Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Global Fund egyösszegű befektetés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Harzol

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A sok agitátor pedig merő segíteni akarásból próbálja itt a fórum olvasóinak hirdetni az igét?

Nekik javaslom, hogy adósítsák el magukat és a házukra, kutyájukra, macskájukra felvett hitelt fektessék be ebbe a szenzációs lehetőségbe, ha ennyire biztosak magukban. Ha igazuk van nekik így érné meg a legjobban.

Tekintve azonban az agitátorok kitartását és lelkesedését a tippem: piramisjáték

Meggyőztél Harzol : ez egy piramisjáték ! Bizonyára sok tapasztalatot szereztél már az életben. De tudod mit, én téged sem és mást sem akarok meggyőzni semmiről, én csak tényekről beszéltem, te meg feltételezgetsz és találgatsz. Ajánlom neked az OTP éves fix 6,5 %-t. A Csányi Sándor örül neked.

Hozzászólás

Harzol

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A sok agitátor pedig merő segíteni akarásból próbálja itt a fórum olvasóinak hirdetni az igét?

Nekik javaslom, hogy adósítsák el magukat és a házukra, kutyájukra, macskájukra felvett hitelt fektessék be ebbe a szenzációs lehetőségbe, ha ennyire biztosak magukban. Ha igazuk van nekik így érné meg a legjobban.

Tekintve azonban az agitátorok kitartását és lelkesedését a tippem: piramisjáték

Még valamit kedves Harzol ! Miért gondolod, hogy az "agitátorok" itt akarnak ügyfeleket szerezni ? Ne legyél már ennyire naív, hogy ennek a fórumnak ekkora vélemény formáló befolyása van ! Vagy tényleg úgy gondolod, hogy az itt hozzászóló kb. 50 ember pénze hiányozni fog a CGB-nek ? Tévedsz !

Hozzászólás

Bizonyára azok az emberek is teljes idióták - és véletlenül sem szabad egyszerűen kockázatkerülőnek tekinteni őket - akik 0%-os hozamra vesznek svájci állampapírt.

Én csak annyit mondok, hogy a kockázat és a hozam fordított arányban van egymással a gazdasági tanok szerint. Ezek alapján ilyen hozam őrült nagy kockázatot kell rejtsen. Ha ezt valaki tagadja, akkor át akar verni másokat.

Hozzászólás

fiferi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Még valamit kedves Harzol ! Miért gondolod, hogy az "agitátorok" itt akarnak ügyfeleket szerezni ? Ne legyél már ennyire naív, hogy ennek a fórumnak ekkora vélemény formáló befolyása van ! Vagy tényleg úgy gondolod, hogy az itt hozzászóló kb. 50 ember pénze hiányozni fog a CGB-nek ? Tévedsz !
          Ennek a fórumnak nem, de a Google-nek igen.

"Global Fund" keresésre pedig ez a 2. találat és egyben az első magyar nyelvű.

Hozzászólás

Hajjaj

Kedves védelmezők!
            Úgy látom sok az érv és ellenérv, a gond csak egy valami: a tények!
            Én elhiszem a hozamokat mert az ebay részvényeken 73%-ot kaszáltam 12 hónap alatt és még sorolhatnám,nem kell bemutatni a pénzügyi szektort, ismerem minden szegmensét!
            Mégegyszer mondom: Tények! Szerződésekbe foglalni olyat ami nincs...(OBA garancia...), miután felkerült az OBA honlapjára a rengeteg ügyfélpanaszmiatt, hirtelen takarékszövetkezeti formára hivatkozunk...AJJAJ! Ez valahogy a cég alapítása óta sehol nem szerepelt, míg nem lett ügy belőle! Szerintetek mennyire állja meg a helyét jogi úton? Mert véleményt mondani lehet ezt is azt is csak egy a gond: A Tények!

Hozzászólás

Öntsünk tiszta vizet a pohárba..

Engem is megkerestek ettől a cégtől. Ezen vezérelve természetesen jött a google, és már itt is vagyok. Olvasgatom a hozzászólásokat és égnek áll a hajam. Nem fogok itt senki mellett korteskedni, linkekkel támasztom alá a mondandómat, mert akkora téves információ áradat van itt, hogy az elképesztő.

