Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórum hibák észrevételek

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Ha minden igaz akkor mostantól raid-be lesz kötve az adatbázis szerver merevlemeze is, szóval gyakorlatilag kizárható adatvesztés. A szolgáltató ígérete szerint.

Mindenesetre ezek után nincs több dobásuk. Ha bármi hasonló gikszer lenne, akkor keresek egy megbízhatóbb hosting céget.

Köszi a megértést.

Hozzászólás

Hello!

Harzol mi a baj a fórummal? Mostanában sokszor nem jön be! Tibit is ezzel a gonddal küzd.

petyac
      A lehetetlen nem létezik!

Hozzászólás

Igen. Mostanában 2x is előfordult, legutóbb egész hosszan, hogy DNS problémák miatt a régi helyén jött be az oldal. Azon a helyen még fent van a lezárt változat. Ezt láthattátok sokan, sőt extrém esetben még akár van ahol most is az látszik.
        Viszont jó hír, hogy helyreállt a rend és a domain is költözik a jelenlegi tárhely szolgáltatóhoz, ezzel elejét véve az ehhez hasonló hibáknak.

Hozzászólás

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Igen. Mostanában 2x is előfordult, legutóbb egész hosszan, hogy DNS problémák miatt a régi helyén jött be az oldal. Azon a helyen még fent van a lezárt változat. Ezt láthattátok sokan, sőt extrém esetben még akár van ahol most is az látszik.
          Viszont jó hír, hogy helyreállt a rend és a domain is költözik a jelenlegi tárhely szolgáltatóhoz, ezzel elejét véve az ehhez hasonló hibáknak.
          köszi az információt
          A lehetetlen nem létezik!

Hozzászólás

A feltölthető fájlformátumok között van olyan, hogy mql4, azt nem lehetne átírni mq4-re?

Hozzászólás

Mq4 fájltípus feltöltését engedélyeztem.

Hozzászólás

Eltűnt a jobb oldali görgetősáv.
                Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Bocs. Én voltam.
                  Már vissza is csináltam.

Hozzászólás

érdekes, hogy az előbb megváltoztattam az emailem és privát üzenetek számát lekorlátozta a fórum 500-ről 50-re.

"Érkezett 122 üzenetet tartalmaz.
                    Összesen 122 üzeneted van tárolva a megengedett 50 üzenetből."

de csak addig volt ez, amíg az új emailemre érkező üzenetet(ami az adatlap módosításáról szólt) nem aktiváltam.

Hozzászólás

Mintha korábban nem így nézett volna ki.
                      Csatolt fájlok
                      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Valaki tud segíteni? Ha akarok privát üzit küldeni csak akkor engedi ha kipipálom a:
                        Send message to users even if they are not on your contact list. -t alul
                        eddig nem így volt, nem értem mit állítottam el rosszul.

Hozzászólás

Azt szeretném kérdezni, hogy keresésnél a 100-as korlátra mi szükség van? El lehetne törölni? Konkrétan, ha szeretném valakinek az összes hozzászólását megnézni, akkor csak az utolsó 100-at látom.

Hozzászólás

• admin
                            admin kommentje
                            Editing a comment
                            Kedves FXbec,

az alapbeállítást most 3000-re állítottam, így mindent kell látnod!

Üdv,
                            Admin

• FXbec
                            FXbec kommentje
                            Editing a comment
                            Remek, köszönöm.
                        Working...
                        X