Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Global Business Union Zrt.

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Global Business Union Zrt.

Üdv mindenkinek. Amire fel hívnám mindenki figyelmét a következő.Mi nem bankkal,tőzsdével,biztosítóval stb. állunk kapcsolatban,hanem közvetlen a tőke erős cégekkel ahol az ügyfeleink a pénzükért cserébe résztulajdonossá válik. Legkisebb összeg 1 millió forint a legrövidebb futamidő azonban 1 év! A nyereséget illetően összegtől függően 8- akár 20% ami garantált. Ha konkrét kérdésed van keress email-ban ,vagy telefonon. Szép napot!

E-mail cím és telefonszám adminisztrátor által törölve.

Hmmm kíváncsi lennék milyen cégbe vagy cégekbe lehet bekerülni. Mondjuk találtam egy ovodát, ezzel az email címmel http://www.ceginfo.hu/ceg/torpikek-c...tml#cegkivonat

Hozzászólás

Laura69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Üdv mindenkinek. Amire fel hívnám mindenki figyelmét a következő.Mi nem bankkal,tőzsdével,biztosítóval stb. állunk kapcsolatban,hanem közvetlen a tőke erős cégekkel ahol az ügyfeleink a pénzükért cserébe résztulajdonossá válik. Legkisebb összeg 1 millió forint a legrövidebb futamidő azonban 1 év! A nyereséget illetően összegtől függően 8- akár 20% ami garantált. Ha konkrét kérdésed van keress email-ban,vagy telefonon. Szép napot!
      Laura69 .... Tetszik a neved. Mennyi?

Hozzászólás

Jano, Jano........ az a 69 az 63.........éhes disznó is makkal álmodik
        www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

simifx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Jano, Jano........ az a 69 az 63.........éhes disznó is makkal álmodik
          Csak nehogy or-kati fórumtársat is megkívánja.
          Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Csak nehogy or-kati fórumtársat is megkívánja.
            Jano, én hímnemű vagyok, ne kattanj rám!!! Az ork-ati akar lenni, ha kell, egy orkpofát teszek fel avatarnak

Hozzászólás

orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Jano, én hímnemű vagyok, ne kattanj rám!!! Az ork-ati akar lenni, ha kell, egy orkpofát teszek fel avatarnak
              Eddig én is azt hittem, hogy nőnemű vagy....., úgyhogy tényleg kéne az az avatar váltás......
              www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

ork kati lol...

Hozzászólás

Garantált 8-20% hozam egy név nélküli, csak telefonszámot és ingyenes e-mail címet publikáló személytől?

Ugyan az emberek 99,99%-a rögtön átlát a szitán, de azért én a maradék 0,01% védelmében töröltem az elérhetőségeket.
                  Szia. Több infót szeretnél? Mikor jársz Kecseméten? Szívesen látlak az irodámban! A cég neve Global Business Union zrt. Elérhetőségek az adatlapomon!!

Hozzászólás

A szokásos. MNB engedély hiányában befektetési tevékenység folytatása, hihetetlen ajánlatok...

Erősen csalás gyanús. Pár év és a károsultak fognak itt fórumozni.
                    Két dokumentumot találtam egy gyors keresés eredményeként.

Az első egy határozat, amely engedélyezi a "(...) biztosításközvetítői tevékenység alkuszként történő végzését."

A második egy felszólítás, melyben kötelezik "(...) a Biztosításközvetítőt, hogy az adatszolgáltatási kötelezettségeire vonatkozó jogszabályi előírásoknak a jövőben tegyen eleget."

Mindenestre az nyílvánvaló, hogy valamilyen alkuszcéggel van dolgunk.

Hozzászólás

Laura69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szia. Több infót szeretnél? Mikor jársz Kecseméten? Szívesen látlak az irodámban! A cég neve Global Business Union zrt. Elérhetőségek az adatlapomon!!
                      Ezt ki nem hagynám.

Laura, készítheted a befektetésre ajánlott cégek éves beszámolóit. Egy tárgyalás után hétfőn dél körül beugrok, meghallgatom az ajánlatot.
                      Frangepán sétány?

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ezt ki nem hagynám.

Laura, készítheted a befektetésre ajánlott cégek éves beszámolóit. Egy tárgyalás után hétfőn dél körül beugrok, meghallgatom az ajánlatot.
                        Frangepán sétány?
                        Rendben,várlak. Dél körül nálad mit jelent? Pontosan mikor vagy várható?

Hozzászólás

Hmmmm. Én meg kíváncsi vagyok,hogy itt felnőtt emberek vannak vagy csak játszadozó kukacoskodó gyerekek?

Hozzászólás

Nem vagyunk biztosításközvetítő alkusz cég.Ugyhogy nem nyertél!

Hozzászólás

Egy kérdésem lenne,magyar érdekeltségű cégekről van szó az ajánlatukban.

Hozzászólás

Working...
                              X