Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MT4 Expert

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MT4 Expert

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok, keresek egy olyan Indicatort vagy Expertet melly letudja manadgelni a poziciomat. Ugy ertem, hogy ha veszek PL.: EUR/USD-t 1,50 szintnel 0,20 L, es azt szeretnem, hogy ha eléri a 1,51 szintet akkor a 0,20 L-ot letudja felezni az expert vagy az indikator. Remélem érthető voltam Koszonom elore is a válaszokat

http://tradercentrum.hu/shop/tc_victorymanager

Töltsd le, próbáld ki, a leírásban benne van, mennyiféle funkciót tud. Elég sokat, csak az a honlapon nincs részletezve.

Az árengedményről beszélgethetünk

Ha érdekel, írj légyszi a david@tradercentrum.hu címre.

Hozzászólás

Köszönom szépen az informaciót. Nem nezem le a fizetős dolgokat mert tudom hogy mindenhez ido meg tudas kell+(AKARAT), de nem alok eleg jol anyagilag ugy hogy, beérném valami Free-vel is Köszi

Hozzászólás

THV CaveManager 1.41 az egyik kedvencem, mert tud egy csomó mindent. Többek között rész zárást is három lépésben.

http://www.forexfactory.com/showthread.php?p=3677367

Hozzászólás

szia, egy meglévőt átírtam a saját igényeim szerint, arra használom, ha az ár eléri a megadott szintet akkor az sl->orderopenprice és zárok vmennyit a poziból
          Csatolt fájlok
          Utoljára szerkesztve a következő által: agytrabant; 2015-12-09, 15:01. Oka: helyesírás
          aláírás helye

Hozzászólás

Gosor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Köszönom szépen az informaciót. Nem nezem le a fizetős dolgokat mert tudom hogy mindenhez ido meg tudas kell+(AKARAT), de nem alok eleg jol anyagilag ugy hogy, beérném valami Free-vel is Köszi
            Nem gond. A lényeg, megtaláld, amit szeretnél Ha meg majd lesz pénzed, amit kívánok, akkor már fizetős cuccot is veszel majd. Legalábbis én is így voltam Többiek segítenek

Hozzászólás

Sziasztok, keresek egy olyan Indicatort vagy Expertet melly letudja manadgelni a poziciomat. Ugy ertem, hogy ha veszek PL.: EUR/USD-t 1,50 szintnel 0,20 L, es azt szeretnem, hogy ha eléri a 1,51 szintet akkor a 0,20 L-ot letudja felezni az expert vagy az indikator. Remélem érthető voltam Koszonom elore is a válaszokat
              Ember, veszel helyette két darab nullaegyest.
              Az egyikre beteszed a tp-det ahova akarod, a másik meg fog maradni
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem gond. A lényeg, megtaláld, amit szeretnél Ha meg majd lesz pénzed, amit kívánok, akkor már fizetős cuccot is veszel majd. Legalábbis én is így voltam Többiek segítenek
                Köszönöm

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ember, veszel helyette két darab nullaegyest.
                  Az egyikre beteszed a tp-det ahova akarod, a másik meg fog maradni
                  Megfogadom Kossz

Hozzászólás

[QUOTE=falcon;74409]THV CaveManager 1.41 az egyik kedvencem, mert tud egy csomó mindent. Többek között rész zárást is három lépésben.

Nemtudom miert de nemhadja megnyitni. Beteszem oda ahova kell és nem teszi elérhetővé a szoftverben. Mi lehet a problema?

Hozzászólás

[QUOTE=Gosor;74453]
                      falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      THV CaveManager 1.41 az egyik kedvencem, mert tud egy csomó mindent. Többek között rész zárást is három lépésben.

Nemtudom miert de nemhadja megnyitni. Beteszem oda ahova kell és nem teszi elérhetővé a szoftverben. Mi lehet a problema?

Már megoldottam. Csak segitség kellene. Valami hasznáalati utasítást szeretnéek kérni..

Hozzászólás

[QUOTE=Gosor;74458]

Már megoldottam. Csak segitség kellene. Valami hasznáalati utasítást szeretnéek kérni..
                        Már ez is megvan. De meg mindig van valami problemam Hogy ha minuszba megyen a pozicio es azt szeretnem lefelezni akkor arra az ertekre miert nem lehet beallitani??

Hozzászólás

[QUOTE=Gosor;74461]

Már ez is megvan. De meg mindig van valami problemam Hogy ha minuszba megyen a pozicio es azt szeretnem lefelezni akkor arra az ertekre miert nem lehet beallitani??
                          Ha rossz irányba megyen akkor a UseLoss_by_Batch résznél keresgélj.

Hozzászólás

[QUOTE=falcon;74463]

Ha rossz irányba megyen akkor a UseLoss_by_Batch résznél keresgélj.
                            Nem neked szantam de probalom beizzitani ezt az Expertet is de még talián vagyok hozza. Kissé gyér még az angol nyelvtudásom de remelem megbirkozok vele mert letöltöttem a pdf-et is De Szeretnélek megkerni valamire. Azt szeretnem hogy ha lefenképeznéd nekem hogy te hogyan alitod be magadnak az expertet vagyis hogy hogyan lehet üzemhejzetbe hozni remelem nem okozok problémát ha igen no para megoldom

Hozzászólás

Nem neked szantam de probalom beizzitani ezt az Expertet is de még talián vagyok hozza. Kissé gyér még az angol nyelvtudásom de remelem megbirkozok vele mert letöltöttem a pdf-et is De Szeretnélek megkerni valamire. Azt szeretnem hogy ha lefenképeznéd nekem hogy te hogyan alitod be magadnak az expertet vagyis hogy hogyan lehet üzemhejzetbe hozni remelem nem okozok problémát ha igen no para megoldom
                              Leginkább stopkövetési technikákat teszteltem ezzel az experttel. A részzárással nem foglalkoztam, csak ajánlottam neked egy lehetőséget erre. Ha érdekel, akkor szánj rá időt, ismerd meg és teszteld le alaposan demóban. Erről fog szólni minden, hogy saját tapasztalatokat szerezz, amiből építkezhetsz. Sok sikert!

Hozzászólás

Working...
                              X