Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Árutőzsdei Trading room

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Árutőzsdei Trading room

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok, arra gondoltam, hogy ha ez érdekel valakit rajtam kívül, akkor lehetne egy szobája az árutőzsdének is, ahol megvitathatnánk a chartokat, fundamentumokat, tippeket, ötleteket, trükköket, stratégiákat. Afféle trading roomként akár. Mit szóltok?
    Jegesmaci www.arutozsde.blogspot.com

Jegesmaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, arra gondoltam, hogy ha ez érdekel valakit rajtam kívül, akkor lehetne egy szobája az árutőzsdének is, ahol megvitathatnánk a chartokat, fundamentumokat, tippeket, ötleteket, trükköket, stratégiákat. Afféle trading roomként akár. Mit szóltok?
    Udv Jegesmaci,

Idonkent bekontarkodok, hogy legyen egy kis elet a topikban Kesobb felrakok par grafikont nehany megjegyzessel. Jelenleg csak az oktoberi NGas poziciom fut 2.780-tol. Nem sok izgalmas tortenik vele. A tobbi piacon nem sok mindent lattam az utobbi idoben ami engem erdekelne.

Veled mi a helyzet?

HWT

Hozzászólás

Én elég sok mindent láttam mostanában, de mondjuk én daytradelek, úgyhogy többminden érdekel. Ma pl. decemberi kakaóra és novemberi Robusta kávéra utaztam, elég jól bejött... Meg van egy pár napja tartó longom londoni takarmánybúzára novemberi szállításra 95,5-től.

Hozzászólás

Különben elég egyszerü stratégiával tradelek. Minden reggel megkeresem azokat a termékeket amik range-ben vannak egy ideje, berajzolgatom a sávokat, kitörési szinteket, aztán megvárom még kitör, visszatesztel, belépek, tolom a stopot pluszba és nap végén legkésőbb általában zárok is. Amióta ezt csináltam nem volt vesztő hetem, csak egyszer.

Hozzászólás

Persze ehhez az is kell, hogy a vesztő pizikból fél óra alatt max kiszállok.

Hozzászólás

Jegesmaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Különben elég egyszerü stratégiával tradelek. Minden reggel megkeresem azokat a termékeket amik range-ben vannak egy ideje, berajzolgatom a sávokat, kitörési szinteket, aztán megvárom még kitör, visszatesztel, belépek, tolom a stopot pluszba és nap végén legkésőbb általában zárok is. Amióta ezt csináltam nem volt vesztő hetem, csak egyszer.
            Tuti egyszeru es robosztus rendszer. Milyen idobeosztast hasznalsz?

Hozzászólás

HWTrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Tuti egyszeru es robosztus rendszer. Milyen idobeosztast hasznalsz?
              Általában órást vagy félórást, de vannak termékek, amikben kisebbet is. Nagyobbat soha.

Hozzászólás

Alleexander

Alleexander: ide már nem nagyon írogatsz, mi újság? Megmondom őszintén csak arra vagyok kiváncsi van e olyan szerencsés aki ilyen kamikaze stílussal túléli valameddig.

Hozzászólás

Alex ide nem is írogatott nem? vagy csak ki lett moderálva? Na jó, nem gonoszkodom...

Hozzászólás

Szevasztok

Valaki foglalkozik árutőzsdével?

Hozzászólás

futureseket már viszonylag ritkán kötök csak (de anno volt az is), inkább árupiaci CFD-t.

Hozzászólás

Sziasztok..

Nagyon leult ez a topic.. mi az oka, hogy kifejezetten arutozsdevel kapcsolatosan nem talalok jo topicokat?

Demo szaml elkezdtem ismerkedni az arutozsdevel mert reszvenypiac beszukulese utan gondoltam uj vizekre evezek.. egyenlore nem sok segitsegem van.

Javaslatok tippek trukkok?

elore is koszi

Hozzászólás

gulb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok..

Nagyon leult ez a topic.. mi az oka, hogy kifejezetten arutozsdevel kapcsolatosan nem talalok jo topicokat?

Demo szaml elkezdtem ismerkedni az arutozsdevel mert reszvenypiac beszukulese utan gondoltam uj vizekre evezek.. egyenlore nem sok segitsegem van.

Javaslatok tippek trukkok?

elore is koszi
                          Sok forexbrókernél lehet kereskedni CFD-kel. Az ugyanaz, mint a tőzsdén az árutőzsde, csak a tőkeáttét más. Az elemzést pedig ugyanúgy ellehet végezni, mint deviza esetén.

Hozzászólás

kipe001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szevasztok

Valaki foglalkozik árutőzsdével?
                            Sziasztok.
                            Már látom rossz helyre kezdtem írni ezzel kapcsolatban.

Adnék egy esélyt az árutőzsde felélesztésére Jelentkező ?

Hozzászólás

silverspeed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok.
                              Már látom rossz helyre kezdtem írni ezzel kapcsolatban.

Adnék egy esélyt az árutőzsde felélesztésére Jelentkező ?

Sziasztok!
                              Látom magamban vitázom le akkor a kereskedést.

Arra jutottam, hogy beszállok az olaj esését célzó kereskedésbe( Shortoltam).
                              Mai nap már alakul a helyzet. A certifikát értéke 19%-os pluszt mutat csak a mai napra.
                              Tisztában vagyok vele, sőt ez az egyik alapszabályom, hogy csak akkor beszélek tényleges nyereségről / vagy veszteségről ha már eladtam a papírokat. De megint tartottam egy laza 5 perces szünetet

Ezenkívül még amit hasznosnak ítéltem végig követni az a gyapjú, ezüst , és talán az arany. Mindegyikből lehet hasznot kihúzni akár napi szinten is.

sok sikert mindenkinek.
                              üdv

Hozzászólás

Working...
                              X