Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Élő FOREX kereskedési nap - tozsdenap.com

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Élő FOREX kereskedési nap - tozsdenap.com

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Élő FOREX kereskedési nap és JÓTÉKONYKODÁS !!!

A bevétel most is jótékony célra kerül felajánlása, nevezetesen az Együtt a Daganatos Gyermekekért Alapítványnak. ( http://dgy.hu/ )

A kereskedési nap célja:

- A rendezvény bevételének karitatív jellegű felajánlása
    - Kereskedési stratégiák bemutatása a nemzetközi pénzpiacokon
    - Profi gondolkodásmód átadás, hogyan találjunk alacsony kockázatú nagy valószínűségű lehetőségeket napon belül
    - A napon belüli lehetőségek lekereskedése éles számlákon, valós pénzekkel, a kereskedés gyakorlati bemutatása
    - A deviza és részvénypiacokról évtizedes gyakorlattal rendelkező kereskedők sokrétű tapasztalatainak átadása
    Helyek limitált számban, 50 főben határoztunk meg!
    Részvételi díj: 15.000,- Ft/fő mely összeg tartalmaz egy háromfogásos ebédet
    Élő Kereskedési nap: 2012. február 10. 8:30-17:00
    Helyszín: Danubius Hotel Aréna - 1148 Budapest, Ifjúság útja 1-3
    Regisztráció: 8:00-8:30

regisztrálni itt tudtok: http://tozsdenap.com/index.php?optio...rmer&Itemid=60
    fizetni a helyszínen Tudtok.

A különféle témákból töröltem a hozzászólásaid, mert ezekben Spam volt. Egyet átmozgattam ide, mert beszélni természetesen lehet róla.

Azt viszont nem értem, hogy miért jó valakinek, ha rögtön erőteljes apameléssel mutatkozik be egy közösségnek.

Hozzászólás

szentég

krizso76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Élő FOREX kereskedési nap és JÓTÉKONYKODÁS !!!

A bevétel most is jótékony célra kerül felajánlása, nevezetesen az Együtt a Daganatos Gyermekekért Alapítványnak. ( http://dgy.hu/ )

A kereskedési nap célja:

- A rendezvény bevételének karitatív jellegű felajánlása
      - Kereskedési stratégiák bemutatása a nemzetközi pénzpiacokon
      - Profi gondolkodásmód átadás, hogyan találjunk alacsony kockázatú nagy valószínűségű lehetőségeket napon belül
      - A napon belüli lehetőségek lekereskedése éles számlákon, valós pénzekkel, a kereskedés gyakorlati bemutatása
      - A deviza és részvénypiacokról évtizedes gyakorlattal rendelkező kereskedők sokrétű tapasztalatainak átadása
      Helyek limitált számban, 50 főben határoztunk meg!
      Részvételi díj: 15.000,- Ft/fő mely összeg tartalmaz egy háromfogásos ebédet
      Élő Kereskedési nap: 2012. február 10. 8:30-17:00
      Helyszín: Danubius Hotel Aréna - 1148 Budapest, Ifjúság útja 1-3
      Regisztráció: 8:00-8:30

regisztrálni itt tudtok: http://tozsdenap.com/index.php?optio...rmer&Itemid=60
      fizetni a helyszínen Tudtok.
      Az a probléma ezzel, hogy ellenőrizhetetlenül pici az esélye, hogy a pénz oda jut ahova megvan beszélve...
      Legtöbb esetben valakinek a kereskedési pénzének a feltöltésére kerülnek az ilyen alapítványos bohócságok.Sajnos...
      Megoldás: közösen együtt elvinni az úrnát a kórházba. De ott is figyelni és igazoltatni, akinek a pénz átadásra kerül. Különben azt csinálnak vele , amit akarnak...

Hozzászólás

Életem legmélyebb pontján napi 800Ft-ból ettem. Régebb óta utalgatok pénzt ezeknek az alapítványoknak, de én agyament ekkor is utaltam, sőt volt amikor tenyésztettem díszállatokat, és eladásra bocsátottam párat, a bevételt az alapítványok kapták. Én hiszek abban, hogy a sors idővel visszaadja valaki által az önzetlen segítséget bármilyen formában. Viszont tényleg jobb ha az ember maga megy be az adományával, ami nem pénz! Aki ilyen célból keres pénzt, hogy betegséggel él vissza idővel úgyis a sors kezére jut. Ezt azért mondom, mert az éves kimutatásomon volt amikor az adományozott összeg tizede volt lekönyvelve. Szóval aki adakozni akar nagyobb összeget, pld. milliókat inkább vegye meg a berendezést a gyerekeknek, felszerelést stb.

Hozzászólás

hortobagyipalacsinta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az a probléma ezzel, hogy ellenőrizhetetlenül pici az esélye, hogy a pénz oda jut ahova megvan beszélve...
          Legtöbb esetben valakinek a kereskedési pénzének a feltöltésére kerülnek az ilyen alapítványos bohócságok.Sajnos...
          Megoldás: közösen együtt elvinni az úrnát a kórházba. De ott is figyelni és igazoltatni, akinek a pénz átadásra kerül. Különben azt csinálnak vele , amit akarnak...

Mielőtt elolvastam volna a honlapot már tudtam, hogy ki lesz az előadó.
          Csizmadia Balázs már többször szervezett jótékonységi programot.

Hozzászólás

Working...
          X