Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fortress Insurance & Investment Company

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Fortress Insurance & Investment Company

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Úgy érzem a fórum nagyon jó szerepet tölt be a csalások, befektetési lehetőségnek álcázott átverések leleplezésében.

Nem új dolog, de lassan hatalmas méreteket ölt a Fortress ügy.
    Rengetegen hisznek a havi 5-10%-os garantált hozamnak, a nagy amerikai cég neve mögé bújó, Máltai állítólagos székhelyen át birtokolt magyarországi leányvállalatnak.

A valóságban magyar magánszemélyek 500.000 Ft törzstőkéjű Kft-jéről van szó, akik PSZAF engedély hiányában gyűjtenek betétet. Tulajdonképp piramisjátékot szerveznek, hisz a befolyó pénzekből fizetik ki az esetleg befektetésüket kivenni szándékozó korábbi tagokat.
    Persze jellemzően inkább rábeszélik őket a tőke további befektetésére, így egyrészt a piramis tovább építhető, másrészt minden balek befektető halálosan boldog, mert úgy hiszi, hogy már a hozamokkal növelt pénze kamatozik biztonságban.
    A Fortress Insurance & Investment Company ügyfeleinek esélyük sincs kivenni a pénzt, mert abban a pillanatban amint az első komolyabb pénzkivétel megindulna a cég megtagadná a kifizetést. Egy-két tagok kénytelenek kifizetni, hisz oda lenne a bizalom, ha nem így tennének, de amint a kivett pénzek összege meghaladja majd a befizetett pénzmennyiséget a tulajok le fognak lépni és persze a pénz se lesz sehol.

Összefoglalva:
    - nagynevű amerikai céghez semmi köze a magyar Fortress-nek
    - nincs engedélyük az általuk végzett tevékenységre
    - irreálisan nagy hozamot garantálnak, de valós biztosíték nincs mögötte
    - magánszemély bankszámláját használják a betétek gyűjtésére
    - szerződéseik, irataik zavarosak, egyáltalán nem hivatalosak
    - semmiféle pénzügyi tevékenységet nem folytatnak, csak begyűjtik a pénzt

Ha tippelnem kellene, akkor maximum 3-4 hónapot adnék a Fortress Insurance & Investment bedőléséig. Akkor kezd majd mindenki futni a pénze után és segítséget kérni ezen a fórumon.
    Addig pedig majd jön sok birka (+ügynök, magabiztos balek és persze álneves cégtulaj), aki hazugnak nevez, tuti bizonyítékokat kamuzik és saját személyes vagyonosodásával dicsekszik.

Vigyázzatok! Csalásról van szó!

Utánaolvastam és már máshol is leírják, hogy mekkora csalásról van szó:
    http://kezeltszamla.blog.hu/2013/10/...stment_company
    http://www.hevesfoci.hu/tartalom/cik...5_vigyazz_dome

Szabó-Forrai Zsolt hihetetlen tehetséges szélhámos, mert évek óta tudja vinni a kamu cégét.
    Mi lesz itt megint!? Hány milliárdos kár lesz megint a vége!?

Hozzászólás

Elég durván adhatja ez a maffiózó, mert van ahonnan halálos fenyegetéssel töröltette a róla szóló leleplező cikket.

Lásd kommentek itt: http://kiszamolo.hu/innen-ismered-fel-a-csalasokat/

A szerző hozzászólása: "Nem akartam lófejet az ágyamba reggelre"

Hihetetlen, hogy ilyen cégek működhetnek és ilyen emberek szabadon garázdálkodhatnak, mint ez a Fortress és 1 személyes vezetője.

Hozzászólás

Üdv mindenkinek!

Sorra törlik a fórumtémákat, blogbejegyzéseket a Fortress átverését leleplezni kívánó oldalakról. Módszereik nagyon durvák, így jobb ha senki nem ellenkezik velük.

A tartalmakat viszont anonim módon én ide kimentem:
        http://fortress-atveres.tumblr.com/

Ez a fórum is szerepel az oldalon.

Én szándékosan rejtőzködöm. Engem nem fognak tudni utolérni és így töröltetni sem az oldalt.

Ha további Fortress írásokról van tudomásotok, vagy a már törölt tartalmak vannak meg nektek valamilyen formában, akkor azt kérem küldjétek el nekem privát üzenetben vagy itt a fórumon.

Vigyázzatok! Maffiózókról van szó!

Hozzászólás

Én csak azt nem értem, hogy ha már ennyi a warning szignál, akkor miért nem írt már valaki egy névtelen levelet a Pszáfnak, bocs mostmár MNB-nek?

Mondjuk azért a kezeltszámla.blog.hu sem egy makulátlanul szabályozott vagyonkezelőt reklámoz!!!

Hozzászólás

Fortress Insurance

Sziasztok!

Ha valakinek van infromációja , anyaga a Fortress nevezetű "elméletileg" Máltán bejegyzett cégről, akkor azt megköszönném. Sok mindent olvastam róla már és egy kicsit sem tűnik valós dolognak. Főleg, hogy a máltai bejegyzésekben nem találtam rá.

Ez sem megnyugtató: "That firm is NOT associated with the Fortress Investment Group in any way. We do NOT have any operations in Hungary." A Fortress Investment Group igazgatójától

Ez meg:

Mibe fektetik a pénzem?
            a, Az egyik befektetési termék a Gyémánt Opció, amely 100%-os tőkegarancia mellett nyújt heti 1% garantált hozamot, 40 hetes időtartamra, tehát összesen 40 hét alatt 40%-os nettó hozamot!
            b, Day-trade lehetőség, ahol csak a tőke garantált 100%-osan, az elért hozam nem.
            c, Határidős termék, ez a leginkább ajánlott termékük. Ez szintén 100%-os tőkegarancia mellett nyújt programtól függetlenül 6-8-10%-os nettó hozamot havonta.
            d, Több eltérő időpontban induló programjuk van, amik általában 1-3 hónapos lejáratúak és átlagosan 8-40%-os garantált hozamot nyújtanak!

