Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Global Fund egyösszegű befektetés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Én is hasonló cipőben járok. Már másfél hónapja lejárt az egy éves forduló, kifizetés nem történt még. Elérni nem lehet őket. A debreceni iroda úgy tudom bezárt, a pesti Westpoint-os működik még. Információim szerint nemsokára a vezérigazgató kiáll a nyilvánosság elé (hirtv, tv2). Magyarországon van, hétvégén kint volt az Ebes-Hatvan focimeccsen (facebookon fent van), facebookon van profilja gyerekestül, mindenestül. Ha szélhámos lennék, én már külföldön bújkálnék családostul és nagyon félnék. Én még ebbe bízom. Ami biztos, hogy ezentúl inkább beteszem az ágyneműtartóba.

Hozzászólás

• Basia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem kárörvendő bunkók válaszát várom aki olyan egyszerű mint a faék és mások kára okoz neki örömet hanem valakit aki esetleg hasonló helyzetben van és tényleg van valami infója az ügyben. Ezek a "szerintem..." dumák jelenleg nem érdekelnek.
      Sajnálom az esetet, de szóltam/szóltunk előre.
      Kár hogy csak most találtad meg a fórumot, és nem hamarabb gugliztál rá. Hasonló történetekből kiindulva minimális az esély, hogy bárki is viszontlátja a pénzét.
      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Nem kárörvendő bunkók válaszát várom aki olyan egyszerű mint a faék és mások kára okoz neki örömet hanem valakit aki esetleg hasonló helyzetben van és tényleg van valami infója az ügyben. Ezek a "szerintem..." dumák jelenleg nem érdekelnek.
        Bocs, de meg kell védenem GP57-et. Már a könyveld el veszteségként dologban.

A fórum törzsközönségének döntő hányada pénzügyekben igen jártas. Többen mondták (mondtuk) előre is, hogy ebből nagy bukta lesz. Most úgy néz ki ez bekövetkezett.

Más hasonló esetekből kiindulva ilyenkor a forgatókönyv a következő:
        - reménykedés, másik oldal részéről hitegetés
        - kikiáltanak egy bűnöst, és azt kommunikálják, hogy megpróbálják tovább vinni a vállalkozást (magyarul még többeket húznak le)
        - mivel előbbi a rossz hírek miatt már nem megy, lelépnek
        - hatóságok bezárják a bazárt
        - eddigre papíron valami balek nevén van minden felelősség
        - perek sokasága indul és kiderül, hogy 5 milliárd követeléssel szemben áll 10 millió vagyon
        - évekig tartó perek sorozata

Szóval sajnos jobb az egészet veszteségként elkönyvelni.

Hozzászólás

• Én nem vagyok pénzügyekben jártas de tisztánlátó ember vagyok. A reményen kívül másom nincs. Hiszem hogy azon szerencsés leszek aki MÉG megkapja a pénzét. Kis Sándor úr még itt van nem tűnt el, fókuszban van ami persze nem jelenti hogy pénze is van fizetni. De legalább nem lépett le...másik opciót nem tudok elképzelni mert azzal egy mindent elvesztett ember leszek..és ha még a reményt is elvesztem már embernek sem hívhat om magam..

Hozzászólás

• No ez nagy baj.

Ha tudsz próbálj meg személyesen a nyakára járni valakinek ennél a cégnél. Könyörögj, fenyegetőzz... Hátha.

Olyan ez, mint az ellopott autó képét a facebook-on köröztetni. A baj megtörtént és már csak a mázliban lehet bízni.

Hozzászólás

• Szívesen a nyakàra jàrnèk vkinek a cègnèl ha lenne valakiiiii...de senki, se telefon se email se honlap..egyedül akivel a szerződést kötöttem és akit régóta ismerek, őt zaklatom mert az idegtől nagyon rosszul vagyok és a tehetetlen várakozásba belebetegszem.minden hasznos infóért hálás vagyok akár privátban is.
              nagyon köszönöm

Hozzászólás

• Csak annyit tudok, hogy nemsokára kiáll a nyilvánosság elé... Hogy ez biztos-e, nem tudom.
                Állítólag a pénz megvan és mindenki ki lesz fizetve. A kérdés a mikor. Én is csak reménykedni tudok.

Hozzászólás

• Akivel a szerződést kötötted azzal azért elbeszélgethetnél.
                  Ő biztos tud legalább még egy embert.

Jelezhetnéd neki, hogy igényt tartasz a pénzedre most azonnal. Hozamok nélkül vegye át tőled. Nyugodtan vágd a fejéhez, hogy rengeteget keresett rajtad. Piramisjáték szervezésért meg bepereled, ha nem segít visszaszerezni a pénzed.

Hozzászólás

• hartung!

Igen, ha megnézed a 138-as hozzászólásom, akkor láthatod, hogy most tart az ügy az első pontnál.

Most hitegetnek. Majd jön a többi is.
                    Az ilyen hitegetőkre meg kell próbálni rásózni a "befektetést" lemondva a hozamról.

Hozzászólás

• Valójában a 3. pontnál jár a történet

Hozzászólás

Bárcsak örömet tudnál okozni ezzel, de az a helyzet h nem érdekel, legközelebb talán okosabb leszel

Hozzászólás

• Konkrét infót szeretnék!

Konkrét információ kellene a debreceni irodáról, található-e benne élő ember???????????? Viszont ettől függetlenül érdekelne a korrekt pénzügyi szakember felismerhetősége, mert vagy sokan vannak a kevés ismerettel bíró önjelöltek, vagy a mindent tudó de tisztességtelenek!

Hozzászólás

• Tudomásom szerint a debreceni iroda bezárt, utánaérdeklődtem az egyetlen elérhető debreceni telefonszámnak ami kicsörög majd egy kedves robothölgy válaszol:-), és azt a választ kaptam hogy a debreceni iroda nem működőként van a regisztrációban, csak a budapesti cím él viszont ott nincs regisztrált telefonszám..értitek??? mert én nem....a korrekt pénzügyi szakember fogalma pedig ismeretlen...

Hozzászólás

• Köszi a választ! A debreceni iroda kb. 10 nappal ezelőtt felvette, és megadta "Kis Úr" mobil számát, amit már nem vett fel senki! Akit érdekel privátban, mert a végén én leszek a hunyó az adatvédelmi ombuc akárkinél! A pénzügyi szakemberekről küldött véleményed megerősít abban, hogy hülye nem vagyok csak balek!
                              Büntető feljelentés egyenként, és követelése a feljelentések összevonásának???????????????????????????????????? ?????,

Hozzászólás

• Korrekt pénzügyi szakember létezik, csak épp az nem fog ügyfelek után rohangálni. Őt az ügyfeleknek kell felkeresni.

A szabály tehát nagyon egyszerű. Valaki ajánlja magát/termékét azt el kell hajtani. Az az ember magának akar jót és nem nekünk.

Ha mi keresünk meg egy szakembert, akkor pár dolgot szem előtt kell tartanunk:
                                - Így sem biztos, hogy korrekt embert találtunk, de azért van rá esély.
                                - Pénzt fog kérni azért, hogy foglalkozzon az ügyféllel.
                                - Közel sem fog olyan hozamokat ígérgetni, mint a CGB ügynöke.

Alternatíva: Utánaolvasni a lehetőségeknek, kérdezgetni a fórumokon.

Hozzászólás

Working...
                                X