Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Olvasatlan beírások, új beírás a topicban

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Olvasatlan beírások, új beírás a topicban

Az a problémám, hogy fellépek a fórumra és látom, hogy vannak új hozzászólások különböző topicokban. Sorra nézem őket és van hogy leveszi a jelölést, de van hogy nem (nem a visszagombbal lépek oda). Eljátszok vele egy kicsit, na végre eltűnik. Visszanézek 1-2 óra múlva és a korábban már olvasott topicok újra jelölést kaptam hogy van bennük új hozzászólás, miközben azokat néztem már meg korábban.
    Mit lehetne tenni? Elég zavaró.

Használod az Új hozzászólások menüpontot?

Én a "Menjen az első új hozzászóláshoz" kis kék gombot szoktam ott használni és rendben működik a dolog.

Amúgy milyen böngészőt használsz?

Hozzászólás

operát, majd megkeresem azt amit mondasz

Hozzászólás

3 szor is oda mentem az utolsóra a kis kék gombbal, végül most kézzel navigáltam oda és csak úgy vitte el

Hozzászólás

Kedves harzol!

Mi lehet az oka és a megoldása annak a problémámnak, hogy sokszor nem jelennek meg az új hozzászólások, még akkor sem, ha az "új hozzászólások" gombot használom? Például most is mikor beléptem a fórumra és rákattintottam, azt írta, hogy nincs új hozzászólás. Valamint olyat is tapasztalok, hogy ha elolvastam az új hozzászólást, akkor is bent tartja újként.

Böngésző: Mozilla Firefox.
          Facebook: https://www.facebook.com/pages/Live-...446651?fref=nf

Hozzászólás

sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves harzol!

Mi lehet az oka és a megoldása annak a problémámnak, hogy sokszor nem jelennek meg az új hozzászólások, még akkor sem, ha az "új hozzászólások" gombot használom? Például most is mikor beléptem a fórumra és rákattintottam, azt írta, hogy nincs új hozzászólás. Valamint olyat is tapasztalok, hogy ha elolvastam az új hozzászólást, akkor is bent tartja újként.

Böngésző: Mozilla Firefox.
            én mindíg végig megyek a narancssárga színnel jelölt topicokon és ha elolvasom őket akkor nekem sem törli a kijelölést, de az express menüben található "fórumokat olvasottnak jelöl" gombal törlöm az olvasatlan kijelöléseket, de ha utánna megnyomom az explorerben a vissza gombot, akkor megint látszanak az olvasatlanok, de akkor már egy frissítésre eltűnnek

Hozzászólás

A probléma sajnos nem új keletű, én is észleltem.

Megpróbálok majd állítani valamit a fórum olvasottság beállításain, de féle, hogy ha ezt is adatbázis alapúra állítom, az jelentősen megnöveli a terheltséget.

Azért ki fogom próbálni, aztán majd a tapasztalatok alapján eldönthetjük melyik legyen. Szólok, amint be van állítva.

Hozzászólás

Köszi a választ mindkettőtöknek!
                Igazából ennél nagyobb probléma soha se legyen a fórumon! Kicsit néha keresgélnem kell a friss hozzászólásokat, meg ha valaki választ vár valamire tőlem, de előbb utóbb azért megtalálom. Csak kicsit lassítja, a működésemet időnként!

Hozzászólás

No. Beállítottam.
                  Nekem elsőre tetszik, bár a gépigényt nem tudom miként érinti.

Viszont ha jól gondolom lesz nagy csodálkozás a tagok 99%-nak részéről, mert elég markánsan meg tudja változtatni a fórumozási szabályokat.
                  Ahogy nézem most a új hozzászólásnál már egyáltalán nem hozza azokat a témákat, amiben nincs olvasatlan post.

Hozzászólás

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    No. Beállítottam.
                    Nekem elsőre tetszik, bár a gépigényt nem tudom miként érinti.

Viszont ha jól gondolom lesz nagy csodálkozás a tagok 99%-nak részéről, mert elég markánsan meg tudja változtatni a fórumozási szabályokat.
                    Ahogy nézem most a új hozzászólásnál már egyáltalán nem hozza azokat a témákat, amiben nincs olvasatlan post.
                    Most pl ha belépek egy olvasatlan topicba, és onnan kilépek a vissza gombbal, majd frissítek az IE8-on akkor már olvasott jelölést kap, eddig csak akkor ha nagyon sokat voltam belépve az adott topicba, viszont az még mindíg fennáll, hogy a visszagombra még nem frissíti az oldalt, hanem csak az előző állapotot tölti be újra, más weboldlaknál frissít is

Hozzászólás

Ezt a vissza gombos dolgot nem fogom tudni megoldani.
                      Javaslom, hogy inkább klikkelj újra a megfelelő linkre (nyitólap, vagy új hozzászólások)

Összességében azért jobb lett a dolog?

Hozzászólás

Javaslom, hogy inkább klikkelj újra a megfelelő linkre (nyitólap, vagy új hozzászólások)

Nekem így jobban tetszik. Annyi a sötétkék, hogy nem győzök válogatni.

Hozzászólás

Jobb mindenképp, és ez tényleg nem is probléma

Köszi!

Hozzászólás

Nekem annyira nem. Most ugyan megmutatja a friss hozzászólásokat, de melléjük berakja ezt:

"Az alábbi témák ugyan nem frissültek legutóbbi látogatásod óta, azonban még olvasatlan üzeneteket tartalmaznak."

Ezzel berak olyan topicokat, amelyeket már olvastam!

Hozzászólás

Ezt csak egyetlen egyszer teszi. Jelöld olvasatlannak a fórumot és akkor onnantól valóban csak a frisseket mutatja.

Hozzászólás

Working...
                              X