Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórum hibák észrevételek

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Fórum hibák észrevételek

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    ...

egy marha érdekes dolog, regisztrációnál van egy ellenörző kérdés hogy mi magyarország fővárosa ... beírtam nagy betűvel Budapest ... nem fogatta el !

be írtam kis berűvel úgy működött

Én azt se fogadtam volna el hogy "fogatta" meg "be írtam"

Hozzászólás

Szia!

Valószínűleg valamit elgépelhettél, mert mindkét formában elfogadja a rendszer a választ.
      Nem akartam, hogy bárkinek is ezen akadjon el a regisztrációja.

Most egyébként leteszteltem és működik kisbetűvel és nagybetűvel kezdve egyaránt.

Üdv,
      harzol
      Tőzsde Fórum adminisztrátor

ui:
      Az MLM témát töröltem. Nincs köze a tőzsdéhez, így a fórumhoz sem és csak indulatokat szül.

Hozzászólás

nekem egy kis gondom lenne, ez az egyetlen oldal amit ha megnyitok állandóan frissítenem kell, hiába lépek be napközben újra, az előzőleg frisített állapotot mutatja, tehát bármikor belépek, egyből frissítenem kell, sőt ha belépek valamelyik topicba amit már régebben megnéztem akkor is újra frissítenem kell, csak akkor látom az új hozzászólást
        Köszi!

Hozzászólás

Milyen böngészőt használsz?
          Valószínűleg valami böngészőbeállítás miatt lehet. Megtennéd, hogy kipróbálnád egy másik böngészőben is?

Hozzászólás

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Milyen böngészőt használsz?
            Valószínűleg valami böngészőbeállítás miatt lehet. Megtennéd, hogy kipróbálnád egy másik böngészőben is?
            IE8 de soha nem használok mást és nem is nagyon szeretnék telepítgetni, céges gépre pláne, cégnél XP+IE8, otthon Win7+IE8

Hozzászólás

Ok. Ezzel el tudok indulni. Megnézem a dolgokat IE8-al és a felhasználó beállításokat is. Remélem találok valamit.

Hozzászólás

Sikerült IE8-al nekem is előidézni a hibát. Úgy tűnik ennél a böngészőnél valami másképp viselkedik.
                Ugyan szívesen mondanám, hogy használj másik böngészőt, de inkább beállítottam valamit, amivel elvileg elhárul a probléma. (cserébe viszont nagyobb szerver terhelést okoz, de ez a fórumozókat, látogatókat nem érinti.)

Köszönöm az észrevételed. Elég sokan használnak Internet Explorer-t és nekik ennyivel is használhatóbbá válik a Tőzsde Fórum.

Kérlek azért jelezz vissza, hogy valóban megoldódott-e a probléma.
                (a teszt előtt egy Ctrl-F5 viszont szükséges, hogy frissüljön a http header)

Hozzászólás

Bocs nem láttam a válaszod, most is azért néztem ide mert látom lehetett valami gubanc, mert eltűnt a mai napi termés, lehet, hogy visszakerül?

A helyzet javult egyébként, köszönöm!!

Hozzászólás

Igen. Sajnos valóban történt adatvesztés. Felettébb bosszantó, hisz pont a minőségi javulás érdekében váltottunk szolgáltatót nem is olyan rég.

Úgy tűnik reggel 5 és este 21 óra között minden elveszett.

Remélem a szolgáltató valamit ki tud menteni a meghibásodott szerverről és akkor utólag majd valahogy igyekszem mindent pótolni.

Hozzászólás

Igen. Sajnos valóban történt adatvesztés. Felettébb bosszantó, hisz pont a minőségi javulás érdekében váltottunk szolgáltatót nem is olyan rég.

Remélem a szolgáltató valamit ki tud menteni a meghibásodott szerverről és akkor utólag majd valahogy igyekszem mindent pótolni.
                      Köszi! Sidiusnak volt egy jó beírása, talán tegnap más nem is nagyon, de ő is kivételesen szó szerint idézett, szóval fogja tudni talán pótolni

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Köszi! Sidiusnak volt egy jó beírása, talán tegnap más nem is nagyon, de ő is kivételesen szó szerint idézett, szóval fogja tudni talán pótolni
                        Pótoltam!
                        Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ... más nem is nagyon ...

Kösz Lui
                          Akkor írjuk le újból, vagy várjunk, hátha visszakerül?

Hozzászólás

Mighti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kösz Lui
                            Akkor írjuk le újból, vagy várjunk, hátha visszakerül?
                            Írjatok, akkor harzol-nak sem kell keresni-várni, kevés beírás volt úgyis.
                            Érdekes, hogy annyian nézik szinte egész nap, és semmit nem írnak, kezdőknél még megértem, van bőven mit olvasni, de haladók, főleg profik minek nézik ha nem írnak és újdonság sem nagyon van?

Hozzászólás

Ne is várj a szolgáltatóra, már nem is fontos csak ne sűrűn legyen ilyen. még jó hogy van legalább napi mentés ezek szerint, tényleg komoly kincsek gyűltek itt össze.

Hozzászólás

Working...
                              X