Pénzügyi tevékenységet folytatok immáron 7. éve, amit persze nem fedtem fel a tanácsadó előtt, de amint hazaértem utána néztem a dolgaiknak.

Sokatoknak kérdéses volt az OBA garancia. Törvény szerint OBA garanciát csak HITELINTÉZETEK kaphatnak/
              - a bankok,
              - a takarékszövetkezetek,
              - a lakás-takarékpénztárak
              - és hitelszövetkezetek./

http://www.oba.hu/hu/betetvedelem/oba-tagintezetek

Tehát jogos az a felvetés, hogy a CGB Erste számlájának van OBA garanciája, de az egy betétgyűjtő számla, amin elég hamar elérhették a 100.000€-s öszeghatárt. Tehát aki az elején fektetett be, annak lehet OBA garanciája.

Egyébként máshogy nem is lehet egy személynek OBA garanciája, csak ha ezen intézetek közül valamelyikében saját, névreszóló számlán van a pénze. Egyébként a gyűjtőszámla semmilyen biztosítékot nem nyújt. Csak ha úgy van a tőke, ahogy az előbb leírtam, tehát névreszóló számlán.

Másik dolog, amit láttam, és a felvilágosítattlan emberek johiszeműségének tudok be, az az, hogy hitetlenkednek és ezzel megtévesztenek más embereket is!!

A mai világban nem lehet elérni 12% nyereséget? A gazdasági helyzet miatt??
              Akkor tessék megnézni ezt a linket. És ez csak 1 a tudomásom szerinti 10 a bankok álltal kínált magas hozamú befektetések közül...

https://www.otpbank.hu/OTP_ALAPKEZEL...feltorekvo.jsp

Tehát 1 a tíz közül. 23% felett hozott a tavaji év!!! Lehet, hogy a CGB pont az OTP-vel van leszerződve. Elhiszitek, hogy 23-12=11% elegendő lehet egy cég fenntartására?

Ja? Az emberek miért nem viszik ilyen helyekre a tőkéjüket?? Mert nem lehet egy ilyen alapba beugrani 500.000 forinttal, vagy 5.000.000 forinttal sem. Mit csinálnak a befektetésekkel foglalkozó cégek? Összegyűjtik a kis emberek pénzét, hogy elérjék a beugró összeghatárt és már teszik is be ilyen, vagy ehhez hasonló alapokba. Én személyszerint ismerek, olyan külföldi bankot, ahhol ezeknél az összegeknél magasabb tőke ellenében hasonló hozam mellett 100%-os tőke garanciát adnak.

Tehát! Kedves Magyarország!!! Nem a kommunizmusban élünk!!! Elérhető a nyugat mindenki számára, aki egy kicsit is nyitott szemléletű. Természetesen, mindenkinek javaslom, hogy ilyen esetben ne döntsön elsőre!! Vegye a fáradtságot és járjon utána a dolgoknak, de nem szabad a nagy számok miatt megijedni, mert a link is jól mutatja, hogy igen is van kiemelkedően magas hozam....

Mindenkinek sikeres befektetéseket kívánok!!! De csak körültekintően!!!!!!!!

Hozzászólás

Ztomi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tehát jogos az a felvetés, hogy a CGB Erste számlájának van OBA garanciája, de az egy betétgyűjtő számla, amin elég hamar elérhették a 100.000€-s öszeghatárt. Tehát aki az elején fektetett be, annak lehet OBA garanciája.
                Mondja ezt egy 7 éve pénzügyi területen tevékenykedő szakember!?
                Akinek illene tudnia azt, hogy egy esetleges probléma esetén a hitelezők, és a céggel szemben követelést támasztók kiegyenlítésének sorrendje köszönő viszonyban sincs az adott számlára korábban betétet elhelyezők időbeli befizetési sorrendjével!
                Ha a cég nevére szóló számlára történt a befizetés, akkor első a NAV, a bankok, stb-stb..., majd valahol legvégül a kisbefektetők, akiknek nagy valószínűség szerint már nem jut semmi.

