Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Global Fund egyösszegű befektetés

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Global Fund egyösszegű befektetés

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Üdvözletem!

Hallot már valaki a Globál Fund egyösszegű befektetésről? Szretnék befektetni, de mivel friss a cég és a termék is, szükségem lenne egy kis információra. Van aki már rakott bele pénzt?, Esetleg valaki, aki foglalkozik vele?

Válaszokat köszönöm!

harmatfeny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdvözletem!

Hallot már valaki a Globál Fund egyösszegű befektetésről? Szretnék befektetni, de mivel friss a cég és a termék is, szükségem lenne egy kis információra. Van aki már rakott bele pénzt?, Esetleg valaki, aki foglalkozik vele?

Válaszokat köszönöm!
    Küldtem privát üzenetet.
    http://skyglideforex.blog.hu/

Hozzászólás

Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Küldtem privát üzenetet.
      Erről én is hallottam már,van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Hozzászólás

Engem is megkeresett a CGB Zrt. egy üzletkötője és tőke és hozamgarantált megtakarítást ajánlott.Egy éves lekötés,garantált min. 12% netto hozam.
        Ki hallott róluk,megbizhatóak?

Hozzászólás

12% garantált hozam?
          Szerintem aki ilyet ígér a jelenlegi piaci körülmények mellett az erősen bűzlik.

Sőt, még inkább átverés szagú a dolog. Mondom ezt látatlanban.

Javaslom befektetés téren ne olyan ember/cég ajánlatát válaszd, aki megkeres téged. A jó ajánlatokkal soha nem üldözik az embert, azokat neked kell megtalálnod. Ellenben a pocsék befektetésekkel, átverésekkel rengetegen próbálkoznak fűt-fát megszólítani.

Hozzászólás

stock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            12% garantált hozam?
            Szerintem aki ilyet ígér a jelenlegi piaci körülmények mellett az erősen bűzlik.

Sőt, még inkább átverés szagú a dolog. Mondom ezt látatlanban.

Javaslom befektetés téren ne olyan ember/cég ajánlatát válaszd, aki megkeres téged. A jó ajánlatokkal soha nem üldözik az embert, azokat neked kell megtalálnod. Ellenben a pocsék befektetésekkel, átverésekkel rengetegen próbálkoznak fűt-fát megszólítani.
            kb

http://aprod.hu/hirdetes/civis-globa...os-IDvApz.html

Elvárások:
            - érettségi vagy pénzügyi végzettség,/pénzügyi,befektetési területen végzett munka / 2-5 éves gyakorlat előny/
            - ügyfélközpontú gondolkodás
            - kiváló kommunikációs készség
            - tárgyaló készség
            - kiváló csapatszellem
            - eredmény orientáltság
            - megbízhatóság, szorgalom
            - büntetlen előélet
            - nyitottság az új dolgok felé

na, egy ilyen keresett rendkívüli lehetőséggel
            mondjuk 1 perc guglival kideríthető

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              kb

http://aprod.hu/hirdetes/civis-globa...os-IDvApz.html

Elvárások:
              - érettségi vagy pénzügyi végzettség,/pénzügyi,befektetési területen végzett munka / 2-5 éves gyakorlat előny/
              - tárgyaló készség
              - kiváló csapatszellem
              - eredmény orientáltság
              - büntetlen előélet

na, egy ilyen keresett rendkívüli lehetőséggel
              mondjuk 1 perc guglival kideríthető
              Ez egy brókercég, ide bőven elég ez a feltétel. Egy pénzügyi alkusznak hál'égnek már egy igen komoly hatósági vizsga is feltétel abban az esetben, ha nincs felsőfokú végzettsége.

stock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem is bűzlik a dolog, de ezzel a mondatoddal viszont nem értek egyet. Az utóbbi korszakban hozzászokhatott az ember, hogy ha kell neki egy gyógynövény, bemegy a boltba, vagy van, vagy nincs, fel kell kutatnia. A válság óta sokminden változik, egyre inkább kezd visszatérni a régi kerékvágásba a szolgáltatópiac. Egyre több olyan árussal fogsz találkozni, aki nem "Van" vagy "Nincs"-et fog mondani, hanem megkérdezi, milyen szükségleteid vannak, és külön neked, személyreszólóan beszerzi azt. Legközelebb már az ajtóból fog odakiáltani a közelben sétáló Pista bácsira, hogy megérkezett a kis batyuja. Erre van igény, és aki nem fog alkalmazkodni, alulmarad.

