Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Global Business Union Zrt.

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Laura69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmmmm. Én meg kíváncsi vagyok,hogy itt felnőtt emberek vannak vagy csak játszadozó kukacoskodó gyerekek?
    oopsi kukacoskodik itt vki?

Click image for larger version

Name:	homa.jpg
Views:	1
Size:	131,3 KB
ID:	144826

Hozzászólás

Hmmmm. Én meg kíváncsi vagyok,hogy itt felnőtt emberek vannak vagy csak játszadozó kukacoskodó gyerekek?
      Azért engedd már meg hogy egy szakmai fórumon kukacoskodjanak az olyan kijelentéseiddel, hogy 8-20 % garantált hozam..egy olyan hozamkörnyezetben, ahol a jegybanki alapkamat 3% körül van, a banki hozamok 4% (-adó, - eü. hozzájárulás) az állampapírok meg 5% körül...
      esetleg ha nem nagy titok, elárulhatod, h ilyen hozamkörnyezetben mitől is garantált a ti hozamotok (ami a fentiek felett van)
      Ha meg vállalati papírokba fektettek (akár rv, akár kv, akkor ne hangoztasd kérlek, h garantált, mert ott semmi sem az, sosem volt és nem is lesz)
      Ja, és konkrétumok nélkül ebbe a fórumba kár is írnod, ide azért többé kevésbé olyanok írnak, akik értenek is hozzá.(sejtem, h valami lerázós, te is -mármint én- hülye vagy és csak kukacoskodsz a mi remek ajánlatunk hallatán, úgyhogy húzz a fenébe típusú válasz fog jönni..hehe

Hozzászólás

A kiszámoló épp erről írt a minap.....kinek mennyi az elvárása. De az vajon reális?
        www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

Nem vagyunk biztosításközvetítő alkusz cég.Ugyhogy nem nyertél!
          Azt hinné az ember, hogy egy cég tevékenységét a megadott fő tevékenységi körével lehet a leginkább jellemezni. Nem véletlenül van annyiféle ágazati besorolás a cégkivonatokon.
          (Nyilvános adatok, bárki számára hozzáférhető. Magánszemély neve, címe, beazonosíthatóság nem szerepel a képen. Remélem nem gond ha felrakom.)
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Azt hinné az ember, hogy egy cég tevékenységét a megadott fő tevékenységi körével lehet a leginkább jellemezni. Nem véletlenül van annyiféle ágazati besorolás a cégkivonatokon.
            (Nyilvános adatok, bárki számára hozzáférhető. Magánszemély neve, címe, beazonosíthatóság nem szerepel a képen. Remélem nem gond ha felrakom.)
            Ettől besírtok Google térképen kikerestem a címhez tartotó "irodaházat"
            http://www.kephost.com/view3.php?fil...m8b1zq7xuf.jpg
            biztos komoly, a pénzzel soha el nem tűnő tőkeerős vállalkozás

Hozzászólás

még egy, ha vkit érdekel a cég pü-i stabilitása (ha már 20% hozammal szeretné kamatoztatni megtakarításait):
              http://e-beszamolo.kim.gov.hu/kerese...rJA%3d%3d&so=1
              nem egy JPMorgan, de legalább a miénk

Hozzászólás

stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ettől besírtok Google térképen kikerestem a címhez tartotó "irodaházat"
                http://www.kephost.com/view3.php?fil...m8b1zq7xuf.jpg
                biztos komoly, a pénzzel soha el nem tűnő tőkeerős vállalkozás
                Ez tényleg vicces, de ne ítéljünk elhamarkodottan!
                Hiszen a Berkshire Hathaway is csak egy irodát bérel az omahai Kiewit Plaza-ban.
                Amellett a honlapjuk is elég minimál.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Én remélem, hogy inkább erről van szó: http://www.globalbusinessunion.com/

Hétfőn elmegyek és megnézem. Ha valakit érdekel, beszámolok.

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha valakit érdekel, beszámolok.
                    Feltétlen!

Ha más nem, a közszolgálatiság jegyében.

Hozzászólás

Cégünk alapvető hitvallása az, hogy hosszú távú sikereket csak akkor lehet elérni, ha a kötött üzletek mindkét félnek hasznot hajtanak. Stratégiánkat a sokszor egymás eltaposásán alapuló magyar mentalitás helyett nyugat-európai szemléletre alapozzuk, amely sok párbeszéden, kölcsönös bizalmon és tisztességen alapul, hiszem a célokat csak közös erőfeszítésekkel lehet elérni. Minden alkalommal száz százalékig biztosra megyünk abban a tekintetben, hogy ígéreteinket be tudjuk tartani ügyfeleink felé, mivel szentül hisszük, hogy egy modern vállalat számára kizárólag a megbízhatóság jelenthet hosszú távú növekedést.
                      Ezzel összhangban és a magyarországi befektetési kultúra viszonylagos elmaradottsága miatt cégünk egyfajta küldetésnek tekinti, hogy megmutassa az üzleti élet minden szereplőjének, hogy a naggyá válás folyamata nem más vállalatok holttestén keresztül vezet, éppen ellenkezőleg, hosszútávom a kölcsönös tiszteleten alapuló környezetben lehetséges csak. Emellett természetesen részvényeseink érdekei a legfontosabbak számunkra, minden más csak másodlagos fontosságú lehet.
                      Alapvető értékeinket tehát annak szellemében alkottuk meg, hogy biztonságos és kiszámítható profitot nyújthassunk minden ügyfelünknek, mindenféle felesleges vagy botor kockázatvállalás nélkül. Ennek szellemében határoztuk meg alapvető értékeinket, amelyek a dinamizmus, a tisztelet, a megbízhatóság, a kiszámíthatóság, a nyugati szemlélet és természetesen a legfontosabb, az üzleti partnereink felé való teljes és feltétlen elkötelezettség.
                      Amiben tudunk segíteni:
                      - Ingatlan-befektetés
                      - Ingatlan-fejlesztés
                      - Tőkekihelyezés
                      - Speciális kötvény-kibocsájtási technikák alkalmazása
                      - Nemzetközi cégek beruházásainak lebonyolítása és kiszolgálása, stb.
                      Az ezen témakörökben való eligazodás még a tapasztaltabbak számára is gondot jelenthet, ezért állunk mi minden esetben ügyfeleink rendelkezésére, hogy ne az ön feje fájjon az ilyen bonyolult pénzügyi és jogi problémák miatt. Munkatársaink készséggel állnak rendelkezésre hogy bármilyen hasonló problémára megoldást találjanak, így megkönnyítve ügyfeleink életét.
                      http://www.ceginfo.hu/ceg/global-bus...tml#cegkivonat

