Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Külföldi részvények a BÉT-en

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Külföldi részvények a BÉT-en

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Pár napja olvastam, hogy mostantól lehet kereskedni a BÉT-en is nyugat-európai részvények egy szűk körével. BÉTa piacnak nevezik és forintban zajlik a kereskedés.
    Itt olvasgattam: http://bet.hu/topmenu/beta_piac/BETa_landing.html

Gyakorlati ismereteket viszont még nem nagyon találtam, hogy az egyes hazai brókereknél ez hogyan zajlik. Van valakinek infója erről? Valaki használja már?

Előnyök, hátrányok?
    Ha BÉT díjaival nagyjából egyező kondíciókkal tudnék vásárolni, akkor én tuti vevő lennék. Randomnál vagyok.

Ez engem is nagyon érdekelne, ha valaki tudna adni legalább 1-2 hasznos linket...

Hozzászólás

A BÉt honlapján azt írják lehet kereskedni külföldi részvényekkel a Randomcapital-nál. Ehhez képest most átnyálaztam a honlapjukat és semmit nem találtam róla.

Hozzászólás

Engem a Nokia érdekelne. Olyan szinten temetik és annyira mélyben van az árfolyama, hogy ha sikerül csak stabilizálni az állapotukat, már akkor is jó a jövőképük, hisz még most is nagy a piaci részesedésük.
        Valamiért én bízok a gyártó cégekben így még a Siemens-el szemezek.

Egyébként aki kereskedni szeretne ezekkel a külföldi papírokkal simán megteheti. Egyszerűen a vételi ajánlatnál azt kell kiválasztani a listából, amit venni szeretnénk. Ez így van a Random Capitalnál és a a KBC-nél is. Tehát PETI-ben és RANDI-ban is simán tudunk külföldi részvényeket venni.

A teljes kínálat jelenleg:
        BASF
        BMW
        COMMERZBANK
        DEUTSCHEBANK
        EON
        NOKIA
        SANTANDER
        SIEMENS
        THYSSENKRUPP
        TOTAL

Hozzászólás