Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forexpo

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forexpo

Van egy nagyon jó program ajánlatom!!!

FOREXPO kiállítás és előadássorozat, avagy devizakereskedés a gyakorlatban

Időpont: 2012. december 7 – 8.
    Helyszín: Hilton Budapest Westend Hotel 1062 Budapest Váci út 1-3.
    Nyitva tartás: Péntek - Szombat: 9.00 –18.00 óráig
    Belépő : 2.000,- Ft A rendezvényen szakmai regisztráció működik.
    Kedvezményes belépő: 1.000,- Ft Előregisztráltak részére
    A szakkiállítással párhuzamosan zajló előadássorozat a belépőjeggyel látogatható.
    www.forexpo.hu

ÚÚÚ ezek biztos profik ha rászorulnak az 1-2 ezeresre.
    A forexegyetemnél legalább ingyenes volt a trade bemutató a Lurdyban.

Hozzászólás

KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ÚÚÚ ezek biztos profik ha rászorulnak az 1-2 ezeresre.
      A forexegyetemnél legalább ingyenes volt a trade bemutató a Lurdyban.
      khmm.....
      nézz rá légyszi a profit.hu-n a naptárra, balodalon
      én már töröltem a hírlevelet

Hozzászólás

kösz. Úgylátszik mindenhova elér a kezük. Ennyire válság van náluk is?!!.....

Hozzászólás

megnéztem a programot, elég sok előadás is lesz. azokra vajon érvényes a jegy vagy külön fizetősek?

Hozzászólás

A szakmai előadásokért nem kell külön fizetni, a megváltott belépőjeggyel részt lehet venni a konferencián.

Hozzászólás

Egy a lényeg,,hogy valamennyit fizessetek!!!!!!

Hozzászólás

Kedves Judit,
                Te is tudod,hogy amit ingyen adnak,annak nincs értéke,úgy is bánnak vele.Szerintem a napi ezres igen méltányos ár,valószínüleg a terem bérleti díjának csak a töredékét fedezi.Maga a rendezvény témakörei is olyanok,hogy bizonyára sokan találnak maguknak olyat,ami felkelti érdeklődésüket. Látható,hogy ez nem a profitról szól (bár a Profit.hu,azaz Pintér Péterékhez köthető)

Hozzászólás

Nem akarom a csendőr szerepét játszani, de ne pörögj már ezen ennyire légyszives. Senkit nem érdekel az 1000 forint rajtad kívül. Egyébként ha utánaszámolsz ez még az önköltségi kiadásaikat sem fedezi. Ez csak arra való, hogy az olyan észlényeket, akiknek közük nincs a tőzsdéhez távoltartsa!

Am biztos jó rendezvény lesz, én megyek

Hozzászólás

Még a discoba is ingyenes a nőknek a belépés, akkor szupertraderekhez akik milliókat kaszálnak , hozzájuk miért nem?

Hozzászólás

Még a discoba is ingyenes a nőknek a belépés, akkor szupertraderekhez akik milliókat kaszálnak , hozzájuk miért nem?
                      Ide valószínűleg nem a d**ás reményében mennek az emberek, mint a discoba. Így az ingyen belépőre vágyó nőkre sincs túl nagy szükség. Inkább pont fordítva. A milliomosokra vadászó csajoknak is kelljen egy kis pénzt befektetni az ismerkedési lehetőségbe.

Hozzászólás

archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ide valószínűleg nem a d**ás reményében mennek az emberek, mint a discoba. Így az ingyen belépőre vágyó nőkre sincs túl nagy szükség. Inkább pont fordítva. A milliomosokra vadászó csajoknak is kelljen egy kis pénzt befektetni az ismerkedési lehetőségbe.
                        szinte ugyanezt akartam írni A nagy emancipáció közepette beláthatnák egyesek, hogy ezen a szinten már nem elég a csinos ruha kicsit többet kell belefeccolni a skalpolásba.. Mellesleg a discot nem emliteném egy szinten ezzel a körrel... amugy meg amelyik ingyenes dizsi az olyan is..

Hozzászólás

a ország egyik legjobb kereskedőjének(Pintér Péter) előadására valaki sajnál 1.000 ft ot, az mit akar??

Hozzászólás

Azért mellőzhetnénk a hímsoviniszta szövegeket, sokkal nagyobb százalékban szoktak itt elhangozni buta kérdések és felvetések az erősebbik nemtől.
                            Kijátszani a szexkártyát nem volt szép Arch & Dvit

Viszont Judit: ez az ezres pont akkora összeg ami távol tartja a nem odavaló laikusokat. Akinek nincs rá ennyije az ne forexezzen, ne tőzsdézzen.

Hozzászólás

ezzel én is így vagyok, ha valóban mindent meg lehet nézni a belépő áráért, akkor egy szavunk nem lehet. Kedves Kjudit ne trollkodj

Hozzászólás

Working...
                              X