Hozzászólás

Ezzel összhangban és a magyarországi befektetési kultúra viszonylagos elmaradottsága miatt cégünk egyfajta küldetésnek tekinti, hogy megmutassa az üzleti élet minden szereplőjének, hogy a naggyá válás folyamata nem más vállalatok holttestén keresztül vezet, éppen ellenkezőleg, hosszútávom a kölcsönös tiszteleten alapuló környezetben lehetséges csak.
                        Kedves Laura!

Szép, hosszú körmondat, de kár itt a "nyugati" bármilyen kultúráról és tapasztalatról írni, mert pl. az OBV osztrák cég, sőt a Brókernet alapítói is Ausztriából és Németországból hozták kultúrát.

Sőt! A legtöbb nagy bank, akik sikeresen hányták rá az emberekre a tengernyi fogyasztási devizahitelt, amelynek későbbi kockázatait sem Ők, sem a bankok nem tudták felmérni, azok is mind osztrák és Nyugat-európai intézmények, évszázados kúltúrával.
                        És ez csak a pénzügyi szektor egy szelete!

A nyugati intézmények kultúrájának nagyon is meghatározó felelőssége van a magyarok jelenlegi, alacsony pénzügyi kultúrájának alacsony mivoltában.

Ezért, kedves Laura!

Kérem ne vegye személyeskedésnek az itt leírt megjegyzéseket!
                        Kérem értse meg, hogy az elmúlt évek keserű tapasztalati és a "nyugati" pénzügyi kultúrában való csalódottságunk az, ami arra ösztökél minket, az amúgy az átag magyar lakosságnál talán pénzügyileg tájékozottabbnak mondható fórumozókat, hogy gyanakvóak legyünk az önéhez hasonló, legalább is első olvasásra hihetetlennek tűnő ajánlattal szemben.

De, ha valóban kiemelt küldetésként kezelik, Ön és a cége, a magyar lakosság pénzügyi és vállalat irányítási kultúrájának fejlesztését, úgy sok sikert kívánok Önöknek!

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hétfőn elmegyek és megnézem. Ha valakit érdekel, beszámolok.
                          Várjuk, hiszen vagy találsz egy kincsesbányát vagy mosolyt csalsz az arcunkra

Hozzászólás

Kedves Pilotfish!

Köszönöm,hogy végre van valaki aki nem csak kifogást keres.25 éves pénzügyi múlttal rendelkezem és eddig mindössze 3 cégnél dolgoztam. Grawe 13év, Fundamenta ahol 9évig voltam 5ös vezető ként jöttem el,majd most itt 2.éve. Az előző két cégtől szülés miatt jöttem el.Most 3 éves a kislányom .Tehát nem olyan ember vagyok aki ma ezt holnap már azt szajkózza.Az,hogy az országban egyedülálló stratégiát dolgoztunk ki ami hála Istennek teljesíthető az szerintem nem baj. Persze meg értem mindenkinek a maga cége a favorit. Attól még a más lehetőségeit nem kell ki macerálni. Épület? Mi a baj vele? Egy irodaház! Ovi ami az enyém? Mi a baj vele? Havi 30ezer ft-ért éjel-nappal nyitvatartó van másik az országban magán bölcsi és ovi? Nincs! Hát ezért is gúnyt kapok. Nem baj. 4 gyermekes anya ként már edzett vagyok!

Hozzászólás

ok..akkor a szokásos bullshit után valami konkrétum arról, hogy hogyan lesz ebben a kamatsivatagban az ügyfelek befektetett pénzéből GARANTÁLT 8-20% hozam? (mert már mindenről tudunk, de erről semmit)

Hozzászólás

... az országban egyedülálló stratégiát dolgoztunk ki ami hála Istennek teljesíthető
                                Kedves Laura!
                                Tényleg sokat segítene, ha lenne egy weboldal, benne korrekt termékleírás, a cég menedzsereinek szakmai bemutatása, befektetőknek szóló információk.

Nem kellene találgatni pl., hogy csak „névrokonság” van a San Diego-i céggel, vagy ez egy induló leányvállalat?

Mindegy, hétfőn megbeszéljük. Lesz néhány kérdésem, amik közül néhányat már feltettem a weboldalamra.

Hozzászólás

Working...
                                X