Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórum help

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Fórum help

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Felmerülhetnek olyan kérdések a fórum működésével, használatával kapcsolatban, melyek nem mindegyikőnk számára egyértelműek.

Sokat tud ez a fórum, de épp ezért nem is olyan egyszerű átlátni.

Ide tehát jöhetnek a felmerülő kérdések, vagy épp az olyan felfedezések a fórum működésével kapcsolatban, melyek számotokra nem voltak egyértelműek, de mindenképpen hasznosak.

Rögtön bemásolom, hogyan kell képet (pl. grafikont) beilleszteni a fórumba. Van más mód is, de ez nem igényel külső forrást és semmi egyéb képzettséget:

Csatolás úgy tudsz egy bejegyzésbe illeszteni, hogy az adott témában a hozzászólás mező alatt a Részletes gombra kattintasz. Akkor megjelenik egy nagyobb szerkesztőablak, ahol a kis gemkapocs ikonra klikkelve tudsz fájlt feltölteni. Tallóz, majd feltölt.
    Akár több képet is feltölthetsz egyszerre, majd bezár gomb.
    Ekkor a hozzászólás ablakba úgy tudod a képet a kiválasztott helyre beilleszteni, ha gemkapocstól jobbra található lefele nyíllal kiválasztod a megfelelőt és ráklikkelsz.
    Előnézetben akár még ellenőrizni is tudod, hogy minden az elképzeléseidnek megfelelően alakult-e.

Hozzászólás

Szia harzol!
      A segítségedre lenne szükségem, mivel a fórum oldalai nem mindig töltődnek elsőre, csak többszöri nekifutásra néha. Míg más fórumokon nincs ilyen gondom. Legfrissebb mozillát használom. Segítségedet köszönöm!
      butcher

Hozzászólás

Szia!

Először is kérem a többi fórumozót, hogy ha hasonlót tapasztal, akkor jelezze itt.
        Másodsorban milyen internetet használsz? ADSL, Kábel, Mobilnet... és milyen sebességűt?

Egyelőre sajnos nem tudok segíteni, mert én még nem észleltem ilyen problémát?

Itthonról nézed az oldalt, vagy esetleg külföldről?

harzol

Hozzászólás

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia!

Először is kérem a többi fórumozót, hogy ha hasonlót tapasztal, akkor jelezze itt.
          Másodsorban milyen internetet használsz? ADSL, Kábel, Mobilnet... és milyen sebességűt?

Egyelőre sajnos nem tudok segíteni, mert én még nem észleltem ilyen problémát?

Itthonról nézed az oldalt, vagy esetleg külföldről?

harzol
          Szia harzol.
          Magyarországon használom, t-onlines adsl. Köszi, hogy válaszoltál. Majd valahogy elbíbelődöm vele. Csak kicsit zavaró a sok oldal nem elérhető üzenet.

Hozzászólás

Sziasztok!

Hogyan tudom beállítani, hogy kapjak e-mailt, ha jön újabb hozzászólás egy témában?
            Elvileg be van, de lehet hogy valamit nem jól csináltam.

Köszönöm

Hozzászólás

Szia!

Téma eszközök > Feliratkozás erre a témára > Azonnali e-mail értesítés

Ennek elvileg működnie kell.

Hozzászólás

harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szia!

Téma eszközök > Feliratkozás erre a témára > Azonnali e-mail értesítés

Ennek elvileg működnie kell.
                Szia!

Igen, ezt néztem én is, de nem voltam benne biztos.
                Köszönöm

Hozzászólás

Sziasztok!

Tudom hogy nem jó helyre írok, de fogalmam sincs hová kellene...

Valaki egyszer berakott valamelyik témába egy "Drag & Drop" scriptet, ami a SL-t és TP-ot állította be. Sajnos sehogy sem találom és a neten sem találtam meg azt amit keresek. Ha esetleg megvan az ami ide lett feltöltve/belinkelve (sajnos azt sem tudom, ki által) akkor felrakná ide is?

Köszönöm!

Hozzászólás

Nem igazán vágom a témát, de rákeresve erre a hozzászólásra akadtam:
                    http://forum.tozsde.hu/tozsdei-elemz....html#post7134

Ez volna az?

Hozzászólás

Igen-igen!
                      Köszönöm szépen, én valamiért nem találtam meg.

Jó kis script, lustaság fél egészség

Hozzászólás

Szia Harzol
                        Próbálgatom a Chrome10-et és hasonlóan járok vele mint az iPhonon a safari-val, belépek, visszatesz a főoldalra és olyan mintha nem lennék belépve, belépek bármelyik topic csoportba, akkor már láthatóan be vagyok lépve, ha kilépek a főoldalra akkor megint nem vagyok belépve, valami tipped van?
                        Köszi!
                        Helyesbítek, ha vissza gombbal lépek ki a főoldalra akkor nem vagyok ott belépve, illetve ilyenkor hiába frissítek is pl F5-tel. De ha beléptem valamelyik topic csoportba és onnan a bal felső sarokban lévő főoldalas hivatkozásra klikkelek akkor belépve vagyok már a főoldalon is

Hozzászólás

Ok. Próbálom kideríteni mi lehet a gond.
                          Első körök a Google-ön még nem hoztak eredményt.

Hozzászólás

Belépek a könyvjelzőn keresztül, vagy beírom a címsorba és úgy, nem vagyok beléptetve, ráklikkelek a bal felső sarokban lévő "Tőzsdefórum" linkre ami ugyanide a főoldalra hoz és máris be vagyok léptetve (persze engedélyeztem tegnap az emlékezzem rám opciót)

Hozzászólás

Nem igazán vágom, hogy mi lehet a gond, mert nekem minden OK Chrome 10-el. iPhone-al nem tudtam tesztelni.

Chrome verziószáma, amivel nézem: 10.0.648.134
                              Nálad melyik van fent?

Hozzászólás

Working...
                              X