Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Moderálás

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Aki sokszor benyom egy félmondatot, abból meg hipphopp tőzsdeprofesszor lehet? Jó az irány. Ezért

folyt.köv.

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bennfentes kritikus hozzászólása fél nap után törlődött? Én meg nem?

folyt.köv.
      Ez egy szabad fórum! Mindenki azt mond, amit szabad! - Hofi után szabadon.

Hozzászólás

• David Chateau
        David Chateau kommentje
        Editing a comment
        Én nem tudom, mi volt bennfentes hozzászólása, nem én moderáltam, viszont biztos vagyok benne, nem szakmai és építő jellegű volt De megkérdezem az admint

Moneymentor: nyugi, kérted a törlésed, teljesülni fog, de nem te vagy a legfontosabb teendő a fórumon

• moneymentor
        moneymentor kommentje
        Editing a comment
        Korábban a professzor-jelöltek moderáció nélkül is nyomták a lejáratást (szakmaiság és építő jelleg nélkül).
        folyt.köv.

• Van egy ötletem fiúk. Új lesz lassacskán a fórum, kérlek Titeket, szakmai és építő jellegű észrevételeket tegyünk. Misi, neked már nem kell, 1-2 hét és ahogy kérted, törölve leszel, a topicokat is töröljük, csak arra kérlek, írj erről az adminnak is egy üzenetet, köszönöm!

A tőzsdeprofesszor egy kitalált titulus a hozzászólások száma alapján, nem kell vérmesen komolyan venni mindent, csak lazán De majd kitalálok én is valami frappánsabbat magamnak a tőzsdeprocesszor utánXD

Hozzászólás

• moneymentor
        moneymentor kommentje
        Editing a comment
        Ja, ha nem komoly az egész, akkor segítek: lehetne pl. a tőzsdeakadémikus, tőzsdegéniusz, tőzsdeminden6ó, és legvégül fórumisten szint is ...
        folyt.köv.

• David Chateau
        David Chateau kommentje
        Editing a comment
        Én senki.
        Törlést kérd privátban az admintól, ne itt írogasd, ő intézi, amúgyse tartozik nyilvánosságra.

Titulusra meg ne légy irigy. Sőt, ha annyira el akarod töröltetni magad, akkor meg minek írogatsz? Megköszönném, ha nem írnál többet, csak egyet az adminnak privátban, hogy töröljenek, és befejeztük, kérlek, ne trollkodj, köszi!

• moneymentor
        moneymentor kommentje
        Editing a comment
        Ha senki nem vagy itt, nem kérnék a kioktatásodból, utasításaidból. Ez a trollkodás. Majd én eldöntöm, mikor van kedvem nyilvánosan irogatni.

Nem irigység. De vicces, hogy korábban néhányan zöld pöttyöt is alig kaptak, most meg professzorokká váltak…

• Teszteltem, láthatóan nem működik a hozzászólás számláló, ha nem önálló kommentet írsz, hanem hozzászólsz egy hozzászóláshoz.
      Így nehéz lesz tőzsdeakadémikussá válni…

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Tudom hogy holnap ezt is bánni fogom - eddig is ez volt, szinte minden hozzászólásommal, és nem csak itt..

Ha tényleg törölteted magad innen az összes hozzászólással együtt, akkor a fórum sok topikja értelmetlenné/követhetetlenné fog válni.
        Mondhatnám hogy előre kellett volna gondolkodni, dehát kevesen látnak a jövőbe... sajnos én se (bár dolgozom rajta).

Ui: Ha még mindig traderek akartok lenni, rendszeresen mossatok agyat!
        (Az őseink szerint agyat mosni fontosabb mint testet... lehet benne valami )
        Utoljára szerkesztve a következő által: nlot; 2018-09-16, 23:00.

Hozzászólás

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tudom hogy holnap ezt is bánni fogom - eddig is ez volt, szinte minden hozzászólásommal, és nem csak itt..

Ha tényleg törölteted magad innen az összes hozzászólással együtt, akkor a fórum sok topikja értelmetlenné/követhetetlenné fog válni.
          Mondhatnám hogy előre kellett volna gondolkodni, dehát kevesen látnak a jövőbe... sajnos én se (bár dolgozom rajta).

Most még oszd meg az olvasókkal, h miként tegyék ezt az agymosást. Túlzottan nagy a kínálat a Y.T-on. Sajnos Magyarországon pont az agymosás áldozatai vannak túl sokan. Tehát nem mosni, inkább gondolkodni hasznosabb.
          Persze a fogmosás az javallott.
          Utoljára szerkesztve a következő által: MyBusiness; 2018-09-17, 01:15.

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Őszintén szólva tegnap este volt egy kis borozgatás, csakis ennek az eredménye hogy beleszóltam.
            Értelme semennyi nem volt, mivel a tőzsdézés már nem érdekel, így ez a fórum se igazán, szóval nekem aztán tökmindegy ki mit csinál itt.

Ez a téma minden topikban off, új topikot nyitni és mindent leírni pedig elterelés lenne, amit újabban redukálok ahogy csak lehet
            (se social network, se okosteló, se filmek, se fórumozás, tévé és rádió már 20 éve nem, internetről is csak a lényeg, adblockolva, noscriptelve).

Szóval bocs mindenkitől hogy beleszóltam, tegnap sajnos csak az előrelátásig jutottam, az előrejelzés gyakorlati alkalmazásáig már nem...

Hozzászólás

• Jobbak az új színek!....kivéve a zöld alapon-kék betűkombináció. Az egy kegyetlenül elbaltázott kombináció.
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• No, ma beállítjuk a hírneves ranglistát. Ami fog számítani, az a reg óta eltelt idő, hozzászólások száma, és súlyozottan a lájkok száma. Ha van ennél igazságosabb, jöhet ötlet

Hozzászólás

• nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Üdv nlot!
                  Részben igazad van. De ha valaki azzal a lendülettel indul, hogy mondani akar valamit, aztán ebben a közegben ez nem megy, akkor nem a törléstől lesz a fórum értelmetlen/követhetetlen.

Bedobtad ide ezt az agymosás témát. Vajon hol a határ a produktív önszuggeszció és az önámítás között?

A kevesebb fórumozás sincs párhuzamban a sivatagba elvonulással. Lehet egyéb hasznosabb elfoglaltságot is találni.

ui. : jók az új színek.

Hozzászólás

• Köszi Misi!

Ranglétra marad, az a hozzászólások száma alapján megy ilyen viccesebb téma, de a hírnév beállítása az macerásabb egyelőre. Rajta vagyunk az ügyön. Regisztráció óta eltelt idő+hozzászólások száma (tehát a ranglétra)+a lájkok (korábban hírnévpontok) fognak számítani. Igyekszünk visszamenőlegesen validálni a rendszert, de kis türelmet még kérünk, nem olyan egyszerű ez sajnos. Addig, amíg nem lesz kész és jól működő a rendszer, addig anomáliák előfordulhatnak. Megértést kérünk!

Hozzászólás

• Sok tőzsdeánusz meg barátszorzót vagy hatványozási tényezőt kap a nyelvmérete alapján?! Mert ez a hírnév sorrend most elég vicces.

Hozzászólás

• David Chateau
                        David Chateau kommentje
                        Editing a comment
                        Szeretnél tőzsdeánusz lenni?

Amúgy még nincs kész a rendszer, nyugi, minden a helyére fog kerülni, csak a korábbi adatbázist nem könnyű átkonvertálni, meg még pár paramétert beállítunk. Nem lesz kiemelve egy seggnyaló, se segg semXD
                    Working...
                    X