Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forexpo

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Majd talán akkor fizetek, ha bizonyítja magáról, hogy toptrader. Addig ez a játék, nyílvánvaló, hogy ennek a szuper új brókernek a reklámpénzéből van felépítve. Az egész egy nagy láncjáték. Nekik a számlanyitás a lényeg, iszonyú milyen jutalékokat kapnak a kereskedésinkből. És még van képük megkopasztani? -Az ingyenes tradebemutatón se hippik rohangáltak....

Hozzászólás

Én Judit pártjára állok.

Ez egy marketing rendezvény. Az települ ki, aki 120e + Áfát (vagy többet) kifizet a helyért, s az tart előadást, aki ugyanennyit fizet a 45 perces lehetőségért. Plusz bevétel a belépő. Ennyiből már meg lehet szervezni egy ilyet.

Nem vitatom, hogy okos gondolatok is elhangzanak majd, ami talán megér egy ezrest (vidékről felutazva egy tizest), de nyilvánvaló, hogy az tudja ezeket az árakat könnyedén kiperkálni, aki már vagyonokat gyűjtött az oktatásból, egyéb szolgáltatásból. Éppen azok, akiket számtalanszor bíráltunk már a semmit se érő tanfolyamok, de extrém árak miatt. Ez a rendezvény csak segít nekik új madarakat fogni. Persze tisztelet a kivételnek.

Mielőtt jóakaróim megint nekem támadnak, én sajnos az ingyenes weboldalamból, meg az eddigi bevételemből nem tudom/akarom kifizetni a min. 240e+Áfát. Persze, ha hirtelen megugrana a megrendeléseim száma …

Hozzászólás

Kedves KJudit, hidd el, hogy nem a Te 1000 forintod fog hiányozni nekik. Viszont ha neked ennyit sem ér meg hogy meghallgasd a lehetőségeket akkor tényleg nem kell elmenni.
        Viszont hétvégén biztos találsz valahol ingyenes discot. Jó szórakozást hozzá.

Hozzászólás

A disco csak egy példa volt. De lovagolhatsz rajta, hetekig, mer nem tagadom járok.
          Az viszont már felháborít, amit sokan nem látnak meg vagy látják jól, csak ők is profitálnak belőle. Úgy állítják be, hogy jaj csak egy ezres ennyit , ha nem bírsz ki....
          Ám a legnagyobb baj az egészben, hogy piramisjátékszerűen mlm rendszerbe építik ki és játszanak az ember hitével, hogy pénzt kovácsoljanak.
          Ügyesek nem mondom. De amit oktatnak már rég megtaláljátok az interneten.
          Várom a spread eredményeket az ettől az új brókercégtől amit most reklámoznak.
          Kiváncsian varom mennyire versenyképesek az éles számlával a többi között ami már bárki számára elérhető. Kedves Shortosgyulának köszönöm, hogy segített a brókerválasztásba.
          Reklámozni nem szeretném melyiket,de tényleg szuper. És ha ez a bróker meg se közelíti, akkor remélem üres teremmel találkozik ez a figyelemfelkeltő hüvelykújjas cég. (még a topikot is marketinges módszerrel nyitják)

Hozzászólás

Én elmegyek.
            1000ft egy mozijegy ára.

3 BKV jegy.

Én is a fizetős tanfolyamok nagy ellensége vagyok, de aki 1000 ft-on sóherkedik, az nagy blankolt.

Hozzászólás

Hogyan kereskedhetek sikerrel magánszemélyként devizával a világ legnagyobb piacán?
              Ez a kérdés kezdők és profik számára egyaránt felmerül, és választ is kaphatnak erre azok az érdeklődők, akik december 7-8. között ellátogatnak az első nagyszabású hazai Forex rendezvényre.

A gazdag szakmai előadássorozaton megismerheti, hogyan kerülhetők el a kereskedők által elkövetett leggyakoribb hibák, tovább megismerhetők a különböző Spike- stratégiák, a kockázatkezelő és nyereségmaximalizáló módszerek, és nem utolsósorban a tőzsdepszichológia izgalmas témái. mindezek nem csak az előadásokon szerezhetők meg, a 15 hazai hivatásos forex kereskedő cég standon profi szakemberek látják el személyre szabott tanácsokkal az érdeklődőket.

Hozzászólás

A kérdés csak az, hogy vajon aki beszél róla sikeresen kereskedik-e magánszemélyként.
                Forexpo köszönjük az újabb marketinges bejegyzésed.
                Spike stratégia nem bizonyítottan sikeres stratégia. Van valakinek erre bizonyítéka?
                Mellesleg elvégeztem a tanfolyamot és a Zsolt által tartott brokerszámlánál is megfordultam. Sajnos semmi és senki nem bizonyította nála,hogy hosszútávon sikeres.

