózni? Mi kell hozzá?

Kérlek segítsetek!

Hozzászólás

• Én is kezdő vagyok, annyit tudok, hogy online vannak platformok, ahol lehet tőzsdézni. Az otp-be ha bemész kell nyitni egy értékpapír alapú számlát és azt hiszem vehetsz is részvényt, bár nekem még nincs én hétfőn akarok majd nyitni, aztán majd kiderül, hogy is kell vásárolni.

Hozzászólás

• Goal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          valaki le tudná írni, hogy pontosan hogy is van ez?

ötszáz valahány forintért veszek egy részvényt és kapok utána 74 Ft-ot? ez közel 15%
                          Igen, ha az osztalékfizetéshez meghatározott napon van a tulajdonodban MTelekom részvény, akkor minden darab után kapsz majd 74 forintot. Ha szerencséd van, akkor az osztalékfizetés után nem esik le még jobban az ára és el is tudod adni úgy, hogy megérje az üzlet.

Hozzászólás

• deral5 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hát lehet, de én nem látom valószínűnek. Szerintetek az Otp csődbe mehet? Mivel én eléggé kezdő vok én 200-300.000 tennék be otp részvényekbe 1-2 évre, reméljük még alább megy majd az árfolyam jóval... de majd meglátjuk
                            nem hiszem, hogy csődbe mehetne, hisz az állam tuti megmentené.
                            de ez ugyanakkor a részvények hígításával járna, tehát a részvényesek elég szarul járnának.
                            bár csányi nyilatkozott valami olyat, hogy nem lesz állami hígítás, mert ebrd segít...

Hozzászólás

• Én is kezdő vok, de a ahol én csináltam az a KBC Equitas Zrt. Itt tudsz nyitni egy számlát:
                              http://online.kbcequitas.hu/online_regisztracio
                              Miután megvan a regisztráció be kell menni aláírni a papírokat, majd a kis pénzedet átutalni a kapott számlaszámra. Az átutalási nap kb 2, 3 nap.
                              Van egy program a PETI, mit le tud mindenki tölteni innen:
                              http://online.kbcequitas.hu/peti
                              Amúgy ezt a programot tudod használni akkor is, ha nem vagy regisztrálva csak a "mégse" gombra kell lépni.
                              Ha meg van az új számládon a lóvé belépsz a PETI-be aztán adhatsz, vehetsz.
                              Az aláírásnál kérni kell hogy azonnal láthassad az adatok ahhoz kb 2000 Ft /hó díjat számítanak fel. Amúgy mint általában 15 perc késleltetéssel mutatják.

Hozzászólás

• Sziasztok

Véleményetek szerint most tényleg érdemes-e venni OTP-t? Mindenhol azt mondják, hogy most vége van a lejtmenetnek, DE van, aki úgy nyilatkozik, hogy csak bezártak 1-2 pozíciót.

Segítségetek előre is köszönöm!

Hozzászólás

Working...
                                X