Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Moderálás

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Kedves Moncsicsi78!

Szeretnem elnezeseteket es turelmeteket kerni a forummal kapcsolatban.
    Jelenleg a tarhelyet koltoztetjuk, majd utana frissitjuk a motort.
    Mivel ez egy tobb mint 10 eves konstrukcio, igy szamos olyan hiba jon elo, melyre nem tudunk azonnal reagalni. A karakterkodolasi problemakon dolgozunk.

A forum upgrade egy ujabb kihivas lesz. Elorelathatolag ez az augusztus el fog menni ezzel, hogy kimaradasok, leallasok lesznek. Szeretnenk szeptembertol uj, modern megjelenesu es funkciokban gazdag forummal folytatni.

Megegyszer koszonom a turelmeteket es elnezeseteket kerem a hibakert!

Udv,
    admin
    Koszonom a tajekoztatast!

Hozzászólás

• independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Korábban említettél egy új, konzekvensebb és határozottabb fórumszabályzatot, ami szintén a jobb minőségű működést szolgálná. Az is jön szeptembertől?
      Sziasztok,

igen, az új forum mellé kialakítottunk új moderációs alapelveket, felhasználási feltételeket, adatvédelmi és adatkezelési szabályzatot.

A következő napokban megpróbálkozunk a forum upgrade-el, így további türelmeteket szeretném kérni a kiesések és hibás működések miatt!

Köszönöm,
      admin

Hozzászólás

• admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        igen, az új forum mellé kialakítottunk új moderációs alapelveket, felhasználási feltételeket, adatvédelmi és adatkezelési szabályzatot.
        Nem bántam volna, ha jelzitek előre a technikai problémákat, bemutatjátok az új admin(oka)t, véleményeket kértek a változásokhoz (főleg azoktól, akik összelapátolták itt az infót).
        Eddig is amatőr volt az admin, most a lassú romlást erőteljes visszaesés követte.
        (és láthatólag megint nem törlődtek kérésre a profilok, hozzászólások, topicok sem…)
        https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• A ptc-s topik viszont töröltetett, nagyon helyesen😊

Hozzászólás

• Sziasztok,

nagy nehézségek árán sikerült frissítenünk a fórumot. Jelen pillanatban a basic beállításokkal működik. A héten tervezzük kényelmesebbé és átláthatóbbá tenni a feladatot, de mi is ismerkedünk még az új motorral. A magyar és az angol nyelv jelenleg vegyesen fut, ennek átírása hosszabb folyamat, de terveink szerint hó végére már egy letisztult, új forumot tudtok majd használni.

Bármi technikai észrevételetek, javaslatotok van, kérlek írjátok ide.

Köszönjük a türelmeteket!

Üdv,
            admin

Hozzászólás

• Talán csak az újdonság és a szokatlanság miatt, de sajnos, nekem ez a fórum egyáltalán nem tetszik. Valahogy áttekinthetetlenebb. A régi forma sokkal jobb volt.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Talán csak az újdonság és a szokatlanság miatt, de sajnos, nekem ez a fórum egyáltalán nem tetszik. Valahogy áttekinthetetlenebb. A régi forma sokkal jobb volt.
                Olvasni tudni kell: "A héten tervezzük kényelmesebbé és átláthatóbbá tenni a feladatot, de mi is ismerkedünk még az új motorral."

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Olvasni tudni kell: "A héten tervezzük kényelmesebbé és átláthatóbbá tenni a feladatot, de mi is ismerkedünk még az új motorral."
                  Lehet, hogy tudok annyira olvasni, mint te?
                  Nem bántó szándékkal írtam, amit írtam, csak egy visszajelzésnek szántam, a jelenlegi állapotra reflektálva.
                  Érteni is tudni kell(ene).

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem bántó szándékkal írtam, amit írtam, csak egy visszajelzésnek szántam, a jelenlegi állapotra reflektálva.
                    Felesleges a jelenlegi állapotra reflektálni, amikor világosan le lett írva, hogy tervben van a fórum kényelmessé és átláthatóvá tétele.

Hozzászólás

• Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Felesleges a jelenlegi állapotra reflektálni, amikor világosan le lett írva, hogy tervben van a fórum kényelmessé és átláthatóvá tétele.
                      Ami felesleges, az a kioktatás.

A fórum végleges beállása előtti állapotban vagyunk, amely állapot azonban jelez egy irányt. Az irány pedig nekem nem tetszett, és volt képem ezt megírni, törekedve tárgyilagosságra, és kerülve a bántó vagy kritizáló hangnemet. Már csak azért is, mert sok munkájuk van a gazdáknak ebben, és jóra törekszenek.
                      Vagy szerinted csak a végállapotra szabad reflektálni, a folyamatra nem? (Csak költői volt a kérdés, nem kell válaszolnod, mert ettől függetlenül fogok vagy nem fogok írni.)

Ezt tovább nem kívánom ragozni, de egyúttal szeretném világossá tenni, hogy van egy határ nálam, amit nem engedek átlépni - senkinek.

Részemről a téma lezárva.
                      Utoljára szerkesztve a következő által: moncsicsi78; 2018-09-03, 15:59.

Hozzászólás

• Mintha a keresés nem működne.
                        Akartam valami jó kis Altermant olvasgatni, de nem dobott ki semmit sem.
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Nekem tetszik. még telón is egész jó. remélem az előttem szóló tulméretezett chartjaival is megtud majd birkózni.

Hozzászólás

• Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nekem tetszik. még telón is egész jó. remélem az előttem szóló tulméretezett chartjaival is megtud majd birkózni.
                            Oké, nézzük meg.....
                            tudom hogy nem itt a helye, de úgyis ki fog tőle nyiffanni

//update:wazzeg!! kibírta!!!!...lehet vennem kell egy nagyobb monitort...
                            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Bennfentes kritikus hozzászólása fél nap után törlődött? Én meg nem?

folyt.köv.

Hozzászólás

• Nincs vita, a jelenlegi promotált megoldások egyedülállóan fantasztikusak, ha csak a dícsérő hozzászólások maradhatnak.

folyt.köv.

Hozzászólás

Working...
                                X