Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Reklám jellegű hozzászólások

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• harzol
    új témát indított: Reklám jellegű hozzászólások

Reklám jellegű hozzászólások

A fórum kezd felnőttkorba lépni, így már ilyen témákkal is érdemes foglalkozni. Mit szabad és mit nem a Tőzsde Fórumon?
    Nem kőbevésett szabályzat, hanem inkább vitaindító és iránymutatás.

Jelen állás szerint ami mindenképpen megengedett:
    • Tőzsdei, befektetési téren témát indítani egy termékről/szolgáltatásról/cégről.
    • Nem spam jellegű hozzászólások írása esetén aláírásban 1-2 sor. (De ha valaki ezért értelmetlen hozzászólásokat generál az már nem.)

Megtűrt:
    • Egyetlen hozzászólásban beajánlani valamit, ami a témába releváns. Ennek vannak fokozatai. Egy előnyöket/hátrányokat felvonultató hozzászólás kifejezetten hasznos és elfogadott, de egy ügyfélszerzésre irányuló és semmitmondó "ajánlom magamat" hozzászólás már kevésbé.
    Nem megengedett:

• Nem releváns (nem pénzügyi, befektetési, tőzsdei...) reklám jellegű téma indítása. Csevegés alatt mindez kevésbé szigorú, de a direkt reklám ott is tilos.
    • Offtopik, reklám jellegű hozzászólás bármely témában.
    • Tömegesen ajánlgatni egy terméket/szolgáltatást/céget különféle témákban. (Ekkor kell neki inkább saját fórumtémát indítani, aláírást használni...)
    • Tagokat reklámozás céljából privát üzenetekkel zargatni.
    • Üzleti haszonszerzés céljából valótlan állításokkal félrevezetni a tagokat.
    • Illegális tevékenységet bármely amúgy megengedett formában ajánlani.
    A nem megengedett eszközöket használók számíthatnak a téma, vagy hozzászólás törlésére. Súlyosabb esetben kitiltásra.

Szerencsére sok problémás eset nincs, de ha bárki ilyet észlel a hozzászóló neve alatti tábla ikonnal jelentheti azt. Továbbá negatív hírnévpont is adható a "mérleggel" bárki által. Ha a delikvens hírneve mínuszba megy látható lesz, hogy nem tartja a közösség megbízhatónak. (piros hírnévpont)

Nyugodtan szóljatok hozzá a témához, tegyetek javaslatokat, vagy hozzatok fel problémás eseteket. Tényleg nincs semmi kőbe vésve, így ha azt a Tőzsde Fórum közösségének érdeke szolgálja bármin lehet még változtatni.

• harzol
    válaszolt
    No azért ez egy elég felemás történet a témát elolvasva.

Ennek megfelelően új helyre került:
    http://forum.tozsde.hu/tovabbi-befek...y-atveres.html

Szólj hozzá::

• harzol
    válaszolt
    Igen. Aláírás meglehetősen szabadon használható.

• Wenyard
    válaszolt
    Köszönöm a lehetőséget!

Megfelelő aláírásnak a következő?:

WENYARD-NASGO Nemzetközi pénzügyi ügyességi játék: http://tinyurl.com/WenyardStart

• harzol
    válaszolt
    Szia!

Persze. Nyugodtan indíthatsz.
    A tőzsdejátékok közt a helye: http://forum.tozsde.hu/tozsdejatekok/

• Wenyard
    válaszolt
    Szia!
    Most regisztráltam, új vagyok a fórumon.
    Nemrég indult a jelenleg is soft launch időszakban lévő online tőzsdejáték (Virtuális cégek, melyek részvényeinek árfolyamára a valós események hatnak) a Wenyard-Nasgo.
    A kereskedés február 12-től indul, addig részvények vásárlására van lehetősége a csatlakozott tagoknak.
    Az üzleti részében vagyok otthon, de a kereskedéshez szeretnék okosodni itt nálatok.
    Kérdésem, hogy elindíthatok-e egy topikot a témában? Biztosan vannak/lesznek érdekeltek.
    Köszönöm!

• harzol
    válaszolt
    Szia.

Mehet, csak arra kérlek, hogy a Daytrade alatti skalp téma legyen általános, tehát ne úgy fogd fel, mintha az csak a te képzéseidről szólna.
    Az olyan jellegű tartalmakat kérlek a Tőzsdei képzések alatt nyitott témába próbáld terelni.

Kellemes fórumozást!

harzol

• scalp
    válaszolt
    szia! Új vagyok itt, a skalp topikot elindíthatom? Scalp trader és oktató vagyok. Amennyiben ez tilos, vagy érdekes, légy szíves e-mailben vagy itt jelezd, nem szeretnék kellemetlenséget okozni

• harzol
    válaszolt
    Igen. Megengedett, de azért kérlek ne ess túlzásba. (Csak a link miatt ne szólj hozzá.)

A link egyébként nofollow.

• atomjani
    válaszolt
    Szeretném megkérdezni, hogy elfogadható e az aláírásom ilyen formában? Nagyon jó lenne, ha ez a link megengedett lenne, kicsit kötődik is a pénzügyi világhoz, melynek ez a fórum is része.

• harzol
    válaszolt
    Sziasztok!

Ma is volt egy eltévedt hozzászóló, aki valami MLM féleséget reklámozott a ForexEgyetem témában.
    Természetesen töröltem, de közben ketten már reagáltak is a hozzászólására (jogosan számonkérték rajta a kéretlen és OFF reklámot).

Természetesen a 2 reakciót is töröltem, hisz az eredeti hozzászólás hiányában már semmi értelme nem volt jelenlétüknek.

Ilyen esetben arra kérek mindenkit, hogy az érintett hozzászólás mellett, a felhasználó neve alatt alul a "Hozzászólás jelentése" ( Click image for larger version

Name:	hozzaszolas_mentese.gif
Views:	4
Size:	1.014 Byte
ID:	141232 ) gombbal jelezzétek a problémás hozzászólásokat.

Üdv és köszönöm,
    harzol
    Tőzsde Fórum adminisztrátor

Working...
X