Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Moderálás

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Van egyszer a fórum felhasználási feltétele:
    " 3.10. Szerzői jogokHozzászólásod elküldése előtt a Szolgáltatónak előre írásban jelezheted a tartalomra vonatkozó szerzői jogi igényedet. Amennyiben ezt elmulasztod a Fórumban általad létrehozott tartalmakra, úgy a Szolgáltató részére automatikusan lemondasz a vonatkozó tartalom valamennyi szerzői joggal kapcsolatos vagyoni jogáról a hozzászólásban elhelyezett bármilyen információhordozó tekintetében; anyagi vagy más jellegű követelést a későbbiekben ezek rendszeren belüli tárolására, törlésére, vagy ezek elmaradására, megsemmisülésére alapozva nem támaszthatsz."

Ezzel szemben pedig a szerzői jogi törvény:
    " A szerzői jogok keletkezése, a szerzői jogok a vagyoni forgalomban
    9. § (1) A szerzőt a mű létrejöttétől kezdve megilleti a szerzői jogok - a személyhez fűződő és a vagyoni jogok - összessége.
    (2) A szerző személyhez fűződő jogait nem ruházhatja át, azok másként sem szállhatnak át és a szerző nem mondhat le róluk.
    (3) A vagyoni jogok - a (4)-(6) bekezdésekben foglaltak kivételével - nem ruházhatók át, másként sem szállhatnak át és azokról lemondani sem lehet."

Gondolom nem kell magyarázni, hogy melyik az erősebb! Ha kéri bármelyik tag a teljes törlését az összes hozzászólásával együtt, akkor azt meg kell tenni! Ezen nincs mit vitatkozni.
    Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• David Chateau
      David Chateau kommentje
      Editing a comment
      Előbb kérje valaki az admintól privátban.

• Nem vitatkozik itt senki. Ha valaki el akar tűnni a süllyesztőben, akkor béke poraira. Ámen.
    willow

Hozzászólás

• Tisztázzuk: nem véleményeket, vagy szavazást kértem…

A tulajdonosok sem kérdeztek, szavaztattak meg semmit, mikor váltás történt.
      Az adminok sem véleményeztettek, szavaztattak, mikor kitiltottak valakit, vagy éppen nem… Vagy önhatalmúan módosítottak szabályokat… Vagy tőzsdeászt csináltak a haverból, mások meg kaptak hideget (m)eleget… Moderátorok sem szavaztatnak törlés előtt…

Ha nekik vannak jogaik, oké, csakazértis nekem is van jogom eldönteni, akarok-e itt tovább biokellék, vagy céltábla lenni egy bolhacirkuszban…

Nincs. Vinnék MINDENT (1896 hozzászólás), amit hoztam és csá… (Forexklub le is írta a jogalapot.)

Admin, munkára fel.

Hiányzik majd egy-egy infó? B+, meg kellett volna becsülni.
      Ennyi, kár ragozni.

(Holnap privátban is kérem majd...)

Hozzászólás

• equalizer
        equalizer kommentje
        Editing a comment
        "(Holnap privátban is kérem majd...)" - Amit megtehetsz ma, ne halaszd holnapra! ...

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

ualizer

Szándékosan nem írok ütős választ.

Említettem már, hogy nem vagyok bennfentes...

Szokás szerint megint valótlant állítasz, provokálsz. Pont az ilyenek miatt szeretném töröltetni az egészet. Nem kell ide. Utána meg miért jönnék vissza? Nincs rá szükségem.

Amúgy remélem, sikerült néhány hetes hallgatásod alatt, útmutatásaim alapján beleásnod magad a harmonic trading számodra eleddig láthatóan ismeretlen világába.

Örülök, hogy segíthettem. Többet nem fordul elő.

próbáltam megfejteni üzeneted értelmét.
      Először arra gondoltam, hogy biztos csak viccből írtad ezt neki, mert a keshprocesszorom egyből kidobta ezt:

https://www.tradingview.com/chart/EU...e-EURJPY-long/

eléggé bizonyítható módon foglalkozott már vele legalább 3 éve,
      de túllendülve ezen nekifutottam még egyszer valami mélyebb jelet, mögöttes tartalmat keresve a bejegyzésedben egészen addig a pontig,
      hogy elővettem újra ezt a pillangós setupot.....és baszkiMISI működik!!
      Szóval nem tudom mit gondoljak most rólad, mert hoztad ugyanazt feelinget amit a MarginDávidtól ellesett oldscool setup újraértelmezése váltott ki..... az amit legalább 5 éve már kukáztam.....
      Vannak ilyen töltöttkáposzta helyzetek. Párkapcsolatilag is előfordult már, hogy második nekifutásra sokkal jobb volt.
      Köszönöm!
      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

