Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Befektetés a 5Gulden kezelt számlával!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Hát, én ezt valahogy most sem akarom elhinni.
    Valahogy úgy vagyok vele, hogy én végleg befejeztem a ciprusi, új-zélandi és virginiai szigeten beregisztrált brókereknél. Egy rés a pajzson, hogy az ilyen töke piacilag magasan reprezentált helyeken ha akar valaki csalni, akkor tud is.
    A kapzsiság hajtja az embereket, hogy ide vigyék a pénzüket és a kapzsiság hajtja a brókert, hogy visszaéljen a helyzetével.

Hozzászólás

Mi történt jedilovag? Megosztanád velünk a tapasztalataidat?
      willow

Hozzászólás

Próbálok tanulni mások hibájából

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mi történt jedilovag? Megosztanád velünk a tapasztalataidat?
        Hát padlóra küldött ez a hír!
        Sok ember bukta a pénzét és számomra ez nagy tanúság.
        Hogy látják e a pénzüket, amit szerintem csalással vettek el tőlük (nem működött a tőkevédelem)? Saját, véleményem szerint amiatt bukták a pénzt a kezelt számlába fektetők, mert "szuper" tőzsdei felügyelet ellenőrzi a brókerüket. Ha a tőzsdei felügyelet valódi lenne, akkor a kliensek számlájára kötött biztosítás fedezné ezt a balesetet. Így ugye egy levélben elintézik, hogy: Bocsi! Ami után a cég lehúzza a rolót, és valahol, más néven újrakezdi a storyt.

Mindig hallottam az intelmet a nagyoktól, hogy MM, DD bróker soha...! Nem értettem miért. Na most már értem.

Pénteken elkezdtem a regisztrációt az Interactive Brokers-hez.

Hozzászólás

jedilovag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hát padlóra küldött ez a hír!
          Mindig hallottam az intelmet a nagyoktól, hogy MM, DD bróker soha...! Nem értettem miért. Na most már értem.
          Pénteken elkezdtem a regisztrációt az Interactive Brokers-hez.
          Nagyon örülök hogy már te is egyet értesz, ez többnyire későn szokott lenni.
          Szomorú hogy egyesek lehetetlennek és hülyeségnek tartják ha megelőzésképpen más kárán próbálok tanulni.
          A bizalom meg egy szükséges rossz, veszélyes, az ember nyugodtabban alszik ha bebeszéli magának hogy minden oké lesz, de valójában ezt nem tudhatja biztosra, ez olyan mint egy vallás, nem tudja biztosan hogy igaz, de hisz valamiben, mert ettől jobban érzi magát. Csak annyira bízom amennyire muszáj (brókercég, barátság, házasság, hit.. akármi, nincsen kivétel, nincsen!), biztos csak a halál.

Hozzászólás

http://www.fxkezeltszamla.hu/hirek/8...sorozat-3-resz

ő volt aki a topicot indította a forex.profikezdőn.

Ismeritek?

Hozzászólás

Van kedvetek felsorolni itt a 3tg alapítóit?
              5gulden, perfectofx, stb olyan furán hangzik ha egy bűnözőről van szó.

vannak itt azért szép számmal magyar vezeték és keresztnevek...

Hozzászólás

shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                http://www.fxkezeltszamla.hu/hirek/8...sorozat-3-resz

ő volt aki a topicot indította a forex.profikezdőn.

Ismeritek?
                Elegendő három sort beleolvasni és ordít a teljesen elcsépelt lehúzás.

Hozzászólás

A portfolio.hu 100M dolláros ügyről ír.

Hozzászólás

shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Van kedvetek felsorolni itt a 3tg alapítóit?
                    5gulden, perfectofx, stb olyan furán hangzik ha egy bűnözőről van szó.

vannak itt azért szép számmal magyar vezeték és keresztnevek...
                    Szívesen gyűjtenék itt felelősöket!

A 5Gulden volt cégtulajdonosa : Rode Péter ( azt hallottam hogy kb 1 éve szált ki a 5Guldenből)
                    A 5Gulden hálózati igazgatója : Szilágyi Gergely ( ő azt állítja 1,5 éve nincsen a cégnél)

Arra a kérdésre hogy kik illetve kik vezetik most a 5Guldent nem tudtak válaszolni!
                    Azért úgy gondolom az ember csak tudja kinek adja el a cégét!
                    (nem szerettem volna senkit lehúzni, értelmet nyert a senkire ne bízd a pénzedet kifejezés)

Hozzászólás

Working...
                    X