Hozzászólás

KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A kérdés csak az, hogy vajon aki beszél róla sikeresen kereskedik-e magánszemélyként.
                  Forexpo köszönjük az újabb marketinges bejegyzésed.
                  Spike stratégia nem bizonyítottan sikeres stratégia. Van valakinek erre bizonyítéka?
                  Mellesleg elvégeztem a tanfolyamot és a Zsolt által tartott brokerszámlánál is megfordultam. Sajnos semmi és senki nem bizonyította nála,hogy hosszútávon sikeres.
                  De jó, hogy néha valaki gondolkodik és nem béget, mint egy birka és nem nyal be csontig a "toptradereknek".

Hozzászólás

Eleinte én is elleneztem a belépo szedését.
                    Viszont abban tényleg igazuk van hogy nem akarunk olyan látogatókat akik azt se tudják hogy eszik-e vagy isszák a forexet, és csak úgyy betévednek az utcáról mert túl hideg van odakint

A kiállítás egy 5 csillagos szállodában lesz. Olyan eloadásokkal amikért kulon kulon tízezreket szoktak elkérni a hallgatóktól.
                    Ha a hotel bérleti díját nem is számoljuk, akkor még ott van a TV + rádió + újság hírdetés díjai (ami nem két fillér) aminek be kell jonnie a szervezok felé.

A rendezvény fo támogatójaként mi is rendesen hozá járultunk a koltségekhez.

Ha valaki szeretne olcsóbban jonni akkor regisztráljon elore, és 1.000 Ft nem hiszem hogy bárkinek is fejfájást okozna.

Hozzászólás

No, azért a hideg elől senki sem szokott bemenekülni egy 5 csillagos szállodába. Nagyon is célközönség megy ilyen rendezvényre, akiket meg gyorsan el lehet érni fórumokon, hírleveleken keresztül, így olyan sokat csak nem kell költeni a reklámra.

A bevétel jelenleg minimum 4,2 milla: helypénz: 15*120e=1,8millió, előadás: 15*120e=1,8millió, 2*300 belépő: 600e. Ebből lejön a szálloda költsége, a többi a szervezőé. Megéri.

A résztvevők elköltségelik a beugrót, viszont célirányosan kapnak néhány száz potenciális ügyfelet.

Ez erről szól, nem kell túlragozni, meg tízezres értékű előadásokról regélni.

Igazából a brókerekkel nincs is baj – kivéve ha az a bróker IB-jének a függő ügynökének az affiliateja – mert kereskedni kell valakinél, s jó, ha épül egy személyes kapcsolat.

A problémásabbak azok a sztároktatók és egyéb szolgáltatók, akik szó szerint megveszik az ismertséget abból a pénzből, amit korábban az ügyfeleik dobtak össze.

S lehet, hogy csak egy ezres a beugró, de valószínűleg azt nem mondják el, amit egyébként extrém árakon szoktak oktatni. Beetetés viszont lesz.

Ettől függetlenül, ha pesti lennék, csak megnézném a sztárokat, de vidékről utazgat a fene.

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Eleinte én is elleneztem a belépo szedését.
                        Viszont abban tényleg igazuk van hogy nem akarunk olyan látogatókat akik azt se tudják hogy eszik-e vagy isszák a forexet, és csak úgyy betévednek az utcáról mert túl hideg van odakint

A kiállítás egy 5 csillagos szállodában lesz. Olyan eloadásokkal amikért kulon kulon tízezreket szoktak elkérni a hallgatóktól.
                        Ha a hotel bérleti díját nem is számoljuk, akkor még ott van a TV + rádió + újság hírdetés díjai (ami nem két fillér) aminek be kell jonnie a szervezok felé.

A rendezvény fo támogatójaként mi is rendesen hozá járultunk a koltségekhez.

Ha valaki szeretne olcsóbban jonni akkor regisztráljon elore, és 1.000 Ft nem hiszem hogy bárkinek is fejfájást okozna.

Majd, ha ráérek, akkor pár könnycseppet elmorzsolok:-)

Valószínű, hogy nem kell feltennem a kérdést, hogy melyik oldalon állók keresnek többet...ilyenkor nem számít a 90% elveszti a pénzét szlogen:-)

Az 1000, 2000 Ft nevetséges összeg, de éppen azért, mert feltételezem bármely brókercég megkeresi a látogatóktól így beszedhető összeget egy normál kereskedési nap első órájában, egy oktató pedig a többszörösét a havi 1 oktatásával.

A gusztustalan ebben nem az, hogy belépő van, hanem az, hogy a saját reklámotokat fizettetitek ki. Vajon milyen plusz információt kaphatok egy brókercégről személyesen, amit nem tudhatok emg a honlapján és mi ér többet, mint a kereskedés során szerzett tapasztalat.