Egyre többen fogják megkeresni az ügyfeleket különböző szolgáltatásokkal, és hála a törvényeknek és szigorításoknak, egyre kevésbé lehet majd az ügyfeleket átverni. Gondolom ilyenekről nem tudtok, hogyha pl egy üzletkötő ügyfele a szerződést sztornózza, az üzletkötőnek vissza kell fizetnie az összes járulékot amit kapott a szerződésért. Nem kellemes, ha már elköltötte... Legyünk szkeptikusak, de azért lássunk reálisan.

Hozzászólás

Ez egy brókercég, ide bőven elég ez a feltétel. Egy pénzügyi alkusznak hál'égnek már egy igen komoly hatósági vizsga is feltétel abban az esetben, ha nincs felsőfokú végzettsége.
                hmmm....
                bár nem az eredeti kérdésre írtam a választ, azért értelmezhető szerintem.

"Engem is megkeresett a CGB Zrt. egy üzletkötője és tőke és hozamgarantált megtakarítást ajánlott.Egy éves lekötés,garantált min. 12% netto hozam.
                Ki hallott róluk,megbizhatóak? "

szerinted egy ilyen üzletkötőnek elég ez a követelményrendszer, amivel embereket keresnek??

Elvárások:
                - tárgyaló készség
                - kiváló csapatszellem
                - eredmény orientáltság
                - büntetlen előélet

khmm......

tehát az alkuszról beszélünk, aki a cég termékét értékesíti, Pl: neked

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  hmmm....
                  bár nem az eredeti kérdésre írtam a választ, azért értelmezhető szerintem.

"Engem is megkeresett a CGB Zrt. egy üzletkötője és tőke és hozamgarantált megtakarítást ajánlott.Egy éves lekötés,garantált min. 12% netto hozam.
                  Ki hallott róluk,megbizhatóak? "

szerinted egy ilyen üzletkötőnek elég ez a követelményrendszer, amivel embereket keresnek??

Elvárások:
                  - tárgyaló készség
                  - kiváló csapatszellem
                  - eredmény orientáltság
                  - büntetlen előélet

khmm......

tehát az alkuszról beszélünk, aki a cég termékét értékesíti, Pl: neked
                  Egy brókercégnek az a feladata, hogy eladjon különböző befektetési csomagokat, alapokat, papírokat. Az üzletkötőnek megmondják, milyen batyukat kell értékesítenie. Egy eladónak minek kéne komolyabb feltétel? Voltam állásinterjún egy nagyon neves bróker cégnél, telefonon kellett volna értékesíteni papírokat. Ahhoz nem kell diploma.
                  A CGB-nek vannak portfóliói, és ezeket kell eladnia az embereknek.

Az alkusz más tészta. Az alkusznak te mondod el, mit szeretnél, és megkeresi a pénzpiacon fellelhető szolgáltatások közül a legmegfelelőbbeket. Utána ezeket neked szépen összehasonlítja, és kiválasztod, melyik az, amelyik az igényeidnek megfelelő. Ehhez már nem árt a komolyabb tudás, hiszen nincsen saját terméke, az ügyfél igényeihez kell a piacon lévő kb 3500 szolgáltatás közül összegereblyéznie a legmegfelelőbb kostrukciókat. Akkor van bevétele, ha az ügyfél elégedett a szolgáltatással.

Az egyik értékesít, a másik szolgáltatást nyújt.

Ha engem felkeres egy ügynök (egyedi kínáló: banktisztviselő, biztosítási vagy tőzsdei cég ügynöke), elhajtom a fenébe. Ha bróker jön, megkérdezem, melyik céget képviseli. Ha mond egy nevet, elhajtom a fenébe. Nekem mindenféleképp olyan adjon tanácsot, aki az én érdekeimet képviseli (hiszen közös az érdek), és nem fordítva. Az alkuszok ilyenek.