Hozzászólás

maguk a hozamok nem nagyok. de hol találtok ilyen cégeket?
              én egy forintot nem mernék másra bízni. nem is ajánlatos.
              tanulj meg kereskedni egyedül.

Hozzászólás

Sziasztok!

Valaki erősítsen meg engem abban ,hogy a Fortress és az ehhez kapcsolódó ügyletek meglehetősen gyanúsak, ha valakinek valami többlet infója van akkor azt megköszönném. Többen is vannak akik még mindig hinni tudnak ezekben a dolgokban.

A következők miatt legfőképpen:

Engem is megtalált a "cég", utána néztem, írtam az amerikai cég igazgatójának, válasz lent.

Sir: That firm is NOT associated with the Fortress Investment Group in any way. We do NOT have any operations in Hungary.

Richard Staropoli

Richard Staropoli
                Managing Director
                Counter-Party Risk/Chief Security Officer
                Fortress Investment Group
                1345 Avenue of the Americas
                New York, NY 10105
                212-798-6068
                A máltai igazságügyi minisztérium cégnyilvántartása szerint ennyi "FORTRESS" nevű cég van bejegyezve Máltán.

FORTRESS DEVELOPMENTS LIMITED C 22994 LEVEL 5, THE MALL COMPLEX, THE MALL, FLORIANA
                FORTRESS HELVETICA LTD C 41912 85, ST JOHN STREET, VALLETTA
                FORTRESS INSURANCE AGENCY LIMITED C 11892 U.C.I.M. COMPANY BUILDINGS, BIRKIRKARA ROAD, BIRKIRKARA
                Fortress Services Group Limited C 42240 4, V. DIMECH STREET, FLORIANA
                FORTRESS SHIPPING LIMITED C 25678 198, OLD BAKERY STREET, VALLETTA
                FORTRESS TECHNOLOGIES LIMITED C 41528 7, ST. FREDERICK STREET, VALLETTA

A név után a cégjegyzékszám, majd a cím olvasható. Szabó-Forrai új "tulajdonos" által máltaiként megnevezett Fortress Insurance & Investment Company nevű társaság nincs a máltai cégnyilvántartásban. Megjegyzem a "company" nem is cégforma, csupán annyit jelent: társaság. A máltai cégek döntő részének cégformája a limited, rövidítve "Ltd."

Ez meg.... kockázat nélkül nincs magas hozam. Főleg nem hozamgarancia.

Mibe fektetik a pénzem?
                a, Az egyik befektetési termék a Gyémánt Opció, amely 100%-os tőkegarancia mellett nyújt heti 1% garantált hozamot, 40 hetes időtartamra, tehát összesen 40 hét alatt 40%-os nettó hozamot!
                b, Day-trade lehetőség, ahol csak a tőke garantált 100%-osan, az elért hozam nem.
                c, Határidős termék, ez a leginkább ajánlott termékük. Ez szintén 100%-os tőkegarancia mellett nyújt programtól függetlenül 6-8-10%-os nettó hozamot havonta.
                d, Több eltérő időpontban induló programjuk van, amik általában 1-3 hónapos lejáratúak és átlagosan 8-40%-os garantált hozamot nyújtanak!

Köszönöm!

Hozzászólás

Kiborult a bili:

http://www.origo.hu/gazdasag/2013121...ess-ellen.html
                  http://index.hu/gazdasag/2013/12/13/...u_albrokerceg/
                  http://www.portfolio.hu/vallalatok/p....5.192984.html

Hozzászólás

Ezt megint nem kapkodták el.

http://index.hu/gazdasag/2014/02/26/...albrokerceget/
                    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Fibonacci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!

Ha valakinek van infromációja , anyaga a Fortress nevezetű "elméletileg" Máltán bejegyzett cégről, akkor azt megköszönném. Sok mindent olvastam róla már és egy kicsit sem tűnik valós dolognak. Főleg, hogy a máltai bejegyzésekben nem találtam rá.

Ez sem megnyugtató: "That firm is NOT associated with the Fortress Investment Group in any way. We do NOT have any operations in Hungary." A Fortress Investment Group igazgatójától

Ez meg:

Mibe fektetik a pénzem?
                      2013. december 13. - 15:27

A Magyar Nemzeti Bank piacfelügyeleti eljárást indított a Fortress Befektetési és Pénzügyi Kft. és Sz.-F. Zsolt budapesti lakossal szemben befektetési szolgáltatási tevékenység, illetve kiegészítő szolgáltatás engedély nélkül történő végzésének gyanúja miatt - közölte a jegybank....
                      Igaz mindez??? És hol tartunk MA. KI TUDJA???? 2014. május 8.

Hozzászólás

Mi lett a történet vége?

Hozzászólás

wallhack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mi lett a történet vége?
                          Milliárdos bírság, és büntető eljárások.
                          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

A sztori folytatódik tovább!

Érdemes elolvasni, jókat lehet kacarászni rajta
                            " Lengyelországból hoztak egy nagyobb adag készpénzt, de ez az út folyamán eltűnt!"

http://index.hu/gazdasag/2014/10/14/fortress/

Hozzászólás

Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A sztori folytatódik tovább!

Érdemes elolvasni, jókat lehet kacarászni rajta

" Lengyelországból hoztak egy nagyobb adag készpénzt, de ez az út folyamán eltűnt!"

http://index.hu/gazdasag/2014/10/14/fortress/

Biztos elment a mekiben..

Hozzászólás

Working...
                              X