Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Valaki tozsdezik az olaj Futures piacon (CL) ?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Valaki tozsdezik az olaj Futures piacon (CL) ?

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok. Maganyos olaj Futures (CL) tozsdes keres tarsasagot mivel ez az uzlet kicsit unalmas lehet neha

Nimrod eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Maganyos olaj Futures (CL) tozsdes keres tarsasagot mivel ez az uzlet kicsit unalmas lehet neha
    Szia, nezz korul a forumon van egy par, pl David Chateau, o posztolt is kepeket.

Hozzászólás

Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia, nezz korul a forumon van egy par, pl David Chateau, o posztolt is kepeket.
      Én ugyan még forexen kötöm az olajat, de igen

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én ugyan még forexen kötöm az olajat, de igen
        Jo kicsit magyarul is valakivel neha beszelgetni. Kb ez az egy ami hianyzik .. Orulok h van egyaltalan hol mert keresgeltem sokat de semi sikerrel )

Hozzászólás

Jo kicsit magyarul is valakivel neha beszelgetni. Kb ez az egy ami hianyzik .. Orulok h van egyaltalan hol mert keresgeltem sokat de semi sikerrel )
          Ha mar olaj, David tanacsara megprobaltam az olajat, nem erzem igazan, plussz lassunak is tunik, bar amcsi piac idoben biztos gyorsabb.

Legyen kep is:
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Termékek

Ez egy olyan téma, amit érdemes boncolgatni.

Az olaj nagyon "szépen" mozog szerintem. Persze relatív, de úgy gondolom, hogy olajon talán könnyebb észrevenni a folyamatokat.

Sokszor kérdezik, miért nézek sok terméket. Igazából minden eszközosztályból a legnagyobb szereplőket nézem (pénz, kötvény, részvény, árucikk).

Én jobban szeretek látni egy globális képet a világpiacról, és ez alapján trédelni, mintha csak egy terméket ütnék. Így az overtrade-t is elkerülöm. Olyan a legritkább esetben van, hogy semmi se megy. Valahol mindig van pénzáramlás. Rendszerem is termékfüggetlen, bár persze egy-két észrevételem van egy-egy termékre.

Érdemes elolvasni John Murphy, Intermarket analysis nevű könyvét. Kissé idejétmúlt, de ötletnek, rendszerben való gondolkodásnak kitűnő.

Hozzászólás

Ha mar olaj, David tanacsara megprobaltam az olajat, nem erzem igazan, plussz lassunak is tunik, bar amcsi piac idoben biztos gyorsabb.

Legyen kep is:
              Olajat daytrade-re főleg amcsi session alatt érdemes kötni, és nem pénteken a tapasztalataim szerint.

Hozzászólás

Olajat daytrade-re főleg amcsi session alatt érdemes kötni, és nem pénteken a tapasztalataim szerint.
                az en strategiam tehnikai analizisen alapszik. Jelenleg az olajon vagyok rajta csak de ezt lehet boviteni 2-3 termekre mikor mar jol belejosz hogy reflex szeruen csinald mar. az utobbi ket honapban a strategiam 70% jovedelmet csinalt egy 10k dollaros szamlan. Ezt a szamot hamar lehet hatvanyozni mikor tobb a toke. En csak egy piacot nezek de azt nagyon kozelrol de neha meg az is sok )

Hozzászólás

az en strategiam tehnikai analizisen alapszik. Jelenleg az olajon vagyok rajta csak de ezt lehet boviteni 2-3 termekre mikor mar jol belejosz hogy reflex szeruen csinald mar. az utobbi ket honapban a strategiam 70% jovedelmet csinalt egy 10k dollaros szamlan. Ezt a szamot hamar lehet hatvanyozni mikor tobb a toke. En csak egy piacot nezek de azt nagyon kozelrol de neha meg az is sok )
                  Szia Nimrod, mit jelent a "nagyon kozelrol"?

Hozzászólás

Az a lényeg, neked működjön Ki hány piacot néz dolog érdekességnek jó. Mindenkinek a saját rendszerét kell kialakítani

Az olaj egyébként "kellemes" termék. Van hozzá fundamentum, de nem túl sok, chartja is meglehetősen jól olvasható, és a mi szintünkön likvid is

Nem mondom, hogy kedvenc, mert ilyet nem tudok kijelenteni egy termékről, de el nem tudom képzelni, hogy ne figyeljem minden nap Hétvégén isXD

Bárcsak én is ezzel kezdtem volna

Hozzászólás

Szia Nimrod, mit jelent a "nagyon kozelrol"?
                      Momentum chartokat hasznalok es nagy specifikus formakat (patterns) keresek.

Hozzászólás

Az a lényeg, neked működjön Ki hány piacot néz dolog érdekességnek jó. Mindenkinek a saját rendszerét kell kialakítani

Az olaj egyébként "kellemes" termék. Van hozzá fundamentum, de nem túl sok, chartja is meglehetősen jól olvasható, és a mi szintünkön likvid is

Nem mondom, hogy kedvenc, mert ilyet nem tudok kijelenteni egy termékről, de el nem tudom képzelni, hogy ne figyeljem minden nap Hétvégén isXD

Bárcsak én is ezzel kezdtem volna
                        Egyet ertek. Terv nelkul nem is tudom hogy az ember mit akar kezdeni ebben a jatekban. Tobb szaz ezer ember ellen akarnak harcolni akiknek az a dolguk hogy okosabbak legyenek nallad akik ezt bussinesskent kezelik azoknal van a penz. A terv egy ilyen helyzetbe tesz teged h vegulis te vagy a kaszino aki mindig nyer.

Hozzászólás

Lehet hatványozni, 2 havi +70% az 200× eredmény 2 év alatt.
                          Ezen érdemes elgondolkodni több oldalról.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről

Hozzászólás

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Lehet hatványozni, 2 havi +70% az 200× eredmény 2 év alatt.
                            Ezen érdemes elgondolkodni több oldalról.

Ne haragudj de ezt nem ertem amit irtal )

Hozzászólás

Ne haragudj de ezt nem ertem amit irtal )
                              Lesznek itt technikai elemzők akik hozzászólnak a hozamokhoz.
                              Számolni érdemes pl egy -70%-ot is, kártyavárként omlik minden addigi.
                              Brókerkockázat, nem csupán csőd hanem ezernyi kockázat a működésben. Nem csak csalásra kell gondolni. Lehetnek műszaki vagy piaci okok.
                              A legbiztosabb a profitból rendszeresen felvenni. Ebben minden hozzászóló egyetért majd.

Hozzászólás

Working...
                              X