Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex Tester 2 eladó

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex Tester 2 eladó

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!

Már nem kereskedem Forexen egy ideje, így gondoltam megválok a Forex Tester 2 programtól. Aki nem akar éveket tölteni egy stratégia letesztelésével annak hasznos lehet. Nekem legalábbis sok időt megspórolt. Az ár 90$ (fix). Az új Forex Tester ára most 249$.
    Akit érdekel írjon privátot. (Licensz kulcs átadás/csere; e-mail cím átregisztrálsa, stb... szintén privátban)

Üdv,
    KFNY

A kockásfülű nyúl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Már nem kereskedem Forexen egy ideje, így gondoltam megválok a Forex Tester 2 programtól. Aki nem akar éveket tölteni egy stratégia letesztelésével annak hasznos lehet. Nekem legalábbis sok időt megspórolt. Az ár 90$ (fix). Az új Forex Tester ára most 249$.
    Akit érdekel írjon privátot. (Licensz kulcs átadás/csere; e-mail cím átregisztrálsa, stb... szintén privátban)

Üdv,
    KFNY
    Azerbajdzsáni "útlevéllel" kb 60-70-ért hozzá lehet jutni a "hologrammoshoz" ...
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azerbajdzsáni "útlevéllel" kb 60-70-ért hozzá lehet jutni a "hologrammoshoz" ...
      Hogy te miket tudsz??? Gyanús vagy te nekem... :-)

Hozzászólás

Letöltöttem a Forex Tester 3 demóját, és hozzá eurusd ingyenes adatot, de m5 értékelhetetlenül rossz, m1 meg szót nem érdemel. Nem tud valaki olyan múltbéli adatsort, amin használható az m5? Plusz nem tudom előcsalni benne a 2-ből megszokott profit diagramot. Hol van?

Hozzászólás

tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Letöltöttem a Forex Tester 3 demóját, és hozzá eurusd ingyenes adatot, de m5 értékelhetetlenül rossz, m1 meg szót nem érdemel. Nem tud valaki olyan múltbéli adatsort, amin használható az m5? Plusz nem tudom előcsalni benne a 2-ből megszokott profit diagramot. Hol van?
          A tickstoryval szinte bármit le tudsz gyártani,
          amit utána biztos be lehet importálni.

Én már nem testerezek vele, de első körben megpróbálnám a 2-es változatból szimplán átmásolni az adatokat a hármasba(ha azzal meg voltál elégedve)

Hozzászólás

Nem, a 2-esnél sem voltam megelégedve az ingyenes adattal, úgy ..r ahogy van. M1 pálcikákból áll, m5 tiszta gap, felette már kitisztul, de nekem kimondottan m5-m1-re kellett volna. Azt nem tudod, hogy 3-ban a profit görbe hol túróba van? 2-ben az instrumentum sávban volt.

Hozzászólás

Nem, a 2-esnél sem voltam megelégedve az ingyenes adattal, úgy ..r ahogy van. M1 pálcikákból áll, m5 tiszta gap, felette már kitisztul, de nekem kimondottan m5-m1-re kellett volna. Azt nem tudod, hogy 3-ban a profit görbe hol túróba van? 2-ben az instrumentum sávban volt.
              nah feltettem..
              szerintem máshova került... bár ez a funkció lehet volt a kettesben is:
              File-->Add Profit Chart

illetve van egy statisztika panel is a Tick Chart mellett. (View-->Show panels)

Hozzászólás

Basszus, köszi! Észre sem vettem. Annyi a baja a trialnak, hogy 1 hónapot tudsz csak egyszerre tesztelni, majd indítani kell egy új projektet. De ennyi baja legyen. Nekiálltam tegnap és januártól augusztusig lenyomtam 100 dollárból 3000 dollárig, de a profit görbét nem tudtam előszedni. Most ezzel szórakozom, hogy találomra nyomok egy évet, de eddig 2 kivétellel átlagban mindig kijött a havi 30-50%. De csak h1-en, mert m5 használhatatlan. Persze ez csak teszter, nem a valóság.

Hozzászólás

Basszus, köszi! Észre sem vettem. Annyi a baja a trialnak, hogy 1 hónapot tudsz csak egyszerre tesztelni, majd indítani kell egy új projektet. De ennyi baja legyen. Nekiálltam tegnap és januártól augusztusig lenyomtam 100 dollárból 3000 dollárig, de a profit görbét nem tudtam előszedni. Most ezzel szórakozom, hogy találomra nyomok egy évet, de eddig 2 kivétellel átlagban mindig kijött a havi 30-50%. De csak h1-en, mert m5 használhatatlan. Persze ez csak teszter, nem a valóság.
                  Ha gondolod feltöltöm 8-évnyi M1-el aztán nyomkodhatod távasztalon, én meg mozizok a zsivány kettesemmel

//egyébként tényleg orosz oldalakon kell szétnézni ár ügyileg. néhol hihetetlen kedvezmények vannak rá. (65 USD-->200ig terjed a skála)

Hozzászólás

Ki lehet fogni jó áron valóban, csak kutatni kell.