De lehet, hogy elbeszélünk egymás mellett Csak néhány apróságot szerettem volna kiigazítani. Az tény, hogy ha csörög a telefon a legújabb tökéletes befektetési ajánlatokkal, az tuti eladni akar. Viszont ha megkeres egy tanácsadó (alkusz végezhet tanácsadást, fordítva nem), azért azt érdemes meghallgatni.

Hozzászólás

Egy brókercégnek az a feladata, hogy eladjon különböző befektetési csomagokat, alapokat, papírokat. Az üzletkötőnek megmondják, milyen batyukat kell értékesítenie. Egy eladónak minek kéne komolyabb feltétel? Voltam állásinterjún egy nagyon neves bróker cégnél, telefonon kellett volna értékesíteni papírokat. Ahhoz nem kell diploma.
                    igen, pont ez a lényeg, az ilyen "túlképzett" ügynököktől mentsen meg a jóisten mindenkit
                    lásd brokernet és UL értékesítések jórésze

Hozzászólás

Sziasztok! Engedjétek hogy feltegyem ezt a kérdést. Van valakinek használható tapasztalata a céggel kapcsolatban?
                      Ők fizetik a kamatadót meg negyed évenete ki lehet venni a profitot. A PSZAF honlapjan alkuszi engedélyük van meg de a közlönyben benne van az alapkezelői engedélyre a kérelem. *
                      Az elv ami alapján szerintem müködnek az az hogy megosszák a profitot.*
                      Valaki kipróbálta már őket?

Hozzászólás

Szia!

Van némi tapasztalatom. Engem is érdekelt a dolog. Forex motorok fejlesztésében vagyok érintett, és kerestem egy olyan befektetési lehetőséget amit bátran ajánlhatok azoknak az ügyfeleimnek akik a valutakereskedéshez képest alacsonyabb kockázatú, mégis magas hozamú tőke és hozamgarantált befektetési lehetőséget keresnek. Elég jól beástam magam a témakörbe.

Kérdésedre válaszolva igen Ők fizetik a teljes kamatadót, erről minden évben kapsz egy igazolást is, ráadásul lehet cég is a szerződő fél nem csak magánszemély. Három millió forint tőkebefizetéstől 18 % a garantált kamat amit negyedéves ütemben kapsz meg. ekkor eldöntheted, hogy feltőkésíted vagy kiveszed a hozamot. Ha évente négyszer feltőkésíted akkor a kamatos kamat elve érvényesül, vagyis közel 20% lesz a nettő éves kamatod.

A PSZÁF engedélyük rendben van mivel a módosítási kérelmük ideje alatt a törvény értelmében végezhetik a tevékenységüket. Plusz információ még, hogy rövidesen, még ez évben takarékszövetkezeti formában megy tovább a tevékenységük, vagyis besétálhatsz a fiókjukba mint egyéb más bankok esetében és a pultnál befizetheted a pénzedet. OBA garantált betétről beszélünk természetesen, ami a kisbefektetők tőkéjének visszafizetését garantálja 28 M Ft ig. Ezen tűlmenően a Raiffeisen és az Erste Bank ad bankgaranciát a betétesek tőkéjének visszafizetésére. Gyakorlatilag ha besétálsz az OTP-be ott sem tudnak több garanciát adni a fentieken kívül. Ott 8 % körüli éves kamat mellett Te fizeted a kamatadót és éves lekötés esetén nem részesülsz a negyedévente kézhez kapott kamatos kamat előnyeiből sem. Alapvetően befektetési alapokba fektet a cég a nemzetközi pénzpiacon. Ha utána olvasol itt a neten nem ők az egyedüliek akik ilyen hozamot fizetnek, A CGB annyival jobb, hogy átvállalják a kamatadót. Hamarosan a TV ben is találkozni fogsz a reklámjaikkal. Országosan nyílnak az irodáik, fiókjaik. 100 % magyar és leinformálható tulajdonosi háttér. Az elnök vezérigazgató Kis Sándor aki egy ismert országos biztosítótársaság vezetőbeosztású alkalmazottja volt ez előtt. A környező országokban is jelen van a cég és folyamatosan terjeszkednek. Időközben két új termékük van, az egyik havi befizetést is lehetővé tesz.

Nem tudom, hogy van e még kérdés, közvetlen elérhetőségeim vannak az értékesítés vezetőhöz, bármit megtudok érdeklődni, szívesen segítek.