Az a duma, hogy így szűrjük a látogatókat....-))))

OMG! Betévednek az utcáról....örüljetek neki:-)

Tanfolyamra nem azok fognak befizetni, aki azt sem tudják mi fán terem?? Meg a verebek, akik kifizetik az ellenőrizhetetlen eredményű oktatásokért a "több tízezret".

Nem ez a cél?

(Általában a vásárok, kiállítások, expok lényege, hogy a kiállítók, azért kérnek belépőt, mert valami extrát nyújtanak, magyarul kedvezményt a termékeik árából és nem azért, hogy a költségeiket csökkentsék.)

Hozzászólás

nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Majd, ha ráérek, akkor pár könnycseppet elmorzsolok:-)

Valószínű, hogy nem kell feltennem a kérdést, hogy melyik oldalon állók keresnek többet...ilyenkor nem számít a 90% elveszti a pénzét szlogen:-)

Az 1000, 2000 Ft nevetséges összeg, de éppen azért, mert feltételezem bármely brókercég megkeresi a látogatóktól így beszedhető összeget egy normál kereskedési nap első órájában, egy oktató pedig a többszörösét a havi 1 oktatásával.

A gusztustalan ebben nem az, hogy belépő van, hanem az, hogy a saját reklámotokat fizettetitek ki. Vajon milyen plusz információt kaphatok egy brókercégről személyesen, amit nem tudhatok emg a honlapján és mi ér többet, mint a kereskedés során szerzett tapasztalat.

Az a duma, hogy így szűrjük a látogatókat....-))))

OMG! Betévednek az utcáról....örüljetek neki:-)

Tanfolyamra nem azok fognak befizetni, aki azt sem tudják mi fán terem?? Meg a verebek, akik kifizetik az ellenőrizhetetlen eredményű oktatásokért a "több tízezret".

Nem ez a cél?

(Általában a vásárok, kiállítások, expok lényege, hogy a kiállítók, azért kérnek belépőt, mert valami extrát nyújtanak, magyarul kedvezményt a termékeik árából és nem azért, hogy a költségeiket csökkentsék.)
                          Nem tudom miért vagy abban a tévhitben hogy a belépo ára a kiállítók zsebében landol. A szervezo cég szabja a díjat és ok koltik el a pénzt arra amire jónak gondolják. Ha csak a fele megy el TV-rádió és egyéb hirdetésekre akkor sem sajnálom toluk a pénzt.

Nekik jutott eszébe eloszor hogy kiállítást szervezzenek!

Ha valaki sajnálja az 1.000-2.000Ft belépore a pénzt azt nem igazán értem.

Ha valaki tényleg el szeretne jonni és csak ez a 2.000Ft + 5.000Ft utazási koltség számít neki akkor írjon nekem egy e-mail uzenetet a nevével telefonszámával (ígérem nem fogok telefonálgatni senkinek feleslegesen) és a kiállításra viszek egy ajándékcsomagot ami tobbe kerul mint 7.000 Ft

Így kap is valamit a pénzéért ha már az eloadások nem érik meg neki.

Én az alábbi témákról fogok beszélni:

- Hogyan kerüljük el a kereskedők által gyakorta elkövetett hibákat?

- Mi mozgatja a FOREX piacot?

- Hogyan gondolkodnak a sikeres kereskedők?

Hozzászólás

Nem tudom miért vagy abban a tévhitben hogy a belépo ára a kiállítók zsebében landol. A szervezo cég szabja a díjat és ok koltik el a pénzt arra amire jónak gondolják. Ha csak a fele megy el TV-rádió és egyéb hirdetésekre akkor sem sajnálom toluk a pénzt.

Nekik jutott eszébe eloszor hogy kiállítást szervezzenek!

Ha valaki sajnálja az 1.000-2.000Ft belépore a pénzt azt nem igazán értem.

Ha valaki tényleg el szeretne jonni és csak ez a 2.000Ft + 5.000Ft utazási koltség számít neki akkor írjon nekem egy e-mail uzenetet a nevével telefonszámával (ígérem nem fogok telefonálgatni senkinek feleslegesen) és a kiállításra viszek egy ajándékcsomagot ami tobbe kerul mint 7.000 Ft

Nekem kell az a 7000ft-os ajándékcsomag.
                            Ha mindkét nap megyek, hozol nekem mind a két nap?

Hozzászólás

Még szerencse, hogy a hozzászólásom többi részét tekintve nem vagyok tévhitben.

Felteszem a kérdést: a kereskedésből vagy a brókeri jutalékodból élsz?

Ha az utóbbi, akkor miért tartasz a felsorolt témákról előadást???

Hozzászólás

Na most kezd érdekelni a dolog.

Komolyan gondoltad? Megszívnád, ha most a sok vidéki trader bejelentkezne hozzád, átvenné az ajándékcsomagot, aztán, ha unja a marketinget, elsétálna megnézni a Halászbástyát.

Hozzászólás

Working...
                                X