Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csatolmanyok

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Csatolmanyok

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Udv Harzol,

Gratula a forumhoz.

Egy technikai kerdesem lenne:

Csatoltam nehany kepet a temamhoz es latom hogy a rendszer lekicsinyitette az eredeti meretet. Nem az elonezetre gondolok, hanem amikor rakattintasz es kinagyitja, latom hogy szamottevoen kisebb a kep.
    Lenne esetleg ra mod hogy engedelyezz legalabb 800x600-as felbontast? Ezek grafikonok amik max 40k meretuek eredetileg.

Koszonettel,

HWT

Ok. Megemeltem a beállításokat, így most jpg esetén 80k és 1000x1000 a maximális felbontás, de a többi képtípusnál is 800x800 engedélyezett.
    (persze egy bmp ekkor már bőven több lesz, mint 80k, így ezt a határt is érdemes figyelembe venni.)

Hozzászólás

Ekkora felbontás elég is. Így már tisztán kivehető minden.

Hozzászólás

Harzol, koszonom a gyors segitseget.

HWT

Hozzászólás

Köszi harzol, ami nem világos, hogy én rontottam el valamit, vagy másképp kellett volna betennem a képet?

Szerk: közben rájöttem a csatolásokat kellett volna használnom, én meg a kép beillesztését használtam.
          ha gondolod törölheted is onnan a két beírást

Hozzászólás

Szerintem nem fog senkit zavarni ott, csak azt nem szerettem volna, ha ott kezdjük kitárgyalni a képfeltöltés, beszúrás mikéntjét.

A csatolás részen változtattam, most már a thumbnail képek is nagyobbak kicsivel.

A külső fájlok megjelenítésében próbálok beállítani még valami korlátot, hogy ne lehessen bizonyos szélességnél nagyobb képet beszúrni.

Mindenesetre jobban örülnék, ha nem külső forrásból hívnátok meg a képeket, mert ha esetleg onnan törli valaki őket, akkor az itt is hibát okoz.

Jó, hogy előjött ez a téma, legalább helyrerakom a dolgokat.

Hozzászólás

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem nem fog senkit zavarni ott, csak azt nem szerettem volna, ha ott kezdjük kitárgyalni a képfeltöltés, beszúrás mikéntjét.

A csatolás részen változtattam, most már a thumbnail képek is nagyobbak kicsivel.

A külső fájlok megjelenítésében próbálok beállítani még valami korlátot, hogy ne lehessen bizonyos szélességnél nagyobb képet beszúrni.

Mindenesetre jobban örülnék, ha nem külső forrásból hívnátok meg a képeket, mert ha esetleg onnan törli valaki őket, akkor az itt is hibát okoz.

Jó, hogy előjött ez a téma, legalább helyrerakom a dolgokat.
              A külső helyről képeknek több hátránya is van. Amiket említettél és még a feltöltőnek is plusz macera. Meg is szüntethetnéd szerintem ezt a lehetőséget. DE!!! Néhány hónapig én sem találtam meg a csatolás lehetőséget. És eszembe sem jutott megnézni a „részletes válassz” gombot. Csak gyors válasz – kép beillesztése. Az a gomb mutathatna a csatolásra is szerintem. Mert ezek szerint egyikünknek sem érdeke külső forrásból képeket linkelni.

Hozzászólás

Igen, nekem a kis képecske ikon, a kép beillesztése szöveggel egyértelműnek tűnt és nem is kerestem tovább, csak miután bement az a böszme kép

Hozzászólás

Ok. Az ötlet jó, remélem meg tudom oldani, hogy a képfeltöltés kerüljön a külső képhivatkozás megadásának helyére.

Hozzászólás

Working...
                  X