Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Indikátorból robot

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Indikátorból robot

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Van egy Indikátorom és 2 dolgot szeretnék csinálni vele:
    1, riasztást hozzáadni + e-mail értesítés
    2, automatizálni tehát ha jelez zöldbe akkor vegyen egy általam előre meghatározott lot mennyiséget és ehhez tudjak opcionálisam beállítani TP és SL szinteket (ha akarok egyáltalán). Ezen kívül megtudjam neki mondani, hogy mondjuk 10 figyelt páron Max 3 tradet nyisson független attól hogy mennyit tudna még nyitni.

Az 1, és a 2, verzió két külön feladat tehát kell egy robot valamint egy módosított indikátor. Ennyi lenne.

Kitudna nekem segíteni + hol érem el az illetőt? Köszi!

Sziasztok!

Valami hasonló engem is érdekelne!

Hozzászólás

Sziasztok,kicsit pontosítok!
      Szeretnék egy nagyon egyszerű EA-t találni,amelynek csak annyi lenne a dolga hogy egy indikátor jelzésére vesz,illetve elad. Tehát állandóan pozícióban lenne csak éppen az iránya váltakozna.Az indikátort azt jó lenne ha lehetne cserélni benne és persze a beállításait, és a kötés nagyságát is. Tudtok-e ilyet ha van egyáltalán, vagy valaki tudna írni egyet?

Hozzászólás

silverstar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok,kicsit pontosítok!
        Szeretnék egy nagyon egyszerű EA-t találni,amelynek csak annyi lenne a dolga hogy egy indikátor jelzésére vesz,illetve elad. Tehát állandóan pozícióban lenne csak éppen az iránya váltakozna.Az indikátort azt jó lenne ha lehetne cserélni benne és persze a beállításait, és a kötés nagyságát is. Tudtok-e ilyet ha van egyáltalán, vagy valaki tudna írni egyet?
        Csak ismételni tudnám magam. Iron EA Bulidert próbáld ki.
        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Csak ismételni tudnám magam. Iron EA Bulidert próbáld ki.
          Azt már le töltöttem ,de nem tudom használni mert valami miatt nem működik.Meg van a metatradernak is az ikonja meg az ea-nak is de a metában nincs benne az expert. Valahogy bele kell telepíteni,mert így külön meg nem nyílik meg?

Hozzászólás

Working...
          X