Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csak az aranyról

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Csak az aranyról

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    chartok, ötletek, vélemények, több szem többlet lát elven!

szóval minden nap felraknám, hogy mit látok én az aranyon, kérlek titeket kritizáljátok, írjatok hozzá ti mit láttok.

Hozzászólás

Click image for larger version

Name:	fórumra.jpg
Views:	1
Size:	186,8 KB
ID:	143269

ez van most

Hozzászólás

Legyszi irj többet , mert ezt mindenki latja , erre nem lehet velemenyt irni. Ird hozza pl.: melyik iranyba nagyobb a kitöres eselye, melyik iranyba szandekozol belepni.......

Hozzászólás

Click image for larger version

Name:	fórumra 2.jpg
Views:	1
Size:	185,8 KB
ID:	143270

és ez lesz szerintem, tehát a háromszög szárai között fog mozogni most még megy egy kicsit fel, aztán fordul.
          tehát várnék most míg fel megy 1585-86 ig aztán Short Cél ár:1576 körül stop:1590
          Kedden megint 14 óra 45 perckor Bernanke beszédet tart, ami megugrasztja majd a forgalamat.
          szóval várom mindenki véleményét ezzele kapcsolatban!

Hozzászólás

hogy merre lesz kitörés ez kedden a beszédben eldől!!

Hozzászólás

Borg82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              [ATTACH]2705[/ATTACH]

ez van most
              Én ebből azt látom,hogy az arany csak akkor tudna feljebb menni,ha a dollárból elkezdenének menekülni a polgárok,és ennek egy része az aranyban kötne ki.De most nem akarnak menekülni!Akik meg vettek aranyat,azok meg nem azért vették,hogy a pénzhigitás időszakaiban azt eladják..Remélem jól látom!

Hozzászólás

ha fel felé lesz kitörés (1586,6 körül átlépi), akkor 1 cél ár:1591,1 2 cél ár és következő belépő:1598,2 aztán már túl közel van a 1600 érték!!

Hozzászólás

nem csak a dollárból kéne menekülniük, sokan írják, nagyok, hogy már az arany elveszette a biztos menedék szerepét, és igazat adok neked kismentor nem long lesz(még) ,ezért is írtam ,hogy a fő trend írányba nyitnék tehát Shortba!

Hozzászólás

de azért örülök hogy van még ember akit érdekel az arany, és nem egyedül fogok itt magamba vitázni, szóval várom a chatokat kritikákat!

Hozzászólás

nem csak a dollárból kéne menekülniük, sokan írják, nagyok, hogy már az arany elveszette a biztos menedék szerepét, és igazat adok neked kismentor nem long lesz(még) ,ezért is írtam ,hogy a fő trend írányba nyitnék tehát Shortba!
                      Ha kiderülne hogy lesz Q3,akkor az első jelre vennék!
                      De ez holnap még nemigen fog kiderülni..

Hozzászólás

nem tudom ki mit olvasgat közben én ezeket nézegetem, ha még tudtok valami jó oldalt osszátok meg légyszi!
                        http://www.forexpros.de/economic-calendar/
                        http://fg.hirkereso.hu/
                        http://www.tozsdeforum.hu/gazdasag/arany
                        http://www.aranypiac.hu/

Hozzászólás

azt olvastam a Q3 ról, hogy bár támogatják a munka erő piac javulást, meg minden szépet meg ígért a FED de még nem lesz Q3

Hozzászólás

azt olvastam a Q3 ról, hogy bár támogatják a munka erő piac javulást, meg minden szépet meg ígért a FED de még nem lesz Q3
                            Az a baj,hogy találgat mindenki.Csak a FED tudja mit fog csinálni,vagy még ők sem.Ha tudják,akkor meg abba előtte az ő barátaik jól belemásznak zsíros pozikkal.A később ébredők meg semmit sem profitálnak,csak ha a visszatesztbe bemernek szállni.
                            Ezért szerintem marad az óvatos dollár longolás,minél fentebbről annál jobb,a stoppot meg behúzni nullába,vagy az alá..Aztán van 30% esély hogy egyszercsak 1 az EURUSD árfolyama,és meg van a nagy fogás.
                            Ha meg Q3 van,akkor nem kerestünk semmit ezen,de arany long start!
                            De én is csak elmélkedek,majd az okosok eldöntik mi fog történni.

Hozzászólás

Qe3?

Durva volt a tegnapi beszakadás, miután kijöttek a vártnál jobb USA adatok.

Szerintem látva az egyre javuló adatok, azok, akik QE3-ra várva vásároltak aranyat most letettek róla, hogy ez a közeljövőben bekövetkezhet.

Bár van olyan vélemény is itt az irodában, hogy a kínaiak nyomják lefelé az árat, hogy olcsóbban növelhessék a készleteiket.

Hozzászólás

Working...
                              X