Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Befektetés a 5Gulden kezelt számlával!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Befektetés a 5Gulden kezelt számlával!

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Ha Van befektetni kívánt tőkéd és biztonságosan,kevés kockázattal szeretnél pénzt keresni, jó hozamokat elérni akkor ez a befektetés megfelelő lehet neked!

http://www.myfxbook.com/members/5_Gu...lden-20/557547

Ez a link egy Hitelesített Myfxbook számlára mutat!
    A biztonság a legfontosabb számomra egy befektetésnél!

A maximum DrawDown 4,5 %
    A számla 2012 Augusztusa óta működik!
    A havi Nettó profit 3-5 %

amennyiben érdekel ez a lehetőség kérdezz bátran!

Hello!

Tuti jó és biztonságos... de azért mielőtt BÁRKI is csak elgondolkodna azon, hogy megbízik ebben a cégben olvassa el ezt : http://forum.tozsde.hu/brokercegek/690-3tgfx.html

Ez a számlakezelő bróker... és ha még ezek után is be akarsz fektetni... Sok szerencsét és nyugodalmas éjszakákat hozzá ....

Hozzászólás

Elolvastam az összes hozzászólást a témában és hatalmas egyetnemértést tapasztaltam!

Részemről csak annyit tudok hogy 2013 március óta a pénzem kb 40% ot hozott,ami számomra nem rossz!
      Az 50 % os tőkevédelem pedig egy idő után kivesz majd a kockázatból és akkor már csak a profit termelődik!

Azt pedig tisztázzuk, hogy nincsen semmi 1 éves nem veheted ki a pénzed,a befektető bármikor házzáférhet a pénzéhez!

üdv:fearline

Hozzászólás

fearline eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Részemről csak annyit tudok hogy 2013 március óta a pénzem kb 40% ot hozott,ami számomra nem rossz!
        Az 50 % os tőkevédelem pedig egy idő után kivesz majd a kockázatból és akkor már csak a profit termelődik!
        Szóval nem vettél még ki egy fillért sem, csak reméled hogy nem húzzák le hamarabb a rolót, minthogy kivennéd a kockázatot.

Amit a témával kapcsolatban el akartam mondani, azt már itt leírtam:
        http://forex.profikezdo.hu/forum/vie...hp?f=25&t=1394
        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Elolvastam az összes hozzászólást a témában és hatalmas egyetnemértést tapasztaltam!

Azt pedig tisztázzuk, hogy nincsen semmi 1 éves nem veheted ki a pénzed,a befektető bármikor házzáférhet a pénzéhez!

Nem olvastad el figyelmesen, javasolom olvasd el ujra.....

Hozzászólás

Sziasztok!

amit Zooli írt azt is elolvastam és értem is hogy mi miatt írjátok hogy szar az egész,de akkor honnan van az a sok trade aminél fel sem merülhet az árfolyam manipuláció mint például ez is amit feltöltöttem!

Szívesen fogadok minden kritikát a 5gulden-el kapcsolatban mivel nekem is pénzem van benne és nem szeretnék rosszul kijönni belőle,azon az időszakon pedig már túl vagyok hogy reménykedjek abban hogy nem dől be!

Az Augusztusi hónap mínuszos volt egy minimlisan,azt akkor minek tették bele ha manipulálják az árfolyamot?

üdv:frealine
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

Az Augusztusi hónap mínuszos volt egy minimlisan,azt akkor minek tették bele ha manipulálják az árfolyamot?
              Mert a porcelán arcú nőknél is szebbek a természetesek

Hozzászólás

Sziasztok!

Szívesen fogadok minden kritikát a 5gulden-el kapcsolatban mivel nekem is pénzem van benne és nem szeretnék rosszul kijönni belőle,azon az időszakon pedig már túl vagyok hogy reménykedjek abban hogy nem dől be!
                Megtennéd, hogy a 2013.11.28 11:33-as GBPUSD kötést is ráhúznád a chartodra, és feltennéd róla a képet?

Hozzászólás

Persze feltöltöm!
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Utálom ismételni magam. Teljesen hihető, hogy egy "számlakezelő" spread nélkül tud kereskedni egy olyan brókernél, amihez semmi köze sincs.

A képen egy inaktív 5gulden kezelt számla van, már más tickert is mutatnak neki, és vannak némi eltérések a gyertyákban is. Azért lett volna jobb, ha picit ránagyítasz a képedre, hogy jobban látszódjon a kötés helye. De mindegy is, többet nem akarok foglalkozni a témával, akit érdekel olvashat róla eleget a profikezdőn.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

A 5Gulden megújult weboldallal jött elő!
                      Néhány új információt is meg lehet tudni róla!

http://5gulden.com/hu/index.html

Hozzászólás

A 5Gulden megújult weboldallal jött elő!
                        Néhány új információt is meg lehet tudni róla!

http://5gulden.com/hu/index.html

A felelősségrevonás elkerülése érdekében remélem nem saját ip-ről írogatsz...

Hozzászólás

Elérhetőségek:
                          5Gulden Corporation Ltd.
                          Suite 508, Marina Towers, Newtown Barracks, Belize City, Belize

Biztonság - Minden ember, aki befektetésben gondolkodik szeretné 100%-os biztonságban tudni pénzét. Számunkra, ezért volt a biztonság az első számú szempont, mikor a 3TG Brokers mellett döntöttünk. Székhelyük a legszigorúbb pénzügyi környezetéről híres Új Zélandon található. Pénzünk pedig két biztos lábakon álló bankóriáshoz kerül a Sparkasse Máltához vagy az Új-Zélandi WestPac-hez.

muhahah...

Hozzászólás

Ti Melyik brókernél tradeltek?
                            Azt is leírhatnátok hogy hol van bejegyezve!

Csupán kíváncsiságból kérdezem, hogyha ennek a cégnek és brókernek az adatai illetve elérhetőségei ennyire bizonytalanok, akkor ti hol tudjátok 100%-ban biztonságban a pénzeteket!

Nem mellesleg brókerekről van szó és a tapasztalataim azt mutatják hogy brókerek közül is csak a legkevésbé rosszat lehet választani!

Hozzászólás

Sziasztok!

Töltöttem fel egy képet ami az egyik számlám egyenlegének alakulását mutatja egy év alatt!

Szerintem a több mint 30%-os haszon elég szép!

Üdv:Fearline
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                              X