Hozzászólás

Lepörgettem külön h1-en a júniust, 1000 egységgel. Tudom csúnya, de az enyém. D
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Lepörgettem külön h1-en a júniust, 1000 egységgel. Tudom csúnya, de az enyém. D
                        Próbáld ezzel:
                        https://dropfile.to/5C0QhMV

EURUSD M1 2016 szeptember.
                        Előtte törölni kell a gyárit ami benne van.
                        Majd import neki, next,next

Hozzászólás

Na megszívatott, egy hetet lenyomtam, erre véletlen lenyomom a stop gombot és nem engedi folytatni a projektet..goto begin..
                          Mindegy lenyomtam, elég nehéz a szeptember, m5-ben. 1 pipre tettem a spreadet, mivel a bokernél 0.1-0.3 között van és így hozzáadtam a jutalékot. Tudom, a slippage miatt akár bukta is lehet, ja. Ezért csak teszt a teszt.
                          Az októbert novembert pls zavard le te
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Na megszívatott, egy hetet lenyomtam, erre véletlen lenyomom a stop gombot és nem engedi folytatni a projektet..goto begin..
                            Mindegy lenyomtam, elég nehéz a szeptember, m5-ben. 1 pipre tettem a spreadet, mivel a bokernél 0.1-0.3 között van és így hozzáadtam a jutalékot. Tudom, a slippage miatt akár bukta is lehet, ja. Ezért csak teszt a teszt.
                            Az októbert novembert pls zavard le te
                            Annyira azért ne bízd el magad!
                            2-3 év teszt nem teszt, egy stratégia az csak egy stratégia.
                            Itt van pl ez.....
                            több mint **1 millió pip** 8 év alatt...... de mégse tetszik.
                            Simán lehet a Tiedben is egy veszteséges év, ami bekövetkezhet akár most is újra. Újévkor amúgy is szeretnek beújítani, hogy a tavalyi egész éves adatokon frissen tesztelt jól szárnyaló robotok letérdeljenek.

//**ez csak süket duma** (maradjunk 74ezernél-egyebek)
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Annyira azért ne bízd el magad!
                              2-3 év teszt nem teszt, egy stratégia az csak egy stratégia.
                              Itt van pl ez.....
                              több mint **1 millió pip** 8 év alatt...... de mégse tetszik.
                              Simán lehet a Tiedben is egy veszteséges év, ami bekövetkezhet akár most is újra. Újévkor amúgy is szeretnek beújítani, hogy a tavalyi egész éves adatokon frissen tesztelt jól szárnyaló robotok letérdeljenek.

//**ez csak süket duma** (maradjunk 74ezernél-egyebek)
                              A vicc az, hogy nem is használtam az egy stratégiát, hanem csak átadtam magam a piac mozgásának és amilyen ötlet épp bevillant, jónak tűnt azt kötöttem. Egyszer trendvonalat, másnap pinbart. Magyarul még egyszer nem is tudnám ugyanezt megcsinálni, lehet jobbat lehet rosszabbat de pont ugyanezt nem. Vagyis nem az egy minden körülmények között pontosan definiálható jelre kötök az egy stratégámmal, amit itt sokan várnak, aki arra vágyik, az keresse 100 éves koráig, nekem nem ér annyit a pénz , és ha így marad egy havi 10-20% minimum azzal én elégedett leszek. Nem kell tökéletes "egy(copyright , all rights reserved)" stratégia, azt meghagyom azoknak, akik képesek beáldozni a teljes életüket a grál keresésre.

Jól indult a szeptember, 4 nap alatt összejött 40%, de véletlenül megnyomtam a stop project gombot és a majom nem engedte folytatni, utána meg már dühből elkomolytalankodtam a nyitásokat, sokszor ütöttem az egyértelmű esést felfelé. Ezt a jutalékot nem tudtam beállítani, hogy levonja külön, ezért úgy oldottam meg, hogy beállítottam egy 10 pontos(1 pip) streadet, valamint amikor nyertem egy nagyot, mondjuk az 1000 dolláron 200 dollárt, akkor párszor eljátszom, hogy visszaengedem nullába, vagy kitörlöm, így azt betudom akár több száz trade jutalékának és némi slippage miatti minusznak. De eleve elkomolytalankodtam, mert fix lottal kötöttem mindig. A perces adatot a metából nyerted ki? Vagy van komplett adatsorod évekre ilyen jó minőségben?

Hozzászólás

Working...
                              X