Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Moderálás

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Moderálás

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Mostantól itt tudtok témák vagy hozzászólások átnevezését kérni, illetve ha nagyon indokolt, akkor témák átnevezését is.
    Egyéb moderálással kapcsolatos témákat is meg tudunk itt vitatni.

Kérlek a többi témát mostantól hagyjuk meg a szakmai tartalomnak és csak itt, vagy privát üzenetben nálam jelezzetek ilyen jellegű dolgokat.

Köszönöm,
    harzol
    adminisztrátor

Köszi

Hozzászólás

Köszi a gyomlálást, lopott is a cucc , de legalább drága

Hozzászólás

Nem tesz semmit. Ez a feladatom.

Viszont arra szeretnétek titeket megkérni, hogy ilyen esetekben ne reagáljatok a problémás hozzászólásokra (főleg spam-re), mert a reakciók törlésével bajban vagyok. Ezekben már lehet valóban hasznos észrevétel, de az előzmény kitörlése miatt sokszor értelmét veszti.
        Most is akadt pár hozzászólás, amit természetesen csak azért töröltem, mert az eredeti spam-hez kapcsolódtak.

Ajánlom továbbá a Click image for larger version

Name:	haromszog.gif
Views:	4
Size:	1.014 Byte
ID:	141734 gombot, amivel jelezni tudjátok a SPAM-et, vagy egyéb problémás hozzászólást.

Egyébként szerencsére nincs sok gond. Remélem ti is így látjátok.

Hozzászólás

No meg balra a kis táblától ott a mérleg, amivel a sok hasznos tartalmat, segítőkész választ író fórumtársakat némi virtuális hírnévhez juttathatjuk. Zöld pöttyök jelzik ennek szintjét.

Fordított esetben ugyanott lehet negatív hírnevet is adni, de azzal kéretik óvatosan bánni, főleg az új tagoknál.

Hozzászólás

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ott a mérleg,
            az életbe nem jöttem volna rá hogy az egy mérleg, azt hittem valami bokor, vagy hópihe, vagy mit tudom én pedig megnézve, tényleg.

Hozzászólás

Neutral22 egy hétre felfüggesztve
              Zsolo78 véglegesen kitiltva

Oka:
              Reklám jellegű hozzászólások, dupla regisztráció.

A hozzászólások természetesen törölve lettek.

Hozzászólás

szeni 1 hétre felfüggesztve, hozzászólásai pedig törölve.

Ok: spamelés

Köszönöm azoknak, akik a Click image for larger version

Name:	haromszog.gif
Views:	4
Size:	1.014 Byte
ID:	142309 gomb használatával jelentették az esetet.

Hozzászólás

Tudna e valaki a bootanóról írni valamit. Érdemes-e belépni? Kérem, csak olyan írjon, aki tapasztalatot is szerzett. Köszönöm

Hozzászólás

A Botanoo egyértelműen átverés. Itt van róla egy téma, ami azóta lezárásra került: http://forum.tozsde.hu/cseveges/390-...y-atveres.html

Hozzászólás

Sajnálom, hogy ideáig fajultak a dolgok. Kénytelen voltam hozzászólásokat törölni és felfüggeszteni egy tagot:

beszabehu 1 hétre felfüggesztve

Hozzászólás

Szeretném mindenki figyelmét felhívni arra, hogy kritizálni, véleményt formálni szabad bármiről legyen is szó. Mindezt azonban csak kulturált hangnemben, nem sértő módon és főleg nem személyeskedve.

A rasszista megnyilvánulások kerülését remélem már felesleges is kiemelnem.

Hozzászólás

Malex felhasználó frissen regisztrálva Spam-et írt több tucat felhasználó "Látogató üzenetei" közé. Ezeket természetesen töröltem és Malex végleges kitiltást kapott.

A látogató üzenetek: minden felhasználó profil oldalán megtalálható publikus rész, ahova bárki hozzászólhatott.
                          Ez igen félreérthető volt. Legtöbben azt hitték privát üzenetet írnak, így az ott írtak is ennek megfelelőek voltak. Ennek megfelelően, most kikapcsoltam a Látogató üzenetek részt, de a korábbi üzenetek természetesen megvannak.

Úgy gondolom a sima privát üzenet és a fórum témák megfelelő felületet biztosítanak a beszélgetésekhez. Akinek mégis hiányzik ez a rész jelezze itt, vagy nekem privát üzenetben.

Akinek csak a látogató üzenetei közt található tartalom hiányzik és máshol nem volt meg szintén írhat nekem és akkor PM-ben megírom neki.

Továbbá köszönöm a sok jelzést a spammer tevékenységével kapcsolatban.

Hozzászólás

Nekem max annyi javaslatom lenne, hogy kicsit szigorúbban kéne venni, hogy adott topicba, csak a topic címéhez kapcsolódóan lehessen írni, és ne nyithasson valaki csak úgy topicot egy sima kérdés kedvéért, illetve ha nyit egyből átmozgatni, törölni. De mindez gondolom rengeteg idő, és azzal pedig nem biztos, hogy rendelkezel. Egyébként ott csak annyi történt szerintem hogy kicsit elszabadultak a hsz-ek az adott oktató irányába, hogy mutasson, mutassanak hiteles számlakimutatást.

Hozzászólás

Ok. Köszi. Akkor jól gondoltam.

A szabályokat szigorúan véve nem szegte meg senki, csak a beszélgetések jellege és hangulata ment el összességében rossz irányba.
                              Igyekszem megfogni a dolgokat, plusz javaslom a kis mérleg használatát, amivel a tagok hírneve mehet el pozitívba, vagy akár negatívba.
                              Tapasztalat alapján aki nagyon negatívba csúszik, azért vissza szokta fogni magát.

Ha valami további észrevétel van nyugodtan jelezzétek itt. Én pedig igyekszem jobban követni a témát és figyelni hol kell már kicsit közbelépni.

Hozzászólás

Working...
                              X