Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

JSEcoin

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem, már értem kaptál 100-at, ugy hogy 50-et vissza is utalhatnál tudod!!! fifti-fifti
    Rendben. Ird a cimet.
    willow

Hozzászólás

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha valakit érdekel a dolog, akkor ne sajnáljon már tőlem 100 coint, és legyenszives kattintson a linkre.

Köszi

https://platform.jsecoin.com/?lander...4&utm_content=
      Szia Willow!

Vettem az üzenetet
      Nos: szinte soha nem kattintok senki linkjére sem.
      Részben igazad van, biztos smucig vagyook
      De cserébe csináltam Neked nagyobb reklámot mint 100 ilyen vacak, sőt még most is előkapartam a mai posztok közé, látod pörgetlek....

Na jó, leírom miért nem szeretem a ref kódos linket:
      //de előre szólok, nem fogsz örülni neki...
      Nekem semmilyen Mr Coin Zuckerberger hülyegyerek ne gyűjtse/térképezze fel a kapcsolati hálómat. Épp elég amit már tudnak...

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
      az árfolyam...: passz, senki se tudja pontosan. Mintha valami olyanba futottam volna bele, hogy volt amikor még 1 dollár volt a kezdő target, de azóta x szer annyira emelték a kibocsátható/kibocsátott coinok számát.
      ha jobban belegondolsz, akkor Te is rájössz hogy kb napi kétszázernyi coint nem lehet büntetlenül promóciósan kiszórni.
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szia Willow!

Vettem az üzenetet
        Nos: szinte soha nem kattintok senki linkjére sem.
        Részben igazad van, biztos smucig vagyook
        De cserébe csináltam Neked nagyobb reklámot mint 100 ilyen vacak, sőt még most is előkapartam a mai posztok közé, látod pörgetlek....

Na jó, leírom miért nem szeretem a ref kódos linket:
        //de előre szólok, nem fogsz örülni neki...
        Nekem semmilyen Mr Coin Zuckerberger hülyegyerek ne gyűjtse/térképezze fel a kapcsolati hálómat. Épp elég amit már tudnak...

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
        az árfolyam...: passz, senki se tudja pontosan. Mintha valami olyanba futottam volna bele, hogy volt amikor még 1 dollár volt a kezdő target, de azóta x szer annyira emelték a kibocsátható/kibocsátott coinok számát.
        ha jobban belegondolsz, akkor Te is rájössz hogy kb napi kétszázernyi coint nem lehet büntetlenül promóciósan kiszórni.
        Megértelek. De azért köszi.
        willow

Hozzászólás

Hát egyre többen bányásszák. Már kevesebbet ad. De ha amúgy is üresbe megy a gép, akkor meg tök mindegy, hogy közben bányászik, vagy nem.
          willow

Hozzászólás

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hát egyre többen bányásszák. Már kevesebbet ad. De ha amúgy is üresbe megy a gép, akkor meg tök mindegy, hogy közben bányászik, vagy nem.

Átlag mennyit sikerül bányászni /nap?

Hozzászólás

zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Átlag mennyit sikerül bányászni /nap?

0-100 között.
              willow

Hozzászólás

Working...
              X