Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórum hibák észrevételek

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• admin
    válaszolt
    Kedves Fórumozók!

Az elmúlt napokban a szerverszolgáltató súlyos hardverhibával küzdött, ezért a Tőzsde Fórum elérhetettlen volt. Ezúton kérem szíves elnézéseteket a technikai problémák miatt. Azt a visszajelzést kaptam, hogy a hibát elhárították. Ha bármi furcsaságot észleltek, kérlek írjátok meg nekünk!

Köszönettel,
    Admin

Szólj hozzá::

• independence
    kommentálta válaszát
    Ezt gyakran tapasztaltam már én is, valamint azt is, hogy nem tudok belépni, mert, amikor be akarom tenni a kurzort a „Becenév” mezőbe, akkor az egész eltűnik. De ezek időszakosan jelentkeznek.
    Gondolom, az szándékosan lett módosítva, hogy melyik bejegyzés hány like-t kapott, csak belépve látható. Kezdetben ez belépés nélkül is látható volt.

• Forex Klub
    kommentálta válaszát
    Megjavult, de tényleg nem ment.
    Utolsó hozzászólások menüpont alatt az Ugrás a hozzászólásra linknél odavitt a bejegyzéshez, de a hozzászólások már nem látszódtak.

• admin
    kommentálta válaszát
    Szia, én ezt nem tapasztalom, te mit látsz? Ha valaki észleli még ezt a problémát, kérlek írjátok meg!

• Forex Klub
    válaszolt
    Most látogatóknak nem jelennek meg a hozzászólások, csak regisztrált tagoknak?

• shortosgyula
    kommentálta válaszát
    Kell időnként a vérfrissítés félretéve a viccet ez most komoly: 10 év tőzsde után hoztam egy döntést ami a nyilvános tőzsdei szereplésem drasztikus lecsökkentését célozza. A tőzsdétől nem vonulok vissza (sőt...), továbbra is fulltime tevékenység nálam, van egy kis csoportom ahol megmarad az írásbeli kommunikáció 20-30 taggal- ott kifejtettem hogyan kereskedek (szerénytelenség nélkül állíthatom, hihetetlenül jó rendszerem van). Egy jótanács: ne akarjatok magányosan trédelni, társakkal sokkal könnyebb (pszichot és a pénzt illetően is) Minden jót, sok sikert mindenkinek, sziasztok!

• willow
    válaszolt
    shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretném törölni innem magam, eddig azt hittem Dávid az admin, de baszik válaszolni az üzenetemre. Nos kedves admin,mi a menete hogy likvidáljam magam innen?
    Szia gyula. Te két évente likvidálod magad innen?

• shortosgyula
    válaszolt
    Szeretném törölni innem magam, eddig azt hittem Dávid az admin, de baszik válaszolni az üzenetemre. Nos kedves admin,mi a menete hogy likvidáljam magam innen?

• kockas
    kommentálta válaszát
    Kicsit kikapcsoltam a gépem és úgy tűnik máris lemaradtam valamiről.
    Kaptam rá választ a szürke szamaras megoldáson kívül?

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    A szakmaihoz. Az a jó amíg a piac stresszel és nem a fórum. Érdekes, h már oly sokszor elhangzott az a megfogalmazás, h a piac "megaláz", sokat buktam már de megalázottságot nem okozott, újabb hosszú fejtöréseket igen. Még döbbenetet is.
    De ne tekintse senki megalázónak a kudarcokat! A sportban pl mennyi kudarc-élmény éri a legjobbakat is. Ne legyen senki számára megalázó.
    (Van olyan filozófia is, miszerint az embert csak sajátmaga alázhatja meg, de ez túlzottan is elvont és a gyakorlatban ritkán működik sztem.)
    Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2018-12-10, 00:51.

• admin
    kommentálta válaszát
    A kommenthez jobb oldalt alul van egy szövegbuborék, azzal lehet kommentelni, mint ez a komment,a mi egy hozzászóláshoz kapcsolódik. Az oldal alján meg a hozzászóláshoz a beviteli mezőt, mint amilyet Te írtál.

• _pda_
    válaszolt
    Thx, majd így teszek.
    Még az sem világos, ha egyvalaki postjára akarok válaszolni, azt melyik eszközzel érem el, pedig nem 2 napja fórumozok, de biztos én vagyok a láma.
    A régi motorhoz képest nem látom a fejlődés így kívülről.

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Ez tökjó, a fórumon még eddig sosem sértett meg vki.

• David Chateau
    kommentálta válaszát
    Azért erős volt a belépőd, de most nem rád gondoltam kifejezetten, hanem úgy mindenkire. Tudjuk jól, mennyire sértődékeny az emberek többsége. Erre írtam, hogy frusztráltak sajnos. Szakmázzunk, cirkusz úgyse érdekel senkit, csak a prímeket, de azok vegyenek Blikket meg hasonló szennylapokat.

Jövőhéten dobok fel pár aktuáltémát

• MyBusiness
    kommentálta válaszát
    Te vagy az igazi pszichológus, már ki is zökkentünk a csapkodásból
    Like.
Working...
X