Az OTP közismert bank, mindenféle engedéllyel rendelkezik, hogy pénzügyi tevékenységet végezhessen. A cég részéről, viszont eddig csak egy kérelemről van tudomás, amit első körben el is utasítottak, mivel nem felet meg a támasztott feltételeknek. Várjuk az engedély linkjét is.

Ki lehet ragadni egy-egy befektetést ami produkál ilyen éves hozamot, de mint tudjuk nem ez az általános. Szét lehet nézni a BAMOSZ oldalán.
                Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Ztomi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ja? Az emberek miért nem viszik ilyen helyekre a tőkéjüket?? Mert nem lehet egy ilyen alapba beugrani 500.000 forinttal, vagy 5.000.000 forinttal sem.

Tehát! Kedves Magyarország!!!

De csak körültekintően!!!!!!!!
                  Tomi, azt hiszem, tudok neked újat mondani 7 év után is.

Azt általad említett alap nyilvános, nyílt végű, pillanatnyi értéke egy befektetési jegynek 2,74 ft.

Miért ne vehetnék ilyet egy közvetítő bevonása nélkül is? Miért adnék neki a 23%-ból 11-t? Miért ne vehetnék belőle akár 500 ezerért (vagy akár egy ezresért) is?

Be kell ballagni a bankba, nyitni egy értékpapír számlát, sőt a direkten keresztül is adhatsz, vehetsz kedvedre a hasonló alapokból.

Vagy ezt nem állt érdekedben elmondani? Ejnye, bejnye.

Hozzászólás

archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mondja ezt egy 7 éve pénzügyi területen tevékenykedő szakember!?
                    Akinek illene tudnia azt, hogy egy esetleges probléma esetén a hitelezők, és a céggel szemben követelést támasztók kiegyenlítésének sorrendje köszönő viszonyban sincs az adott számlára korábban betétet elhelyezők időbeli befizetési sorrendjével!
                    Ha a cég nevére szóló számlára történt a befizetés, akkor első a NAV, a bankok, stb-stb..., majd valahol legvégül a kisbefektetők, akiknek nagy valószínűség szerint már nem jut semmi.

Az OTP közismert bank, mindenféle engedéllyel rendelkezik, hogy pénzügyi tevékenységet végezhessen. A cég részéről, viszont eddig csak egy kérelemről van tudomás, amit első körben el is utasítottak, mivel nem felet meg a támasztott feltételeknek. Várjuk az engedély linkjét is.

Ki lehet ragadni egy-egy befektetést ami produkál ilyen éves hozamot, de mint tudjuk nem ez az általános. Szét lehet nézni a BAMOSZ oldalán.
                    Na ugye, hogy létezik 12% feletti befektetés is???? Jééé milyen érdekes. Csak kinek mi az érdeke..Ezért szép a fórumozás. Valóságot csak az utánajárással tudhatod meg...DDD

OBA garancia. Miről is beszélünk? Most hol van az emberek többségének a pénze? Most milyen garanciát kapnak a bankoktól? Jah, hogy az most is elég nekik? Aki egy kicsit is tájékozódik, az pontosan tudja ezeket az információkat...

Mondtam már az első hozzászólásomban is. Nem korteskedem semmilyen cégnek sem!!!!! De az igazság eltitkolása, legalább akkora félrevezetés, mint a hazugság!! Ebben az írásomban arra akartam rávilágítani, hogy van 8% feletti hozam is!!! Sőt van 12% feletti is!!! És azt magyaráztam el az embereknek, hogy egy befektetési cég esetében, hogyan él az OBA garancia. Más megoldás esetén nincs személyes garanciájuk!! Ennyi volt a célom ezzel az írással. És az előbb említett Bamosz is megerősíti ezt a tényt, amit sok ember nem tud, ezért azt hiszi, hogy nincsen más lehetősége, mint a monopól helyzetben lévő bankokba vinni a tőkéjüket, ahol a bank 8%-al kiszúrja a szemüket....

Részemről ennyi volt. A célomat elértem. Veigazolódott, hogy van magas hozamú termék a Magyar embereknek. Nyilván van, olyan is, amely elérhető kistőkéseknek is, de a nagyrésze, amely komoly garanciát tud felmutatni, oda nagytőke szükséges....

