Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Képlopók

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Képlopók

Itt szeretném a segítségeteket kérni, abban, hogy milyen képlopót érdemes használni, ahhoz, hogy jó minőségben belehessen illeszteni ide a grafikonokat. Én hypersnapot használok, de az csak 1000pixel fölötti képeket gyárt. Nekem legalábbis annyit. Ide meg csak 800pixel alattiakat enged berakni. Így át kellett méreteznem, ami viszont minőségromlást eredményezett. Várom észrevételeiteket.
    willow

Sziasztok. Ennyire érdektelen a téma? Én tényleg kérnék segítséget ebben. Ha valakinek van egy bevált képlopója, kérem adja már meg a nevét. Köszönöm
    willow

Hozzászólás

Szia
      Én csak a PrtSc + Paint kombinációt hsználom.
      Cserébe elárulhatnád, hogy ide hogyan kell képet feltenni. Mert én a képfeltöltés.hu -ról linkeléssel oldottam meg, de nem hiszem, hogy ez a legjobb módszer.
      Köszi

Hozzászólás

Szia Mighti.
        Az is jó, amit te használsz, csak az a baj vele, hogy át kell méretezni, mert csak 800*800-at enged feltenni. Legalábbis nálam, mert az én képernyőfelbontásom 1024*768.
        Amúgy meg úgy tudod feltenni a képet,hogy a részletes válaszablaknál van a fejlécen egy gémkapocs.Annak a segítségével tudod csatolni a képedet a számítógépedről.
        willow

Hozzászólás

Köszi. Fel sem tűnt, hogy van részletes gomb is. Komolyan csak a gyors válaszig jutottam el.
          Itt egy kis lista a képlopókról. Bár szerintem már te is megtaláltad.
          http://www.origo.hu/techbazis/szoftv...5keplopas.html
          Attached Files

Hozzászólás

Köszi még egyszer a segítséget.
            willow

Hozzászólás

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Itt szeretném a segítségeteket kérni, abban, hogy milyen képlopót érdemes használni, ahhoz, hogy jó minőségben belehessen illeszteni ide a grafikonokat. Én hypersnapot használok, de az csak 1000pixel fölötti képeket gyárt. Nekem legalábbis annyit. Ide meg csak 800pixel alattiakat enged berakni. Így át kellett méreteznem, ami viszont minőségromlást eredményezett. Várom észrevételeiteket.
              Szia willow,

úgy láttam egy régebbi képeden, hogy metatradert használsz. Ha igen, akkor simán csak kattints jobb egérgombbal a grafikonra, ezután a "Mentés Képként" opcióra, itt kiválaszthatod, hogy az egész chartot vagy csak egy részét akarod menteni.

Hozzászólás

Szia ványadt bácsi.
                Csak most olvasom a hozzászólásodat. Bocs hogy nem válaszoltam előbb. Nagyon köszi a segítséget!
                willow

Hozzászólás

szia!
                  Megteheted, hogy a monitorod felbontását veszed lejjebb a képlopásnál. Azt is megteheted, hogy két képet raksz fel és akit érdekel egymás mellé rakja. A photozoom nevü progit tudom nagyításra ajánlani, abból is érdemes a portable változatot, mivel azt nem kell telepíteni.
                  Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

Hozzászólás

pöttyentő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    szia!
                    Megteheted, hogy a monitorod felbontását veszed lejjebb a képlopásnál. Azt is megteheted, hogy két képet raksz fel és akit érdekel egymás mellé rakja. A photozoom nevü progit tudom nagyításra ajánlani, abból is érdemes a portable változatot, mivel azt nem kell telepíteni.
                    Remélem tudtam egy kicsit segíteni.
                    Köszi. Úgy néz ki, hogy a jobb gombos mentés prímán működik, így azt használom.

Hozzászólás

Windows Mobile PDA képlopó: http://www.iliumsoft.com/site/fp/screen_capture.php
                      A háttérben futnia kell, hogy működjön!!!

Hozzászólás

Working...
                      X