Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

JSEcoin

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• JSEcoin

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Cryptobányászás processzorral. Még nincs semmilyen váltón ez a coin. De lehet bányászni, gyűjtögetni. Ha váltóra kerül, akkor elméletileg 1 dollár lesz az ára. Elég jól jön, nem terheli a gépet. Ha nem kerül váltóra, akkor profit sem lesz. De fő a bizalom. Csatlakozni tudtok, ha érdekel a dolog a következő linken.

https://platform.jsecoin.com/?lander...4&utm_content=
    willow

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cryptobányászás processzorral. Még nincs semmilyen váltón ez a coin. De lehet bányászni, gyűjtögetni. Ha váltóra kerül, akkor elméletileg 1 dollár lesz az ára. Elég jól jön, nem terheli a gépet. Ha nem kerül váltóra, akkor profit sem lesz. De fő a bizalom. Csatlakozni tudtok, ha érdekel a dolog a következő linken.

ja.....jól jön.....
    De ezt is elolvastad??
    "You can earn JSE by helping secure our blockchain. Simply click the start mining button and your computer will start carrying out the mathematical equations. You can see a graph which shows your hashes per second over time. Finding a valid hash doesn't guarantee you a JSEcoin payout. Each valid hash earns you a ticket into a lottery system where 50 winners get rewarded a 1 JSE token (Maximum of one ticket per user per 30 second block). This lottery takes place every 30 seconds, with a new 50 x 1JSE available each time. This adds up to 144,000JSE available each day. As the userbase grows it will become increasingly difficult to mine substantial quantities of JSE."

szóval tényleg gyűjti a hasheket mint állat, csak éppen egyelőre statisztikailag nullán áll a lottóhúzás pedig a félpercenkénti 50 nyertes az hatezer ilyen bizbaszt jelentene egy óra alatt és mivel átlagban 2700-an se bányásznak ezért már "nyernem kellett volna".....

"elméletileg 1 dollár lesz az ára."

ígérni tudni kell
    a napi 144 ezer darab coin fedezete persze az emberi hülyeség, ami mint tudjuk bitkomolytalanul határtalan

de csinálj nekik egy jútúbe videot. azért böffentenek a számládra tízezret, ha tetszik majd nekik.

Az igazi szopatás szerintem az lenne, ha a valóságban bitcoint bányászna a készítőinek....
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

félig visszaszívom:
      már 3 coinom van

a másik felét hogy egy ****ság viszont tartom.

kíváncsi vagyok hogy a tőzsdefórumra mikor teszi rá az új admin

Hozzászólás

Figyelem a proci teljesitményét. Szinte alapjáraton megy. Ha btc-t is bányászna, akkor az észrevehető lenne. Az, hogy hoz-e valamit a konyhára, vagy nem, tök mindegy, hiszen a gép igy is úgy is megy folyamatosan. Ha nem bányászok, akkor csak üresben fut. Igy legalább elhitetem magammal, hogy egyszer lesz belőle egy kis pénz.
        willow

Hozzászólás

Figyelem a proci teljesitményét. Szinte alapjáraton megy. Ha btc-t is bányászna, akkor az észrevehető lenne. Az, hogy hoz-e valamit a konyhára, vagy nem, tök mindegy, hiszen a gép igy is úgy is megy folyamatosan. Ha nem bányászok, akkor csak üresben fut. Igy legalább elhitetem magammal, hogy egyszer lesz belőle egy kis pénz.
          ugyan mitől lenne észrevehető???
          a proci teljesítményhasználatból biztosan nem fogod ezt kigógyizni,
          mert vissza lehet fogni a BTC bányászatot is, nemcsak ezt.

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            félig visszaszívom:
            már 3 coinom van

a másik felét hogy egy ****ság viszont tartom.

kíváncsi vagyok hogy a tőzsdefórumra mikor teszi rá az új admin
            Hállóval pecázol?

Hozzászólás

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hállóval pecázol?
              már 7db van....
              nem háló.
              sima iöt...csak felcsavartam a settingsben, így kb 20%ot zabál,
              de mióta kiderítettem a "valós árfolyamát" ami kb 0.006 USD azóta átbillent leszaromba....

Hozzászólás

már 7db van....
                nem háló.
                de mióta kiderítettem a "valós árfolyamát" ami kb 0.006 USD azóta átbillent leszaromba....
                hátakooo az ocsóóóó, venni kő 1 talicskával Van aki már 1 éve bányássza és 30-nál tart, qwa nagy buli

Hozzászólás

már 7db van....
                  nem háló.
                  7coin/óra= ez most jó, vagy suvick

Hozzászólás

Hol deritetted ki a valós árfolyamát? Ez érdekelne. 1 napja kezdtem. Most van 350 db.
                    willow

Hozzászólás

Ja, és a ref link is segit.

willow

Hozzászólás

Hol deritetted ki a valós árfolyamát? Ez érdekelne. 1 napja kezdtem. Most van 350 db.
                        Jóreggeeeelt willow! Ebből mennyi a kibányászott? Nekem egész éjjel 1-et hozott

Hozzászólás

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Jóreggeeeelt willow! Ebből mennyi a kibányászott? Nekem egész éjjel 1-et hozott
                          50+6 ma

Jóóóóóóóóreggelt.
                          willow

Hozzászólás

Ha valakit érdekel a dolog, akkor ne sajnáljon már tőlem 100 coint, és legyenszives kattintson a linkre.

Köszi

willow

Hozzászólás

Ha valakit érdekel a dolog, akkor ne sajnáljon már tőlem 100 coint, és legyenszives kattintson a linkre.

Köszi

Szerintem, már értem kaptál 100-at, ugy hogy 50-et vissza is utalhatnál tudod!!! fifti-fifti

Hozzászólás

Working...
                              X