Csaba

boddav eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok! Engedjétek hogy feltegyem ezt a kérdést. Van valakinek használható tapasztalata a céggel kapcsolatban?
                        Ők fizetik a kamatadót meg negyed évenete ki lehet venni a profitot. A PSZAF honlapjan alkuszi engedélyük van meg de a közlönyben benne van az alapkezelői engedélyre a kérelem. *
                        Az elv ami alapján szerintem müködnek az az hogy megosszák a profitot.*
                        Valaki kipróbálta már őket?

Hozzászólás

Vigyázzon mindenki. Ez egy nagy átverés!

Global Investing!

Köszönjük.
                          Most már tudjuk, hogy mi lesz a következő Baumag ügy.
                          Azért nem írok K&H brókerbotrányt, mert ott nem egy szervezet verte át az embereket, hanem az alkalmazottak egy része. Pedig lehetnél akár Kulcsár Attila 2 is.

Ez egy akkora lufi, hogy azt el sem lehet mondani.
                          Külön tetszik, hogy PSZAF-ről és OBA-ról úgy írsz, mint ha ezek már most érvényesek lennének, pedig nincs így. Nem is lesz, mert ezeket a szervezeteket nem lehet üres ígéretekkel, átverésekkel megetetni.
                          Az Erste és a Raiffeisen is megér egy kört.
                          Írtam nekik e-mailt, hogy legyenek szívesek az itt leírtakat megerősíteni, vagy cáfolni!
                          Még nem jelentkeztek, de ígérem ha kapok választ beszámolok róla.

Most már 20% körüli hozamról (garantált) van szó. Aki nem teljesen hülye a pénzügyekhez az teljes bizonyossággal állíthatja, hogy egy ilyen ígéret csakis átverés lehet.
                          Ha egy befektetés biztos (márpedig azt írod), akkor annak finanszírozására ennél sokkal olcsóbban lehet forrást találni.

Csodák nincsenek, a pénzügyek területén főleg nem. Hazug emberek viszont annál inkább vannak, úgy tűnik ezen a fórumon is.

Vigyázzon mindenki. Ez egy nagy átverés!

Hozzászólás

Van egy-két dolog, amit nem értek.
                            Az erste és a rafi milyen alapon vállal garanciát? Az életben nem hallottam még ilyenről tőlük, pedig van néhány bankos ismerősöm.
                            A PSZÁF engedélyüknek utánanéztem. Az rendben van. A cég magyar bejegyzésű. Bár ettől még nyugodtan lehet egy offshore a háttérben, mint a magyar cég többségi tulajdonosa. Nem akarom folytatni, mert nem szeretek vagdalkozni úgy, hogy nincsenek tények a kezemben. Inkább csak hangosan gondolkodok...
                            Nekem a tulajdonosi hátteret nem sikerült kinyomoznom, ahhoz képest, hogy "leinformálható". Szóval szívesen venném, ha beavatnál.
                            Édesanyám hozzájuk rakta be a pénze egy részét. Nem voltam teljesen nyugodt, de körbejártam a dolgot, amennyire tudtam és végül is rábólintottam. A 18% hozamnál azért jóval többet is ki tud hozni egy igazán hozzáértő csapat. Kérdés, hogy van-e ilyen és nem csak egy forex robotra kötött rendszer van a háttérben. Erről konkrét infód?
                            Még valami. A szerződésben az áll, hogy a cég a szakmai felelősségbiztosítása alapján garantálja a tőkét. Egyik bank sem kínál ilyet. Érdekes, hogy ezt te meg sem említetted a garanciák között, annak ellenére, hogy az üzletkötőjük vagy. Változott azóta valami, vagy csak nem vagy elég jól informált?
                            A két új termékükről szívesen venném/vennénk a bővebb infót, hátha érdekel még valakit rajtam kívül.
                            Szóval összességében felemás érzéseim vannak a céggel kapcsolatban, bár én eléggé gyanakvó természet vagyok. Azért nem írok le semmilyen lehetőséget csak azért, mert sok csaló volt már ebben az országban.

Hozzászólás

Kisbefektető:
                              Honnan veszed, hogy az OBA garancia és a PSZÁF engedély nincs rendben? Főleg az első érdekelne.

Hozzászólás

Working...
                              X