Szép napot mindenkinek...

Hozzászólás

• Látom te is szelektíven olvasol, és csak a magad igazának megerősítését vélted felfedezni soraimban.
                      Sokkal jobban örültem volna, ha az én első két felvetésemre, esetleg a kmisi hozzászólására reagáltál volna valami velőset.
                      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Hagyjuk már befektetések esetén az oba-t. az a betéteseknek lett kitalálva. aki befektet, az a kockázattal legyen tisztában, és ha gáz van, akkor a beva jön szóba, nem az oba.(vagy pl a kibocsátó által nyújtott garancia: pl gondolom az otp garanciát vállal az alapjaira)
                        "Na ugye, hogy létezik 12% feletti befektetés is???? Jééé milyen érdekes."- hát te is a sok rendkívüli tudással felruházott pü-i tanácsadó egyike vagy, aki remekül meg tudja mondani, hogy egy adott befektetés hogyan teljesített a MÚLTBAN.
                        szvsz ehhez elég megtanulni írni meg olvasni, és alapszinten ismerni a számokat.(ha tudod, h a 2-nél nagyobb a 22, akkor már sínen vagy)
                        azt mondd meg, h a jövőben melyik alap fog éves 23%-ot hozni, esetleg pl 3, 5 éven keresztül, és milyen kockázattal?
                        ja, hogy ere per pillanat senki sem képes? a mindenit....

Hozzászólás

• Amerikában Ponzi-sémának nevezik azt, a piramisjáték elve alapján működő, a befektetők naivitását kihasználó csalási szisztémát, amikor hatalmas profitot ígérnek a befektetőknek, de a pénzeket valójában nem fektetik be, és a szédületes haszon által vonzott újabb befektetők pénzéből mindig az előző kör befektetőit fizetik ki. A rendszer egy idő után összeomlik a saját súlya alatt. Az olasz születésű Charles Ponziról nevezték el, aki a 20. század elején óriási méretű csalást hajtott végre e séma alapján.
                          Aki olyan kapzsi és meggondolatlan, hogy a CGB-hez "fekteti be" a pénzét, az meg is érdemli, hogy elbukja.
                          A CGB-s hittérítőknek pedig üzenem, hogy tisztességes megélhetést kellene keresni.

Hozzászólás

• ha még érdekel valakit, én újabb negyedéves kifizetésen vagyok túl, melyben semmilyen fennakadást nem tapasztaltam

Hozzászólás

• Üdv mindenkinek! Engem is érdekel ez a téma, mert többen is megpróbáltak beszervezni értékesítőnek. Ami nálam kiverte a biztosítékot, már jórészt elhangzott. Bizalmatlan vagyok az" eddig hazudtunk, mert valótlanságokat tartalmazott az értékesített szerződésünk, de ezekután minden rendben lesz" típusú cégekkel.
                              A pozitív hozzászólók hozamszámítói viszont kihagynak egy fontos tételt: az üzletkötő jutalékát! Ez havi 1%! Ezen kívül 0,5%- ot kapnak a területi vezetők a munkatársaik állománya után. Tehát a képlet így néz ki: 18% garantált kamat az ügyfélnek + 18% garantált jutalék az üzletkötőknek + X% nyereség a CGB- nek. Szerintem ez nem áll meg 40% alatt, de lehet, hogy még keveset is mondtam. Mindezt tőkegaranciával! Bárcsak igaz lenne!
                              Az egyik vezető elmondása szerint a pénzt devizaügyletekbe és részvényekbe fektetik, és a magas hozamot aktív állománykezeléssel érik el. Biztosan vannak olyan emberek, akik képesek ekkora hozamot csinálni, de hogyan lehetne erre 100%- os garanciát adni? Erre a kérdésemre a válasz az volt, hogy eddig sikerült ezt az eredményt elérni, sőt ettől is többet. Miért ne sikerülne ezután?:-)

Hozzászólás

• Üdv Mindenkinek!

Nagy a csönd, tud valaki valamit? Még mindíg áll az értékesítésük?

Hozzászólás

Working...
                                X