próbáltam megfejteni üzeneted értelmét.
        Először arra gondoltam, hogy biztos csak viccből írtad ezt neki, mert a keshprocesszorom egyből kidobta ezt:
        Nem volt az bonyolult.
        Nem igazán értette anno, többször is rákérdezett a harmonikus, harmonic trading kifejezésekre. Ezen bizonytalankodás miatt is kezdtem bemutatni az alapokat és néhány elemzést (nincs kedvem kikeresni az előzményt).
        De nincs jelentősége, elfogadom, hogy ő lesz ennek a tőzsdeprofesszora és csak vizsgáztatni akart.
        És értem, hogy úgy érezted, ki kell állnod mellette. Köszi a nevében is. Hiába, a névváltás, a rang, a csapat kötelez, nemigaz?

Hozzászólás

• kockas
          kockas kommentje
          Editing a comment
          Túldimenzionálod..
          Nincs semmilyen csapat, legalábbis EQ-val.
          Talán egy pár soros privát üzenetünk volt itt a fórumon mindössze.
          Nincs meg semmilyen elérhetősége, ájronmenre se járok és a szőröstalpúakhoz sem fogok egyhamar.
          Megpróbálok semleges hangnemben tenni egy gesztust:
          Ha pesten jársz, ugorj be a lepkekeresőért, odaadom ingyen és ha van rá időd,
          akár végigbogarászhatod a hogyan lehet számlátduplázni című topicodhoz tartozó kötéslistát is
          ami a legmélyebb pontjától még mindig a 27 szeresén áll.....és kianalizálhatod hogy mennyire van igaza
          ennek a fickónak: https://www.portfolio.hu/impakt/szaz...et.298342.html

Cserébe nem várok semmit, de ha feszélyezne ez a dolog megmutathatod a lepkegyújteményedet vagy bármit amit nem sajnálsz.

------------------------------------------
          //nagyon jó a linkelt interview!! kötelező elolvasni.

(azért elgondolkoztam rajta, hogy napi 7.5 lottal simán kijönne az összérték, bár nem forgatásra, csak kumulálva

jah EQ-t s várom és kettőtöket lehetőleg nem egy napon
          //én csak privát..."fellépésügyileg" semmi közöm az egészhez
          Utoljára szerkesztve a következő által: kockas; 2018-09-28, 06:05.

• moneymentor
          moneymentor kommentje
          Editing a comment
          Kösz.

Elolvastam.
          Irigylem az ilyen brókereket (?)… Több százmilliárdos ügyfélvagyonnal lehet nagy jutalékot keresni.

Múltkor majdnem belecsöppentem én is hasonlóba Pesten egy ismert pénzintézet brókercégénél.
          Bttó 250 ezret kínáltak (!), plusz jutalék. 100-150 ügyfél, milliárdos ügyfélvagyon, de elvárás, hogy napi szinten pörgesd, legalább évi 2% nyereséget termelj a cégnek a költségekből (nem a nyereségből, vagy sikerdíjból), aztán lesz majd neked is milliós juti havonta.
          Megkérdeztem: ha jótanácsként azt javaslom az ügyfélnek, hogy buy&hold fundamentális alapon x részvényt 2-3 évre, akkor abból hogy lesz meg a milliós fizetésem? Sehogy, megválunk egymástól.
          Érted?
          Végül így nem lettem pesti bróker. De ki tudja, milyen kihívásokat hoz még a jövő…

• Az a helyzet sracok, hogy, mint azt mar sokszor mondtam, komolyan foglalkoztam mindenfele kereskedesi strategiaval, tobbek kozott harmonikus formaciokkal is, nem csoda, hogy itt-ott meg fellelhetok ennek a periodusnak a jelei... Scott Carney-tol tanultam direktben. Megnyugtatlak Misi, hogy Scott valamivel tobbet tudott nalad a temarol... de neked is koszonom, hogy a tanulasi folyamatomhoz hozzajarultal... :P ...habar sokkal jobb lett volna, ha a morcoskodasaid helyett az "alapok"-nal kicsit tobb infot hozz fel a forumra a temarol...

Harmonikus kereskedessel is lehet penzt keresni, de az arany kb. ugy fejezheto ki, hogy 5 lepes elore es 4 es fel hatra... de no a szamla, nem vitas. Nekem viszont ez az arany es ez a novekedesi ritmus, valamint a visszalepesek dobbenetesen nagy aranya nem felelt meg, ezert tovabbleptem. A hullamteoriara epitett sajatos strategiam pedig 5 lepes elore es 1 hatra arannyal kenyeztet. Valoszinuleg errol is tovabblepek majd, amikor talalok egy olyan strategiat amely majd 10 lepes elore es 1 hatra eredmenyt ad majd... de addig valoszinuleg sok viz lefolyik majd meg a Maroson (vagy Dunan).

