Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Moderálás

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam összehozni neki egy webinárium lehetőséget, mert ilyen jó fej vagyok, és érdekelne engem is egy szakértő előadás a témában. De sajnos nincs mikrofonja.
    azóta se?
    pedig talán már a bann is letelt

Hozzászólás

_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      azóta se?
      pedig talán már a bann is letelt
      Tipikus marketinges passzív-agresszív stílusban búcsúzott el a legutolsó levelében, amire már nem volt kedvem reagálni. Úgy tűnik előadni nem, csak eladni akar.

Hozzászólás

Szia Harzol!

Nem szeretek találgatni, így megkérdezem: azt meg lehetne tudni, hogy norton3 miért kapott dorgáló üzenetet, amit annyira a lelkére vett, hogy elmenekült a FB-ra?

Hozzászólás

Előbb direktbe tett egy posztjába affiliate linket, majd amikor azt töröltem és figyelmeztettem, akkor a facebook oldalát kezdte reklámozni mondván azon keresztül regisztrálva (affiliate link) micsoda kedvezmények érhetőek el.

Válaszolni nem válaszolt.

Hozzászólás

Értem, köszi!

Hozzászólás

Igazán rendet tehetne valaki az Equilor fórumban, mert már az anyázástól elkezdve minden folyik ott... Szégyen...

Hozzászólás

sokat ne várj a fórumoktól. :P

Hozzászólás

Szerintem jól teszed a dolgod, csak így tovább, ussb Zoli, lehet, megkeresett már téged, hogy törölj pár hozzászólást, de eddig nem tetted meg, nagyon helyesen! Tudom, hirdetőd, azonban szerintem nincs olyan, a valóságtól elrugaszkodott dolog, ami vállalhatatlan lenne.
                  HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem jól teszed a dolgod, csak így tovább, ussb Zoli, lehet, megkeresett már téged, hogy törölj pár hozzászólást, de eddig nem tetted meg, nagyon helyesen! Tudom, hirdetőd, azonban szerintem nincs olyan, a valóságtól elrugaszkodott dolog, ami vállalhatatlan lenne.
                    Ha te mondod akkor biztos így van, hiszen neked csak igazad lehet. Szerintem nélküled nem is tudná, hogy mi a dolga az x éve jól működő és elismert fórumában.
                    Nem hirdetnék itt, ha nem tartanám korrektnek minden szempontból a pártatlanságot - mindennemű előny igénye nélkül, még ha néha nem is értek vele egyet teljesen.
                    Egy úgymond "közszereplőnek" fel kell vállalnia a támadásokat, még ha azok akár alantasok is és abszolút nem a témához tartoznak. Az anonimitás hatalmas fegyver...

Hozzászólás

Kaptam egy megintést, elfogadtam.
                      Nem tudtam, hogy fizetős a pali. Bár a reklámok jelentős része mellőz minden morális igényt. De ez már természetes.
                      Privátban meg bombáz a Zoli.
                      Csak fékez majd.

Hozzászólás

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Igaz.
                        Elegendő a saját brókereimet figyelni, az viszont nagyon fontos.
                        Sajnálom, hogy megintettek. Bár sajátos stílusban, de rávilágítottál a hazugságokra, túlzásokra, manipulációra.

Megint egyoldalú döntés született. Harzolnak be kellene végre látni, hogy a bíró nem önhatalmúan ítél, hanem tárgyalás és a tények alapos mérlegelése után.
                        Ez nem az ő, vagy fizetős ügyfelek főruma. Ha nincs szólásszabadság, akkor irogassanak ők, aztán meglátjuk életben marad-e.

A ****i folyamatosan provokál. Ezért nem kéne kizárni?

Nyomja a kamu marketinget. Irtatná a neki nem tetsző, kritikus, irónikus megszólalásokat, de szófosása van, ha öndicséret, pozícionálás a cél. Ellenőrizhetetlen, valótlan kijelentésekkel, trükkökkel operál, amit csak az nem lát, aki nem ért hozzá. Ezt szabad?

A dolog veszélye, hogy ez megtévesztheti a kezdőket. Bár igaz, ez nem érdekvédelmi fórum.

Vegyél be egy leszarom tablettát. Ennyi.
                        https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sajnálom, hogy megintettek. Bár sajátos stílusban, de rávilágítottál a hazugságokra, túlzásokra, manipulációra.

Megint egyoldalú döntés született. Harzolnak be kellene végre látni, hogy a bíró nem önhatalmúan ítél, hanem tárgyalás és a tények alapos mérlegelése után.
                          Ez nem az ő, vagy fizetős ügyfelek főruma. Ha nincs szólásszabadság, akkor irogassanak ők, aztán meglátjuk életben marad-e.

A ****i folyamatosan provokál. Ezért nem kéne kizárni?

Nyomja a kamu marketinget. Irtatná a neki nem tetsző, kritikus, irónikus megszólalásokat, de szófosása van, ha öndicséret, pozícionálás a cél. Ellenőrizhetetlen, valótlan kijelentésekkel, trükkökkel operál, amit csak az nem lát, aki nem ért hozzá. Ezt szabad?

A dolog veszélye, hogy ez megtévesztheti a kezdőket. Bár igaz, ez nem érdekvédelmi fórum.

Vegyél be egy leszarom tablettát. Ennyi.
                          Már bevettem
                          Nem tudtam, hogy vannak fizetős topikok.

Hozzászólás

Nincsenek fizetős topikok. A tartalmi rész mindenki által egyenlő feltételekkel használható. Elég sok mindent lehet: http://forum.tozsde.hu/forum-felepit...aszolasok.html

Ettől teljesen függetlenül vannak bannerhirdetések.

A fő tartalmi témákban kértem, hogy ne a moderálással foglalkozzatok. Ide jöhet a véleményetek róla, hogy mit nem csinálok jól...

Hozzászólás

Mybusiness: nekem nincs veled bajom, de egy-ket rovidebb hozzaszolasod tenyleg nem mindig konzekvens.Nem rossz, nem jo, csak kisse ertelmetlen. En megertelek, ilyen a stilusod, de nem lehet mindig mindenkinek megfelelni

Ussb: veled nem szeretnek kommunikalni. Nincs ertelme Teljesen mas dimenzioban elunk En egyebkent megvedtem harzolt, a valaszod nem is konzekvens, ahogy latom, nem sikerul neked engem levegonek nezni, pedig jobban tenned

harzol: igy tovabb!
                              HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Amennyiben bárhol is megemlítesz, utalsz rám, nem marad viszonzatlanul. Te kóstolgatsz, ahol csak tudsz gyerekesen, majd talán felnősz és leszoksz egyszer róla. Ezt miért nem privátban írtad meg neki? Én az életben sem szólnék vagy utalnék rád, ha elfelejtenél már egyszer és végre.

Hozzászólás

Working...
                                X