Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Global Fund egyösszegű befektetés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Balek
    válaszolt
    Hali erős az érzésem, hogy van prioritás, és nem a becsapottak vannak elől! Ha behajtható egyáltalán a büntetés, akkor az előbb lesz mint akár egy fitying visszafizetés az átverteknek!

Szólj hozzá::

• jani
    válaszolt
    Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annak a pénznek már jó része el van tüntetve. Azt a pár évet meg röhögve leüli.
    Ez világos, de akkor ennek mi értelme van? Növeli a börtönben töltendő időt? Aligha, mert az is maximalizálva van. Vagy ez csak ilyen jelképes dolog? Tényleg nem értem... Vagy 250M Ft-ig inkasszóznak?

• Forex Klub
    válaszolt
    jani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    http://index.hu/gazdasag/2014/01/16/...rdos_buntetes/

Ez a pénz egyátalán behajtható? Ha igen, hova kerül? Az MNB-hez?
    Mert ugye sorban állnak az emberek a saját pénzükért, és ez a büntetés úgy lenne izgalmas, hogy a befektetni kívánó emberek visszakapják mondjuk kamat nélkül, amit beleraktak, és a fölött lenne ez a büntetés. Nem tudom, hogy valamilyen törvény szabályozza-e a sorrendet.
    Annak a pénznek már jó része el van tüntetve. Azt a pár évet meg röhögve leüli.

• jani
    válaszolt
    http://index.hu/gazdasag/2014/01/16/...rdos_buntetes/

Ez a pénz egyátalán behajtható? Ha igen, hova kerül? Az MNB-hez?
    Mert ugye sorban állnak az emberek a saját pénzükért, és ez a büntetés úgy lenne izgalmas, hogy a befektetni kívánó emberek visszakapják mondjuk kamat nélkül, amit beleraktak, és a fölött lenne ez a büntetés. Nem tudom, hogy valamilyen törvény szabályozza-e a sorrendet.

• peiper
    válaszolt
    http://www.haon.hu/nagy-hozamot-igert-a-csalo/2435051

• peiper
    válaszolt
    Kis Sándort ma délelőtt a Debrecen Postakert utcai irodájából megbilincselve elvitték. Valószínűleg letartóztatták

• Forex Klub
    válaszolt
    Egy friss cikk.
    http://index.hu/gazdasag/2013/11/13/..._piramisjatek/

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Biztos az olajmilliárdosok is nála fektettek be
    Hátralévő életét egy földalatti bunkerben kell leélnie és mobiltelefont nem emelhet a füléhez, mert bemérnék és pár Tomahawk elrontaná a napját

• jani
    válaszolt
    Kivel kell ezt az embert szembesíteni? Feltételezem, hogy csak aláírtak valami papírt, amiben vállalták a kifizetést, megegyeztek dátumokban stb.

Gondolom a nehézfiúknak nem azt mondta, hogy majd később fizet a "szolgáltatásért" késedelmi kamatokkal együtt

• Kamionos
    válaszolt
    Egy autóval nehézfiúk követik mindenhová. Úgyhogy az egyszerű "odamegyek és szétcsapom" megoldás nem fog működni.

• harzol
    válaszolt
    peiper! A címet kicsillagoztam!

Nem mi vagyunk a hatóság és a személyes adatok védelme mindenkit megilletnek.

• peiper
    válaszolt
    Kis Sándor címe: Ebes, G*** utca **. Itt lehet zaklatni
    Még régebben írtam, hogy ismerem a cég ügyvezetőjét, és gyakorlatilag egy csaló, de többen vitatkoztak velem, és lehurrogtak. Sajnos igazam lett. Kis Sándort már több mint 15 éve ismerem és ez a sokadik csalása (lopása), ő csak a verésből ért. Megjegyzem azt is, hogy Svájcból sem önszántából jött haza, ugyanis folynak a szembesítések.

• jani
    válaszolt
    De hogy ha a CGB-ben papíron Kis Sándornak semmi érdekeltsége nincs, akkor őt egyátalán nem is lehet felelősségre vonni? Mások viszik majd el helyette a balhét? Ha egyátalan valaki elviszi... Azért ez furcsa.

• paszko
    válaszolt
    Pékségben

A vagy.hu tehát úgy tudja, hogy a Kiskifliben szoktak összejönni az álbróker társaság nagyon is valós képviselői. A Kiskifli Pékséget (Debrecen, Ajtó utca 1.) a Centrál Agrárium Kft. üzemelteti, melynek címe: Ebes, Gázláng utca 40., és amely társaságot idén áprilisban hozták létre, illetve jegyeztek be a cégbíróságon. A gabonatermesztéssel, tehéntenyésztéssel foglalkozó vállalkozás szintén Kis Sándor érdekeltsége.

• Pilot28
    válaszolt
    Sziasztok!

Engem is megkerestek ezzel a lehetőséggel még 2012 - ben, de mivel kérdezősködtem, az ügynök lehü**ézett, hogy ha ennyire nem értem a lényeget, akkor menjek a ***va bankba...Ezek után természetesen nem ide fektettem be.

Az a legnagyobb baj, hogy az értékesítőket/ügynököket is átverik, nem is sejtik, hogy mit adnak el. Tapasztalataim szerint szinte semmilyen előképzettségük nincs, sima megbízási szerződést kötnek, és egy egynapos prezentáció után már mennek is! Nekem már rég gyanús, ha egy ilyen "fantasztikus" lehetőséggel kávézókba, vagy az otthonomban keresnek meg.

Én csak azt javasolhatom, hogy ezt a befektetést könyvelje el mindenki veszteségnek, mivel nagyon jól tudjuk hogy megy ez: a cég csődbe megy, a tulajdonosok ide - oda mutogatnak, de felelősségük csak a cég tőkéjéig terjed, ami nem valami sok a betétekhez viszonyítva... A régi tulajdonosok teljesen nyugodtan járnak az utcán ezután is, mert senki nem bántja Őket. Ahhoz, hogy nekik bármi káruk származzon, bizonyítani kellene a rosszhiszeműséget, amire nem sok esély van...

Working...
X