Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mindenki az aranyra hajt?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mindenki az aranyra hajt?

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    A következő két hónapban minden szem a Brazíliában versengő olimpikonok és paralimpikonok eredményeire és érmeire szegeződik. De nemcsak a sportolók vágynak aranyra, a befektetők is: eddig az arany az év egyik legjobban teljesítő befektetési eszköze, és a folytatás is ígéretes.
    Az arany leghosszabb emelkedési időszakát láthatjuk most a 2010-11-es európai adósságválság óta, amivel eddig idén közel 30 százalékos növekedést és több mint kétéves csúcsot ért el.
    Az arany megelőzte az összes nagy mérvadó tőzsdeindexet, és még az év eleji mélypont óta visszakorrigált nyersolajat is felülteljesítette.

Kereskedik még valaki az aranyal? (Rajtam kívül)

Ezt miért nem januárban írtad ide kb így: most érdemes aranyba fektetni, 2016-ban várhatóan 30%-ot fog erősödni a nemesfém ára...
    azt mindenki látja, hogy mi történt a múltban, de mondhatni nehéz, vagy inkább lehetetlen lekereskedni, bár ha leírod, hogy tudnék ma 1060-on aranyat venni?
    azért jó, hogy időnként előkerül vki, aki megmondja, mit kellett volna venni 8 hónapja pl.
    Jobbat tudok:aki feb közepén 27-ért vett olajat, majd eladta 50-en júniusban, az keresett 4 hónap alatt 85%-ot. majdnem 3x annyi, mint amit leírtál, de ugyanúgy nem ér semmit az infó

Hozzászólás

Most, hogy kalapálják a feltörekvőket, nem kellene végre meglódulnia az aranynak?? Nem teljesen értem, hogy mi folyik most a piacon... valaki tudja ennek a fundamentális okát?

Hozzászólás

Szerencse Kegyeltje eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Most, hogy kalapálják a feltörekvőket, nem kellene végre meglódulnia az aranynak?? Nem teljesen értem, hogy mi folyik most a piacon... valaki tudja ennek a fundamentális okát?
        Konkrétan mit értesz azon, h "mi folyik a piacokon"? Mi folyik?

Hozzászólás

Ami az aranyat és a feltörekvőket illeti ilyen egyenes és biztos összefüggések nincsenek a piacokon. Számtalan dolog lehet befolyással az árakra.

Hozzászólás

Nyilván nem az én hangulati indexem mozgatja az aranyat, és a kelleténél jóval felületesebben tájékozódom, de a világot és a világgazdaságot sokkal törékenyebbnek látom/érzem, mint néhány hónappal ezelőtt. Aztán ránéztem a xauusd csártra, és azt hittem, hogy egy másik univerzumban vagyok... de nyilván nem a csártban van a hiba, hanem én vagyok felületes. Csak kiváncsi lettem volna, hogy van e valami nyilvánvaló ok, amit nem ártana tudnom.

Hozzászólás

Belefutottam pont az idevágó cikkbe.

Hozzászólás

Csak beküzdöttem a linket😊
                http://www.investing.com/news/commod...y-loss-1511696

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

Hozzászólás

Köszi, tehát ha jól mennek a dolgok, akkor azért gyengül az arany. Ha rosszul mennek, akkor erősödik a dollár, és azért gyengül az arany. Továbbra is hiába keresem a piacban a logikát De már megszokhattuk. Köszi

Hozzászólás

Az arany legutobbi valsag idejen is kesobb lodult csak meg. 2010 nyaran erte el a majdnem ketezret. Lassabban reagal ezek szerint. Lehet, most is igy lesz. A jen sokkal gyorsabban reagal altalaban.

Hozzászólás

Szerencse Kegyeltje eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Köszi, tehát ha jól mennek a dolgok, akkor azért gyengül az arany. Ha rosszul mennek, akkor erősödik a dollár, és azért gyengül az arany. Továbbra is hiába keresem a piacban a logikát De már megszokhattuk. Köszi
                      Nem matek, nem egzakt, ne feledjük.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

Hozzászólás

Working...
                      X