Hozzászólás

• Kedves Forumozók!

Köszönjük türelmeteket a hírnév szabályok elhúzódó kialakítása miatt. A probléma összetett volt, a régi rendszer és az új motor nem kompatibilis egymással, már az előző verzióban megszüntették a negatív hírnevet, így ebben a verzióban már csak a Like gomb szolgál a másik hírnevének öregbítésére.

Sikerült reprodukálnunk a régi hírnév pontokat. A folyamatot még élesben tesztelnünk/tesztelnetek kell, de ha minden jól működik, akkor a hírnév rendszer az alábbiak szerint működik.
          A legmagasabb hírnév szint most kb 150-160 pont körül mozog. Meghagyva Harzol hírnév rendszerezőjét, a 150 érték megnevezése "Tag jelenlétére büszkék vagyunk", a 200 érték "Tag tanácsai kincset érnek", míg az utolsó szint 500 értéktől "Tag a tőzsdék királya!".

A narancssárga csík a következő képpen alakuk:
          100nál kettő csík van, 200nál 4, 300nál 6, 400nál 8 és 500+nál 10.
          Tehát most a legjobb hírnévvel rendelkezők 2 csíkkal jelennek meg.

Ebben a verzióban a reputációkat a Like-olással tudjátok emelni. Minél régebb óta vagy tagja a fórumnak, illetve minél több hozzászólást írtál annál nagyobb hírnév pontokat tudsz adni azoknak a tagoknak, akinek tetszik a hozzászólása, like-olod őket. Ha valaki regisztrál a fórumra, kap 10 pontot. Minden egyes fórumon eltöltött 1 év után kapsz 1 pontot, minden 500 hozzászólás után kapsz további 1 pontot, valamint minden 100 hírnév szint után is jár 1 pont. Minimum 10 hozzászólást kell írni, hogy Like-olni tudj.

Kérlek vegyétek figyelembe, hogy egyelőre kísérleti jelleggel állítottuk be a paramétereket, így a jövőben lehet változtatnunk kell rajta.

Köszönjük a türelmet és jó szórakozást
          Üdv,
          Admin

Hozzászólás

• BUÉK Admin.Szeretném kérni az általam inditott témák végleges törlését. A következőkről lenne szó. Egyéb termékek cimszó alatt levő 1. Bolondok Aranya 2. Golden Tea Age of módra 3.Free Btc 4. Cryptopiramis. Megértésedet, és gyors intézkedésedet köszönöm. Will.
            willow

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              [B]
              ...Kértem rá moderátor jogot is. ...
              [/I]

Kedves admin! Ez pontosan mit jelent? Bármelyik tag, aki indít egy topikot, moderálási jogot kap, hogy belátása szerint moderáljon? Ami nem tetszik, törli? Ez nem az admin dolga/joga lenne? Nem igazán értem.

Hozzászólás

• admin
                admin kommentje
                Editing a comment
                Szia Independence,

Az adminisztrátor dönthet úgy, hogy bizonyos tagoknak bizonyos csatornákra moderációs jogot biztosít. Ez nem azt jelenti, hogy a moderátor bármilyen hozzászólást törölhet, nem a saját belátása szerint dönt, hanem a fórum mindenkori szabályzatának megfelelően jár el. Jelen esetben Forex Klub sem rendelkezik moderációs joggal, mert a jogot nem Topic-okra, hanem csatornákra lehet kiosztani.

Az adminisztrátor dönthet úgy, hogy külön kérésre és megfelelő mérlegelést követően lehetővé teszi külön csatorna létrehozását (Ilyen jelenleg az "Együttműködésben"), ahol a csatorna tulajdonosát egyéb jogokkal ruházza fel. Jelen pillantban ilyen kérés még nem érkezett, így ennek szabályrendszerét sem láttuk indokoltnak kidolgozni.

Üdv,
                Admin

• Szia admin!

Bejelentkezéskor bejelölöm az „Emlékezz rám” rublikát, de legközelebb mégsem emlékszik rám. Mi az oka ennek?

Hozzászólás

• admin
                admin kommentje
                Editing a comment
                Szia Independence,

ez az opció akkor működik, ha a sütik engedélyezve vannak a böngésződben a forum.tozsde.hu domainre. Kérlek nézd meg ezt a beállítást!
                Illetve láttam más fórumokon, hogy ez a vBulletin motor néha problémát okoz azok között, akik chrome böngészőt használnak, bár én is azt használok és nem szokott kiléptetni!

Ha így sem oldódott meg a probléma, kérlek jelezz vissza privátban!

Köszönöm,
                Admin
            Working...
            X